ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Page 10 of 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by mrincredible 14/12/2015, 10:22

U posljednje vrijeme stalno izviru članci na tu temu. Prvo jedan u kojem znanost dokazuje da su nam mozgovi različiti pa jedan u kojem znanost dokazuje da su isti pa jedan u kojem su muškarci superiorni pa jedan u kojem nisu... Sve to samo da bi budale koje nisu nikad pročitale ništa kompleksnije od Zagora mogle reći da prate znanost, a dovoljan je zdrav razum da shvatimo da su muškarci i žene različiti i da razmišljaju na različit način i da svaki spol nosi neke svoje kvalitete i mane.

mrincredible

Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by marcellus 14/12/2015, 10:30

mrincredible wrote:U posljednje vrijeme stalno izviru članci na tu temu. Prvo jedan u kojem znanost dokazuje da su nam mozgovi različiti pa jedan u kojem znanost dokazuje da su isti pa jedan u kojem su muškarci superiorni pa jedan u kojem nisu... Sve to samo da bi budale koje nisu nikad pročitale ništa kompleksnije od Zagora mogle reći da prate znanost, a dovoljan je zdrav razum da shvatimo da su muškarci i žene različiti i da razmišljaju na različit način i da svaki spol nosi neke svoje kvalitete i mane.

a što ti imaš protiv zagora, nemoj da ti sad zovem jastreba Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Smlogo
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by mrincredible 14/12/2015, 10:31

marcellus wrote:
mrincredible wrote:U posljednje vrijeme stalno izviru članci na tu temu. Prvo jedan u kojem znanost dokazuje da su nam mozgovi različiti pa jedan u kojem znanost dokazuje da su isti pa jedan u kojem su muškarci superiorni pa jedan u kojem nisu... Sve to samo da bi budale koje nisu nikad pročitale ništa kompleksnije od Zagora mogle reći da prate znanost, a dovoljan je zdrav razum da shvatimo da su muškarci i žene različiti i da razmišljaju na različit način i da svaki spol nosi neke svoje kvalitete i mane.

a što ti imaš protiv zagora, nemoj da ti sad zovem jastreba Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Smlogo

Ja? Niš.  afro
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Regoč 14/12/2015, 12:24

r_nevjesta wrote:
marcellus wrote:problem sa ženema je što će se malo koja udati za frajera siromašnijeg i glupljeg od sebe. Tako se održava muška superiornost afro
naravno, to je inteligentno jer omogućuje dobru i uspješnu nadgradnju obitelji u pravcu u kojem to ona sama ne može napraviti. samo ne znam na koju bi se onda foru to što će se muškarac oženiti slabom, glupljom i nesposobnijom od sebe moglo smatrati odrazom superiorne inteligencije? :/ :P
Muškarci su prirodno predodređeni "padati" na slabe žene jer tada mogu ispuniti svoju zaštitničku ulogu. Zato se žene u fazi udvaranja prave neuke da ne bi odbile potencijalnoga zaštitnika, a kad ga smotaju, očekuju da im rješava gomilu toga. Recimo, kad imam problem, tražim rješenje. Kad žena ima problem, kaže "aj to ti".

_________________
Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Guest 14/12/2015, 12:27

Pa kad se udala za genijalca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by mrincredible 14/12/2015, 12:43

Regoč wrote:
r_nevjesta wrote:
marcellus wrote:problem sa ženema je što će se malo koja udati za frajera siromašnijeg i glupljeg od sebe. Tako se održava muška superiornost afro
naravno, to je inteligentno jer omogućuje dobru i uspješnu nadgradnju obitelji u pravcu u kojem to ona sama ne može napraviti. samo ne znam na koju bi se onda foru to što će se muškarac oženiti slabom, glupljom i nesposobnijom od sebe moglo smatrati odrazom superiorne inteligencije? :/ :P
Muškarci su prirodno predodređeni "padati" na slabe žene jer tada mogu ispuniti svoju zaštitničku ulogu. Zato se žene u fazi udvaranja prave neuke da ne bi odbile potencijalnoga zaštitnika, a kad ga smotaju, očekuju da im rješava gomilu toga. Recimo, kad imam problem, tražim rješenje. Kad žena ima problem, kaže "aj to ti".

Uzmi u obzir i to da mi probleme ne definiramo na isti način. Mi smo više orijentirani na tehničke vrste problema dok one probleme nalaze u međuljudskim odnosima. Tako je moguće da ona nešto vidi kao problem što je tebi trivijalno i obratno.


Last edited by mrincredible on 14/12/2015, 12:43; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Guest 14/12/2015, 12:49

Deda opet jaše. 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Regoč 14/12/2015, 12:55

Eva wrote:A kaj muškarcima vrijedi veći mozak kad je sve to amigdala. Sex, sex, sex i samo sex,  to im na pameti dan i noć. Neš ti velike koristi od tog silnog mozga.
Ti nemaš koristi od seksa? C,c,c,c. Pa bar troje nejači, ako ništa.

_________________
Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Regoč 14/12/2015, 12:56

mrincredible wrote:dovoljan je zdrav razum da shvatimo da su muškarci i žene različiti i da razmišljaju na različit način i da svaki spol nosi neke svoje kvalitete i mane.
Ovom se nema što dodati, znanstvenici nek radije proučavaju tumore, nego tko je pametniji.

_________________
Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Regoč 14/12/2015, 12:57

Eva wrote:Pa kad se udala za genijalca.
Zajebavaš, ali činjenica je da me mota kako hoće pa me baš zanima tko je genijalac.

_________________
Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Regoč 14/12/2015, 12:59

mrincredible wrote:Mi smo više orijentirani na tehničke vrste problema dok one probleme nalaze u međuljudskim odnosima. Tako je moguće da ona nešto vidi kao problem što je tebi trivijalno i obratno.
E, ko da nas poznaš. Najbolje su mi rečenice kad se vratimo iz gostijuh "jesi vidio kako on/ona njoj/njemu...", a ja naravno nisam pa onda "kako nisi, jesi ti uopće slušao...".

_________________
Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Sora 14/12/2015, 16:41

melkior wrote:
melkior wrote:
Sora wrote:U svakom slučaju nije meni pohvalno biti konformist . I za to bih tr povukla za usi ...Neve .
A propos teme, broj cura koje studiraju prirodne i tehničke znanoati se stalno povećava u odnosu na muške. Tako da se razlike doista smanjuju. Ima dosta cura koje studiraju informatiku, matematiku, kemiju, u farmaciji uglavnom prevladavaju žene, u medicini ih ima koliko hoćete, itd. Možda još najmuškije znanosti za sada ostaju fizika i strojarstvo.
Ako postoje razlike u spolovima, one nisu primarno u kognitivnoj inteligenciji već u interesima: žene su češće zarobljenice vlastitog biološkog sata koji - curi zbog čega, usprkos tome što često imaju bolje ocjene na fakultetima nego muškarci, ipak karijeru u vrhunskoj znanosti i top menadžmentu radije žrtvuju za obitelj. One pak koje se doista potpuno posvete samo znanosti i postizanju značajnijih pozicija u snažnim korporacijama ostaju - sjebane i osobno duboko nezadovoljne.
A to muskarci nisu , ako su npr.ostali bez potomstva ili obitelji zbog posla ? Hmmmm
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by neva 14/12/2015, 17:20

Regoč wrote:Muškarci su prirodno predodređeni "padati" na slabe žene jer tada mogu ispuniti svoju zaštitničku ulogu. Zato se žene u fazi udvaranja prave neuke da ne bi odbile potencijalnoga zaštitnika, a kad ga smotaju, očekuju da im rješava gomilu toga. Recimo, kad imam problem, tražim rješenje. Kad žena ima problem, kaže "aj to ti".
uff znači pogrešna mi je strategija, moram je mijenjati iz temelja B-) :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by mrincredible 14/12/2015, 17:28

Regoč wrote:
mrincredible wrote:Mi smo više orijentirani na tehničke vrste problema dok one probleme nalaze u međuljudskim odnosima. Tako je moguće da ona nešto vidi kao problem što je tebi trivijalno i obratno.
E, ko da nas poznaš. Najbolje su mi rečenice kad se vratimo iz gostijuh "jesi vidio kako on/ona njoj/njemu...", a ja naravno nisam pa onda "kako nisi, jesi ti uopće slušao...".

Tipično.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Guest 14/12/2015, 17:32

Starhemberg wrote:Deda opet jaše. 👅
Kaj bi bez njega 👅  on je poslije mene, jedina svjetla točka ovog foruma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by neva 14/12/2015, 17:34

Tipično.
da, tipično, žene su vjerojatno senzibilnije na ljudske odnose, atmosferu i neizrečeno, zato su dobri 'moderatori' u neugodnim i zategnutim situacijama
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Regoč 14/12/2015, 18:46

r_nevjesta wrote:
Regoč wrote:Muškarci su prirodno predodređeni "padati" na slabe žene jer tada mogu ispuniti svoju zaštitničku ulogu. Zato se žene u fazi udvaranja prave neuke da ne bi odbile potencijalnoga zaštitnika, a kad ga smotaju, očekuju da im rješava gomilu toga. Recimo, kad imam problem, tražim rješenje. Kad žena ima problem, kaže "aj to ti".
uff znači pogrešna mi je strategija, moram je mijenjati iz temelja B-) :D
Nisi li ti već udana? Ili se radi o rješavanju problemah?

_________________
Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Regoč 14/12/2015, 18:48

r_nevjesta wrote:
Tipično.
da, tipično, žene su vjerojatno senzibilnije na ljudske odnose, atmosferu i neizrečeno, zato su dobri 'moderatori' u neugodnim i zategnutim situacijama
Često se povuku pa udare iz potaje. Kad se nešto zakačimo pa ne ide po njenu onda je "aj, to ćemo kasnije". Naravno, kasnije je kad ona smisli sto mogućih scenarijah i tad nema da ja kažem "aj, to ćemo kasnije" jer je onda "ti nikad ne razgovaraš sa mnom".

_________________
Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by danni1 14/12/2015, 18:52

Regoč wrote:
r_nevjesta wrote:
Tipično.
da, tipično, žene su vjerojatno senzibilnije na ljudske odnose, atmosferu i neizrečeno, zato su dobri 'moderatori' u neugodnim i zategnutim situacijama
Često se povuku pa udare iz potaje. Kad se nešto zakačimo pa ne ide po njenu onda je "aj, to ćemo kasnije". Naravno, kasnije je kad ona smisli sto mogućih scenarijah i tad nema da ja kažem "aj, to ćemo kasnije" jer je onda "ti nikad ne razgovaraš sa mnom".
 "ti nikad ne razgovaraš sa mnom".


Jebeš mi sve,to mi je najjača rečenica. O čemu???Sport ju ne zanima,politika ne,tehnika ne....samo cvijeće,kuhanje,moda....

Koji kurac mi imamo pričat,imaš prijateljice i pričaj s njima.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Guest 14/12/2015, 18:58

danni1 wrote:
Regoč wrote:
r_nevjesta wrote:
Tipično.
da, tipično, žene su vjerojatno senzibilnije na ljudske odnose, atmosferu i neizrečeno, zato su dobri 'moderatori' u neugodnim i zategnutim situacijama
Često se povuku pa udare iz potaje. Kad se nešto zakačimo pa ne ide po njenu onda je "aj, to ćemo kasnije". Naravno, kasnije je kad ona smisli sto mogućih scenarijah i tad nema da ja kažem "aj, to ćemo kasnije" jer je onda "ti nikad ne razgovaraš sa mnom".
 "ti nikad ne razgovaraš sa mnom".


Jebeš mi sve,to mi je najjača rečenica. O čemu???Sport ju ne zanima,politika ne,tehnika ne....samo cvijeće,kuhanje,moda....

Koji kurac mi imamo pričat,imaš prijateljice i pričaj s njima.
affraid affraid affraid ..ebote,to je neko prokletstvo.....covjeku mozak izgorio od posla,muti mu se pred ocima,na brzinu nes pojede i malo sjedne ,a zenska..ma da ne ponavljam..podvukao sam i jos jednom podebljao.. Suspect No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Regoč 14/12/2015, 19:39

Naravno da razgovaramo, blebeću bez veze, često pričamo, ali o temama koje su nam zajedničke. Nemam što komentirati na "jesi ti skužio kako je on nju pogledao" kad nisam skužio, niti me zanima što netko sjedi s nepoznatom ženom na kavi i što je ona njemu,

_________________
Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju - Page 10 Empty Re: Ljudski mozak ima spol - znanost porazila marksističku gender ideologiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum