ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by marcellus 19/3/2021, 16:31

Sovak wrote:
Ali da sam mlajši i da se nakanim seliti, ovakva Amerika mi sigurno ne bi bila odredište.

kad sam ja bil dete kalifornija je bila san snova... sloboda, kapitalizam, auti, komadi... danas ne bi išal tam ni da mi daju na raspolaganje scarlett johansson.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by crvenkasti 19/3/2021, 20:18

marcellus wrote:

kad sam ja bil dete kalifornija je bila san snova... sloboda, kapitalizam, auti, komadi..

Ne seri, bilo je to prošle godine.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Guest 19/3/2021, 22:36

marcellus wrote:
Sovak wrote:
Ali da sam mlajši i da se nakanim seliti, ovakva Amerika mi sigurno ne bi bila odredište.

kad sam ja bil dete kalifornija je bila san snova... sloboda, kapitalizam, auti, komadi... danas ne bi išal tam ni da mi daju na raspolaganje scarlett johansson.

A ona je fakat jebozovna.

Navabiti ju nekam drugam i onda ju  zaskočiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Guest 20/3/2021, 07:06

Kak ... mumija pobegel?

Nikaj od sučeljavanja?

Pička.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Guest 20/3/2021, 07:08

marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:Ma hajde Putko, koji ce ti kitomir rasprava sa tim debilom

Nije Biden debil. Samo je nakaza.

u biti marioneta, ona kuja kamala vodi igru a iza nje su klan clinton i onaj preplanuli

Brad Pitt?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Guest 20/3/2021, 10:10

marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:Ma hajde Putko, koji ce ti kitomir rasprava sa tim debilom

Nije Biden debil. Samo je nakaza.

u biti marioneta, ona kuja kamala vodi igru a iza nje su klan clinton i onaj preplanuli

Kamala može jedino voditi svog psa u šetnju Ako ga ima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by jastreb 20/3/2021, 10:54

Biden zaziva rat.

Misli li on da bi taj rat bio kraj SAD?

Prema Amerima se nakon sto ih se vojno i politicki porazi treba sprovesti okupacija i nekoliko godina drzati ondje par okupacionih zona od strane Rusa,Kineza,eventualno nekih arapskih zemalja. 

Rasparcati ih na 2 ili cak 3 drzavne jedinice i zabraniti im naoruzavanje.

Sprovesti revoluciju.

U igru ukljuciti sve postene i napredne Amerikance,a buduci da americki narod i ne postoji podupirati katolike,K8neze,Jugoslavene, crnce,Indijance,Latinose i Židove.

I to je to.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Ringo10 20/3/2021, 13:23

Amerika je bolesno drustvo a njihova tkzv politicka elita je gomila ludjaka i psihopata.
Da, ovu i ovakvu Ameriku bi trebalo unistiti i dokinuti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by max123 20/3/2021, 14:17

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 D9rxgmxxkain7sa-1-jpg
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

abraham likes this post

Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by epikur37 20/3/2021, 14:50

max123 wrote:Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 D9rxgmxxkain7sa-1-jpg


Nije ti to baš tako...

No eto uživaj u libertarskoj zapadnoj politici...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Guest 20/3/2021, 19:38

max123 wrote:Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 D9rxgmxxkain7sa-1-jpg

Aha.

Točnije bi bilo da kmičuge i Arapčuge hrle u EU mahom na socijalu. Sve "fizičari i doktori" redom.

Rusija ta govna ne pušta, a i znaju da buju ih postreljali na granici.

Nisu Ruje pičke briselske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Hektorović 20/3/2021, 22:23

epikur37 wrote:
max123 wrote:Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 D9rxgmxxkain7sa-1-jpg


Nije ti to baš tako...

No eto uživaj u libertarskoj zapadnoj politici...

Koja totalna propaganda :D

Rusija je 2. zemlja u svijetu po broju imigranata, istina uglavnom sa Kavkaza i Srednje Azije... Moskva i St.Petersburg su prepuni Gruzijaca, Armenaca, Ukra, Turkmena, Tađika, Uzbeka...

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Large_bVfd2f8pad45llVve038oS-jXMPNSa4bYunRgS-5of4

Dakle ovdje se ne radi o etničkim rusima iz ex-sssr republika, nego o strancima bez državljanstva.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by epikur37 20/3/2021, 22:28

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
max123 wrote:Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 D9rxgmxxkain7sa-1-jpg


Nije ti to baš tako...

No eto uživaj u libertarskoj zapadnoj politici...

Koja totalna propaganda :D

Rusija je 2. zemlja u svijetu po broju imigranata, istina uglavnom sa Kavkaza i Srednje Azije... Moskva i St.Petersburg su prepuni Gruzijaca, Armenaca, Ukra, Turkmena, Tađika, Uzbeka...

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Large_bVfd2f8pad45llVve038oS-jXMPNSa4bYunRgS-5of4

Dakle ovdje se ne radi o etničkim rusima iz ex-sssr republika, nego o strancima bez državljanstva.


maxonja je hercegovački pravašlija...alsodakle, dat će bulju Bidenu samo da je kontra pravoslavaca :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Ringo10 21/3/2021, 06:26

Pravasi su mentalni bolesnici
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Sora 21/3/2021, 06:41

Taj americki fosil je odlucio u prvih 100 pokazati svoju dentijeru cijelom svijetu 
Ispuhat ce se on brzo 
Mozda i posve  :rasta

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by T. 21/3/2021, 15:57

https://twitter.com/i/status/1373266097735147523
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by abraham 21/3/2021, 16:16

Sovak wrote:
max123 wrote:Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 D9rxgmxxkain7sa-1-jpg

Aha.

Točnije bi bilo da kmičuge i Arapčuge hrle u EU mahom na socijalu. Sve "fizičari i doktori" redom.

Rusija ta govna ne pušta, a i znaju da buju ih postreljali na granici.

Nisu Ruje pičke briselske.
Jednim dijelom ste u pravu kolega a s druge strane istina je da se Rusija vise trpa mujagama nego zapadna Europa. Kako god to cudno zvucalo. Zakavkazke republike su uglavnom muslimani i to teski. Razlika izmedju nih i Somalije je jedino da su ovi malo svijetliji. Bilo kako bilo , nisam cuo da je netko otisao na rad-skolovanje i sl u Rusiju iz DNRH. Vjerojatno ima ali niti promil onih sta su nagulili na zapad. Isto vrijedi za sve europske zemlje. Druga stavr u ovoj slici je da naime svi hvale Putka i Rusiju a nitko da kupi Ladu ili bilo sto od tehnickih, kucanskih i drugih potrepstina iz Rusije. Rucni sat , majku mu, znam da ih proizvode. Ja ih imam ali ne mislim da je Rusija nesta narocito zbog toga. Ima toga jos. Itd itd i bla, bla bla i hvali more drz sa kraja....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom - Page 4 Empty Re: Putin poziva Bidena na debatu uživo, bez pauza, pred cijelim svijetom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum