ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj izbor za novog gradonačelnika...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by marcellus 9/3/2021, 14:35

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:i zašto bi netko čiji je fokus favorit, koji je čisto libertarijanska stranka, glasao za tomu koji je teški socijalist i zalaže se za sve suprotno? Nađi je lijepo rekao, mi smo kao DP samo bez populizma. Zato će dobit 1 posto glasova, al svejedno moj glas ide njemu.
ovi fokus lik nema sansi u HDZ postkomunistickoj tvorevini  , kao prvo
drugo , kad bi i dosao na vlast s trenutno poslozenim kartama imali bi drustvo blize robovlasnistvu nego skandinavskoj utopiji
toma je OK lik ima sanse i osvjezenje u ustajaloj HDZ/SDP/356 mocvari

pa jebe ti se ko ima šansi glasaš za onog ko ti je bliži ideološki, tako jačaš svoju političku opciju

svi ionako znamo ko će dobit koje izbore unaprijed, pa bi onda valjda svi trebali glasat za istog ili ne glasat ako znamo da naš neće pobijedit?

a ovo drugo, kad bi Nađi došao na vlast puno bi se toga promijenilo na bolje, inače skandinavija ti je danas više noćna mora nego utopija kasniš jedno 30 godina

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by marcellus 9/3/2021, 14:37

aben wrote:Odgovorno tvrdim da niko ne će dobiti otkaz, nego će se zaposliti još ljudi zbog transformacije poslovanja.

tomo je socijalist i bosanac ako on dođe oće sigurno. Socijalisti misle da poduzeća postoje da zaposle ljude a ne da donesu dobit

_________________
Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by Guest 9/3/2021, 14:37

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:fokus je moja igra a glasat cu za tomu

glasat ćeš za moj kurac, kako ćeš glasat u zagrebu ako si u splitu?
ne znam odkud ti to ? istina sad cesce boravim u splitu jer mi treci mirovinski fond zagazio debelo u 80-te godine zivota a radit mogu gdje god ima mreznog signala no prijavljen i sluzbeno zivim u ZG i dovest cu ti tomu za vrat  :D

a otkud mi, jer si splićo po nicku, narječju, mentalitetu, temama, svjetonazoru... i jer se razumiješ puno više i puno više javljaš na splitske teme nego zagrebačke


Dotepenec.

A mrzi druge dotepence.

Baš onak progresivac i liberal pravi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by Hektorović 9/3/2021, 14:43

marcellus wrote:Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Nadji10


Očit, a vi slobodno napišite svoj...

Ovaj zadnji nikad neće dobit izbore, ali baš nikad.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by Hektorović 9/3/2021, 14:46

Sora wrote:Klisovic 
Ima renome političara a ne ulicara ko tomo

Kakav uličar, čovjek ima bolje akademske reference od Klisovića.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by marcellus 9/3/2021, 14:48

Hektorović wrote:
marcellus wrote:Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Nadji10


Očit, a vi slobodno napišite svoj...

Ovaj zadnji nikad neće dobit izbore, ali baš nikad.

normalno da ne, pogotovo ne u hrvatskoj.

ali nije razlog da ne glasam za njega.

_________________
Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by vuksadinare 9/3/2021, 15:07

Sovak wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:fokus je moja igra a glasat cu za tomu

glasat ćeš za moj kurac, kako ćeš glasat u zagrebu ako si u splitu?
ne znam odkud ti to? istina sad cesce boravim u splitu jer mi treci mirovinski fond zagazio debelo u 80-te godine zivota a radit mogu gdje god ima mreznog signala no prijavljen i sluzbeno zivim u ZG i dovest cu ti tomu za vrata  :D

a otkud mi, jer si splićo po nicku, narječju, mentalitetu, temama, svjetonazoru ... i jer se razumije puno više i puno više javljaš na splitske teme nego zagrebačke


Dotepenec.

Mrzi druge dotepence.

Baš onak progresivac i liberalni pravi.
Feralovac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by vuksadinare 9/3/2021, 15:08

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:fokus je moja igra a glasat cu za tomu

glasat ćeš za moj kurac, kako ćeš glasat u zagrebu ako si u splitu?
ne znam odkud ti to? istina sad cesce boravim u splitu jer mi treci mirovinski fond zagazio debelo u 80-te godine zivota a radit mogu gdje god ima mreznog signala no prijavljen i sluzbeno zivim u ZG i dovest cu ti tomu za vrata  :D

a otkud mi, jer si splićo po nicku, narječju, mentalitetu, temama, svjetonazoru ... i jer se razumije puno više i puno više javljaš na splitske teme nego zagrebačke

.i razumije se kao svaki splicu u politiku ko mare u krivi kurac :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by marcellus 9/3/2021, 15:10

e zajebavaju nas za bandića a imali keruma

_________________
Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by debotoijusto 9/3/2021, 15:10

he he he... tomo ce vam bit gradonacelnik  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by marcellus 9/3/2021, 15:12

debotoijusto wrote:he he he... tomo ce vam bit gradonacelnik  :D

e, puno će napravit uz sdp-hdz-bandićevci skupštinu s jedne i pripuzom s druge strane

više će to bit komedija

_________________
Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by RayMabus 9/3/2021, 15:12

Taj s 1% podrške neće nikog otpuštat. Čisti populizam kad znaš da nemaš šanse da osvojiš nešto na izborima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by AssadNaPodmornici 9/3/2021, 15:44

marcellus wrote:
aben wrote:Odgovorno tvrdim da niko ne će dobiti otkaz, nego će se zaposliti još ljudi zbog transformacije poslovanja.

tomo je socijalist i bosanac ako on dođe oće sigurno. Socijalisti misle da poduzeća postoje da zaposle ljude a ne da donesu dobit
točno to.

kao pravom hrvatu iz BiH većina familije su mu desničari.. i sam je rekao da neće biti niakkvog otpuštanja.. dakle u startu kurac.
naravno možda će se malo manje krasti na nekim projektima, i tu se da uštediti par milijuna € , taman dovoljno za dovući par stotina imigranata u Zagreb, jebote već ih ima po ZG kolodvoru prose . dakle Tomo je novi gradonačelnik to je jasno svima. Pokupit će skoro sve glasove ljevice, (desnica će svoje glasove rasipati na puno više kandidata) , a revolta uhljeba nema protiv njega , jer će im zadržati sve privilegije. dakle radi široku koaliciju kao Bandić, nakon Bandića opet malo lijeviji Bandić.

samo Nađi, za njegovu stranku (u koaliciji) sam glasao na parlamentarnim izborima i to je to. iako čitam na njegovom mjestu, da im je bitno da uđu u gradsko vijeće gdje će pomalo gurati normalnu ideologiju, tako da isplati se dati glas za njega..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21016
2018-06-14


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by crvenkasti 9/3/2021, 16:03

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

Moj izbor za novog gradonačelnika...  - Page 2 Empty Re: Moj izbor za novog gradonačelnika...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum