ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by vuksadinare 4/3/2021, 17:27

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2258734
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by vuksadinare 4/3/2021, 17:28

...tssss...ljevicari plenki i suljo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 17:30

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Hqdefault


lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 17:43

I još jedan zaboravljeni as koji je sad na tržištu.

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Sudac-6_biggalleryimage


Za formiranje eu parlamentarne grupe triba nešto više od 20 zastupnika iz najmanje 7 država članica unije.

Mi imamo dva nesvrstana , Sinčić i Kolakušić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 17:52

Sinčić ne upada u ovaj profil političke opcije koju Viktor traži ali Kolakušić da.

Eu parlamentarne grupe mogu povuć veća financijska sredstva te imaju pravo da se više puta javljaju za riječ no treba ti više od 20 zastupnika i to iz najmanje 7 država članica.

Fides ima 12 i ako nađe partnera koji ih isto ima nekoliko , ove druge satelite samo mora kupiti na tržištu.


Kolakušić = Hrvatska
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 18:00

Pravila o formiranju kluba zastupnika u eu parlamentu

23 zastupnika

Iz najmanje četvrtine država članica unije dakle 7 jer je to 1/4 od 27 članica

Zastupnik može biti član samo jednog kluba zastupnika


https://www.europarl.europa.eu/about-parliament/hr/organisation-and-rules/organisation/political-groups



Tako je , Kolakušić je upravo na tržištu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 18:05

Fides ima 12 no ima i jedan mađarski zastupnik među nesvrstanima iz redova Jobika koji bi se za protuuslugu u Mađarskoj pridružio Viktoru ovdje.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Non-Inscrits

To je već 13. Fali još deset i šest država članica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 18:25

Janša ima samo 2 zastupnika u EU parlamentu u klubu zastupnika EPP

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Slovenian_Democratic_Party

Dakle ako računaš Janšu , to je 15 ( Mađarska i Slovenija ) al triba još 5 država i još osam zastupnika , dakle 5 država svaki po jednog zastupnika , to je ona 20.

Fale još trojica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 18:30

Viktor će se morat namučit da ovo formira jer on nema ni lovu ni geopolitički utjecaj da bi nekog privukao iz EPP il drugih desnih grupacija il iz ovih nesvrstanih posebno šta tu ima svega pa nisu svi njegov politički smjer.

Ne vidim osim Janše tko bi mu se iz EPP tija pridružit

https://en.m.wikipedia.org/wiki/European_People%27s_Party_group

Može mu se čak pridružit i neki nezadovoljni član unutar neke od ovih stranak uključujući i Merkeličin CDU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 18:56

Teško da će on ovo formirat ako nije ima u rezervi deset zastupnika EPP iz drugih država koji su spremni riskirat i svoje političke karijere pa izaći iz svojih stranaka , dakle otkazat poslušnost i priključiti se njemu.

Ako nije pripremija teren teško će on ovo sad formirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 19:27

Ima ljudi koji se slažu s njime no ono ti si sad oporba i onda iza zatvorenih vrata mu daju podršku no vlast je ipak vlast a oporba je ipak samo oporba plus odričeš se političke karijere ako stranci na čijoj si listi došao u eu parlament zabiješ nož u leđa da bi se pridružio njemu koji jje iz druge države.

Politika je ipak interesi a on osim Janše malo je kome zanimljiv.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 19:53

Bez Kolakušića može prekrižit ovu svoju incijativu a razlog je u osnovi taj šta je sad teško nać zastupnike iz 7 država unije. Mnoge članice su male pa daju malo zastupnika pa ako ima neka desnica a da nije EPP ona il je u drugim desnim grupacijama ili je toliko radikalna da je čak ni najdesnije eu grupe neće , dakle to nije za njega koji ipak želi desni centar.

Nije sad lako skupit zastupnike iz 7 država unije a ako oćeš da je to sigurnije gledaš da ih je 8,9 i više u klubu.


Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Img_4094_biggalleryimage
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 23:32

Viktor Orban snimljen danas u svojoj bašti : 

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Z



Europa u dvije brzine. Sad polako dok dođe da uopće nije politički nit geopolitički bitan , štaviše ovo je dio plana Europa u dvije brzine. A on je u onoj sporijoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 4/3/2021, 23:37

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' IMnlOrGhjUWNLUsg_0h7F8xoZdmhnYv11__KM90myLj-aSSYqM2-bGXJHTs-mhSOuFt17YPOkcfSacCccpGHCqj-RjF_bkIhU2pA0YC84qdlXzwYXzJ--WWJVbbyaTwhcWYtyL9tOJOoxjwO4uXZX1k4yIiE-Kp8Nq3tjF8SzV0q7AXvZO5YRJQ


Dobila pedalu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by RayMabus 5/3/2021, 10:50

Vodi pregovore s Mateom Salvinijem , braćom Italije i poljskom Pravo i pravda

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/orban-najavio-formiranje-saveza-sa-desnicarima-iz-italije-i-poljske-u-evropskom-parlamentu/210305034

Izgleda da je shvatio da sam ne može skupiti dovoljno za svoju grupu nego se nekome mora prištekat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u' Empty Re: Orban bacio rukavicu:'Tko de osjeca desnicom na moju stranu tko nije ljevicar u EPP-u'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum