ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

"Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?" - Page 2 Empty Re: "Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?"

Post by veber 30/1/2021, 11:37

kaya wrote:Al bez obzira na to, srbija će prije zaštiti stanovništvo. Više reakcija će biti na sumnjiva cijepiva ali riješiti će.
Ovim usranim kukavičkim načinom eu nikada neće, samo će mrcvariti rulju mjerama.
Onaj tito je pocijepio 15 miljona u 20 dana, pa tko živ tko mrtav, one zaražene zavario u bolnicu i gotova priča.
Ova luda merkel bi ih mrcvarila 5 godina i ne bi riješila.
tito je bio stari staljinov učenik, pa nije bilo u jugi antivaksera.
ako pogledamo koliko je ljudi onda stradalo od lijeka?
500 na 20 milijuna s tim da je cijela europa slijedila jugoslavenski model.

merkelica jede govna, a ako ju dohvate bu se cimala s neke ulične bandere.
zaboravila je stasijevo školovanje.

a kaj se cjepiva tiče mislim da će kinesko biti najučinovitije.
oni pustili, znadu što su pustili.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

"Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?" - Page 2 Empty Re: "Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?"

Post by AssadNaPodmornici 30/1/2021, 11:40

kaya wrote:Mrcvari, gnjavi, vino do 22:00, kava za van ladna može vruća ne, bazen u hotelu može, bazen van hotela ne može, na poslu njih deset može, u restoranu ne može, s pismom preko granice može, bez pisma ne može, ako je carinik raspoložen može, poslje 22: 00 ne može, do 21:00 može a cijepivo nemam. 
Pa pušite k. više..
pirat
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

"Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?" - Page 2 Empty Re: "Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?"

Post by veber 30/1/2021, 11:49

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:Mrcvari, gnjavi, vino do 22:00, kava za van ladna može vruća ne, bazen u hotelu može, bazen van hotela ne može, na poslu njih deset može, u restoranu ne može, s pismom preko granice može, bez pisma ne može, ako je carinik raspoložen može, poslje 22: 00 ne može, do 21:00 može a cijepivo nemam. 
Pa pušite k. više..
pirat
pa u pravu je.
a, gledaj to s ekonomskog aspekta.
mislim da se tu radi kao 20ih u americi kada su bankari doslovce odlučili zatuči američko selo.
mali seljaci u americi ne postoje. i nema da buš ti imal vrt.
to i kod nas pokušavaju na mala vrata.
moja punica više ne bu mogla sijat svoj češnjak koji njena prabaka osjemenila i očuvala.
morat će imat potvrdu da je tretiran po zakonu.
nema više domaćeg krumpira.

čini mi se da je ovo baš takva agenda na svjetskom nivou.
osiromašenje i kontrola.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

"Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?" - Page 2 Empty Re: "Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?"

Post by pizzon 30/1/2021, 12:33

kaya wrote:
pizzon wrote:na oko 480h vakcinisanih
samo su 3 osobe hospitalizovane
nisu zivotno ugrozene
fajzer, ruska i kineska.
Čuj, kinesku ne bi, rađe umrem od korone. Kineske ni čarape. 
Rusi su preskočili fazu i kod njih i da je postotak reakcija veći neče izači u javnost. 
Tako da ima to svoje razloge zašto ovi iz eu agencije ne odobravaju olako cijepiva. 
Ako baš možeš birati, uzmi modernu

vakcine su postale stvar
pol.stava, polazim od sebe.
rusi su podneli zahtev eu
komisiji, da ih registruju.
za kineze ne znam, ali verovatno.
da nisu sigurni, ne bi se gurali.
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

"Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?" - Page 2 Empty Re: "Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?"

Post by pizzon 30/1/2021, 12:35

vakcina nije tenk, tako da tu vaze
sasvim druga merila i pristup.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

"Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?" - Page 2 Empty Re: "Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?"

Post by RayMabus 30/1/2021, 12:37

kaya wrote:Mrcvari, gnjavi, vino do 22:00, kava za van ladna može vruća ne, bazen u hotelu može, bazen van hotela ne može, na poslu njih deset može, u restoranu ne može, s pismom preko granice može, bez pisma ne može, ako je carinik raspoložen može, poslje 22: 00 ne može, do 21:00 može a cijepivo nemam. 
Pa pušite k. više..
:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

"Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?" - Page 2 Empty Re: "Srbija je daleko ispred Nemačke i Francuske, kako je to moguće?"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum