ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by vuksadinare 9/3/2021, 19:57

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:Lajkam građanskom ratu na desnici. :rasta
Nema ovo veze s vremenom nego borba za vlast na lokalnoj razini na način da Plenky posli nema apsolutnu vlast u nekom gradu ili županiji.
Ima i te kako.Značajan gubitak lokalnih sredina, samo je preduvjet za promjenu na državnoj razini, a odnosi između HDZ-a i drugih desnih opcija poput Mosta i DP, kao i odnosi unutar samog HDZ-a, samo idu na ruku promjeni političke ali i društvena paradigma.
Gupost...nakon odlaska plenkija hdz ce se vjerojatno vratiti na tudjmanov smjer..ako zeli opstati a desne stranke imaju dobar temelj..jedino je problem taj ego...inace..ako se most rijesi petrova mogao bi se otvoriti sirok krug suradnje desnih i suverenistickih snaga
Zahvaljujući Plenkyu,HDZ je od političke učmale lešine,počeo se mijenjati u modernu stranku desnog centra,te je zahvaljući upravo Plenkyu,privukao i dio umjerenih glasača centra.
Odlaskom Plenkya,HDZ se vraća na staro,stranku običnih krkana i onih koji se pijani valjaju po podu s pršutom i stranačkom iskaznicom na čelu.
Takav HDZ može ostvariti svoj maksimum koji je bio u vrijeme Karamarka,kad su pod svoj kišobran okupili sav onaj najgori desničarski talog u širokoj Domoljubnoj koaliciji,koja je sad okupljena oko Škore.
Ha,ha..upravo pod karamarkom sam imao osjecaj da cemo ekonomski ici naprijed..jedini premijer koji je zaratio sa uvoznim lobijom a forsirao izvozni lobi..

vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by vuksadinare 9/3/2021, 19:58

A ono sto mi je radost pricinilo da su leftardosi i jugofili usrali se ko grlice..eno tetrijeb se jos trese na spomen kamarka sebe je vidio kao stevu filipovica kojeg osobno vjesa karamarko :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by Hektorović 9/3/2021, 20:01

vuksadinare wrote:A ono sto mi je radost pricinilo da su leftardosi i jugofili usrali se ko grlice..eno tetrijeb se jos trese na spomen kamarka sebe je vidio kao stevu filipovica kojeg osobno vjesa karamarko :D

Propo Škoro, pa se Vuk opet uhvatio Karamarka :D

Ne zna se tko je manje karizmatičan i politički nadaren.



Dok Plenky ima još 3 sigurne i ugodne godine.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by vuksadinare 9/3/2021, 20:02

Eh....kakve grlice su tad bile..haso ih je kao ministar samarao kao mlade majmune..onaj umisleci redatelj matanovic koji je umislio da je 'naj' redatelj zaprijetio tad da nece snimat filmove iz protesta..ja sam rekao hvala ti boze ima te..tog trenutka bi hasu vopiem castio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by RayMabus 9/3/2021, 20:04

Hektorović wrote:


Dok Plenky ima još 3 sigurne i ugodne godine.
Sumnjam. Mislim da će ga sam HDZ skinit nekih pola godine ranije. Plenky je potrošen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by vuksadinare 9/3/2021, 20:04

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:A ono sto mi je radost pricinilo da su leftardosi i jugofili usrali se ko grlice..eno tetrijeb se jos trese na spomen kamarka sebe je vidio kao stevu filipovica kojeg osobno vjesa karamarko :D

Propo Škoro, pa se Vuk opet uhvatio Karamarka :D

Ne zna se tko je manje karizmatičan i politički nadaren.



Dok Plenky ima još 3 sigurne i ugodne godine.
Tjesi se..uglamnom sve ce se vidjeti nakon lokalnih izbora..bice zajebanom.tebi je bolje da se drzis desne strane..ovi leftardi za vas herceg bosance vec kamaru spremaju..kad zagusti bolje je uz sebe imati cvrstu desnicu i oko sokolovo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by IL Risorto 9/3/2021, 20:22

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:A ono sto mi je radost pricinilo da su leftardosi i jugofili usrali se ko grlice..eno tetrijeb se jos trese na spomen kamarka sebe je vidio kao stevu filipovica kojeg osobno vjesa karamarko :D

Propo Škoro, pa se Vuk opet uhvatio Karamarka :D

Ne zna se tko je manje karizmatičan i politički nadaren.



Dok Plenky ima još 3 sigurne i ugodne godine.
Tjesi se..uglamnom sve ce se vidjeti nakon lokalnih izbora..bice zajebanom.tebi je bolje da se drzis desne strane..ovi leftardi za vas herceg bosance vec kamaru spremaju..kad zagusti bolje je uz sebe imati cvrstu desnicu i oko sokolovo
To uopće nije istina.Ljude se ne napada zbog njihovog porijekla,ali se napadaju pojedinci koji pokušavaju nametnuti plemenske običaje.Ima jako puno ljudi porijeklom iz BiH,koji ne djele te primitivne plemenske gluposti.
Mislim,to nije ništa neobično za Janjevce i Rome,ali nažalost,dobar dio ljudi porijeklom iz BiH,ponaša se plemenski i na taj način stvaraju generalno lošu sliku.
Ne kažem da je većina takva,ali ovi koji jesu,prilično su glasni i ekscentrični,recimo poput pokojnog Bandića,te svi oni koji su bili zloglasna imena iz vremena pljačke društvenog dobra,pretvorbe i privatizacije,te zbog toga,mnogi takvu nesretnu i lošu tranziciju društvenog sustava,vezuju uz ta imena,zbog čega dolazi do generalizacije i antagonizacije ljudi iz tih krajeva.
Međutim,to nije nešto specifično,jer nije samo nedužna hercegbosanska nejač ta koju se antagonizira.Purgeri i Dalmatinci takođe drvlje jedni po drugima,kao što Riječane i Istrijane pljuju ovi iz,,domoljubnijih'' krajeva Hrvatske.
Tako da stvarno ne vidim zbog čega podgrijavaš nepostojeću prijetnju i nekakvu tobožnju ugroženost hercegbosanske nejači.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by IL Risorto 9/3/2021, 20:27

vuksadinare wrote:Eh....kakve grlice su tad bile..haso ih je kao ministar samarao kao mlade majmune..onaj umisleci redatelj matanovic koji je umislio da je 'naj' redatelj zaprijetio tad da nece snimat filmove iz protesta..ja sam rekao hvala ti boze ima te..tog trenutka bi hasu vopiem castio
Zato kad dođe do odgovora na tu hasinu konzervativnu kontrarevoluciju,biti će plača i škrguta zubi,te će se možda opet kotrljati plinske boce po ulici i postavljat šatori gdje će se plakati o nekakvom,,udbaškom'' teroru nad nedužnom domoljubnom nejači.
Plač i škrgut zubi počet će onog dana kad vratimo ime trga Maršala Tita.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by RayMabus 9/3/2021, 20:28

Trg maršala Twita.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by vuksadinare 9/3/2021, 20:28

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:Eh .... kakve grlice su tad bile..haso ih je kao ministar samarao kao mlade majmune..onaj umisleci urednik matanovic koji je umislio da je 'naj' urednik zaprijetio tad da nece snimati filmove iz protesta..ja sam rekao hvala ti boze ima te..tog trenutka bi hasu vopiem castio
Zato kad dođe do odgovora na tu hasinu konzervativnu kontrarevoluciju, biće plača i škrguta zubi, te će se možda opet kotrljati plinske boce po ulici i postavljati šatori gdje će se plakati o nekakvom ,, udbaškom '' teroru nad nedužnim domoljubnim nejačima.
Plač i škrgut zubi počet će onog dana kad vratimo ime trga Maršala Tita.
Mihaljevicu manje pij.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by IL Risorto 9/3/2021, 20:32

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:Eh .... kakve grlice su tad bile..haso ih je kao ministar samarao kao mlade majmune..onaj umisleci urednik matanovic koji je umislio da je 'naj' urednik zaprijetio tad da nece snimati filmove iz protesta..ja sam rekao hvala ti boze ima te..tog trenutka bi hasu vopiem castio
Zato kad dođe do odgovora na tu hasinu konzervativnu kontrarevoluciju, biće plača i škrguta zubi, te će se možda opet kotrljati plinske boce po ulici i postavljati šatori gdje će se plakati o nekakvom ,, udbaškom '' teroru nad nedužnim domoljubnim nejačima.
Plač i škrgut zubi počet će onog dana kad vratimo ime trga Maršala Tita.
Mihaljevicu manje pij.. :)
ne znam na kog Mihaljevića misliš :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by Hektorović 9/3/2021, 20:52

vuksadinare wrote:Tjesi se..uglamnom sve ce se vidjeti nakon lokalnih izbora..bice zajebanom.tebi je bolje da se drzis desne strane..ovi leftardi za vas herceg bosance vec kamaru spremaju..kad zagusti bolje je uz sebe imati cvrstu desnicu i oko sokolovo

Ajde ako Toma pobjedi u ZG, i on je na koncu "naš" ;)

Naši su posvuda
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by IL Risorto 9/3/2021, 21:42

Hektorović wrote:
Naši su posvuda
Udba naša sudba. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima - Page 3 Empty Re: Plenkiju nije jos jasno zasto mu bliski suradnici napustaju HDZ pa ih proglasio dezorjentiranima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum