ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde

Go down

U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde Empty U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde

Post by vuksadinare 1/29/2021, 05:11

https://narod.hr/hrvatska/mlinaric-za-revitalizaciju-zbora-narodne-garde-kao-krovne-institucije-u-kriznim-stanjima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde Empty Re: U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde

Post by vuksadinare 1/29/2021, 05:13

Odlican prijedlog..kad CZ prakticno ne postoji osim na papiru..ne sumnjam u veliki odziv da se ZNG obnovi makar kao zamjena za CZ..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde Empty Re: U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde

Post by vuksadinare 1/29/2021, 05:21

Cipe vadi mast... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde Empty Re: U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde

Post by jastreb 1/29/2021, 07:58

Šta im to znači krovna institucija???

Koliko ja znam,kuća leži na temeljima,pa bi u svakom slučaju trebalo zadržati uobičajen naziv temeljna.

Ono,krovne udruge. Ko su to?

Dimnjačari ili krovopokrivači,mislim.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde Empty Re: U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde

Post by T. 1/29/2021, 10:44

jastreb wrote:Šta im to znači krovna institucija???

Koliko ja znam,kuća leži na temeljima,pa bi u svakom slučaju trebalo zadržati uobičajen naziv temeljna.

Ono,krovne udruge. Ko su to?

Dimnjačari ili krovopokrivači,mislim.
Znamo mi šta tebe žulja...
A to sigurno nije termin 'krovna'...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde Empty Re: U Saboru prijedlog da se obnovi ZNG kao krovna institucija u kriznim situacijama nesto poput americke nacionalne garde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum