ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by rozNa 16/12/2015, 18:48

ti obavio toliko stvari :D eto došla s posla, oprala kosu, pojela kelj :-D sad ću u pidžamu i gledati the walking dead :P

rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by Guest 16/12/2015, 18:54

rozNa wrote:ti obavio toliko stvari :D eto došla s posla, oprala kosu, pojela kelj :-D sad ću u pidžamu i gledati the walking dead :P
Blago tebi.... :clown ..jucer sam imao tek strku..sa posla na brzinu u stan,jeo,ohanuo pola sata,pa do banke,imao termin sa mojim ejdžentom..imao je neke nove "proizvode" za mene,uglavnom davio 1 sat,trtljao o stednji i dizanju kredita za stan,a ja ga onda poslije malo poucio kako kupiti stan za 15000 Ojra,a ne 150 000... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by rozNa 16/12/2015, 18:55

hm, zvuči  zanimljivo scratch :^0
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by Guest 16/12/2015, 19:02

rozNa wrote:hm, zvuči  zanimljivo scratch :^0
Pa njemu je bilo zanimljivij nego meni..prica mi onako suhoparno stvari ,ojke su mi poznate,ali ne zelim covjek ubijati u poojam,pa sam pristojno se smjeskao i nekad ga podrzavao... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by rozNa 16/12/2015, 19:08

nije to lako. ja danas stojim u menzi, čekam red, a iza mene neka žemska melje na lošem engleskom, jedno 15 minuta kako smo stajali, ali bez promjene intonacije, tona, točke, zareza... najgore je kad netko tako priča, pa da i priča najzanimljivije stvari na svijetu, moraš imati prokletu intonaciju, točku, zarez, stanku itd. :D uglavnom, umorilo me to, to htjedoh reći.
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by betty.boop 16/12/2015, 19:23

od cijelog foruma, ona moj avatar komentira :D

a roza, roza ... 

pa di si, nema te ni za lijeka ... isteci ce ti rok trajanja nicku, pazi :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by rozNa 16/12/2015, 19:28

:D  tvoj sam prvi vidjela kad sam se ulogirala sad, ali poslije sam skužila da ima još boljih :^0  šalim se :P fora je.

evo me, malo navratila da vidim jeste još tu ili su neki novi došli pa da ih upoznam :P

za koliko istekne nik?
sjetila sam se tebe kad je bilo ono u parizu, ne znam zašto. valjda zato jer jedino tebe "znam" a da si iz pariza :D  sjetim se betty s foruma koju nisam nikad vidjela, vidiš ti to.
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by betty.boop 16/12/2015, 19:30

nisi me se jedina sjetila od ovih nasih forumasa i to mi je bas bilo drago cuti :*

ne moze istec nick, zezam te :)

bar mislim da ne moze :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by rozNa 16/12/2015, 19:35

betty.boop wrote:nisi me se jedina sjetila od ovih nasih forumasa i to mi je bas bilo drago cuti :*


;)


a da, često ne skužim foru :/

pošto sam vidjela da ste živi i prpošni i dalje, čak sam i modru provjerila na modi da li ima neke nove probleme, ali još je ona stara Basketball  tako da, mogu ići gledati The walking dead cheers

bok :kiss:
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by betty.boop 16/12/2015, 19:36

uzivaj i svrati nam malo cesce ;)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by Guest 16/12/2015, 20:59

tak o je..Pinky je jedna od boljih forumasica.. :clown :wine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by rozNa 5/1/2016, 18:04

Betty, sveti, zagy, ne znam koga tu još ima...Sretna vam Nova godina!! želim vam puno smijeha i zdravlja.
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by betty.boop 5/1/2016, 18:12

o roza, hvala ti od srca :*

sretna i tebi, puno lijepih zelja da ti se ostvari greenstars
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by rozNa 5/1/2016, 18:14

betty.boop wrote:o roza, hvala ti od srca :*

sretna i tebi, puno lijepih zelja da ti se ostvari greenstars

hvala rendeer

više ni ne znam koje su mi želje :D osim zdravlja i da imam više slobode. e da, to mi je nekako najbitnije. i ljubav, al.. da ne filozofiram.

šta bi ti, betty? :D
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by betty.boop 5/1/2016, 18:24

ja bi spas delfina i mir u svijetu :D

salim se ... zelim da su moji bliznji zdravi i sretni

isto zelim i sebi
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by rozNa 5/1/2016, 18:33

betty.boop wrote:ja bi spas delfina i mir u svijetu :D


:D

kako je kod tebe tamo? jesu turisti odustali na neko vrijeme od pariza?

kod nas ziiima, snijeg, ledena kiša, ja ležim već dva dana doma, pogledala sam 15 epizoda živih mrtvaca :O

beti, pozdravljam te. bok :x ;)
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by Guest 5/1/2016, 18:36

rozNa wrote:
betty.boop wrote:ja bi spas delfina i mir u svijetu :D


:D

kako je kod tebe tamo? jesu turisti odustali na neko vrijeme od pariza?

kod nas ziiima, snijeg, ledena kiša, ja ležim već dva dana doma, pogledala sam 15 epizoda živih mrtvaca :O

beti, pozdravljam te. bok :x ;)
Opa predala si se seriji :D

iron
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by betty.boop 5/1/2016, 18:41

pokvarili su nam malo turizam ovi teroristi, aha

i nemamo snijega :(
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by Guest 5/1/2016, 22:56

Bok roza.... <3

Ja još uživam u blagdanima.....želim nam samo zdravlje....i ajd Lotto može da otplatim kredit. ...i da mi muž malo olabavi oko love onda...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by Guest 6/1/2016, 12:33

rozNa wrote: sveti, , ne znam koga tu još ima...Sretna vam Nova godina!! želim vam puno smijeha i zdravlja.
Eto Pinky,sretna i bogata i zdrava i tebi bila...nadam se da sve klapa u prirodi oko tebe.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama - Page 4 Empty Re: Kad "ljubav" postane zatvor sa čvrstim rešetkama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum