ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by RayMabus Fri 5 Feb - 14:48

Panika


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hdz-bez-plana-b-u-potrazi-su-za-novim-kandidatom-za-zagreb-dva-imena-su-u-igri-15048274


Pušing rođo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176118
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by vili40 Fri 5 Feb - 16:00

njihov kandidat je Milan Bandić jer potpuno svoj neće proći a pod Bandićem im je bilo sasvim ok,dobili su što su htjeli a direktno nisu optuživani za lopovluk.Bio bi red da u HDZ-ovoj središnjici već jednom objese Bandićevu sliku.
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by vuksadinare Fri 5 Feb - 16:07

vili40 wrote:njihov kandidat je Milan Bandić jer potpuno svoj neće proći a pod Bandićem im je bilo sasvim ok,dobili su što su htjeli a direktno nisu optuživani za lopovluk.Bio bi red da u HDZ-ovoj središnjici već jednom objese Bandićevu sliku.
Ajd da se slozim sa tobom..medjutim ujedno je i kandidat sdp-a ali i mosta..djabe mostu sigurno dao nekretninu gradsku u samom centru..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by RayMabus Fri 5 Feb - 16:08

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 176118
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by RayMabus Fri 5 Feb - 16:14

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:njihov kandidat je Milan Bandić jer potpuno svoj neće proći a pod Bandićem im je bilo sasvim ok,dobili su što su htjeli a direktno nisu optuživani za lopovluk.Bio bi red da u HDZ-ovoj središnjici već jednom objese Bandićevu sliku.
Ajd da se slozim sa tobom..medjutim ujedno je i kandidat sdp-a ali i mosta..djabe mostu sigurno dao nekretninu gradsku u samom centru..
Kad si već deset puta spomenuo tu priču onda mi daj molim te tu poveznicu o tome kako Milan Bandić daje neke nekretnine Mostu.

Jedino je dao domovinskom pokretu i tome postoji povezanost.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/bandicu-grad-krepava-a-ti-skori-dajes-u-najam-prostor-za-12-puta-manju-cijenu-15012363
RayMabus
RayMabus

Posts : 176118
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by vuksadinare Fri 5 Feb - 16:19

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:njihov kandidat je Milan Bandić jer potpuno svoj neće proći a pod Bandićem im je bilo sasvim ok,dobili su što su htjeli a direktno nisu optuživani za lopovluk.Bio bi red da u HDZ-ovoj središnjici već jednom objese Bandićevu sliku.
Ajd da se slozim sa tobom..medutim ujedno je i kandidat sdp-a ali i mosta..djabe mostu sigurno dao nekretninu gradsku u samom centru ..
Kad si već deset puta spomenuo tu priču onda mi daj molim te tu poveznicu o tome kako Milan Bandić daje neke nekretnine Mostu.

Jedino je dao domovinskom pokretu i tome postoji povezanost.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/bandicu-grad-krepava-a-ti-skori-dajes-u-najam-prostor-za-12-puta-manju-cijenu-15012363
E...moj naivcino..u zagrebu ni mis ne moze dobit gradsku nekretninu bez bandicevog amenovanja narocito u centru grada..pa to svaka susa u zg zna..sve stranke su igraci bandicevi pa cak vili matula...a onaj tomasevic se nada..cemu?..sviranju kurca..nije djaba bandido 20 godina gradonacelnik i bice jos cetri dok ne okine prirodnim putem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by RayMabus Fri 5 Feb - 16:22

Ako nešto tvrdiš onda to i potkrijepi konkretnim dokazima. Vrlo jednostavno.

A ako ne možeš onda prestani lagat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176118
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by vuksadinare Fri 5 Feb - 16:29

RayMabus wrote:Ako nešto tvrdiš onda to i potkrijepi konkretnim dokazima. Vrlo jednostavno.

A ako ne možeš onda prestani lagat....
...ajde vi cuprikaska agenturo..meni bi se povracalo ulazit u dil sa radom boric i kalamita peovickom..nikad necete na vlast ni onda..razbijaci desnice..radije bandicu glas nego onom debilu troskotu koji se sjebo vec na prvom koraku i usro od prvih kritika...zao mi je tamo samo bulja ali jebu ga ovrhe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by vuksadinare Fri 5 Feb - 16:30

Postojite cisto radi kameleona petrova koji zeli imat svojih 'pet minuta'..jos ga biljeznici traze :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by RayMabus Fri 5 Feb - 16:32

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ako nešto tvrdiš onda to i potkrijepi konkretnim dokazima. Vrlo jednostavno.

A ako ne možeš onda prestani lagat....
...ajde vi cuprikaska agenturo..meni bi se povracalo ulazit u dil sa radom boric i kalamita peovickom..nikad necete na vlast ni onda..razbijaci desnice..radije bandicu glas nego onom debilu troskotu koji se sjebo vec na prvom koraku i usro od prvih kritika...zao mi je tamo samo bulja ali jebu ga ovrhe
Pa glasaj za kog oćeš al nemoj tvrdit nešto za šta nemaš dokaze dok ja imam dokaze o tome šta ti spominješ upravo za taj tvoj domovinski pokret.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/bandicu-grad-krepava-a-ti-skori-dajes-u-najam-prostor-za-12-puta-manju-cijenu-15012363


Širiš laži o Mostu a ti si taj koji to radi i dokazi postoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176118
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by vuksadinare Fri 5 Feb - 16:35

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ako nešto tvrdiš onda to i potkrijepi konkretnim dokazima. Vrlo jednostavno.

A ako ne možeš onda prestani lagat....
...ajde vi cuprikaska agenturo..meni bi se povracalo ulazit u dil sa radom boric i kalamita peovickom..nikad necete na vlast ni onda..razbijaci desnice..radije bandicu glas nego onom debilu troskotu koji se sjebo vec na prvom koraku i usro od prvih kritika...zao mi je tamo samo bulja ali jebu ga ovrhe
Pa glasaj za kog oćeš al nemoj tvrdit nešto za šta nemaš dokaze dok ja imam dokaze o tome šta ti spominješ upravo za taj tvoj domovinski pokret.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/bandicu-grad-krepava-a-ti-skori-dajes-u-najam-prostor-za-12-puta-manju-cijenu-15012363


Širiš laži o Mostu a ti si taj koji to radi i dokazi postoje.
Pa ja sam priznao da dp isto radi za bandica u biti gotovo svi..i kad sagledas situaciju na svim izborima bandido je uvjerljivo ili uvjerljivije pobjedio..i sad ce..jer ima najslabiju konkurenciju..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by vuksadinare Fri 5 Feb - 16:39

Bandido nikad zreliji za pasti ali nikad nije imao slabiju konkurenciju kao sad..u drugom krugu oko 10% razlika za bandida..mozda i veca jer ako u drugi krug udje jugoljevicar tomasevic sva desnica za bandida i pola sdpovaca radi interesa..i kraj price..samo smrt bandida moze odnjet sa gradonacelnicke pozicije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by RayMabus Fri 5 Feb - 16:41

A čuj ja ne živim u Zagrebu. Stvarno se ne zamaram s tim tko će tamo dobit izbore. Glasam u Kaštelima i za županijsku listu Sd županije.

Već san izabra županijsku listu a to je ove godine Most a za općinsku još se mislin šta ću.

Dvoumim se između Akcije mladih kojoj sam prošle izbore da glas međutim nisu nešto bili aktivni pa mi je glupo da ih opet nagradim tako da možda HSP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176118
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by vili40 Fri 5 Feb - 16:44

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:njihov kandidat je Milan Bandić jer potpuno svoj neće proći a pod Bandićem im je bilo sasvim ok,dobili su što su htjeli a direktno nisu optuživani za lopovluk.Bio bi red da u HDZ-ovoj središnjici već jednom objese Bandićevu sliku.
Ajd da se slozim sa tobom..medjutim ujedno je i kandidat sdp-a ali i mosta..djabe mostu sigurno dao nekretninu gradsku u samom centru..
sve manje ljudi nasjeda na te fore "dršte lopova".Već je i maloj djeci poznato tko je Milan Bandić i njegovi ortaci koji mu drže ljestve.Pljuvati sad po ljevici ili mostu je baš to "dršte lopova".Njega i njegove pomagače treba skinuti pa makar na čelu bio i sam vrag a bandićevci,hadezeovci i takvi kao ti iz dobrih i normalnih ljudi radite vraga.
Ima tu samo jedna stvar,tko god zamijeni tog krimosa neće mu biti lako,netko će morati vratiti te milijarde koje je bandić spalio i popravljati godinama ostalo teško stanje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by RayMabus Fri 5 Feb - 16:59

Nek svak izabere šta mu paše. Ja ne živim u Rijeci pa šta mene brige tko će njima sidit u gradskom vijeću iduće četiri godine do idućih lokalnih izbora. Ili tko će im sidit u županijskoj skupštini primorsko goranske županije iduće četiri godine do idućih županijski izbora. Šta ja imam s tim Isusa ti ?!?!?!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176118
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by vuksadinare Fri 5 Feb - 17:03

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:njihov kandidat je Milan Bandić jer potpuno njegov neće proći a pod Bandićem im je bio sasvim ok, dobili su što su htjeli a direktno nisu optuženi za lopovluk.Bio bi red u HDZ-ovoj središnjoj već jednom objedu Bandićevu sliku.
Ajd da se slozim sa tobom..medutim ujedno je i kandidat sdp-a ali i mosta..djabe mostu sigurno dao nekretninu gradsku u samom centru ..
sve manje ljudi nasjeda na te fore "dršte lopova" .Već je i maloj djeci poznato tko je Milan Bandić i njegovi ortaci koji mu drže ljestve.Pljuvati sad po ljevici ili mostu baš to "dršte lopova" .Njega i njegove pomagače treba skinuti pa makar na čelu bio i sam vrag a bandićevci, hadezeovci i takvi kao ti iz dobrih i normalnih ljudi radite vraga.
Ima tu samo jedna stvar, tko god zamijeni tog krimosa neće mu biti lako, netko će morati vratiti te milijarde koje je bandić spalio i popravio godinama ostalo teško stanje.
A ko ce ga skinut?..u drugi krug ulazi sigurno a protivnik mu bude tomasevic mos se sigurno kladit na njegovu pobjedu jer ce desnica onda sigurno glasat za bandica zbog ovog...i hdzovci..i dio sdpovaca..udje li npr.josko klisovic u drugi krug onda bi moglo biti gusce..ako bude kandidat naravno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by RayMabus Fri 5 Feb - 17:08

Za desnicu je bolje da desnica izgubi Zagreb jer onda bi na političkoj razini unutar desnice veću riječ imali ogranci van Zagreba a ove u Zagrebu ljevicu bi onda koristili kao ideološke neprijatelje.

Nije svaka pobjeda desnice i pobjeda ruralnih dijelova Hrvatske u kojoj vlada prava desnica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176118
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by marcellus Fri 5 Feb - 19:40

činjenica je da bandito ima svoje ljude svugdje i u svim strankama - uostalom zato je raspušten gradski sdp, peđa je otvoreno rekao da su ih pola bandićevi igrači (u biti mislim da je i više). U HDZ-u nije ništa drukčije.

_________________
Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by marcellus Fri 5 Feb - 19:41

e sad tomašević može dobit mjesto gradonačelnika, ali teško da može dobiti većinu u skupštini, a tu bi onda moglo biti pizdarija.

_________________
Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba Empty Re: Plenkovic nema ideju koga će stavit kao svog kandidata na listu za gradonačelnika Zagreba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum