ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by vuksadinare Tue 23 Feb - 6:53

https://www.dnevno.hr/magazin/arkanov-sin-opet-sipa-zuc-balasevic-je-izdajnik-koji-je-podrzao-zlocinacku-akciju-oluja-1680713/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by vuksadinare Tue 23 Feb - 6:54

Sad ce istrcati djoletovi fanovi nije podrzao oluju on je pravi srbin koji je hrackao po albancima,janezima i casnoj sestri :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by Guest Tue 23 Feb - 7:32

vuksadinare wrote:Sad ce istrcati djoletovi fanovi nije podrzao oluju on je pravi srbin koji je hrackao po albancima,janezima i casnoj sestri :D

Ili buju još bolje. 

"Đole je podržal Oluju!"

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by vuksadinare Tue 23 Feb - 7:37

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:Sad ce istrcati djoletovi fanovi nije podrzao oluju on je pravi srbin koji je hrackao po albancima, janezima i casnoj sestri :D

Ili buju još bolje. 

"Đole je podržal Oluju!"

:D
Ma citao komentare na srpskim portalima gdje se svadjaju sve u sesnaest oko njega ko mi oko mire furlan jos i gore..najsmjesnije je kad tamosnji djoletovi fanovi brane djoleta kao pravog srbina koji je onomad skladao pjesmu kontra siptarskih i slovenskih separatista a bockao je i hrvate..ludilo :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by vuksadinare Tue 23 Feb - 7:38

...sa ove strane pak djoletovi fanovi kazu..nije..bez obzira sto im serviras dokaze :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by Guest Tue 23 Feb - 7:49

vuksadinare wrote:...sa ove strane pak djoletovi fanovi kazu..nije..bez obzira sto im serviras dokaze :)


:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by Sora Tue 23 Feb - 8:02

Vi ste decki ko onaj šuplji slauh na vodi 

Samo vas hita s jedne obale na drugu 

To samo pomislim kad vas dvojicu citam

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by vuksadinare Tue 23 Feb - 8:07

Sora wrote:Vi ste decki ko onaj šuplji slauh na vodi 

Samo vas hita s jedne obale na drugu 

To samo pomislim kad vas dvojicu citam.
Kad budes dokaziv kontrargument stavila..kazem dokaziv..mozes kritizirat..bez toga rasprava je besmislena i prelazi u fazu razvodnjavanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by Sora Tue 23 Feb - 8:14

Imas pravo 

Površno sudite 
Iz svega sto je DOLE RADIO STOJI DA JE BIO COVJEK 
NITI SRBI NITI HRVATINA NITI NISTA SL8CNO 

ZATO PLACU ZA NJIM 
a tebi trebaju neki povodi slučajni, u nekom afektu, u trenutnom raspoloženja 
Da sudis o  njemu kao 
O covjeku , iako jedna jedina izjava nije dosta

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by RayMabus Tue 23 Feb - 8:53

Osim šta je sin kriminalca i ciganke po čemu je ovaj lik uopče relevantan za išta ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by vuksadinare Tue 23 Feb - 9:06

RayMabus wrote:Osim šta je sin kriminalca i ciganke po čemu je ovaj lik uopće relevantan za išta?
Nije poanta arkanov sin..on je jedan od mnogih koji je umijesan u raspravu o balasevicu u srbiji...meni smjesno citat njihove svadje na portalima..otislo toliko da tamosnji fanovi djoleta brane djoleta kao pravog srpskog nacionalistu koji je 'opevao siptarski i slovenacki separatizam izvredjavsi ih na pasja kola'...dok zabludjele glave ovdje misle da je djole bio cvecka..ali djole nije samo vidljiv u vasi ladackom i pevcu...on je bio prije svega premazan svim mastima i u odredjenom trenutku pricao je pjevao ono sto je bilo u to vrijeme na politickom repertoaru..najprodavaniji djoletov album svih vremena je upravo album na kojem je pjesma 'ne lomite mi bagreme'..koji je izasao upravo kad je slobo porucio na kosovu srbima niko ne sme da vas bije 1987 godine..taman tempirano..djole je u jugi uspio jednom napuniti jednu dvoranu..'sava centar'..gdje je publika samo jednu njegovu pjesmu otpjevala horski kao cjelina..koju?..upravo ne lomite mi bagreme..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by vuksadinare Tue 23 Feb - 9:11

Sto je balasevic u ondasnjem tjedniku NIN godine 1989 rekao u intervju o strajku albanaca u rudniku trepca


Teraju neku svoju pravdu.I kroz tamne tunele rudnika oni teraju svoj separatizam.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by RayMabus Tue 23 Feb - 9:11

Ma brige me šta oni misle o njemu. Reka san da je on za mene umra kad je održa taj koncert jer ja imam drukčije viđenje toga.

Nije mi bitno ni njihovo mišljenje nit me zanima taj Balašević. Pisme ostaju al ja tu radim razliku i ne miješam to dvoje ( autora i djelo ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by omni Tue 23 Feb - 9:53

Genetski isprdak udbasa kriminalca i kurve sa sipke. Veljko, svrbin. :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by Šandor Winnetou Tue 23 Feb - 11:05

omni wrote:Genetski isprdak udbasa kriminalca i kurve sa sipke. Veljko, svrbin. :D
I vjerojatno buduća velika faca u smrdiji, tamo sve ide po principu što gore to bolje.

_________________
Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju' Empty Re: Arkanov sin sipa zuc na Balasevica:'Izdajnik koji je podrzao zlocinacku oluju'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum