ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki prozivljava agoniju ali stranacku

Go down

Plenki prozivljava agoniju ali stranacku Empty Plenki prozivljava agoniju ali stranacku

Post by vuksadinare Wed 24 Feb - 7:49

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ti-tipovi-stajat-ce-ga-glave-hdz-ovci-izbezumljeni-zbog-plenkovica-premijer-prozivljava-agoniju-1681199/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki prozivljava agoniju ali stranacku Empty Re: Plenki prozivljava agoniju ali stranacku

Post by jastreb Wed 24 Feb - 7:52

Vratite Karamarka i Hasanbegovica.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Plenki prozivljava agoniju ali stranacku Empty Re: Plenki prozivljava agoniju ali stranacku

Post by vuksadinare Wed 24 Feb - 7:53

...pa sto ja pisem vec dugo..plenkija glave nece doci oporba koja je realno za kurac i medjusobno se ne sljive 2%..doci ce ga glave njegovi u stranci..oni ce klimat glavom sve dok im nisu ugrozene fotelje poglavito na lokalnoj razini..hdz-u su lokalni izbori vazni kao i drzavni u nekim segmentima mozda i vazniji..tu se djeli najvise fotelja u stranackoj bazi..izgube fotelje fucka im se vise za sefa ili sefove..trazit ce novog koji ce im to omoguciti..retorika nije vazna..ako im omogucava npr.retorika desnice opet ce biti najveci desnicari
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Plenki prozivljava agoniju ali stranacku Empty Re: Plenki prozivljava agoniju ali stranacku

Post by epikur37 Wed 24 Feb - 8:01

gotov je :D

škoro precjednik

bente zivote
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki prozivljava agoniju ali stranacku Empty Re: Plenki prozivljava agoniju ali stranacku

Post by Hektorović Wed 24 Feb - 8:04

Evo jutra evo zore, evo Škore i Hase

Sad će samo što nisu
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenki prozivljava agoniju ali stranacku Empty Re: Plenki prozivljava agoniju ali stranacku

Post by epikur37 Wed 24 Feb - 8:10

Hektorović wrote:Evo jutra evo zore, evo Škore i Hase

Sad će samo što nisu


:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki prozivljava agoniju ali stranacku Empty Re: Plenki prozivljava agoniju ali stranacku

Post by vuksadinare Wed 24 Feb - 8:25

... a sto ako plenki abdicira kao sanader? .. njegovo današnje psihofizičko stanje a to svatko danas vidi doista nije dobro..privatno on ima dvoje male djece..svi smo manje vise u braku i znamo da žene kad se bračni sudrug nalazi u takvom stanju kaze normalno i prirodno sto ti treba..hoces riknuti..i covjek doista pocne promisljat a sto mi sav taj kurac treba pa imam djecu..treba mi manje stresan posao ... plenki realno mogu ga naci bez problema u briselu i jos dva puta bolje placen..mene uopce ne bi zacudilo da postupi kao sanader
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki prozivljava agoniju ali stranacku Empty Re: Plenki prozivljava agoniju ali stranacku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum