ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Breaking - braca dalton osuđena

Page 18 of 23 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko 25/3/2021, 23:37

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 165494062_300606904754816_2104230842676607727_o.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pofdL84H7nsAX8GIrUb&_nc_ht=scontent.fzag4-1

Zeko

Posts : 6710
2015-08-26


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 06:50

Monica Bellucci:
“Pričala sam s Nicheom u vezi snošaja, te iako smo oboje bili za to, rekla sam mu da ne mogu zbog muža.”
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 07:24

fridrih-niche wrote:Monica Bellucci:
“Pričala sam s Nicheom u vezi snošaja, te iako smo oboje bili za to, rekla sam mu da ne mogu zbog muža.”
<3

Ne seri , pusila je kurac redateljima za manje nego ti za dop
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 07:52

Onda znaš koliko ima istine u ovom šta Zekan stavlja sucu u usta/tipkovnicu...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 10:55

Ne znam, cave trollovi i orke me ne zanimaju

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by kic 26/3/2021, 10:56


meni Monica pari radodajka..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 10:58

aligatorska kruška wrote:
meni Monica pari radodajka..

Neka je, barem nije transrodna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko 26/3/2021, 11:07

fridrih-niche wrote:Onda znaš koliko ima istine u ovom šta Zekan stavlja sucu u usta/tipkovnicu...
:D
Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 165494062_300606904754816_2104230842676607727_o.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pofdL84H7nsAX8GIrUb&_nc_ht=scontent.fzag4-1
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 11:16

Dobro je, Zekane, bravo...
Lopovi se kolju između sebe, to je lipo...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 13:18

fridrih-niche wrote:Dobro je, Zekane, bravo...
Lopovi se kolju između sebe, to je lipo...
<3
Od toga da ako ga pravomoćno osude treba ići u zatvor i vratiti lovu Dinamo, došlo je do toga da su ga kriminalci od sudaca reketarili i nepravedno osudili, a vratiti lovu Dinamu ne treba jer je Skupština rekla da ne treba vratiti ništa.  :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by kic 26/3/2021, 13:23


u hrvatskoj si budala ako se ne ideš bavit kriminalom, ali velikim-

doduše, prilična je i konkurencija..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 13:37

Andreas Goldberger wrote:
fridrih-niche wrote:Dobro je, Zekane, bravo...
Lopovi se kolju između sebe, to je lipo...
<3
Od toga da ako ga pravomoćno osude treba ići u zatvor i vratiti lovu Dinamo, došlo je do toga da su ga kriminalci od sudaca reketarili i nepravedno osudili, a vratiti lovu Dinamu ne treba jer je Skupština rekla da ne treba vratiti ništa.  :rofl

Pa kad su zeko i z.m. klon u skupstini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 13:38

aligatorska kruška wrote:
u hrvatskoj si budala ako se ne ideš bavit kriminalom, ali velikim-

doduše, prilična je i konkurencija..

Stekao si iskustvo vani pa si dosao biti poduzetnik ovdje? :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by FRANK 26/3/2021, 14:36

Andreas Goldberger wrote:
fridrih-niche wrote:Dobro je, Zekane, bravo...
Lopovi se kolju između sebe, to je lipo...
<3
Od toga da ako ga pravomoćno osude treba ići u zatvor i vratiti lovu Dinamo, došlo je do toga da su ga kriminalci od sudaca reketarili i nepravedno osudili, a vratiti lovu Dinamu ne treba jer je Skupština rekla da ne treba vratiti ništa.  :rofl
Jos znaci uplatnice stizu.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko 26/3/2021, 14:47

LIDIJA Horvat je ​bivša kandidatkinja za Vrhovni sud i nova odvjetnica Zdravka Mamića. Horvat je kazala za RTL kako je Zdravko Mamić prepoznao njezin prethodni rad. Dodaje i kako ga je posjetila u Hercegovini. Njezin prvi potez je bio da je podnijela Državnom sudbenom vijeću zahtjev za sudjelovanjem u pokretanju stegovnom postupka za suce.
''Podnijeli smo zahtjev za sudjelovanjem u postupku. Smatramo da imamo pravni interes i to dosta jak. Načelo pravnog interesa nalaže pravo na sudjelovanje u postupku svakoj osobi koja ima neko svoje subjektivno pravo, koje je opravdano prihvatljivo, konkretno i u području prava. Nama je to jako važno zbog postupka pred Ustavnim sudom'', rekla je Horvat.
''To uključuje i uvid u isprave koje su u spisu, a i sudjelovanje u postupku. Znači da bismo imali uvid u očitovanja sudaca, tijek stegovnog postupka i u odluku. To je sve jako važno za korištenje tijekom dokazivanja povrede ljudskim prava, i pred Ustavnim sudom i europskim sudom'', dodala je Horvat.

"Presuda koja ima takve manjkavosti ne može opstati"

Smatra kako je sporost USKOK-a neprihvatljiva s obzirom na snažnu poruku koja se time šalje, s obzirom na jačinu dokaza koja je priložena u spis, koja nije priložena samo sada, nego još 8. listopada 2020. godine.
''Smatram da su tu trebale biti provedene žurne radnje, koje očigledno nisu do sada'', rekla je Horvat. Odvjetnica kaže kako je teško govoriti o razlozima zašto je bivši čelnik Dinama tek sada sa svim izašao u javnost. 
''Ono što je jako važno je da presuda koja ima takve manjkavosti, takve grube povrede, ne može opstati. Ako se dokaže zaista ova korumpiranost, ove u najmanju ruku pristrane odluke i radnje sudaca, takva presuda ima tako jaku nevaljanu podlogu da ona ne može u ime Republike Hrvatske ostati na snazi'', izjavila je nova odvjetnica Zdravka Mamića. 

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko 26/3/2021, 14:51

Montero wrote:
Andreas Goldberger wrote:
fridrih-niche wrote:Dobro je, Zekane, bravo...
Lopovi se kolju između sebe, to je lipo...
<3
Od toga da ako ga pravomoćno osude treba ići u zatvor i vratiti lovu Dinamo, došlo je do toga da su ga kriminalci od sudaca reketarili i nepravedno osudili, a vratiti lovu Dinamu ne treba jer je Skupština rekla da ne treba vratiti ništa.  :rofl

Pa kad su zeko i z.m. klon u skupstini
Tak' je ... Ja sam Mamić, samo vam neću reći koji ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 15:16

Svaka čast koleginice, u zdravlje da trošite tih 50-100k Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by FRANK 26/3/2021, 15:18

Princ od Čaira wrote:Svaka čast koleginice, u zdravlje da trošite tih 50-100k Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 15:50

Ma mene samo nešto zanima, Zekane...
Jel Tatta praska Plavu princezu konstantno ili samo kad su imali birthday party pa je šef SOA-e mora letit zbog toga?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko 26/3/2021, 17:15

Zoran Mamić upravo je odletio u Dubai


Mamić još uvijek može putovati iako je pravomoćno osuđen na 4,8 godina zatvora zbog kriminala u Dinamu

Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 26/3/2021, 17:35

Koja kriminalna obitelj...
Osim najstarijeg brata...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 18 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 23 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum