ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by Serbinho-3 26/2/2021, 10:34

https://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2021&mm=02&dd=26&nav_id=1817969
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by RayMabus 26/2/2021, 10:42

Nešto sam o tome pisao ovdje :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t45357-kineski-sunovrat-inicijative-istocne-europe-171

A čuj , došla nova američka administracija pa sad moraš plesat kako oni sviraju jer inače dobiješ po ušima a vidim da je jutros Nizozemska proglasila genocid nad Ujgurima pa očio je veselo.

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2021/2/26/holandija-prva-u-evropi-tretman-ujgura-nazvala-genocidom
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by Ringo10 26/2/2021, 11:12

Treba im poslat Ujgure na Zapad pa nek uzivaju s njima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by Ringo10 26/2/2021, 11:14

Hrvatska treba prekinuti izgradnju mosta
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by kic 26/2/2021, 11:15


šta će Kitajska, samo naprijed naši!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by vuksadinare 26/2/2021, 11:18

Ringo10 wrote:Hrvatska treba prekinuti izgradnju mosta
Nece..ne poznajes tihu diplomaciju i poslove..ruje kod nas imaju razgranat biznis ali kao fol javno mi nesto kao sankcije na nivou eu..tako i sa kinom..ono za van drugo za unutra trece..cisto folklor jer si unutra..no tako ne radi samo hrvatska vec sve clanice eu-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by Hektorović 26/2/2021, 11:31

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Hrvatska treba prekinuti izgradnju mosta
Nece..ne poznajes tihu diplomaciju i poslove..ruje kod nas imaju razgranat biznis ali kao fol javno mi nesto kao sankcije na nivou eu..tako i sa kinom..ono za van drugo za unutra trece..cisto folklor jer si unutra..no tako ne radi samo hrvatska vec sve clanice eu-a

Pa to je to
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by kic 26/2/2021, 11:37

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Hrvatska treba prekinuti izgradnju mosta
Nece..ne poznajes tihu diplomaciju i poslove..ruje kod nas imaju razgranat biznis ali kao fol javno mi nesto kao sankcije na nivou eu..tako i sa kinom..ono za van drugo za unutra trece..cisto folklor jer si unutra..no tako ne radi samo hrvatska vec sve clanice eu-a

ma šta ti pričaš, sve živo nas zaobilazi, sve brze željeznice, svi plinovodi, za svako bitno geo-ekonomsko pitanje mi smo slijepa ulica i nebitno, Kinezi grade brzu željeznicu od Pireja do Budimpešte, a mi gradimo ekonomski nebitan most do Pelješca-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by vuksadinare 26/2/2021, 11:49

kic wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Hrvatska treba prekinuti izgradnju mosta
Nece..ne poznajes tihu diplomaciju i poslove..ruje kod nas imaju razgranat biznis ali kao fol javno mi nesto kao sankcije na nivou eu..tako i sa kinom..ono za van drugo za unutrašnje trece..cisto folklor jer si unutra ..no tako ne radi samo hrvatska vec sve clanice eu-a

ma šta ti pričaš, sve živo nas zaobilazi, sve brze željeznice, svi plinovodi, za svako bitno geo-ekonomsko pitanje mi smo slijepa ulica i nebitno, Kinezi grade brzu željeznicu od Pireje do Budimpešta, a mi gradimo ekonomski nebitan most do Pelješca-
...ne boj se..sve ima svoje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by kic 26/2/2021, 11:56

vuksadinare wrote:
kic wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Hrvatska treba prekinuti izgradnju mosta
Nece..ne poznajes tihu diplomaciju i poslove..ruje kod nas imaju razgranat biznis ali kao fol javno mi nesto kao sankcije na nivou eu..tako i sa kinom..ono za van drugo za unutrašnje trece..cisto folklor jer si unutra ..no tako ne radi samo hrvatska vec sve clanice eu-a

ma šta ti pričaš, sve živo nas zaobilazi, sve brze željeznice, svi plinovodi, za svako bitno geo-ekonomsko pitanje mi smo slijepa ulica i nebitno, Kinezi grade brzu željeznicu od Pireje do Budimpešta, a mi gradimo ekonomski nebitan most do Pelješca-
...ne boj se..sve ima svoje

ma ovo je hdz-umobolnica u kojoj je osoblje privilegirano a mi ostali ko Cooper pričamo da ovo ništ ne valja ali nikako da zabijemo taj zid laži-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by Ringo10 26/2/2021, 12:34

Gradnju mosta zaustaviti ...po svaku cijenu

Pa ne mozemo mi pripadnici slavne Zaaaapadne uljudbe dopustiti da nam neki divlji, nekultirni i neuljudbeni Azijati grade most.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by Ringo10 26/2/2021, 12:35

Gradnju mosta zaustaviti ...po svaku cijenu

Pa ne mozemo mi pripadnici slavne Zaaaapadne uljudbe dopustiti da nam neki divlji, nekultirni i neuljudbeni Azijati grade most.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Kina na mukama, Hrvatska je blokira! Empty Re: Kina na mukama, Hrvatska je blokira!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum