ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vuksadinare 3/19/2021, 14:58

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/biljana-plavsic-u-teskom-stanju-prebacena-u-bolnicu-oboljela-je-od-covida-ima-upalu-pluca-15058866
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vuksadinare 3/19/2021, 15:01

...u kratkom vremeno cacicko tj njegova zastupnica nije htjela dici rucicu..moze li ih plenki vise trpjeti..da je u komotnijoj situaciji sto se glasova tice plenki bi davno otlantao cacica ovako..jbg..suverenisti su spasili stvar samo zbog toga sto su se odmah protivili da zoki nametne zlatu pa tako ne moze se tu govorit o uetoncicima..no tko je taj 77 glas za koji moze se se suditi da je moguci zetoncic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vili40 3/19/2021, 15:28

vuksadinare wrote:...u kratkom vremeno cacicko tj njegova zastupnica nije htjela dici rucicu..moze li ih plenki vise trpjeti..da je u komotnijoj situaciji sto se glasova tice plenki bi davno otlantao cacica ovako..jbg..suverenisti su spasili stvar samo zbog toga sto su se odmah protivili da zoki nametne zlatu pa tako ne moze se tu govorit o uetoncicima..no tko je taj 77 glas za koji moze se se suditi da je moguci zetoncic
ti tvoji suverenisti su ko i domobrani
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vuksadinare 3/19/2021, 15:38

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:... u kratkom vremenu čačičko tj. njegova zastupnica nije htjela dici rucicu..moze li ih plenki vise trpjeti..da je u komotnijoj situaciji sto se glasova tice plenki bi davno otlantao cacica ovako..jbg..suverenisti su spasili stvar samo zbog toga sto su se odmah protivili da zoki nametne zlatu pa tako ne moze se tu govoriti o uetoncicima..no tko je taj 77 glas za koji se moze suditi da je moguci zetoncic
ti tvoji suverenisti su ko i domobrani
.suverenisti su suverenisti..ja sam DP...mi smo ostali suzdrzani..mada nismo trebali..ako su se gotovo svi slozili pa i oporba da je zoki sa zlatom htio malo mimoic ustav a to potvrdili i sveucilisni profesori za pravo i ustav od kojih su neki ljevicari..ne znam cemu to protiv..ono sistem protiv sam jer je to duznost oporbe..malo mi blesavo..po tom siszem da vladajuci kazu ovo nije govno i glasat cemo oporba bi rekla je govno mi cemo bit protiv
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vili40 3/19/2021, 16:12

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:... u kratkom vremenu čačičko tj. njegova zastupnica nije htjela dici rucicu..moze li ih plenki vise trpjeti..da je u komotnijoj situaciji sto se glasova tice plenki bi davno otlantao cacica ovako..jbg..suverenisti su spasili stvar samo zbog toga sto su se odmah protivili da zoki nametne zlatu pa tako ne moze se tu govoriti o uetoncicima..no tko je taj 77 glas za koji se moze suditi da je moguci zetoncic
ti tvoji suverenisti su ko i domobrani
.suverenisti su suverenisti..ja sam DP...mi smo ostali suzdrzani..mada nismo trebali..ako su se gotovo svi slozili pa i oporba da je zoki sa zlatom htio malo mimoic ustav a to potvrdili i sveucilisni profesori za pravo i ustav od kojih su neki ljevicari..ne znam cemu to protiv..ono sistem protiv sam jer je to duznost oporbe..malo mi blesavo..po tom siszem da vladajuci kazu ovo nije govno i glasat cemo oporba bi rekla je govno mi cemo bit protiv
ti vladajući vam nabijaju čvoke da to nije humano ali kad im treba spasiti dupe eto vas.No to je vaš vjerodostojni problem i zato nećete nikad proći 10% a 5 vam je onako realno.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vili40 3/19/2021, 16:14

i da,opet si zabrljao sa linkom,vražje čvoke... :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by Eroo 3/19/2021, 16:21

Taj vaš precjednik me potsjeća na Komšića. Kad će on već jednom počet radit svoj posao?
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vili40 3/19/2021, 16:45

Eroo wrote:Taj vaš precjednik me potsjeća na Komšića. Kad će on već jednom počet radit svoj posao?
radi on isto ko i premijer samo od toga nikakva korist,samo gubljenje vremena.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vili40 3/19/2021, 16:49

Milanović na Fejsu piše o "HDZ-ovom pravosuđu": Ovu ribu ćemo očistiti od glave
Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. 04a67826-7999-4ee1-9d3d-c98203419662PREDSJEDNIK Zoran Milanović danas je objavio prilično oštar status na Facebooku nakon što je sabor podržao predsjednika parlamenta Gordana Jandrokovića, koji Milanovićev prijedlog za novu šeficu Vrhovnog suda nije stavio na dnevni red sabora.

> Sabor podržao Jandrokovića koji Milanovićev prijedlog nije stavio na dnevni red
"Danas je u Saboru grčevitom obranom statusa quo i nedodirljive sudačko pravosudne klike nastavljena Hadezeova opstrukcija promjena u hrvatskom pravosuđu. Ovoga puta valjalo je legalizirati diktatorski ispad predsjednika Sabora, koji je samovoljno i samovlasno odlučio da prijedlog promjena neće uvrstiti na dnevni red, uzurpirajući pravo da umjesto Sabora on odlučuje o, naglašavam, zakonitosti podnesenog prijedloga. Još jednom, zakonitosti, a ne poslovničkoj usklađenosti. To pravo ima jedino Hrvatski sabor", napisao je Milanović.
"U toj uzurpaciji podržala ga je skoro čitava vladajuća većina, a u pomoć su, zlu ne trebalo, priskočili i jataci. Nitko ne može biti kažnjen za izrečeno stajalište ili glas koji je dao u Saboru. Međutim, za korupciju može. Stoga, pozivam cijelu javnost da pomno prati kakvu će nagradu od vladajućih dobiti ti jataci, njihova rodbina i svi s njima povezani ljudi. Jeftinim zakonskim smicalicama, u suradnji s kumovima iz Ustavnog suda, nadljudskim naporima pokušavaju održati zatečeno stanje, stanje loše i neodrživo. Stanje hadezeovog pravosuđa u kojemu suci arče i banče s ljudima kojima sude", stoji u Milanovićevom statusu.
"Pred nama su još mjeseci. Saborska žeton-većina neće izbjeći konačno očitovanje i sud o osobi koju sam predložio i iza koje ću stajati, neovisno o neustavnim, neinteligentnim smicalicama kojima se služe, zato jer trenutačno mogu. U tome je sva bit i jedini scenarij ove farse. Ja sam za promjene, koliko god one male bile. Od nečega treba početi", napisao je predsjednik.
"Narod kaže da se riba čisti od repa, ali da smrdi od glave. Ovu ćemo očistiti krećući od glave", zaključio je Milanović.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by Eroo 3/19/2021, 17:06

vili40 wrote:
Eroo wrote:Taj vaš precjednik me potsjeća na Komšića. Kad će on već jednom počet radit svoj posao?
radi on isto ko i premijer samo od toga nikakva korist,samo gubljenje vremena.

Baš isto? Kako si to zaključio nije mi jasno.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vili40 3/19/2021, 17:11

Eroo wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:Taj vaš precjednik me potsjeća na Komšića. Kad će on već jednom počet radit svoj posao?
radi on isto ko i premijer samo od toga nikakva korist,samo gubljenje vremena.

Baš isto? Kako si to zaključio nije mi jasno.
mjerim po koracima,korak naprijed natrag dva...
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by Eroo 3/19/2021, 17:20

vili40 wrote:Milanović na Fejsu piše o
Nije to njegov posao. U koliko je do sada država bio pozvan, osim u Albaniju?  A i tamo se je najvjerojatni samopozvao.
Na njegovom mjestu bi Kolinda već posjetila 50.-ak država.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vili40 3/19/2021, 17:31

Eroo wrote:
vili40 wrote:Milanović na Fejsu piše o
Nije to njegov posao. U koliko je do sada država bio pozvan, osim u Albaniju?  A i tamo se je najvjerojatni samopozvao.
Na njegovom mjestu bi Kolinda već posjetila 50.-ak država.
to i nije neko mjerilo a Kolindu pusti,bandiću sad ne može u zatvor nositi kolače ali mamiću može.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by Eroo 3/19/2021, 17:36

vili40 wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:Milanović na Fejsu piše o
Nije to njegov posao. U koliko je do sada država bio pozvan, osim u Albaniju?  A i tamo se je najvjerojatni samopozvao.
Na njegovom mjestu bi Kolinda već posjetila 50.-ak država.
to i nije neko mjerilo
A što je onda posao predsjednika "svih građana"? Ništa on ne radi od onoga što mu je posao.
Potpuno se izgubio. Uostalom, zar ti nije malo čudno da ga nigdje ne zovu drugi predsjednici?
Stvarno mi je čudno da to ne primjećujete.
(Za razliku od njega Plenki ima rezultate. Ima, jebiga, ne sviođalo se to nekima ili da).
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by vili40 3/19/2021, 18:05

Eroo wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:Milanović na Fejsu piše o
Nije to njegov posao. U koliko je do sada država bio pozvan, osim u Albaniju?  A i tamo se je najvjerojatni samopozvao.
Na njegovom mjestu bi Kolinda već posjetila 50.-ak država.
to i nije neko mjerilo
A što je onda posao predsjednika "svih građana"? Ništa on ne radi od onoga što mu je posao.
Potpuno se izgubio. Uostalom, zar ti nije malo čudno da ga nigdje ne zovu drugi predsjednici?
Stvarno mi je čudno da to ne primjećujete.
(Za razliku od njega Plenki ima rezultate. Ima, jebiga, ne sviođalo se to nekima ili da).
koje pobogu rezultate???I ne pitaj me više za zokija,nisam ja njegov fan.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by Eroo 3/19/2021, 18:12

vili40 wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:Milanović na Fejsu piše o
Nije to njegov posao. U koliko je do sada država bio pozvan, osim u Albaniju?  A i tamo se je najvjerojatni samopozvao.
Na njegovom mjestu bi Kolinda već posjetila 50.-ak država.
to i nije neko mjerilo
A što je onda posao predsjednika "svih građana"? Ništa on ne radi od onoga što mu je posao.
Potpuno se izgubio. Uostalom, zar ti nije malo čudno da ga nigdje ne zovu drugi predsjednici?
Stvarno mi je čudno da to ne primjećujete.
(Za razliku od njega Plenki ima rezultate. Ima, jebiga, ne sviođalo se to nekima ili da).
koje pobogu rezultate???I ne pitaj me više za zokija,nisam ja njegov fan.
Lova, kao prvo. To vam je sad najvažnije. A nešto i vi morate raditi, pobogu...
Sa Zokijem ste promašili i fudbal i stadion. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by Guest 3/19/2021, 22:42

Ste vi skužili koju je poveznicu Vučina zakelil?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by sitting_bull 3/19/2021, 23:18

udba efendija eroo se opet usplahirio jer je iz središnjice stigao befel kako treba galamiti kontra milanovića.

svi medijski istupi kojima se milanoviću uskraćuje pravo i daje podrška njonji dolaze od istih onih koje je milanović detektirao kao gnojni čir hrvatskog pravosuđa, počevši sa ustavnim sucima pa na niže.

očigledno je anemično đubre svjesno kako sam ne može ništa pa je napujdao stranačke i kupljene pse da laju.

poznata podla strategija u kojoj puzavci pokušavaju zadržati status quo u kojem su i anemično đubre i grupa borg još uvijek zaštićeni.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by Eroo 3/20/2021, 07:22

sitting_bull wrote:udba efendija eroo se opet usplahirio jer je iz središnjice stigao befel kako treba galamiti kontra milanovića.
Ne treba ništa govoriti suprotiva njemu, sve najbolje sam radi.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by sitting_bull 3/20/2021, 09:39

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:udba efendija eroo se opet usplahirio jer je iz središnjice stigao befel kako treba galamiti kontra milanovića.
Ne treba ništa govoriti suprotiva njemu, sve najbolje sam radi.
samo za sebe.

i ti ne laješ zbog sela, nego zbog sebe.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko. Empty Re: Cacic opet nije podrzao Plenkija i HDZ u glasovanju.HDZ spasili suverenisti i jos netko ali tko.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum