ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by vuksadinare 5/2/2021, 06:13

https://direktno.hr/domovina/karamarko-zestoko-prozvao-milanovica-i-oreskovic-nakon-odigrane-role-postala-je-politicarka-cudesnog-talenta-222656/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by vuksadinare 5/2/2021, 06:15

...i bio je..ali cuprijaska agentura odigrala svoje...najebo je samo jer je htio lustraciju i jedini ujedinio desnicu..obecao je da ce progovorit i 'kolegama' stranackim..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by jastreb 5/2/2021, 06:52

Karamarko je ustasa. I normalno je da su ga zdrave,demokratske snage u HDZ makle jer je stetio interesima stranke,a da ne govorimo kako bi tek nastetio ugledu nase zemlje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by vuksadinare 5/2/2021, 07:15

jastreb wrote:Karamarko je ustaša. I normalno je da su ga zdrave, demokratske snage u HDZ-u makle jer je stetio interesima stranke, a da ne govorimo kako bi tek nastetio ugled naših zemalja.
Kako je nastetio?..pozivajuci na lustraciju koje su napravile sve istocne i srednjoeuropske drzave cak i makedonci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by vuksadinare 5/2/2021, 07:19

..zar je nastetio rekavsi da je arbitraza oko ine izgubljena stvar koja ce nas debelo kostati i tako bi..on uostalom nije inu dao madjarima u ruke...i jednostavno je shvatio da nemamo vise argumente na svjetskim sudovima da je vratimo nazad a to ce kostat..sukob interesa njegove supruge danas naspram drugih cini se kao da si zaboravio kavu platit plus sto je dao ostavku za puno puno manju stvar od onih koji ne daju ostavke za debelo gore stvari
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by vuksadinare 5/2/2021, 07:23

..i sto sigurno ne bi robovao briselu i npr.ovio u slucaju cjepiva vec bi kupio cjepivo i od drugih...te sto je rekao da temelj danasnje hrvatske je domovinski rat..uh velikih 'grijehova' i ustasluka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by jastreb 5/2/2021, 08:02

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Karamarko je ustaša. I normalno je da su ga zdrave, demokratske snage u HDZ-u makle jer je stetio interesima stranke, a da ne govorimo kako bi tek nastetio ugled naših zemalja.
Kako je nastetio?..pozivajuci na lustraciju koje su napravile sve istocne i srednjoeuropske drzave cak i makedonci
Ma daj molim te. A ustase? Kad je njih spomenuo u negativnom kontekstu? Jos je navuko u Sabor i Hasanbegovica. Daj molim te.

On je uveo ustastvo na velika vrata.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by mutava baštarda 5/2/2021, 08:04

Karamarko je antipol Bernardića na desnici, a jedina razlika je u tome što Karamar ima više divizija glasača na izborima.
kada bi imao prislonjenu pušku na čelo i izbor da odlučim između te dvojice na nekim izborima izabrao bi njega, ali tek nakon što dva metka zataje.
nije baš normalno tugovati mnogo za njim jer HDZ može izbaciti i domoljubnijeg i čistijeg kandidata za maršala divizijama, samo što domoljublje i čistoća ne prevladavaju već duuugo vremena tamo.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by mutava baštarda 5/2/2021, 08:05

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Karamarko je ustaša. I normalno je da su ga zdrave, demokratske snage u HDZ-u makle jer je stetio interesima stranke, a da ne govorimo kako bi tek nastetio ugled naših zemalja.
Kako je nastetio?..pozivajuci na lustraciju koje su napravile sve istocne i srednjoeuropske drzave cak i makedonci
pozivanje na lustraciju je ok, samo kako bi se lustracija odnosila prema prvom hr precjedniku.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by vuksadinare 5/2/2021, 08:08

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Karamarko je ustaša. I normalno je da su ga zdrave, demokratske snage u HDZ-u makle jer je stetio interesima stranke, a da ne govorimo kako bi tek nastetio ugled naših zemalja.
Kako je nastetio?..pozivajuci na lustraciju koje su napravile sve istocne i srednjoeuropske drzave cak i makedonci
pozivanje na lustraciju je ok, samo kako bi se lustracija odnosila prema prvom hr precjedniku.
Tudjman je lustriran dva puta ali od svojih bivsih drugova iz partije koji su ga strpali u staru gradisku i lisili ga privilegija jos sezdesetih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by mutava baštarda 5/2/2021, 08:33

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Karamarko je ustaša. I normalno je da su ga zdrave, demokratske snage u HDZ-u makle jer je stetio interesima stranke, a da ne govorimo kako bi tek nastetio ugled naših zemalja.
Kako je nastetio?..pozivajuci na lustraciju koje su napravile sve istocne i srednjoeuropske drzave cak i makedonci
pozivanje na lustraciju je ok, samo kako bi se lustracija odnosila prema prvom hr precjedniku.
Tudjman je lustriran dva puta ali od svojih bivsih drugova iz partije koji su ga strpali u staru gradisku i lisili ga privilegija jos sezdesetih
na kraju bi kod nas bilo da su gonjeni i oni koji su izbačeni iz partije jer nisu platili članarinu.
tražiti lustraciju 25 godina nakon osnivanja države je smiješno da ne može biti smješnije.
ako je trebala biti lustracija, trebala je biti devedesete ili devedeset pete.
da se u nekoj distopiji u koju tonemo osnuje KPartija i pobjedi na izborima koliko bi se kadrova tipa Jandroković moglo naći tamo. HDZ je naslijedio partijske kadrove( SDP nekretnine ) tako da je politički sustav u kojemu živimo hibrid, jedinstven u svijetu. pola države živi u socijalističkoj državi ( političari i njihova dica ) a pola u kapitalizmu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by vuksadinare 5/2/2021, 08:40

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
Kako je nastetio? .. pozivaju na lustraciju koje su napravile sve istočne i srednjoeuropske države čak i makedonci
pozivanje na lustraciju je ok, samo kako bi se lustracija odnosila prema prvom hr precjedniku.
Tuđman je lustriran dva puta ali od svojih bivših drugova iz partije koji su ga strpali u staru gradisku i lisili ga privilegija jos sezdesetih
na kraju bi kod nas bilo da su gonjeni i oni koji su izbačeni iz partije jer nisu platili članarinu.
tražiti lustraciju 25 godina nakon osnivanja države smiješno je da ne može biti smješnije.
ako treba biti lustracija, treba biti devedesete ili devedeset pete.
da se u nekoj distopiji u kojoj tonemo osnuje KPartija i pobjedi na izborima koliko bi se kadrova tipa Jandroković mogao naći tamo. HDZ je naslijedio partijske kadrove (SDP nekretnine) tako da je politički sustav u kojem živi hibrid, jedinstven u svijetu. pola države živi u socijalističkoj državi (političari i njihova dica) a pola u kapitalizmu.
Nikad nije kasno...makedonija je imala lustraciju prije nekoliko godina..koju godinu prije njih cini mi se bugarska..pa i srbija je prosle godine ili pretprosle napravila svojevrsnu lustraciju legaliziravsi cetnicki pokret...u americi i engleskoj si imao nedugo svojevrsnu lustraciju kad su rusili kipove robovlasnika ili onih koji su bili predsjednici za vrijeme robovlasnistva..jansa se trudi u sloveniji provesti lustraciju..a ti pricas kasno je kod nas i time cementiras status que
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu' Empty Re: Ogorceni Karamarko:'Bio sam u pravu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum