ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by immortal Sat 6 Feb - 0:54

Ringo10 wrote:Samo da napomenem napaljenim likovima - ti tekstovi u americkim i britanskim novinama se mogu naruciti i platiti ...

To su svi radili i rade, i Srbi, I Hrvati I Bosnjaci ...

Tako da se ne palite bez veze
tako su isto naručeni govornika židovskog u Jasenovcu
ja znam 100%
lika razotkrili
sfrkao traperice konj ispod crne haljine
i nije Židov već Srbin
i sere protiv Ustaša točnije Hrvata
debil koji je to izveo, a i svi ostali koji to više podnose
ne znam kako tu mogućnost nisi spomenuo

immortal

Posts : 23170
2014-04-16


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 0:59

A šta će tko naručit i platit kad su od jednog filma koji je moga bit i solidan zbog svoje bolesne mržnje prema svemu šta je hrvatsko napravili jedno obično sranje u kojem svak vidi očitu propagandu dda se istakne ii naglasi mržnja prema Hrvatskoj i potpis onoga šta je radija Hitler kad je snima filmove o Židovima i svakom koga je tija ocrnit i prikazat čudovištem.


Režisirao : 

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by Ringo10 Sat 6 Feb - 1:08

Nacin na koji je tekst pisan nije nimalo americki...vokabular tipican za nase prostore.

Tekst je ocigledno narucen

A taj Peter Antonijevic je radio film The Saviour u kojem glumi Denis Quaid, sad sam vidio i u njemu je Hrvate prilicno ocrnio.
Tip ima neki fetis na Hrvate
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 1:14

Ringo10 wrote:Tip ima neki fetis na Hrvate
To je njegov problem. Nisan ja psihijatrijska ustanova pa da se s njime bavim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 1:36

Ringo10 wrote:Taj Peter Antonijevic je radio film The Saviour u kojem glumi Denis Quaid, sad sam vidio i u njemu je Hrvate prilicno ocrnio.
Tip ima neki fetis na Hrvate
Predrag Antonijević , rođen u Nišu.

Gledao sam taj film i sad sam se nasmijao kad sam vidio da je film 1998 godina.

A šta je ? Oni su snimili film kako ustaše ( HvO ) maljevima ubijaju neke muslimane civile. Poprilično ružne scene.

E sad šta je ? Oni su zbog Srebrenice napravili taj film i eto da oni pokažu kako Hrvati isto kolju muslimane. Zato su muslimani civili žrtve u tom filmu. 

Normalno cilj je prikazat i druge kao zločince nad muslimanima da se otupi osuda radi Srebrenice.


Ponavljam film je 1998 godište.

Iduću godinu su ih bombardirali i uzeli im Kosovo. lol!


To je valjda bio Nato komentar na ttaj film.


Smijeh
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 1:41

Sad su snimili Daru iz Jasenovca pa su im i Židovi dali svoju kritiku kad su ga pogledali : Priznali su Kosovo.


Ide to njima. Kako snime neki film da nas ocrne kako bi sebe oprali od onoga šta su radili 90-i stigne pleska.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 1:48

Smiješni su. Cijeli svijet im se smije.

Dara je mogla je biti i dobar al ne mogu oni drukčije , oni moraju sve usrat svojom patološkom mržnjom i bolesnom propagandom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by Ringo10 Sat 6 Feb - 1:50

Pogedat cu film pa onda sudit
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 1:56

Ringo10 wrote:Pogedat cu film pa onda sudit
Ma može ga cili svit gledat , za kurac im sad kad su Židovi s kojima su dijelili istu sudbinu u Jasenovcu priznali Kosovo.

Meni su bili dovoljni i isječci da skužim da se naglašava to da se u gledaocu izazove mržnja prema Hrvatima i KC. To se vidi iz aviona al baš tu je film izgubija tu bit jer je triba naglasit nešto drugo al nije i zato ga filmski kritičar kritiziraju i tako ocjenjuju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 2:10

Nek oni snimaju i dalje svoje filmiće po receptu Goeblesa.

Neće ih ništa oprat od onoga šta su izvodili 90-i a ta patološka mržnja će se okrenit protiv njih samih jer to je tako s mržnjom jer uništi onoga tko mrzi a ne onoga koga se želi mrziti.

Oni će se sami uništiti od te proizvodnje mržnje prema svima ostalima okolo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 2:28

Ta Dara to je obično propagandno smeće a oće li neće li Hrvatska snimit film o Jasenovcu nije me briga. Ono šta mi je bitno je to da se u takvim ffilmovima ne napravi to da se stekne utisak da su svi Srbi četnici , svi Hrvati ustaše a svi Bošnjaci islamisti itd u prevodu da su svi xy kao narod zločinci a upravo to Dara iz Jasenovca iima namjeru naglasit bez obzira na iime filma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 2:41

Mi smo snimili film o Jasenovcu prošle godine

https://www.google.com/amp/s/dnevnik.hr/amp/showbuzz/preporuke/recenzija-filma-dnevnik-diane-budisavljevic---572079.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 3:09

Nisam baš nešto ljubitelj ratnih filmova na ovim prostorima jer u najmanju ruku budu ispolitizirani i/ili šta je još gore ide se na to da se cijeli narod prikaže kao zločinci a za takve filmove postoji jedna riječ a ona je ogavno a za one koji ih snimaju naziv moralne i ljudske spobe.

Predrag Antonijević
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by RayMabus Sat 6 Feb - 3:30

Postoje loši i dobri filmovi u smislu kvalitete , loše i dobre filmske industrije u smislu količine filmova i relativne kvalitete al nije najgora ocjena koju možeš dobiti u svijetu filmske umjetnosti ta da ti je film užasno očajan.

Ima i gora. 


Ona da te svijet filmske industrije koja je i umjetnost nazove Goebblesom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by pizzon Sat 6 Feb - 6:06

to nije bitno, sustinski
to su placeni textovi 
ko i onaj ranije
sve je to normalno.
vazna je masovna distribucija
koja je obezbedjena
za obicne gradjane na zapadu
film je šok, to je bila porodicna tajna.
logori ndh nisu bili logori za jevreje,
vec logori zs srbe a jevreji su po
zahtevu nemaca, kolateralna.
hitler nije trazio ubijanje srba,
to je ndh specificnost.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by pizzon Sat 6 Feb - 6:13

ko je verovao da ce ndh
biti vecno zabranjena, taboo
tema, tesko se zajebo !
malo vam je bilo sto ste u dva
zahvata poubijali i protetali
srbe jos to i slavite ko drzavni
praznik, visekratno svake godine,
u nastavcima.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by pizzon Sat 6 Feb - 6:18

ko bugari, pozvali naseg
ambasadora u sofiji da protestuju
sto je neko od nasih zvanicnika,
privatno izjavio da su bugari
bili okupatori. na nekom skupu.
sto ja nisam am.u sofiji, da mu
se iznajebem majke oloske.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by omni Sat 6 Feb - 6:22

pizzon wrote:ko bugari, pozvali naseg
ambasadora u sofiji da protestuju
sto je neko od nasih zvanicnika,
privatno izjavio da su bugari
bili okupatori. na nekom skupu.
sto ja nisam am.u sofiji, da mu
se iznajebem majke oloske.
Hahahaha joj.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by omni Sat 6 Feb - 6:25

pizzon wrote:ko je verovao da ce ndh
biti vecno zabranjena, taboo
tema, tesko se zajebo !
malo vam je bilo sto ste u dva
zahvata poubijali i protetali
srbe jos to i slavite ko drzavni
praznik, visekratno svake godine,
u nastavcima.
Slavi se kako ste lepo otisli sve sa zemljom na opancima i traktorskim gumama. Svijet nikada ne osudjuje antiteroristicke redarstvene operacije kao sto je bila Oluja. Jos ste dobro prosli Rusi ili Ameri bi vas ponistili bez pardona da napravite nesto takvo na njihovoj teritoriji.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by pizzon Sat 6 Feb - 6:44

smesno u pichku materinu
neka svako tera svoje
bice borba neprestana
i nismi mi otisli nigde
vec ste vi pobili i protetali
svoje "pogresne " gradjane
ono sto ste vi napravili
srbima na zajednickoj teritoriji
mora da se registruje i nikad
ne zaboravi
kako 41 tako i 91
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by pizzon Sat 6 Feb - 6:48

niste vi imali nikakvu
svoju teritoriju
jebala vas ona
niko od nas nije imao
svoju teritoriju
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca" - Page 2 Empty Re: LA Times popljuvao "Daru iz Jasenovca"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum