ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tužne vijesti

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

tužne vijesti Empty tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 0:40

amper je preminuo nakon zastoja srca

bio je ovo turbulentan tjedan s puno pomiješanih emocija. nažalost nije izdržao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 0:40

iza sebe ostavio je dugove i člansku iskaznicu hajduka za 2020
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 0:41

nema kome nije bio dužan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by End Fri 19 Mar - 4:44

ruzan tuzan i do boga duzan
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by End Fri 19 Mar - 4:44

kao i svi tovari
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by kic Fri 19 Mar - 8:58

karlitovnačin wrote:nema kome nije bio dužan

platio je porez
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 9:15

kic wrote:
karlitovnačin wrote:nema kome nije bio dužan

platio je porez
Porez uvijek.

Nikad državi, nijednoj nisam bio dužan. Kad sam prvi put došao u Hrvatsku nakon što sam počeo živjeti vani podmirio sam i ženine dugove koji nisu baš bili mali. Za razliku od nekih velikih hrvata koji su godinama dužni državi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by kic Fri 19 Mar - 9:31

Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
karlitovnačin wrote:nema kome nije bio dužan

platio je porez
Porez uvijek.

Nikad državi, nijednoj nisam bio dužan. Kad sam prvi put došao u Hrvatsku nakon što sam počeo živjeti vani podmirio sam i ženine dugove koji nisu baš bili mali. Za razliku od nekih velikih hrvata koji su godinama dužni državi...

najvažnije je ne bit dužan državi

a oni mogu s nama što hoće

why so serious cat
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 9:38

kic wrote:
Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
karlitovnačin wrote:nema kome nije bio dužan

platio je porez
Porez uvijek.

Nikad državi, nijednoj nisam bio dužan. Kad sam prvi put došao u Hrvatsku nakon što sam počeo živjeti vani podmirio sam i ženine dugove koji nisu baš bili mali. Za razliku od nekih velikih hrvata koji su godinama dužni državi...

najvažnije je ne bit dužan državi

a oni mogu s nama što hoće

why so serious cat
Meni je važno, jer bi bio licemjeran kad bi pametovao i prozivao, a da sam prvi ostao dužan. 
No zato uvijek imaš pravo prestati plaćati državi porez ako smatraš da je preveliki i da oni s tim novcem ne upravljaju kako bi trebali, otići negdje drugdje

I da, kako misliš da mogu s nama što hoće? Mi ih biramo, mi im dajemo moć (tj. ja sam do prije 5 godina birao). A sve ove godine od kad je Hrvatske, mi smo na vlast doveli jednu stranku na period  od 8 (mislim da je čak i manje) godina a sve ostalo je bio HDZ- sudski dokazano kriminalna organizacija. HDZ, SDP puno manje i tu priča staje. 

Kužiš poantu? Ljudi su krivi, i oni što biraju i oni što ne žele koristiti to pravo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 10:01

Kakav narod, takva vlast...
Pa i na ovom forumu se može vidit kolika većina ljudi daje podršku osuđenim kriminalcima...
To ti sve govori...
Samo napalm igra ulogu u ovoj državi...
Sve do temelja nek izgori...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by kic Fri 19 Mar - 10:04

Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
karlitovnačin wrote:nema kome nije bio dužan

platio je porez
Porez uvijek.

Nikad državi, nijednoj nisam bio dužan. Kad sam prvi put došao u Hrvatsku nakon što sam počeo živjeti vani podmirio sam i ženine dugove koji nisu baš bili mali. Za razliku od nekih velikih hrvata koji su godinama dužni državi...

najvažnije je ne bit dužan državi

a oni mogu s nama što hoće

why so serious cat
Meni je važno, jer bi bio licemjeran kad bi pametovao i prozivao, a da sam prvi ostao dužan. 
No zato uvijek imaš pravo prestati plaćati državi porez ako smatraš da je preveliki i da oni s tim novcem ne upravljaju kako bi trebali, otići negdje drugdje

I da, kako misliš da mogu s nama što hoće? Mi ih biramo, mi im dajemo moć (tj. ja sam do prije 5 godina birao). A sve ove godine od kad je Hrvatske, mi smo na vlast doveli jednu stranku na period  od 8 (mislim da je čak i manje) godina a sve ostalo je bio HDZ- sudski dokazano kriminalna organizacija. HDZ, SDP puno manje i tu priča staje. 

Kužiš poantu? Ljudi su krivi, i oni što biraju i oni što ne žele koristiti to pravo.

pa nije neko pravo, ako se moraš iseliti ako misliš da je tlaka prevelika :D

to govoriš da je sve oke jer postoji mogućnost selidbe van, imamo autoceste, u eu smo, sve je lako- a što da je 18stoljeće i ne možeš nigdi? gdje je pravo da ne platim tlaku ako smatram da je nepravedno visoka i da se zloupotrebljava za nenamjenske stvari (što je konstantna praksa) ? kužiš, ne postoji element dobrovoljnost..

nije ista razina odgovornosti, politički sustav je tako izgrađen da ljudi budu birani i nakon toga ti mandatari imaju pravo raspolagati s ovlastima kako žele i to i rade, formalno ih obvezuju neki pisani zakoni, ali pisani zakoni su samo za nižu klasu u praksi..  tako da ja tu uopće nisam kriv što nisam izašao na izbore, da sam sad u ZG glasao bih za ovog iz Fokusa, jedini čovjek koji govori o rezovima i koji je iznio neki konkretan plan šta bi radio, a po anketama ima 1,2% naklonjenih - mislim ok ankete je lako namještati ali opet govori kako ljudi razmišljaju, njima je tlaka oke, tebi i 98,8% ljudi ! :D želite velike poreze, ne rezove, samo želite pametniju i uglađeniju facu: ne galamdžija biznismen Trump nego Biden, ne stari šaptać Bandić već aktivni Tomašević, ne bahati Marković nego mlađa legenda Štimac/Šuker-  samo što mlađa njuška suštinski ništ ne mijenja ako se pogleda bliže-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by darth_vader Fri 19 Mar - 10:17

fridrih-niche wrote:Kakav narod, takva vlast...
Pa i na ovom forumu se može vidit kolika većina ljudi daje podršku osuđenim kriminalcima...
To ti sve govori...
Samo napalm igra ulogu u ovoj državi...
Sve do temelja nek izgori...
;)

Atomska... pa onda može i napalm, ali da... i razočara me Amper s tim plaćanjem poreza... vidi se da nema vlaške krvi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 10:23

kic wrote:
Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
karlitovnačin wrote:nema kome nije bio dužan

platio je porez
Porez uvijek.

Nikad državi, nijednoj nisam bio dužan. Kad sam prvi put došao u Hrvatsku nakon što sam počeo živjeti vani podmirio sam i ženine dugove koji nisu baš bili mali. Za razliku od nekih velikih hrvata koji su godinama dužni državi...

najvažnije je ne bit dužan državi

a oni mogu s nama što hoće

why so serious cat
Meni je važno, jer bi bio licemjeran kad bi pametovao i prozivao, a da sam prvi ostao dužan. 
No zato uvijek imaš pravo prestati plaćati državi porez ako smatraš da je preveliki i da oni s tim novcem ne upravljaju kako bi trebali, otići negdje drugdje

I da, kako misliš da mogu s nama što hoće? Mi ih biramo, mi im dajemo moć (tj. ja sam do prije 5 godina birao). A sve ove godine od kad je Hrvatske, mi smo na vlast doveli jednu stranku na period  od 8 (mislim da je čak i manje) godina a sve ostalo je bio HDZ- sudski dokazano kriminalna organizacija. HDZ, SDP puno manje i tu priča staje. 

Kužiš poantu? Ljudi su krivi, i oni što biraju i oni što ne žele koristiti to pravo.

pa nije neko pravo, ako se moraš iseliti ako misliš da je tlaka prevelika :D

to govoriš da je sve oke jer postoji mogućnost selidbe van, imamo autoceste, u eu smo, sve je lako- a što da je 18stoljeće i ne možeš nigdi? gdje je pravo da ne platim tlaku ako smatram da je nepravedno visoka i da se zloupotrebljava za nenamjenske stvari (što je konstantna praksa) ? kužiš, ne postoji element dobrovoljnost..

nije ista razina odgovornosti, politički sustav je tako izgrađen da ljudi budu birani i nakon toga ti mandatari imaju pravo raspolagati s ovlastima kako žele i to i rade, formalno ih obvezuju neki pisani zakoni, ali pisani zakoni su samo za nižu klasu u praksi..  tako da ja tu uopće nisam kriv što nisam izašao na izbore, da sam sad u ZG glasao bih za ovog iz Fokusa, jedini čovjek koji govori o rezovima i koji je iznio neki konkretan plan šta bi radio, a po anketama ima 1,2% naklonjenih - mislim ok ankete je lako namještati ali opet govori kako ljudi razmišljaju, njima je tlaka oke, tebi i 98,8% ljudi ! :D želite velike poreze, ne rezove, samo želite pametniju i uglađeniju facu: ne galamdžija biznismen Trump nego Biden, ne stari šaptać Bandić već aktivni Tomašević, ne bahati Marković nego mlađa legenda Štimac/Šuker-  samo što mlađa njuška suštinski ništ ne mijenja ako se pogleda bliže-
Par stvari.

1. Nismo u 18 stoljeću, tako da je bespotrebno postavljati to pitanje što bi onda bilo.
2. Ne slažem se da nisi kriv ako ne ideš na izbore. Mnogi ljudi se žale, kritiziraju i kažu "HDZ lopovi" ali neću izaći na izbore jer su svi isti. Ako nešto ne valja, mijenjaj. Ako opet ne valja, mijenjaj opet.
3. Tko je kriv za to što netko po tebi dobar ima 1.2 %? Pa očito su krivi ljudi, narod. Ja bi isto prvo podržao nekog tko će napraviti stvarne i radikalne rezove, koji će npr. donijeti zakon kojim se zabranjuje financiranje stranaka javnim novcem, da se osuđenoj stranci zabrani djelovanje i slično. No očito sam, sad već, bio manjina i jebiga demokracija je i većina donosi odluke. 
4. Ja ne želim velike poreze, već sam rekao da su porezi i nameti u Hrvatskoj veliki problem. U Hrvatskoj je sve naopako i krivo. Bio je članak prije par dana na indexu. London ima oko 9 milijuna ljudi stanovnika, a u gradskoj Upravi je zaposleno oko 1200. Zagreb ima oko 800 tisuća i 3200 ljudi zaposlenih u gradskoj upravi. Samo jedan primjer koji pokazuje koliko je Hrvatska u debeloj kurčini...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 10:25

jasambrend wrote:
fridrih-niche wrote:Kakav narod, takva vlast...
Pa i na ovom forumu se može vidit kolika većina ljudi daje podršku osuđenim kriminalcima...
To ti sve govori...
Samo napalm igra ulogu u ovoj državi...
Sve do temelja nek izgori...
;)

Atomska... pa onda može i napalm, ali da... i razočara me Amper s tim plaćanjem poreza... vidi se da nema vlaške krvi...
Zašto sam ja razočarao?  Pa ja sam prestao plaćati porez lopovima.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by darth_vader Fri 19 Mar - 10:35

A onda ok, sorry... ni zrna žita okupatoru...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 10:39

jasambrend wrote:A onda ok, sorry... ni zrna žita okupatoru...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by kic Fri 19 Mar - 10:41

Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
karlitovnačin wrote:nema kome nije bio dužan

platio je porez
Porez uvijek.

Nikad državi, nijednoj nisam bio dužan. Kad sam prvi put došao u Hrvatsku nakon što sam počeo živjeti vani podmirio sam i ženine dugove koji nisu baš bili mali. Za razliku od nekih velikih hrvata koji su godinama dužni državi...

najvažnije je ne bit dužan državi

a oni mogu s nama što hoće

why so serious cat
Meni je važno, jer bi bio licemjeran kad bi pametovao i prozivao, a da sam prvi ostao dužan. 
No zato uvijek imaš pravo prestati plaćati državi porez ako smatraš da je preveliki i da oni s tim novcem ne upravljaju kako bi trebali, otići negdje drugdje

I da, kako misliš da mogu s nama što hoće? Mi ih biramo, mi im dajemo moć (tj. ja sam do prije 5 godina birao). A sve ove godine od kad je Hrvatske, mi smo na vlast doveli jednu stranku na period  od 8 (mislim da je čak i manje) godina a sve ostalo je bio HDZ- sudski dokazano kriminalna organizacija. HDZ, SDP puno manje i tu priča staje. 

Kužiš poantu? Ljudi su krivi, i oni što biraju i oni što ne žele koristiti to pravo.

pa nije neko pravo, ako se moraš iseliti ako misliš da je tlaka prevelika :D

to govoriš da je sve oke jer postoji mogućnost selidbe van, imamo autoceste, u eu smo, sve je lako- a što da je 18stoljeće i ne možeš nigdi? gdje je pravo da ne platim tlaku ako smatram da je nepravedno visoka i da se zloupotrebljava za nenamjenske stvari (što je konstantna praksa) ? kužiš, ne postoji element dobrovoljnost..

nije ista razina odgovornosti, politički sustav je tako izgrađen da ljudi budu birani i nakon toga ti mandatari imaju pravo raspolagati s ovlastima kako žele i to i rade, formalno ih obvezuju neki pisani zakoni, ali pisani zakoni su samo za nižu klasu u praksi..  tako da ja tu uopće nisam kriv što nisam izašao na izbore, da sam sad u ZG glasao bih za ovog iz Fokusa, jedini čovjek koji govori o rezovima i koji je iznio neki konkretan plan šta bi radio, a po anketama ima 1,2% naklonjenih - mislim ok ankete je lako namještati ali opet govori kako ljudi razmišljaju, njima je tlaka oke, tebi i 98,8% ljudi ! :D želite velike poreze, ne rezove, samo želite pametniju i uglađeniju facu: ne galamdžija biznismen Trump nego Biden, ne stari šaptać Bandić već aktivni Tomašević, ne bahati Marković nego mlađa legenda Štimac/Šuker-  samo što mlađa njuška suštinski ništ ne mijenja ako se pogleda bliže-
Par stvari.

1. Nismo u 18 stoljeću, tako da je bespotrebno postavljati to pitanje što bi onda bilo.
2. Ne slažem se da nisi kriv ako ne ideš na izbore. Mnogi ljudi se žale, kritiziraju i kažu "HDZ lopovi" ali neću izaći na izbore jer su svi isti. Ako nešto ne valja, mijenjaj. Ako opet ne valja, mijenjaj opet.
3. Tko je kriv za to što netko po tebi dobar ima 1.2 %? Pa očito su krivi ljudi, narod. Ja bi isto prvo podržao nekog tko će napraviti stvarne i radikalne rezove, koji će npr. donijeti zakon kojim se zabranjuje financiranje stranaka javnim novcem, da se osuđenoj stranci zabrani djelovanje i slično. No očito sam, sad već, bio manjina i jebiga demokracija je i većina donosi odluke. 
4. Ja ne želim velike poreze, već sam rekao da su porezi i nameti u Hrvatskoj veliki problem. U Hrvatskoj je sve naopako i krivo. Bio je članak prije par dana na indexu. London ima oko 9 milijuna ljudi stanovnika, a u gradskoj Upravi je zaposleno oko 1200. Zagreb ima oko 800 tisuća i 3200 ljudi zaposlenih u gradskoj upravi. Samo jedan primjer koji pokazuje koliko je Hrvatska u debeloj kurčini...

1. to je misaoni eksperiment, izmjestio sam nas u uvjete kad moraš živjeti u svojoj zemlji - kako trpiš onda uvjete koji su ti nametnuti? kužiš da nije lako onda..
2. naravno da nisam kriv, ne vidim sebe u tim vezama? što je krivica nego subjektivni odnos počinitelja prema djelu, koje je moje djelo ovdje? ja ne podržavam ovaj politički sustav zbog niza razloga..
3. pa je, narod želi nekog tko će im obećati puno tog besplatnog, tvoja filozofija opet-
4. pa dobro, ne želiš velike poreze- ajd
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 10:43

kic wrote:

1. to je misaoni eksperiment, izmjestio sam nas u uvjete kad moraš živjeti u svojoj zemlji - kako trpiš onda uvjete koji su ti nametnuti? kužiš da nije lako onda..
2. naravno da nisam kriv, ne vidim sebe u tim vezama? što je krivica nego subjektivni odnos počinitelja prema djelu, koje je moje djelo ovdje? ja ne podržavam ovaj politički sustav zbog niza razloga..
3. pa je, narod želi nekog tko će im obećati puno tog besplatnog, tvoja filozofija opet-
4. pa dobro, ne želiš velike poreze- ajd
Ponašaš se kao prosječni HDZ političar. Izvlačiš iz konteksta i zaključuješ na osnovu toga. Ovo boldano ja nisam rekao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by kic Fri 19 Mar - 11:46


Ako ja tu imam primjerice potpuno besplatno zdravstvo i ako mi djeca idu potpuno besplatno u školu bez troškova za knjige, udžbenike kao kod nas (ne samo ja nego svi) onda ću ja platiti taj porez bez problema.


vrlo je jasno da podržavaš kulturu i sistem gdje postoje "besplatne" usluge/stvari
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Guest Fri 19 Mar - 11:52

Zašto ne bi postojale neke besplatne stvari, poput knjiga za osnovnoškolce?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tužne vijesti Empty Re: tužne vijesti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum