ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Četnici pobijedili u Crnoj Gori

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Četnici pobijedili u Crnoj Gori - Page 2 Empty Re: Četnici pobijedili u Crnoj Gori

Post by RayMabus 15/3/2021, 18:26

U Herceg Novom Milo je popušio već 2017

http://www.rtv.rs/sr_lat/region/herceg-novi-dps-pobedio-opozicija-formira-vlast_822531.html

To se zna da on tamo nema prođu

RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Četnici pobijedili u Crnoj Gori - Page 2 Empty Re: Četnici pobijedili u Crnoj Gori

Post by RayMabus 15/3/2021, 18:29

Taj Herceg Novi ti je inače u okruženju ustaša a sutra Velika Britanija i službeno proglašava Rusiju neprijateljem.

Okruženi ste a cestu koja vodi u Trebinje odakle vam mogu doć četnici kontrolira Hrvatska u slučaju napada na Cetinje od strane četnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Četnici pobijedili u Crnoj Gori - Page 2 Empty Re: Četnici pobijedili u Crnoj Gori

Post by RayMabus 15/3/2021, 18:33

Ne igraj se s mornaricom. Herceg Novi je ulaz u vojno strateški bitan zaljev.

Sutra kad vas Britanci proglase neprijateljem to je dodatna mornarica u floti.

Okružujemo vas.




Nije ti ovo Subotica
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Četnici pobijedili u Crnoj Gori - Page 2 Empty Re: Četnici pobijedili u Crnoj Gori

Post by pizzon 15/3/2021, 20:03

RayMabus wrote:
pizzon wrote:a sta bi bilo da su " moji "
bili u jednoj koloni.
ubedljivo prvi !
ovako je sasvim ok.
Ali nisu. Aleksa Bečić kojeg ja favoriziram i Šešelj imaju potpuno dijametralne stavove o statusu Crne Gore. Šešelj bi da je to južna Srbija tj da nije nit država a ovi je državotvorno čisti Crnogorac no za razliku od Mila nije za lloše odnose sa susjedima dakle i Srbijom.

Velila je razlika između te dvije partije kad je ova tema u pitanju.

pa o tome i ja pisem
da ce mix umerenih gradjana
c.gore formirati vecinu,
c.goraca i srba, plus dritan,
plus nac.manjine.
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Četnici pobijedili u Crnoj Gori - Page 2 Empty Re: Četnici pobijedili u Crnoj Gori

Post by RayMabus 15/3/2021, 20:09

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:a sta bi bilo da su " moji "
bili u jednoj koloni.
ubedljivo prvi !
ovako je sasvim ok.
Ali nisu. Aleksa Bečić kojeg ja favoriziram i Šešelj imaju potpuno dijametralne stavove o statusu Crne Gore. Šešelj bi da je to južna Srbija tj da nije nit država a ovi je državotvorno čisti Crnogorac no za razliku od Mila nije za lloše odnose sa susjedima dakle i Srbijom.

Velila je razlika između te dvije partije kad je ova tema u pitanju.

pa o tome i ja pisem
da ce mix umerenih gradjana
c.gore formirati vecinu,
c.goraca i srba, plus dritan,
plus nac.manjine.
Dobro al ja san ti objasnija zašto oni ne mogu na istoj listi izač na izbore. Ima razlike velike tu po nekim pitanjima.

A to da je Đukanović mafijaš tto nakon ovoliko godina na vlasti to je jednostavno tako pa onda korupcija itd i zato ta koalicija protiv toga i sve ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Četnici pobijedili u Crnoj Gori - Page 2 Empty Re: Četnici pobijedili u Crnoj Gori

Post by Ringo10 16/3/2021, 00:04

Ma nemojte plakat

To je vjecni unutarcrnogorski sukob u kojem nikad niko nece pobijedit

Sad prosrpske  snage imaju odredjene uspon, sutra ce da oslabe ...I to ciklicno tako ide...

Ako se ne pobiju izmedju sebe onda cijeli taj galimatijas nije vrijedan spomena ...jebi ih
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Četnici pobijedili u Crnoj Gori - Page 2 Empty Re: Četnici pobijedili u Crnoj Gori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum