ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd.

Go down

Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd. Empty Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd.

Post by pizzon 19/2/2021, 19:21

https://www.alo.rs/vesti/politika/Suljo-je-govorio-o-odnosu-srba-i-hrvata-i-otkrio-da-li-ce-papa-doci-u-posetu-beogradu/387233/vest
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd. Empty Re: Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd.

Post by pizzon 19/2/2021, 19:27



tri sam ti zime :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd. Empty Re: Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd.

Post by kaya 19/2/2021, 20:22

Pa korektan intervju..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd. Empty Re: Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd.

Post by darth_vader 19/2/2021, 20:50

Što je najgore, djelovao je suvislije od Zokija jučer... plaka sam od smijeha, dva potpuna kolerika koji ne daju jedan drugome doći do riječi, na kraju je skoro nokautirao Bagu. Da je intervju potrajao još koju minutu, uplatija bi tiket na tu soluciju. Da nema isforsiranu alergiju na HOS bija bi mi čisto simpatičan...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd. Empty Re: Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd.

Post by Hektorović 19/2/2021, 21:29

jasambrend wrote:Što je najgore, djelovao je suvislije od Zokija jučer... plaka sam od smijeha, dva potpuna kolerika koji ne daju jedan drugome doći do riječi, na kraju je skoro nokautirao Bagu. Da je intervju potrajao još koju minutu, uplatija bi tiket na tu soluciju. Da nema isforsiranu alergiju na HOS bija bi mi čisto simpatičan...

Zoki je jučer djelovao kao da je opet skoknuo kod Rame po vanilin šećer u prahu...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd. Empty Re: Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd.

Post by T. 19/2/2021, 22:00

Ponekad se pitam jel drug tito još uvijek živ...
Porfirije, balašević, Adem Vuchiqi, su vijesti koje dominiraju u tzv. hrvatskim medijima...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd. Empty Re: Vuchić za Hr. RTL - o, hrvatskoj, vakcinama, papi itd.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum