ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đikić opet u ništa.

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by Sora Wed 10 Mar - 16:40

crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:ja hrvatima ništa ne vjerujem. lažu čim zinu.

ja lažem i da sam Hrvat
znači otpočetka
svi tako

hrvati ne lažu
oni samo zaobilaze istinu
ne kradu isto
samo otuđmane

Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by Guest Wed 10 Mar - 17:18

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by max123 Wed 10 Mar - 18:08

đikić?jel to onaj preplaćeni i samozaljubljeni kurac od znanstvenika koji već dvajes godina obećava lijek protiv raka...!?
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by Eroo Wed 10 Mar - 23:09

AssadNaPodmornici wrote:Dakle Bakić I Lauc opet bili u pravu. Ero, đikić, rudan, nenad Jaric dauenhauer sa indexa na aparatima

Ja tebi serdare, ti meni vojvodo. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by Eroo Thu 11 Mar - 0:01

mutava baštarda wrote:Primorac i Lauc objavili rezultate studije: 26% Zagrepčana ima protutijela na koronu
21. veljača 2021

.......

Đikić i Lenhard o serološkom istraživanju koje su objavili Lauc i Primorac: ‘Ovo je amaterska havarija’
Ravnatelj Hrvatskog Zavoda za javno zdravstvo doc.dr. Krunoslav Capak danas je objavio rezultate studije na 1500 ispitanika različite dobi iz cijele Hrvatske.
,.........
Podaci Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo pokazuju da je 25% građana Hrvatske steklo IgG protutijela na Covid-19.
9. ožujka 2021

Glede na broj ukupno umrlih  1376/1M stanovnika dođemo do podatka da je smrtnost
glede na broj potvrđeno i nepotvrđeno zaraženih: 0.55%.

Američki CDC za taj postotak predlaže 0.3% (do 0.4%), ili "možda i manje", kako rekoše.
U tom slučaju bi se radilo o ukupnoj zaraženosti u HR između 35% (za smrtnost 0.4%) i 45% (za smrtnost 0.3%).
Ako za smrtnost prihvatim CDC (best) podatak 0.3%, onda dođem do poražavajućeg podatka o trajnosti IgG protutijela
na nivou od 80 do 90 dana. Ispitivanja bi u svakom slučaju trebalo provesti na širem području i na većem broju ispitanika.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by mutava baštarda Thu 11 Mar - 7:33

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Primorac i Lauc objavili rezultate studije: 26% Zagrepčana ima protutijela na koronu
21. veljača 2021

.......

Đikić i Lenhard o serološkom istraživanju koje su objavili Lauc i Primorac: ‘Ovo je amaterska havarija’
Ravnatelj Hrvatskog Zavoda za javno zdravstvo doc.dr. Krunoslav Capak danas je objavio rezultate studije na 1500 ispitanika različite dobi iz cijele Hrvatske.
,.........
Podaci Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo pokazuju da je 25% građana Hrvatske steklo IgG protutijela na Covid-19.
9. ožujka 2021

Glede na broj ukupno umrlih  1376/1M stanovnika dođemo do podatka da je smrtnost
glede na broj potvrđeno i nepotvrđeno zaraženih: 0.55%.

Američki CDC za taj postotak predlaže 0.3% (do 0.4%), ili "možda i manje", kako rekoše.
U tom slučaju bi se radilo o ukupnoj zaraženosti u HR između 35% (za smrtnost 0.4%) i 45% (za smrtnost 0.3%).
Ako za smrtnost prihvatim CDC (best) podatak 0.3%, onda dođem do poražavajućeg podatka o trajnosti IgG protutijela
na nivou od 80 do 90 dana. Ispitivanja bi u svakom slučaju trebalo provesti na širem području i na većem broju ispitanika.
kontrolirani kaos je prvo što mi pada na pamet kad dođe do pitanja kako to da se već godinu dana nije napravilo serološko ispitivanje, nego su ga Lauc i Primorac napravili onsvom trošku i iznudili od države.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by Eroo Thu 11 Mar - 16:18

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Primorac i Lauc objavili rezultate studije: 26% Zagrepčana ima protutijela na koronu
21. veljača 2021

.......

Đikić i Lenhard o serološkom istraživanju koje su objavili Lauc i Primorac: ‘Ovo je amaterska havarija’
Ravnatelj Hrvatskog Zavoda za javno zdravstvo doc.dr. Krunoslav Capak danas je objavio rezultate studije na 1500 ispitanika različite dobi iz cijele Hrvatske.
,.........
Podaci Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo pokazuju da je 25% građana Hrvatske steklo IgG protutijela na Covid-19.
9. ožujka 2021

Glede na broj ukupno umrlih  1376/1M stanovnika dođemo do podatka da je smrtnost
glede na broj potvrđeno i nepotvrđeno zaraženih: 0.55%.

Američki CDC za taj postotak predlaže 0.3% (do 0.4%), ili "možda i manje", kako rekoše.
U tom slučaju bi se radilo o ukupnoj zaraženosti u HR između 35% (za smrtnost 0.4%) i 45% (za smrtnost 0.3%).
Ako za smrtnost prihvatim CDC (best) podatak 0.3%, onda dođem do poražavajućeg podatka o trajnosti IgG protutijela
na nivou od 80 do 90 dana. Ispitivanja bi u svakom slučaju trebalo provesti na širem području i na većem broju ispitanika.
kontrolirani kaos je prvo što mi pada na pamet kad dođe do pitanja kako to da se već godinu dana nije napravilo serološko ispitivanje, nego su ga Lauc i Primorac napravili onsvom trošku i iznudili od države.
Pa i nije još napravljeno.Kaošto rekoh,bitće tu posla za studiranje duže vremena.
Kontrolirani kaos je u sličnim situacijam čak i nužan.
Psihologija masa (krda) je zajebata stvar, koja ponekad vodi u nekontrolirano ponašanje.
Zamor materijala kod automobila te u krivini može odvest u provaliju, na primjer.
Predpostavljam da ovo zadnje razumiješ, ma mi nije jasno zašto ono iznad ne?
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by mutava baštarda Fri 12 Mar - 8:01

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Primorac i Lauc objavili rezultate studije: 26% Zagrepčana ima protutijela na koronu
21. veljača 2021

.......

Đikić i Lenhard o serološkom istraživanju koje su objavili Lauc i Primorac: ‘Ovo je amaterska havarija’
Ravnatelj Hrvatskog Zavoda za javno zdravstvo doc.dr. Krunoslav Capak danas je objavio rezultate studije na 1500 ispitanika različite dobi iz cijele Hrvatske.
,.........
Podaci Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo pokazuju da je 25% građana Hrvatske steklo IgG protutijela na Covid-19.
9. ožujka 2021

Glede na broj ukupno umrlih  1376/1M stanovnika dođemo do podatka da je smrtnost
glede na broj potvrđeno i nepotvrđeno zaraženih: 0.55%.

Američki CDC za taj postotak predlaže 0.3% (do 0.4%), ili "možda i manje", kako rekoše.
U tom slučaju bi se radilo o ukupnoj zaraženosti u HR između 35% (za smrtnost 0.4%) i 45% (za smrtnost 0.3%).
Ako za smrtnost prihvatim CDC (best) podatak 0.3%, onda dođem do poražavajućeg podatka o trajnosti IgG protutijela
na nivou od 80 do 90 dana. Ispitivanja bi u svakom slučaju trebalo provesti na širem području i na većem broju ispitanika.
kontrolirani kaos je prvo što mi pada na pamet kad dođe do pitanja kako to da se već godinu dana nije napravilo serološko ispitivanje, nego su ga Lauc i Primorac napravili onsvom trošku i iznudili od države.
Pa i nije još napravljeno.Kaošto rekoh,bitće tu posla za studiranje duže vremena.
Kontrolirani kaos je u sličnim situacijam čak i nužan.
Psihologija masa (krda) je zajebata stvar, koja ponekad vodi u nekontrolirano ponašanje.
Zamor materijala kod automobila te u krivini može odvest u provaliju, na primjer.
Predpostavljam da ovo zadnje razumiješ, ma mi nije jasno zašto ono iznad ne?

vele jučer na dalekovidnici da je kojim slučajem imunološki zavod u funkciji ( da ga nisu uništili HDZ i domaće izdajice ) da bi bili u stanju za mjesec dana izbaciti cijepiva za potrebe hrvatske. moderna farmaceutska industrija s azijskom radnom snagom da ne može izbaciti u misec dana milijarde doza, how yes no.
ZNANSTVENIK KRISTIJAN RAMADAN U suradnji s farmakološkom kompanijom AstraZeneca do sada smo proizveli oko milijardu doza cjepiva za COVID-19!
ako se procijepe stari i bolesni onda završavaju ovi manevri, a očito još nije vrime.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by aben Fri 12 Mar - 8:08

AssadNaPodmornici wrote:
mene je jedan kolega forumaš izbrisao sa fejsa sa kojim sam se čuo redovito i napisao mi u inbox, da ne može čitati moje postove gdje ja tvrdim da mjere lockdowna nemaju efekta(nemaju)  , i da zbog toga ne želi imati posla sa menom, jer ljudi umiru


ki je to?
mislin da imomo pravo znati iskin forumašimo, i možda načiniti registar takovih forumaša po uzoru na us sex ofender register...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by Guest Fri 12 Mar - 22:54

Capak: Milijun ljudi u Hrvatskoj bilo je u doticaju s koronavirusom. Najmanji udio kod djece i starijih osoba

Capak smatra da je ovaj uzorak reprezentativan i pokazuje koliko je osoba došlo u kontakt s koronavirusom, a to je 25 posto

Autor: Hina / Petak, 12.03.2021, 13:09

Ravnatelj Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Krunoslav Capak predstavio je u petak rezultate serološke studije, provedene na 1436 ispitanika, koji su pokazali da je 25 posto uzoraka bilo pozitivno na antitijela na covid-19, što znači da su te osobe bile u dodiru s koronavirusom.

Slična studija rađena je u proljeće prošle godine, kada je među 1088 ispitanika njih svega 2,2 posto bilo pozitivno na antitijela na covid-19.

“U prvom valu od 1088 ispitanika imali smo 24 pozitivna na antitijela imunoglobulina G (IgG), što je bilo 2,2 posto. U drugom valu od 1436 ispitanika imamo 360 osoba koje su pozitivne na IgG, što je 25,1 posto. To je četvrtina svih ispitanih u Hrvatskoj”, rekao je Capak na konferenciji za novinare Nacionalnog stožera civilne zaštite.

“Važno je reći da su uzorci krvi uzimani krajem 12. mjeseca, tijekom 1. i početkom 2. mjeseca. Tu se ne vidi veliki utjecaj cijepljenja jer je broj cijepljenih bio mali. U prvom valu smo imali nešto uži broj županija iz kojih smo uzimali krv, u drugom valu to su sve županije”, kaže Capak.

Prisutnost antitijela je ravnomjerna među dobnim skupinama, pri čemu je manja kod osoba starijih od 70 godina i djece mlađe od 10 godina, kod kojih je u studiji udio pozitivnih bio 19,2 posto.

Studija je pokazala da 75 posto osoba koja su pozitivna na IgG ima neutralizacijski test, odnosno imuni su na covid-19. Neutralizacijski test znači da postoje antitijela koje se vežu za virus i uništavaju ga.

Capak smatra da je ovaj uzorak reprezentativan i pokazuje koliko je osoba došlo u kontakt s koronavirusom, a to je 25 posto.

“U Hrvatskoj smo dosad imali 240.000 oboljelih, a četiri puta više osoba došlo je u kontakt s virusom nego što imamo registriranih oboljelih. To je milijun ljudi”, ustvrdio je Capak.

https://www.dalmacijadanas.hr/capak-milijun-ljudi-u-hrvatskoj-bilo-je-u-doticaju-s-koronavirusom-najmanji-udio-kod-djece-i-starijih-osoba/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by AssadNaPodmornici Fri 12 Mar - 23:17

aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mene je jedan kolega forumaš izbrisao sa fejsa sa kojim sam se čuo redovito i napisao mi u inbox, da ne može čitati moje postove gdje ja tvrdim da mjere lockdowna nemaju efekta(nemaju)  , i da zbog toga ne želi imati posla sa menom, jer ljudi umiru


ki je to?
mislin da imomo pravo znati iskin forumašimo, i možda načiniti registar takovih forumaša po uzoru na us sex ofender register...
, osoba mi je stvarno draga i super je, i imali smo super odnos, ali eto to mi je jednostavno iznenada rekao(dakle nije mi jebao sve po spisku nego samo odjedanput), i jebiga, njegov životni izbor

ali uglavnom, ta korona je više manje dopizdila svima, ljudi u RH sve manje zagovaraju lockdown, kaja je odlično rekla, nakon godinu dana zatvora ljudi žele normalno živjeti pa makar i "umrli"(nećete , šanse da preživite su vam 99.8% iako od individualca do individualca mogu se razlikovati jebeno) pa je sada manje negativna energija.. nije prije gdje su ljudi jedni drugima jebali mater radi korone i jedni druge optuživali da "im ubijaju ukućane", ... ipak imamo saznanja sada kako ovaj virus radi, i koliko je opasan i koliko nas lockdowni štite(štite vrlo jadno).

AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by AssadNaPodmornici Fri 12 Mar - 23:19

Speare Shaker wrote:Capak: Milijun ljudi u Hrvatskoj bilo je u doticaju s koronavirusom. Najmanji udio kod djece i starijih osoba

Capak smatra da je ovaj uzorak reprezentativan i pokazuje koliko je osoba došlo u kontakt s koronavirusom, a to je 25 posto

Autor: Hina / Petak, 12.03.2021, 13:09

Ravnatelj Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Krunoslav Capak predstavio je u petak rezultate serološke studije, provedene na 1436 ispitanika, koji su pokazali da je 25 posto uzoraka bilo pozitivno na antitijela na covid-19, što znači da su te osobe bile u dodiru s koronavirusom.

Slična studija rađena je u proljeće prošle godine, kada je među 1088 ispitanika njih svega 2,2 posto bilo pozitivno na antitijela na covid-19.

“U prvom valu od 1088 ispitanika imali smo 24 pozitivna na antitijela imunoglobulina G (IgG), što je bilo 2,2 posto. U drugom valu od 1436 ispitanika imamo 360 osoba koje su pozitivne na IgG, što je 25,1 posto. To je četvrtina svih ispitanih u Hrvatskoj”, rekao je Capak na konferenciji za novinare Nacionalnog stožera civilne zaštite.

“Važno je reći da su uzorci krvi uzimani krajem 12. mjeseca, tijekom 1. i početkom 2. mjeseca. Tu se ne vidi veliki utjecaj cijepljenja jer je broj cijepljenih bio mali. U prvom valu smo imali nešto uži broj županija iz kojih smo uzimali krv, u drugom valu to su sve županije”, kaže Capak.

Prisutnost antitijela je ravnomjerna među dobnim skupinama, pri čemu je manja kod osoba starijih od 70 godina i djece mlađe od 10 godina, kod kojih je u studiji udio pozitivnih bio 19,2 posto.

Studija je pokazala da 75 posto osoba koja su pozitivna na IgG ima neutralizacijski test, odnosno imuni su na covid-19. Neutralizacijski test znači da postoje antitijela koje se vežu za virus i uništavaju ga.

Capak smatra da je ovaj uzorak reprezentativan i pokazuje koliko je osoba došlo u kontakt s koronavirusom, a to je 25 posto.

“U Hrvatskoj smo dosad imali 240.000 oboljelih, a četiri puta više osoba došlo je u kontakt s virusom nego što imamo registriranih oboljelih. To je milijun ljudi”, ustvrdio je Capak.

https://www.dalmacijadanas.hr/capak-milijun-ljudi-u-hrvatskoj-bilo-je-u-doticaju-s-koronavirusom-najmanji-udio-kod-djece-i-starijih-osoba/

iste brojke su dobili lauc i bakić sa svojim osobno financiranim serološkim testom.. (26%) pa su ih sprdali od ovoga foruma do interneta.. a opet su bili u pravu.
njih dvojica kažu, a ja se slažem, da to nisu "konačne brojke" jer dokazano je da hrpa ljudi koja je preboljela virus svjesno ili nesvjesno , brzo izgubi anti tijela, ali sve jedno imaju imunitet u t-stanicama.
zbog toga njih dvojica procjenjuju kolektivni imunitet u Hrvatskoj misilim na negdje između 40 i 50%, i pomoću toga modeliraju očekivani fatality rate i broj zaraženih za iduće mjesece, i za sada su jebeno točni, stoga vjerujemo da su i njihove procjene o prokuženosti 40/50% točne.


AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by aben Fri 12 Mar - 23:30

AssadNaPodmornici wrote:
aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mene je jedan kolega forumaš izbrisao sa fejsa sa kojim sam se čuo redovito i napisao mi u inbox, da ne može čitati moje postove gdje ja tvrdim da mjere lockdowna nemaju efekta(nemaju)  , i da zbog toga ne želi imati posla sa menom, jer ljudi umiru


ki je to?
mislin da imomo pravo znati iskin forumašimo, i možda načiniti registar takovih forumaša po uzoru na us sex ofender register...
 , osoba mi je stvarno draga i super je, i imali smo super odnos, ali eto to mi je jednostavno iznenada rekao(dakle nije mi jebao sve po spisku nego samo odjedanput), i jebiga, njegov životni izbor

ali uglavnom, ta korona je više manje dopizdila svima, ljudi u RH sve manje zagovaraju lockdown, kaja je odlično rekla, nakon godinu dana zatvora ljudi žele normalno živjeti pa makar i "umrli"(nećete , šanse da preživite su vam 99.8% iako od individualca do individualca mogu se razlikovati jebeno) pa je sada manje negativna energija.. nije prije gdje su ljudi jedni drugima jebali mater radi korone i jedni druge optuživali da "im ubijaju ukućane", ... ipak imamo saznanja sada kako ovaj virus radi, i koliko je opasan i koliko nas lockdowni štite(štite vrlo jadno).

čuj, ljudi imaju rozličite ciljeve. jo volin korona mjere, meni život nika ni bi bolji. svaki put ka čujin da gremo u totalni lokdaun, malo se ovlažin.

ali, isto bi voli znati nick tog health justice worriora. jer, iako ne perin ruke i volin dirati oči usta i nos, održavan rigoroznu forumsku higijenu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by AssadNaPodmornici Fri 12 Mar - 23:35

pranje ruku ne štiti od korone, još jedan mit, iako je nedavno izašlo istraživanje da to nema nikakve veze o tome da li ćete se zaraziti koronom(a možete nekim crijevnim virozama i bakterijama ali ne koronom). dakle one šeme "perite ruke" , nemaju jebene veze sa time da li ćete dobiti koronu ili ne.

normalno da neću dati ime te osobe, jer mi je i dalje draga osoba, i cijenim privatnost iznad svega, samo sam naveo primjer .

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by aben Fri 12 Mar - 23:59

AssadNaPodmornici wrote:pranje ruku ne štiti od korone, još jedan mit, iako je nedavno izašlo istraživanje da to nema nikakve veze o tome da li ćete se zaraziti koronom(a možete nekim crijevnim virozama i bakterijama ali ne koronom).  dakle one šeme "perite ruke" , nemaju jebene veze sa time da li ćete dobiti koronu ili ne.

normalno da neću dati ime te osobe, jer mi je i dalje draga osoba, i cijenim privatnost iznad svega, samo sam naveo primjer .

kakovo ime, reko sun nick. uglovnomu, reci mu da je gay

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by dijagram Sat 13 Mar - 16:44

aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mene je jedan kolega forumaš izbrisao sa fejsa sa kojim sam se čuo redovito i napisao mi u inbox, da ne može čitati moje postove gdje ja tvrdim da mjere lockdowna nemaju efekta(nemaju)  , i da zbog toga ne želi imati posla sa menom, jer ljudi umiru


ki je to?
mislin da imomo pravo znati iskin forumašimo, i možda načiniti registar takovih forumaša po uzoru na us sex ofender register...
Ti si taj, izbrisao si yodu.
I mene bi izbrisao ali ne mozes.
Ja nemam FB profil.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by aben Sat 13 Mar - 17:25

dijagram wrote:
aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mene je jedan kolega forumaš izbrisao sa fejsa sa kojim sam se čuo redovito i napisao mi u inbox, da ne može čitati moje postove gdje ja tvrdim da mjere lockdowna nemaju efekta(nemaju)  , i da zbog toga ne želi imati posla sa menom, jer ljudi umiru


ki je to?
mislin da imomo pravo znati iskin forumašimo, i možda načiniti registar takovih forumaša po uzoru na us sex ofender register...
Ti si taj, izbrisao si yodu.
I mene bi izbrisao ali ne mozes.
Ja nemam FB profil.
Ma nemun ga ni jo:) 

Neko koga nihilius cijeni, i da je health justice warrior? Vili? Noor?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by dijagram Sat 13 Mar - 17:27

aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mene je jedan kolega forumaš izbrisao sa fejsa sa kojim sam se čuo redovito i napisao mi u inbox, da ne može čitati moje postove gdje ja tvrdim da mjere lockdowna nemaju efekta(nemaju)  , i da zbog toga ne želi imati posla sa menom, jer ljudi umiru


ki je to?
mislin da imomo pravo znati iskin forumašimo, i možda načiniti registar takovih forumaša po uzoru na us sex ofender register...
Ti si taj, izbrisao si yodu.
I mene bi izbrisao ali ne mozes.
Ja nemam FB profil.
Ma nemun ga ni jo:) 

Neko koga nihilius cijeni, i da je health justice warrior? Vili? Noor?
totenkof, sto posto
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by aben Sat 13 Mar - 17:33

dijagram wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mene je jedan kolega forumaš izbrisao sa fejsa sa kojim sam se čuo redovito i napisao mi u inbox, da ne može čitati moje postove gdje ja tvrdim da mjere lockdowna nemaju efekta(nemaju)  , i da zbog toga ne želi imati posla sa menom, jer ljudi umiru


ki je to?
mislin da imomo pravo znati iskin forumašimo, i možda načiniti registar takovih forumaša po uzoru na us sex ofender register...
Ti si taj, izbrisao si yodu.
I mene bi izbrisao ali ne mozes.
Ja nemam FB profil.
Ma nemun ga ni jo:) 

Neko koga nihilius cijeni, i da je health justice warrior? Vili? Noor?
totenkof, sto posto
Totenkopfa cijeni, ali ovaj je protiv korone, 
Ero je za koronu, ali ga ne cijeni, 
Tebe cijeni, protiv si korone, ali nemoš fejsbuk... mislin da bi se lako trijanguliro ot prestupnik...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by dijagram Sat 13 Mar - 17:36

aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mene je jedan kolega forumaš izbrisao sa fejsa sa kojim sam se čuo redovito i napisao mi u inbox, da ne može čitati moje postove gdje ja tvrdim da mjere lockdowna nemaju efekta(nemaju)  , i da zbog toga ne želi imati posla sa menom, jer ljudi umiru


ki je to?
mislin da imomo pravo znati iskin forumašimo, i možda načiniti registar takovih forumaša po uzoru na us sex ofender register...
Ti si taj, izbrisao si yodu.
I mene bi izbrisao ali ne mozes.
Ja nemam FB profil.
Ma nemun ga ni jo:) 

Neko koga nihilius cijeni, i da je health justice warrior? Vili? Noor?
totenkof, sto posto
Totenkopfa cijeni, ali ovaj je protiv korone, 
Ero je za koronu, ali ga ne cijeni, 
Tebe cijeni, protiv si korone, ali nemoš fejsbuk... mislin da bi se lako trijanguliro ot prestupnik...
Dedalus, al njega ovdje nema, tko zna.
Previse mozganja za moje skromne kapacitete.
Radije udbaskim metodama.
Ponudit mu sto eura pa ce priznati.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by Hartmann Sat 13 Mar - 17:58

vuksadinare wrote:Ja veceg egomanijaka od djikica nisam vidio..ak on nije u pravu onda nista..svi drugi muckaju..ne valjaju..
Svi ste vi isti,po mentalitetu.Jel je netko sa Balkana,samo zna pljuvati po drugima.

_________________
Đikić opet u ništa. - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Đikić opet u ništa. - Page 2 Empty Re: Đikić opet u ništa.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum