ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holy:'Mi zagrepcani smo fakat magarci,dotepenci su se preko reda cijepili'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Holy:'Mi zagrepcani smo fakat magarci,dotepenci su se preko reda cijepili' - Page 2 Empty Re: Holy:'Mi zagrepcani smo fakat magarci,dotepenci su se preko reda cijepili'

Post by Sora 16/2/2021, 18:13

@jastreb wrote:
@mortal wrote:
@Sora wrote:O pa jasno 
Hrvatima reci istinu i ti si mrrav politicar 
Dotepenci su uvijek u pravu
oooooooooo vidi i sore
bit će i ti od stoljeća 7 u Zagrebu
zaista odurni vaši stavovi, lažni Hrvati
Prvo ,Hrvati na Balkanu nisu od stoljeca sedmog,nego su tu odvajkada.

A drugo,danasnji Hrvati i Hrvati iz st.7.imaju malododirnih tocaka.

e bravo jastrebe
iskljuj ti njemu đigericu
a e

2014-04-29

Back to top Go down

Holy:'Mi zagrepcani smo fakat magarci,dotepenci su se preko reda cijepili' - Page 2 Empty Re: Holy:'Mi zagrepcani smo fakat magarci,dotepenci su se preko reda cijepili'

Post by mentalitet 16/2/2021, 18:43

@marcellus wrote:maestralno se samopojebala, ko srbi s darom

Gle,,usporedba ti je kao inache sve shto radish u svome zivotu...za kurac jer si ochito pokvaren i glup ko taj mushki organ chiji je domet samo kopanje po rupama .Bog mu jebo mater..ako se vec eksponirash i zelish da budesh savjest nekgog srushtva (nekada su takvi bili novinari) onda stani i dobro razmisli shta cesh napisati...jer se inache samo blamirash i dokazujesh koliko si glup.
Pa i ta Holy je zidovka a vec smo ovdje vidjeli da ima i zidovki kurvetina ..pa nisu one nishta posebnije ali ima i dama kojima skidam kapu sa poshtovanjem..dakle ima nas svakakvih kao shto si ti shupak kroz ove forumske godine napisao i izjavio takve nebulozo i gadosti i to po narudzbi tvojih gazda koji drze hrvatski narod za muda a ti dolazish ovdje i piskarash sranja uvjeravajuci ove stupidne mentalno ogranichene 'rvate da se borish za njihova prava i za Hrvatsku..
U skladu sa tim i ova glupacha (ako kojim sluchajem nije izmishljena vijest) sere ko grlica jer klasificira ljude na nashe i njihove umjesto na lopove i poshtene..I sad si se nashao ti komentirati ,,da se zajebala kao Dara ..Nekako mislim (tvoja podsvjesna poruka) da bi ti to bolje rekao a da se ne bi zajebo?Ha? Je l' strichek psiholog dobro analizirao?
Smece si jebo te...odakle ti hrabrost da komentirash takve kao shto si ti??

2020-07-05

Back to top Go down

Post by mentalitet 16/2/2021, 18:43

@marcellus wrote:maestralno se samopojebala, ko srbi s darom

Gle,,usporedba ti je kao inache sve shto radish u svome zivotu...za kurac jer si ochito pokvaren i glup ko taj mushki organ chiji je domet samo kopanje po rupama .Bog mu jebo mater..ako se vec eksponirash i zelish da budesh savjest nekgog srushtva (nekada su takvi bili novinari) onda stani i dobro razmisli shta cesh napisati...jer se inache samo blamirash i dokazujesh koliko si glup.
Pa i ta Holy je zidovka a vec smo ovdje vidjeli da ima i zidovki kurvetina ..pa nisu one nishta posebnije ali ima i dama kojima skidam kapu sa poshtovanjem..dakle ima nas svakakvih kao shto si ti shupak kroz ove forumske godine napisao i izjavio takve nebulozo i gadosti i to po narudzbi tvojih gazda koji drze hrvatski narod za muda a ti dolazish ovdje i piskarash sranja uvjeravajuci ove stupidne mentalno ogranichene 'rvate da se borish za njihova prava i za Hrvatsku..
U skladu sa tim i ova glupacha (ako kojim sluchajem nije izmishljena vijest) sere ko grlica jer klasificira ljude na nashe i njihove umjesto na lopove i poshtene..I sad si se nashao ti komentirati ,,da se zajebala kao Dara ..Nekako mislim (tvoja podsvjesna poruka) da bi ti to bolje rekao a da se ne bi zajebo?Ha? Je l' strichek psiholog dobro analizirao?
Smece si jebo te...odakle ti hrabrost da komentirash takve kao shto si ti??

2020-07-05

Back to top Go down

Post by T. 16/2/2021, 18:54

Šokantna izjave od strane jedne visokoobrazovane lijevoliberalne slobodnomisleće tolerantnoinkluzuvne zelenosamoodržive inteletktualnonadmoćne  samosvjesnoateistički samoopredijeljene prochoice te animalfriendly genderneopredijeljene osobe koja krvari...
T.
T.

2014-04-14

kic likes this post

Back to top Go down

Post by marcellus 16/2/2021, 19:56

@T. wrote:Šokantna izjave od strane jedne visokoobrazovane lijevoliberalne slobodnomisleće tolerantnoinkluzuvne zelenosamoodržive inteletktualnonadmoćne  samosvjesnoateistički samoopredijeljene prochoice te animalfriendly genderneopredijeljene osobe koja krvari...

mogo si skratit, emo šišmiš

2014-04-16

Back to top Go down

Post by jastreb 16/2/2021, 20:42

Puno gnjusnija je bila usporedba Srba sa potresom izrecena od jednog biskupa,pa ste mu davali za pravo,a sada se kao zgrazate.

Licemjeri,farizeji i pismoznanci!
jastreb
jastreb

2014-04-22

Back to top Go down

Post by veber 16/2/2021, 20:46

dotepenci!
jebote ljudi moraju od nekud doći.
jadni sijuksi, aboriđani i polarni pingvini.

njeni su garant ko romul i rem. osnovali zagreb.

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by AssadNaPodmornici 16/2/2021, 22:11

jebiga markotićka zna povuć vezu..nije da nema te sklonosti , bez obzira koliko se klela u "čvrstu ruku i poštenje, svetu vodu i krštenje".. zov genetike je jači od "ideja u koje se kune",..

a druga je stvar što naša država nije sposobna osigurati dovoljno cijepiva za sve rizične skupine, tako da nam se opet srbi rugaju sa nama , a sa druge strane dozvolili su otvaranje kafića za coffe to go, prije par dana u Splitu je osjet temeprature zbog hladne bure bio doslovno -22 :D :D

pa ti naruči kavu za van, i pretvoriš se i ti i kava u kockicu leda u roku par sekundi.. iako kako ja govorim ima pun kurac mjeseci to nema nikakvog efekta na kretanje pandemije..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

2018-06-14

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top