ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena - Page 4 Empty Re: Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena

Post by danni1 14/12/2015, 00:34

maggie13 wrote:
danni1 wrote:
maggie13 wrote:
jokerman wrote:poboljsala ti se brzina, to nema veza se slobodom i anonimnoscu na internetu,, inace mislim da je ovo vazna tema, puno vaznija od sirije, isila, izbjeglica i tih trendi aktualnosti.
Pitanje je koliko samo mi kadri, u ovom trenutku raspravljati o ovoj stvari, buduce generacije ce se sigurno s nostalgijom i znatizeljom sjecati.
mnogi ne shvacaju vaznost ove mogucnosti i slobode..
Pa ja ne...a boga mi i ta sloboda je upitna bojim se da je ona samo prividna.
imas mogucnost izbora,selekcije,odabira,kriticko-refleksivnog razmisljanja..svatko ima slobodu koliko je zna uzivati..kad se izgubi,sukladno sa znanjem uzivanja osjeti se i gubitak.
Izgleda da ja taj gubitak neću osjetiti.

danni1

Posts : 5159
2014-04-16


Back to top Go down

Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena - Page 4 Empty Re: Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena

Post by melkior 14/12/2015, 00:36

EmberSpirit wrote:
r_nevjesta wrote:
EmberSpirit wrote:a šta možeš recimo poduzeti po tom pitanju...

možeš reći da si protiv trpanja muslimanima , da će to u bliskoj budućnosti uzrokovati rat, a onda će te svi mediji, HDZ/SDP svi političari, i čak velik dio vlastite populacije i naroda odbaciti kao "bolesnika , rasista, fašista" itd.

zato najbolje šutiti, ovako komentirati po forumu, ili napraviti lažni facebook profil sa lažnim brojem mobitela, i lažnom ip adresom i komentirati preko interneta, i sebi pripremiti izlaznu strategiju
nije najbolje šutjeti, no mnogi šute, nekima je ispran mozak, a neki su ušutkani ili će ih se ušutkati. zato se ustvari slažem s tobom da je potrebno imati izlaznu strategiju i nastojati se snaći najbolje što možeš u bilo kojoj situaciji.
tako je, a ako hoćeš slobodno komentirati, radiš lažne profile.

imaš web stranice koje ti prodaju lažne facebook profile, za nekoliko $. kupiš program i ako si baš paranoidan, platiš program koji ti IP adresu stavi u egipat. ili onda možeš uživati u slobodi. vlada ti ne može ništa. 

sebi radiš izlaznu strategiju, a usput si "slobodan ko ptica" :D


recimo gledam na indexu, komentari ispod članaka, ukinuli forum, kao "da se piše pod pravim imenom i prezimenom(facebook) da će biti ozbiljnije" ali nisu ljudi glupi... 90% komentatora piše sa lažnim fejs profilom..

tako gotovo svi daju podršku Vladislavu kada ga je cijela "RH elita napala" , zatim većina protiv trpačine arapima.. itd.. 

ljudi su prilagodljiva vrsta, čak i u internetu.. na kraju se svodi na borbu običnog pojedinca koji želi veće ekonomske i osobne slobode(hoće raspolagati sa svojim parama, hoće se baviti i raditi što mu god padne napamet, UBER ili sijat travu a ne da ga država reketari, hoće osobne slobode da kaže što misli a ne da ga svi reketare) i sa druge strane države-elita koji žele veću kontrolu nad onima koji nisu dio sustava..


zato podržavam jebeno Trumpa. Trump iako je bogataš, on je u stvarnosti igrač običnog čovjeka, a ne igrač elita
Ja sam rijetka ptica koja ni nema Facebook profil. Kad svoje ime i prezime guglam na internetu, ne mogu se naći :^0
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena - Page 4 Empty Re: Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena

Post by melkior 14/12/2015, 00:40

melkior wrote:
EmberSpirit wrote:
r_nevjesta wrote:
EmberSpirit wrote:a šta možeš recimo poduzeti po tom pitanju...

možeš reći da si protiv trpanja muslimanima , da će to u bliskoj budućnosti uzrokovati rat, a onda će te svi mediji, HDZ/SDP svi političari, i čak velik dio vlastite populacije i naroda odbaciti kao "bolesnika , rasista, fašista" itd.

zato najbolje šutiti, ovako komentirati po forumu, ili napraviti lažni facebook profil sa lažnim brojem mobitela, i lažnom ip adresom i komentirati preko interneta, i sebi pripremiti izlaznu strategiju
nije najbolje šutjeti, no mnogi šute, nekima je ispran mozak, a neki su ušutkani ili će ih se ušutkati. zato se ustvari slažem s tobom da je potrebno imati izlaznu strategiju i nastojati se snaći najbolje što možeš u bilo kojoj situaciji.
tako je, a ako hoćeš slobodno komentirati, radiš lažne profile.

imaš web stranice koje ti prodaju lažne facebook profile, za nekoliko $. kupiš program i ako si baš paranoidan, platiš program koji ti IP adresu stavi u egipat. ili onda možeš uživati u slobodi. vlada ti ne može ništa. 

sebi radiš izlaznu strategiju, a usput si "slobodan ko ptica" :D


recimo gledam na indexu, komentari ispod članaka, ukinuli forum, kao "da se piše pod pravim imenom i prezimenom(facebook) da će biti ozbiljnije" ali nisu ljudi glupi... 90% komentatora piše sa lažnim fejs profilom..

tako gotovo svi daju podršku Vladislavu kada ga je cijela "RH elita napala" , zatim većina protiv trpačine arapima.. itd.. 

ljudi su prilagodljiva vrsta, čak i u internetu.. na kraju se svodi na borbu običnog pojedinca koji želi veće ekonomske i osobne slobode(hoće raspolagati sa svojim parama, hoće se baviti i raditi što mu god padne napamet, UBER ili sijat travu a ne da ga država reketari, hoće osobne slobode da kaže što misli a ne da ga svi reketare) i sa druge strane države-elita koji žele veću kontrolu nad onima koji nisu dio sustava..


zato podržavam jebeno Trumpa. Trump iako je bogataš, on je u stvarnosti igrač običnog čovjeka, a ne igrač elita
Ja sam rijetka ptica koja ni nema Facebook profil. Kad svoje ime i prezime guglam na internetu, ne mogu se naći :^0
Makar, neovisno o tome, danas se sve lako dozna o svima. Koristio Facebook ili ne, tako mi je svejedno. Onda bolje ne.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena - Page 4 Empty Re: Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena

Post by neva 14/12/2015, 00:50

EmberSpirit wrote:tako je, a ako hoćeš slobodno komentirati, radiš lažne profile.

imaš web stranice koje ti prodaju lažne facebook profile, za nekoliko $. kupiš program i ako si baš paranoidan, platiš program koji ti IP adresu stavi u egipat. ili onda možeš uživati u slobodi. vlada ti ne može ništa.
pa zasad nisam toliko paranoična da radim lažne profile, facebook rijetko koristim, uglavnom samo za čestitanje rođendana i novih godina, a na forumu napišem svašta i još me nisu bacili u tamnicu ili protjerali, nadam se da ni neće :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena - Page 4 Empty Re: Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena

Post by Kermit 14/12/2015, 09:27

EmberSpirit wrote:iskreno moj je poboljšao haha
Šta seksulani život ti se poboljšao? bolje drkaš od brzog interneta ili?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena - Page 4 Empty Re: Osnivač Pirate Baya: Bitka za internet je izgubljena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum