ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Osijeku uveden policijski sat

Page 2 of 31 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Kermit 17/12/2015, 12:08

EmberSpirit wrote:
asilovski wrote:
EmberSpirit wrote:je li ono istina da imamo pun kurac više policije nego diktatorska yuga?

meni je najjače udriti đir Splitom, tamo zimi, prošetati se maromontovom, ili rivom, sa ekipom posli treninga oko 23h..

ono ciča zima, udara bura, vanka nema 10ak ljudi,.. ali policija svako 15metara zaustavlja i reketari ljude.. dok odeš sa jednog kraja marmontove na drugi prema rivi, pretresu te 3-4puta


nađu frendu neki privjesak gdje je bio neki nožić, odmah aj na sud, aj 3000 kuna kazne, onaj policajac mu se bahati sa značkom, a u civilu kada ga sretne spusti glavu do poda.. 

sud odbacio sve to, ali ogroman trošak, sudski troškovi, troškovi policije, pretresa..

tu se gube ogromni resursi na tu birokraciju koja terorizira RH građane
tri puta više to mi je rekao inspektor, a u Osijeku je najviše policije po glavi stanovnika, brutalni su a ovaj Prgomet sije nasilje godinama
a nije samo policija..

http://www.index.hr/vijesti/clanak/porezna-haraci-po-zagrebackom-adventu-vec-su-naplatili-55-kazni-ponasaju-se-kao-bijesni-psi/862765.aspx

recimo pun kurac inspketora, ostalih birokrata.. zatim tajnica od tajnice.. 

samo reket nad RH građanima.. sve HDZ/SDP(i sateliti) preko njih zaposleno..

samo ekipa nehsvaća da svaki "suvišni" birokrat, policajac, i ostali zaposlen preko veze, na nepotrebno radno mjesto, u isto vrijeme znači da jedan ili dva mlada Hrvata nemaju posao radi toga.. to je ekonomija. eh sada ako vi imate ovakvih  viškova 50 - 100 000 zaposlenih, to znači da je 100 000 - 200 000 mladih trajno bez perspektive - jer da bi se prehranilo 100 000 višak zaposlenih za državu, moraju se dignuti porezi, nameti, opterećenja, koja unište X2 radnih mjesta u realnom sektoru - a to najviše pogađa mlade.. 

zato da bi se RH kao država Hrvata i drugi građana RH spasila,  ista ta RH mora bankrotirati što prije..
Pa bio sam npr. u PP Osijek da ti to vidiš pa tu radi tisuću ljudi tajnice, tipkačice, hodačice, mafijaši, lopovi, sjecikese majkomila imaju 3 dvorane, teretanu, đakuzi, saunu kao da je vojna baza u Afganistanu a ponašanje van kontrole, eo bio sam sa malim Meksikancem da ga prijavim kao stranca u Osijeku ono stav MUP-ovca je kao da je mali uhvaćen kako prodaje dječje organe, nedopustivo, međutim kad sam mu rekao da mi kaže broj značke i da ću obavijestiti Ostojića te moju Komoru brzo se smirio

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:16

jedina dobra stvar kod ove sjebane i nesposobne i prekobrojne birokracije jest da ovi islamisti nemogu doći do RH papira i prava..  jedina dobra stvar što mi pada napamet
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:18

Eva wrote:Jel taj policajac Srbin?
Nasilnik nema naciju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by v_vlado 17/12/2015, 12:19

Sigurno je  glasala za zokija....ali još je dobro i prošla da je nije ubio....takvu hrvatsku žele domoljubi,horvatinčiću,gazi dalje....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:21

Vidi se da baba ne poštuje organ hrvatske države. Jeste vidjeli na slikama kako se ceri i provocira?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by v_vlado 17/12/2015, 12:23

Da je branitelj,mogla je ona njega davit i nikom ništa....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:23

tre911 wrote:
Eva wrote:Jel taj policajac Srbin?
Nasilnik nema naciju
Znači, Hrvat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:26

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Jel taj policajac Srbin?
Nasilnik nema naciju
Znači, Hrvat.
U ovom slučaju da, u drugom slučaju je to izraelac, rusin,srbin,zoka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:27

Hoda u muškim trapericama, muškim tenisicama, istrošenom kaputu i sa izlizanom torbicom od umjetne kože, nije ni čudo što su je uhitili. A preko crvenog je trčala jer se uspaničarila kad je vidjela policiju pa je počela bježati, znala je da su ju uočili.

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 215568

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 215569
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:28

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Jel taj policajac Srbin?
Nasilnik nema naciju
Znači, Hrvat.
U ovom slučaju da, u drugom slučaju je to izraelac, rusin,srbin,zoka...
Treba Goli aktivirat. Dvije tri godine ljetovanja smiri svakog. Blaga mediteranska klima i sunce liječi svaku agresivnost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:28

Policajci sa 22 godine radnog staža idu u punu mirovinu, jer je njihov posao iznimno težak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:31

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Jel taj policajac Srbin?
Nasilnik nema naciju
Znači, Hrvat.
U ovom slučaju da, u drugom slučaju je to izraelac, rusin,srbin,zoka...
Treba Goli aktivirat. Dvije tri godine ljetovanja smiri svakog. Blaga mediteranska klima i sunce liječi svaku agresivnost.
Ovu agresivnu babu prvo, darka pajčića da je živ drugog pa po redu, neće valjda nasilnička policija tamo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by v_vlado 17/12/2015, 12:31

Jel smije branitelj proći preko crvenog??
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:33

v_vlado wrote:Jel smije branitelj proći preko crvenog??
Dajte molim Vas, kakav Zakon, pa to su branitelji. Karatutlek svibnja 2015 na Markovu trgu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by jastreb 17/12/2015, 12:33

Sve je kriva Ceca.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Kermit 17/12/2015, 12:33

EmberSpirit wrote:jedina dobra stvar kod ove sjebane i nesposobne i prekobrojne birokracije jest da ovi islamisti nemogu doći do RH papira i prava..  jedina dobra stvar što mi pada napamet
Mi smo gotovi, ovdje se uskoro neće moći živjeti, tako da i emigranti nemaju nikakav interes da idu u državu koja je maltene na isto putanji kao i ona iz koje begaju, pa nisu ni oni tolike budale
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Kermit 17/12/2015, 12:34

EmberSpirit wrote:e da mi je mater ovako napao jebo mu pas mater, našao bih ga ja u civilu , pa bi onda vidio debil jedan
Pa on pretuče svaki mjesec nekog, ono sociopata
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Guest 17/12/2015, 12:35

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Jel taj policajac Srbin?
Nasilnik nema naciju
Znači, Hrvat.
U ovom slučaju da, u drugom slučaju je to izraelac, rusin,srbin,zoka...
Treba Goli aktivirat. Dvije tri godine ljetovanja smiri svakog. Blaga mediteranska klima i sunce liječi svaku agresivnost.
Ovu agresivnu babu prvo, darka pajčića da je živ drugog pa po redu, neće valjda nasilnička policija tamo
Ne bih se štela mešat u redosljed. Samostalna HR odlučuje tko je neprijatelj države.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Yehudi 17/12/2015, 12:56

asilovski wrote:[size=32]Policajac srušio ženu jer
je prošla kroz “crveno”?![/size]

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 215487
  Smeće pandursko.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by mutava baštarda 17/12/2015, 13:01

Yehudi wrote:
asilovski wrote:[size=32]Policajac srušio ženu jer
je prošla kroz “crveno”?![/size]

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 215487
  Smeće pandursko.
za to vrijeme isilovcima je upaljeno zeleno svijetlo kroz kukuruze...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by catabbath 17/12/2015, 13:37

Znači baba prešla preko crvenog, policajac je zaostavio ovamu nešto odbrusila i krenula odalje a on popizdio i primjenio sredstva prisile. Nije da branim pandure ali znam kako bezobrazni stari ljudi mogu biti a iz iskustva znam da nije pametno svađati se s pandurima pogotovo kad te uhvate u prekršaju...

_________________
U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

U Osijeku uveden policijski sat - Page 2 Empty Re: U Osijeku uveden policijski sat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 31 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum