ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 10:16

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:To ti je razlika moj sitting....sjecam se dobro kako smo bili ogorceni i bijesni na one koji su brisali vani u najboljim godinama osim zene i djece...ja sam bio ogorcen na jednog rodijaka koji je brisao vani govoreci sto bi ja izlagao glavu za ono sta nije moje..poslije se vratio pa napravio karijeru...dok se sa mnom dragovoljno javio otac troje djece...eto na takve kao moj rodijak i zoki smo mi ogorceni i ne zelimo da budu na vlasti i ne osjecamo iskreno da im je stalo do ove drzave ako im nije bilo stalo 91 nije ni sada osim zbog vlastite karijere i ne zelimo ih na vlasti i da su sami ajnstajni

recimo da je tako  (premda nema nikakve logike da se najbolji u klasi sa fakulteta šalju na bojišnicu, osim ako nisu u pitanju vojne i policijske škole).

pitanje je zašto onda nitko ne govori o tomislavu karamarku koji je tek 27.05.1993. registriran kao branitelj i to zahvaljujući manoliću koji ga je instalirao na mjesto načelnika pu zagrebačke.
poznato je kako je karamarko kruševo napusti prije nego je okupirano (recimo da nije pobjegao) i nije niti jedan dan sudjelovao u obrani kruševa.

također je poznato kako je karamarkovo školovanje prepuno detalja koji ukazuju da mu škola baš i nije išla jer je počevši od srednje škole koju je započeo u tehničkoj školi u klaićevoj u zagrebu (pa odustao na drugoj godini), a završio kroz večernju/dopisnu školu isto u zagrebu pa do fakulteta koji je započeo na pravnom fakultetu u zagrebu (pa odustao nakon godinu i pol studiranja), a nastavio upisom na filozofskom dvopredmetnog studija (zemljopis-povijest) od kojih mu zemljopis nije išao pa je odslušao samo povijest i to ilegalno da bi tek nakon 4 godine ilegale pravno regulirao na "zanimljiv" način 1985. godine status studenta dozvolom za upis u 5.semestar tako da je već 1989.godine karamarko diplomirao povijest (nakon jedva 10 godina studiranja).

i sada ti prozivaš milanovića (studij prava završio u roku, dobitnik rektorove nagrade, sudionik i proglašen jednim od najboljih studenata u generaciji) jer nije tvoja politička opcija, a prikrivaš karamarka koji glumi nikoletinu bursaća, a bojišnicu je vidio samo u obilascima...

dakle, tomislav karamarko niti je bio branitelj s bojišnice, niti je einstein...
Udba je tu pripomogla

Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Ero 17/12/2015, 10:25

sitting_bull wrote:
Ero wrote:Pišem pismo tinta mi se proli...OJXA... drunken

o, ero, kako si mi i ti danas?

kako je okruglica s pantovčaka?
Fala na pitanju, kao što i'tebi želin...
Nego, gospođa je zabrinuta, veli  nit joj pišete, niti se joj javljate...Da van nije ponestalo tinte? drunken
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by marcellus 17/12/2015, 10:26

sitting_bull wrote:

ja nemam altere,

ne ti si šiting bul ovdje i na večernjem a mislim i na forum hr, a ostali trolovi te samo copypastaju a nisu tvoji nickovi, ajde sad žvači sendvič s parizerom sardelice je ionako na tebe šteta trošit
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by vuksadinare 17/12/2015, 10:27

Pustimo sitting karamarka evo ti boljeg primjera...ivan poljak sokol zapovjednik sajmista u vukovaru,poginuo,susjed milanovicevih u glavicama,vrsnik sa zokijem godinu stariji bio,gle zavrsio i on pravni fakultet s vrlo dobrim uspjejom,ostao rano bez oca,kad je dolazio kuci iz zagreba s faksa pomagao majci i sestrama na poljoprivredi,njegovi nisu bili mocnici kao milanovicevi....i gle on dragovoljno otisao na najteze ratiste i herojski poginuo kao zapovjednik najkrvavijeg dijela vukovarskog ratista,zavrsio pravni fakultet mozda i on dobio rektorovu nagradu,milanovicev vrsnik,suseljansusjed,vjerojatno se kao i djeca zajedno igrali on otisao ravno na ratiste a zoki u brisel kavu kuhati...mislim da zokija sram uhvati kad dodje u glavice i vidi poljakovu mater i sestru....ako ima uopce srama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 10:28

Najbolje da mijenja prezimena kao ti. Pa nisu svi prodane duše!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 10:29

vuksadinare wrote:Pustimo sitting karamarka evo ti boljeg primjera...ivan poljak sokol zapovjednik sajmista u vukovaru,poginuo,susjed milanovicevih u glavicama,vrsnik sa zokijem godinu stariji bio,gle zavrsio i on pravni fakultet s vrlo dobrim uspjejom,ostao rano bez oca,kad je dolazio kuci iz zagreba s faksa pomagao majci i sestrama na poljoprivredi,njegovi nisu bili mocnici kao milanovicevi....i gle on dragovoljno otisao na najteze ratiste i herojski poginuo kao zapovjednik najkrvavijeg dijela vukovarskog ratista,zavrsio pravni fakultet mozda i on dobio rektorovu nagradu,milanovicev vrsnik,suseljansusjed,vjerojatno se kao i djeca zajedno igrali on otisao ravno na ratiste a zoki u brisel kavu kuhati...mislim da zokija sram uhvati kad dodje u glavice i vidi poljakovu mater i sestru....ako ima uopce srama
A bad luck, nisu svi za ginut. Netko mora bit za sjeme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by v_vlado 17/12/2015, 10:35

vuksadinare wrote:To ti je razlika moj sitting....sjecam se dobro kako smo bili ogorceni i bijesni na one koji su brisali vani u najboljim godinama osim zene i djece...ja sam bio ogorcen na jednog rodijaka koji je brisao vani govoreci sto bi ja izlagao glavu za ono sta nije moje..poslije se vratio pa napravio karijeru...dok se sa mnom dragovoljno javio otac troje djece...eto na takve kao moj rodijak i zoki smo mi ogorceni i ne zelimo da budu na vlasti i ne osjecamo iskreno da im je stalo do ove drzave ako im nije bilo stalo 91 nije ni sada osim zbog vlastite karijere i ne zelimo ih na vlasti i da su sami ajnstajni
U redu,tvoj izbor,kandidirajte onda svi jednog SVOJEG ,ako dobije najviše glasova neka bude premijer ili što već.....ako ima dobar program i bude čovjek od rijeći prvi ću mu dati glas....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by vuksadinare 17/12/2015, 10:38

Nema to veze sa skolovanjem i danasnji uspjesni menadzer adriatika je bio zarobljen u kostajnici i prosao strasnu torturu u logoru u glini a bio medju najboljim studentima na ekonomskom faksu....ili imas srce ili nemas da si se spreman stavit na raspolaganje domovini.....bio suster ili doktor....zoki je procjenio ipak da mu toliko nije stalo do domovine da riskira zivot ili zdravlje zbog nje...preca mu karijera bila...i zato neka ne sere i ne djeli lekcije o domoljublju koji su stavili sve na kocku zbog domovine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by udba 17/12/2015, 10:45

Nemoj tako, imaš i u hdz-u ljudi koji su pobjegli s fronta, sredili si položaj u pozadini ili otišli van-ka, ali njihov doprinos kasnije u borbi za zadržavanje nadirućeg komunizma i marksizma je neprocjenjiv, nisu mogli svi izginut na fronti, moralo je da bude i kvalitetnijeh logističarah.

_________________
MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 10:47

vuksadinare wrote:Nema to veze sa skolovanjem i danasnji uspjesni menadzer adriatika je bio zarobljen u kostajnici i prosao strasnu torturu u logoru u glini a bio medju najboljim studentima na ekonomskom faksu....ili imas srce ili nemas da si se spreman stavit na raspolaganje domovini.....bio suster ili doktor....zoki je procjenio ipak da mu toliko nije stalo do domovine da riskira zivot ili zdravlje zbog nje...preca mu karijera bila...i zato neka ne sere i ne djeli lekcije o domoljublju koji su stavili sve na kocku zbog domovine...
Bolja ruka na pici neg na strojnici!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Ero 17/12/2015, 10:48

Eva wrote:
vuksadinare wrote:Nema to veze sa skolovanjem i danasnji uspjesni menadzer adriatika je bio zarobljen u kostajnici i prosao strasnu torturu u logoru u glini a bio medju najboljim studentima na ekonomskom faksu....ili imas srce ili nemas da si se spreman stavit na raspolaganje domovini.....bio suster ili doktor....zoki je procjenio ipak da mu toliko nije stalo do domovine da riskira zivot ili zdravlje zbog nje...preca mu karijera bila...i zato neka ne sere i ne djeli lekcije o domoljublju koji su stavili sve na kocku zbog domovine...
Bolja ruka na pici neg na strojnici!
Ti si Zokina škola? jocolor
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 10:52

Ero wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:Nema to veze sa skolovanjem i danasnji uspjesni menadzer adriatika je bio zarobljen u kostajnici i prosao strasnu torturu u logoru u glini a bio medju najboljim studentima na ekonomskom faksu....ili imas srce ili nemas da si se spreman stavit na raspolaganje domovini.....bio suster ili doktor....zoki je procjenio ipak da mu toliko nije stalo do domovine da riskira zivot ili zdravlje zbog nje...preca mu karijera bila...i zato neka ne sere i ne djeli lekcije o domoljublju koji su stavili sve na kocku zbog domovine...
Bolja ruka na pici neg na strojnici!
Ti si Zokina škola? jocolor
Jok, ja sam elita, a elita ne gine. Jesi li videdl Francekove unuke na ratištu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Ero 17/12/2015, 10:54

Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:Nema to veze sa skolovanjem i danasnji uspjesni menadzer adriatika je bio zarobljen u kostajnici i prosao strasnu torturu u logoru u glini a bio medju najboljim studentima na ekonomskom faksu....ili imas srce ili nemas da si se spreman stavit na raspolaganje domovini.....bio suster ili doktor....zoki je procjenio ipak da mu toliko nije stalo do domovine da riskira zivot ili zdravlje zbog nje...preca mu karijera bila...i zato neka ne sere i ne djeli lekcije o domoljublju koji su stavili sve na kocku zbog domovine...
Bolja ruka na pici neg na strojnici!
Ti si Zokina škola? jocolor
Jok, ja sam elita
Razumio sam. jocolor
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 12:01

marcellus wrote:
sitting_bull wrote:

ja nemam altere,

ne ti si šiting bul ovdje i na večernjem a mislim i na forum hr, a ostali trolovi te samo copypastaju a nisu tvoji nickovi, ajde sad žvači sendvič s parizerom sardelice je ionako na tebe šteta trošit
Za retarda kao on navilak sijena je taman.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 12:03

Ero wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:Nema to veze sa skolovanjem i danasnji uspjesni menadzer adriatika je bio zarobljen u kostajnici i prosao strasnu torturu u logoru u glini a bio medju najboljim studentima na ekonomskom faksu....ili imas srce ili nemas da si se spreman stavit na raspolaganje domovini.....bio suster ili doktor....zoki je procjenio ipak da mu toliko nije stalo do domovine da riskira zivot ili zdravlje zbog nje...preca mu karijera bila...i zato neka ne sere i ne djeli lekcije o domoljublju koji su stavili sve na kocku zbog domovine...
Bolja ruka na pici neg na strojnici!
Ti si Zokina škola? jocolor
Jok, ja sam elita
Razumio sam. jocolor
Great minds think alike 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 12:11

Eva wrote:
vuksadinare wrote:Pustimo sitting karamarka evo ti boljeg primjera...ivan poljak sokol zapovjednik sajmista u vukovaru,poginuo,susjed milanovicevih u glavicama,vrsnik sa zokijem godinu stariji bio,gle zavrsio i on pravni fakultet s vrlo dobrim uspjejom,ostao rano bez oca,kad je dolazio kuci iz zagreba s faksa pomagao majci i sestrama na poljoprivredi,njegovi nisu bili mocnici kao milanovicevi....i gle on dragovoljno otisao na najteze ratiste i herojski poginuo kao zapovjednik najkrvavijeg dijela vukovarskog ratista,zavrsio pravni fakultet mozda i on dobio rektorovu nagradu,milanovicev vrsnik,suseljansusjed,vjerojatno se kao i djeca zajedno igrali on otisao ravno na ratiste a zoki u brisel kavu kuhati...mislim da zokija sram uhvati kad dodje u glavice i vidi poljakovu mater i sestru....ako ima uopce srama
A bad luck, nisu svi za ginut. Netko mora bit za sjeme.
Zoka za sjeme??? Bolje da odmah izumremo svi kompletno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 12:13

tre911 wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:Pustimo sitting karamarka evo ti boljeg primjera...ivan poljak sokol zapovjednik sajmista u vukovaru,poginuo,susjed milanovicevih u glavicama,vrsnik sa zokijem godinu stariji bio,gle zavrsio i on pravni fakultet s vrlo dobrim uspjejom,ostao rano bez oca,kad je dolazio kuci iz zagreba s faksa pomagao majci i sestrama na poljoprivredi,njegovi nisu bili mocnici kao milanovicevi....i gle on dragovoljno otisao na najteze ratiste i herojski poginuo kao zapovjednik najkrvavijeg dijela vukovarskog ratista,zavrsio pravni fakultet mozda i on dobio rektorovu nagradu,milanovicev vrsnik,suseljansusjed,vjerojatno se kao i djeca zajedno igrali on otisao ravno na ratiste a zoki u brisel kavu kuhati...mislim da zokija sram uhvati kad dodje u glavice i vidi poljakovu mater i sestru....ako ima uopce srama
A bad luck, nisu svi za ginut. Netko mora bit za sjeme.
Zoka za sjeme??? Bolje da odmah izumremo svi kompletno.
Baš je muževan i plodan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by michaellcmacha 17/12/2015, 12:18

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 12341597_1095433277163773_8930253118957736286_n
"Kod Briselskog Zoke i u SDP-u zavladala je TOTALNA PANIKA. Slučajni premijer na odlasku krenuo je na sve ili ništa: pod svaku cijenu raskoliti i srušiti MOST, lažima, poluistinama i tračevima optužiti HDZ, skrivati kriminalnu istinu o svojim ministrima i suradnicima... Plasirajući tezu kako MOST spašava HDZ, Milanović zapravo izokreće tezu i pokušava spasiti sebe, SDP i neke svoje prijatelje...Kakve nas afere tek očekuju kad napusti Banske dvore...."
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 12:20

Još uvijek manje nego u HDZ-u. HDZ ima kapitlaca premijera i nekoliko ministara. A i jedina je stranka u Hrvata registrirana od zakona kao zločinačka organizacija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 12:21

Eva wrote:Još uvijek manje nego u HDZ-u. HDZ ima kapitlaca premijera i nekoliko ministara. A i jedina je stranka u Hrvata registrirana od zakona kao zločinačka organizacija.

a i te presude korumpiranih RH sudeva, i zakoni korumpiranih RH političara , vrijede ko kurac na biciklu ,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Guest 17/12/2015, 12:24

EmberSpirit wrote:
Eva wrote:Još uvijek manje nego u HDZ-u. HDZ ima kapitlaca premijera i nekoliko ministara. A i jedina je stranka u Hrvata registrirana od zakona kao zločinačka organizacija.

a i te presude korumpiranih RH sudeva, i zakoni korumpiranih RH političara , vrijede ko kurac na biciklu ,
Never mind, ali se lepo vide 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a - Page 8 Empty Re: MOST odlučio: Nastavljamo pregovore s koalicijom HDZ-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum