ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napokon nešto normalno od vučića

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

napokon nešto normalno od vučića - Page 2 Empty Re: napokon nešto normalno od vučića

Post by vuksadinare 30/3/2021, 12:39

Evo citam srpski doktor kaze mozda se precjenila ucinkovitost vakcina..jer izgleda britanski soj otporan..ne mozemo terat ljude da se deset puta vakcinisu a rezultati nisu zagarantovani..dakle sad ce srbi fa se cepe limunadom a vakcinisat cemo bosance i makedonce da ne propadne

vuksadinare

Posts : 98991
2015-09-08


Back to top Go down

napokon nešto normalno od vučića - Page 2 Empty Re: napokon nešto normalno od vučića

Post by mutava baštarda 30/3/2021, 13:06

kaya wrote:vi ne kužite mutavog. on misli da je limun i vitamin c lijek za koronu. 
te da su svi doktora svijeta debili  jer umiru  im pacijenti koje ne mogu popraviti ni s teškom artiljerijom medicine a dućkas s limunima je preko puta..al nije nikom palo na pamet.
- ..
kao i kod svakog virusa, imunitet je najbolji lijek.
oni koje zdrma korona su osobe slabog imuniteta, stare i bolesne.
a ti možeš pizditi ili biti naivna, bmk


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

napokon nešto normalno od vučića - Page 2 Empty Re: napokon nešto normalno od vučića

Post by mutava baštarda 30/3/2021, 13:09

Sovak wrote:
kic wrote:
mutava baštarda wrote:ok... vidim da ste više od #ostanidoma i #slušajstruku
radi se o tome da su umirovljenici najugroženija skupina, ujedno i najsiromašnija. malobrojni su oni koji mogu priuštiti luksuz kupovine vitamina, a većina jedva skrpa za obrok.

dosta ljudi s kojima sam pričao oko toga kada i kako su se zarazili rekli su da ih je ulovilo nakon pothlađenosti, fizičkog iscrpljivanja, kada tijelo potroši unutrašnje zalihe i kada padne imunitet.
odličan potez, volio bi vidjeti i kod nas nešto slično.

naši su samo za #repression

zdravstveno-imunitetne mjere ne postoje-


Realno u mojem životu represije su sljedeće:

Ne mrem u kafiću popiti kavu.

Strašno.

Moram nositi masku u dućkasu ili u banki (ak baš moram tam ići, a ne moram - internet bankarstvo)?

Prestrašno.

Sarkastičan sam naravno.

I dalje se žena i ja seksamo kak zečevi ... OK ... nije baš tak učestalo kak s 25, biologija dela svoje.

Ali kad se prašimo susjedstvo pobenavi od feromona u zraku.

Tak da ono ... represija čega?
imaš li mlađu dicu?
ona su najneugroženija, a najveći su gubitnici...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

napokon nešto normalno od vučića - Page 2 Empty Re: napokon nešto normalno od vučića

Post by mutava baštarda 30/3/2021, 13:12

Sovak wrote:
mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:ok ... vidim da ste više od #ostanidoma i # slušajstruku
radi se o tome da su umirovljenici najugroženija skupina, ujedno i najsiromašnija. malobrojni su oni koji mogu priuštiti luksuznu kupovinu vitamina, a većina jedva skrpa za obrok.

dosta ljudi s kojima sam pričao oko toga kada i kako su se zarazili rekli su da ih je ulovilo nakon pothlađenosti, fizičkog iscrpljivanja, kada tijelo potroši unutrašnje zalihe i kada padne imunitet.
odličan potez, volio bih vidjeti i kod nas nešto slično.
..pa kupi kilo limuna i sopaj se...u svakom povrcu imas vitamina..a ne nutkati im kemijske vitamine..
ne znam što hoćeš kazati? da je Adem Vuchiqi trebao dati bonove umirovljenicima za nabavku po tržnicama?
rekao sam da umirovljenici kod nas krpe kraj s krajem, a kod njih još više tako da su mnogima limunovi luksuzna roba koju koriste rijetko.

Ti umirovljenici imaju redom djecu s po dva auta u familiji. Da im ne mogu kupiti kilu limuna tjedno? Daj me nemoj ...!
je je skupe im i donesu boca kad je loše vrime da ne moraju po kiši bucati po kontejnerima

Je ... to bi fakat trebal biti moj problem kaj su si odgojili govno od djece.
tako bi i ja mogao reći tko je kriv nekoj babi što će je pokositi korona kad nema nikoga da je izolira i da ne mora mislit kako u market po hranu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

napokon nešto normalno od vučića - Page 2 Empty Re: napokon nešto normalno od vučića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum