ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost'

Go down

Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost' Empty Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost'

Post by vuksadinare Sun 13 Dec - 6:23

Doista osobno mislim da da..jer ovo je postalo mucno,posto ima dobar dio ljudi koji ne zeli gledat naprijed dok ne rjese traume iz proslosti,to je opterecenje i za narod,drzavu,drustvo...zasto naprimjer Milanovic konacno ne objasni zasto je u najboljim godinama na pocetku srpske agresije izbjegao se staviti na raspolaganje u obrani domovine..ne mora nuzno oruzjem ali mogao je ostat tu i ukljucit se recimo u civilnu zastitu,biti u nekom kriznom stozeru a ne pobjec vani na sigurno i pravdati se nekom medjunarodnom sluzbom ili Karamarko otvoreno kaze zasto je mjenjao strane ko carape ili Jaca zasto je vrsila detudjmanizaciju HDZ-a i za eu skude prodala janezima dio teritorija,da nam Zoki Pusic i Milorad Pupovac objasne svoje 'uloge' pocetkom devedesetih,da nam se konacno objasni tko je direktno odgovoran za predaju oruzja TO u ruke JNA te tko je doista odgovoran za nakaradnu privatizaciju devedesetih,otvoreno reci tko su ratni profiteri i dezerteri,tko je Sanadera doveo na vlast...da se to sve otvoreno kaze i objasni mislim da bi se onda moglo govoriti o buducnosti naroda i drzave...ovako uvijek ce sumnje i optuzbe visiti u zraku i tesko ce se pobjec od povijesti i gledat u buducnost.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost' Empty Re: Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost'

Post by jastreb Sun 13 Dec - 7:49

Ja mislim da je kod tebe sinoć prevladala kvasina.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost' Empty Re: Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost'

Post by vuksadinare Sun 13 Dec - 8:41

jastreb wrote:Ja mislim da je kod tebe sinoć prevladala kvasina.
A sto sam krivo rekao....nije li tako?....da sam na mjestu mostovaca ako bi trazio zajednicku vladu uvjetovao bi da se sve negativne stvari u zadnjih 25 godina rasciste...ko to odbije ima necistu savjest i sa takvima se ne moze gradit vlada i buducnost
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost' Empty Re: Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost'

Post by debotoijusto Sun 13 Dec - 8:45

skoro 2016 a lustracija jos postoji kao tema razgovora...fascinantno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30578
2014-04-12


Back to top Go down

Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost' Empty Re: Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost'

Post by vuksadinare Sun 13 Dec - 10:44

debotoijusto wrote:skoro 2016 a lustracija jos postoji kao tema razgovora...fascinantno
Pa koliko je meni poznato a i tebi neke stvari ne zastarjevaju zakonski poput pretvorbe,zlocina,ratnog profiterstva,dezerterstva a proslo i nije bas puno dvadesetak i kusur godina plus godine naovamo...ako treba to rascistiti do kraja nek se rascisti da buducnost bude bolja a ne ovako sunje,ljutnje,optuzbe i osvetnicke primisli.ako treba velika javna rasprava sa akterima zadnjih 25 godina neka bude ali da se konacno stvari istjeraju na cistac do kraja...jer ovako dalje vise ne moza...najvise se medjusobno optuzuju i najveci sumnjivci prljavih rabota tko je navodno posteniji od njih...svi dokazi na stol i ajmo..neka puk i javno mijenje presudi a u konacnici i sud...ako se svi navodno zalazu za bojitak narda i drzave a kao svi to zele...prljav ves na stol kako danasnji tako iz proslosti...onda se mozekrenut naprijed i u neku recimo zajednicku vladu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost' Empty Re: Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost'

Post by kaya Sun 13 Dec - 10:45

debotoijusto wrote:skoro 2016 a lustracija jos postoji kao tema razgovora...fascinantno
Nije fascinantno, to je kao otvoreni i neriješeni zločin. Otvoren je dok se ne riješi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost' Empty Re: Sto mislite da li bi stvarno bilo konacno rascistiti neke stvari iz proslosti a ne samo bjezati od toga i izbjegavati pricom 'gledajmo u buducnost'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum