ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor

Go down

Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor Empty Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor

Post by vuksadinare 16/12/2015, 19:02

Nakon ponude Milanovica,Bozi Petrovu premijersku fotelju opet su se oglasili nezadovoljni hns-ovci lutanjem koalicijskog im partnera Milanovica pa su putem medija i facebooka porucili tehnickom premijeru ostru poruku:'Molimo Zorana Milanovica da konkretno odluci MOST ili HNS,ne zelimo vise nikakve izgovore,pregovore,hocu-necu.Ako zeli MOST i Petrova za premijera mi cemo kako smo vec rekli biti konstruktivna oporba',stoji u priopcenju HNS-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor Empty Re: Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor

Post by vuksadinare 16/12/2015, 19:04

Zoki uzmi pistolj i ubij se.....jebu ga mali ko pinta pantu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor Empty Re: Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor

Post by veber 16/12/2015, 19:05

ZEMI MOST!!!!

samo neka ovi govnari HNS-ovi nestanu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor Empty Re: Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor

Post by Guest 16/12/2015, 20:42

Ali oni imaju 10 mandata, bez njih Milanovicu zbilja igra samo tripartitna vlada...jedino ako zadovolje apetite i HNS-a I MOST-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor Empty Re: Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor

Post by vili40 16/12/2015, 20:45

kolerik wrote:Ali oni imaju 10 mandata, bez njih Milanovicu zbilja igra samo tripartitna vlada...jedino ako zadovolje apetite i HNS-a I MOST-a.
a otkud njima za 1% 10 mandata?
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor Empty Re: Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor

Post by michaellcmacha 16/12/2015, 20:46

vesnica nije čekala ni da padne noć, a bome pljuskanje je krenulo doslovno na promenadi... biće u Gajevoj.....jebote kolko su se love namažnjavali mogli su onog maera ostaviti još dva mjeseca....očito telefonski mad zoksu ne ide u tikveš....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor Empty Re: Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor

Post by michaellcmacha 16/12/2015, 21:30

vele ovi iz mosta da očekuju od sdp-a da daju konkretan i vjerodostojan odgovor... što bi u prijevodu značilo da im mad zox nije ni konkretan ni vjerodostojan u svojim ljubavnim pisamcima.... naravno da to zole sve kak je pametan nije sposoban iščitati.... a pogotovo naknadnu opasku ako nisu s vremenom na vrijeme da prepišu hdz-ov odgovor.... ovo bi nekog ozbiljnijeg političara nagnalo da izvrši sepuku u slobodnom padu sa zagrebčanke.... al od zoleta koji nit časti, nit poštenja nit morala, bi bilo previše za očekivati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor Empty Re: Oglasili se opet HNS-ovci:Milanovicu mi ili MOST i Petrov,zelimo ovaj put konkretan odgovor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum