ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana - Page 2 Empty Re: Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana

Post by Guest 19/1/2021, 18:14

AlfaOmega wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ja navijam za Iran kada je Biden i Obama i Bush na vlasti.. sve vlasti osim Trumpa.. tako da nema straha za vas, ja sam jedan od vas
Moraš navijati i kad budemo hostile prema ostalima. Prima npr. ćifutima, Ukrima, itd.., uvik moraš biti na našoj strani da bu bija jedan od nas. :P

Opet serete i ''kidišete'' na Izrael.

A kad dobijete po pički od njih onda onda se skroz uneredite.

Nikaj iz povijesti niste naučili.

Guest
Guest


Back to top Go down

Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana - Page 2 Empty Re: Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana

Post by Hartmann 19/1/2021, 20:13

Poceli su tako sto su uveli sankcije(ili skoro planiraju) ruskom brodu(!!!) koji polaze cjevovod u Nord stream 2.Moze li jadnije za jednu Ameriku??
Isto tako neki Green aktivisti su predali zahtjev za zaustavljanje polaganja cjevovoda Nord stream 2,jer,navodno steti okolisu.

_________________
Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana - Page 2 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana - Page 2 Empty Re: Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana

Post by immortal 19/1/2021, 22:08

AssadNaPodmornici wrote:Trump je bio anomalija. Pomirio je hrpu zemalja sa Izraelom, nije pokrenuo niti jedan novi rat, izbjegao je par sukoba, rekordna američka ekonomija, standard radničke klase rasta brže od standarda top 1% prvi put za vrijeme njegova mandata... Ali ta vremena su iza nas, riješili su se "opasnog luđaka", Amerika se vraća na stari kolosijek
:tu
poremećena horda se vraća
bar da se njihovo djelovanje ne tiče nas osobno, ali nije tako

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana - Page 2 Empty Re: Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana

Post by Guest 19/1/2021, 22:23

AssadNaPodmornici wrote:neki novinar na CNNu ili nekoj sličnoj verziji fake vijesti, rekao da nesmiju vjerovati bijelim vojnicima, da je većina njih glasovala za trumpa, da možda odluče na dan inaguracije izvesti državni udar ili likvidirati bidena :D

Gle fakat ... prenesli i ovdje.

Kaj buju tražili od svakoga pripadnika garde da se javno izjasni koga je zaokružil na izborima?

Ovo klizi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana - Page 2 Empty Re: Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana

Post by mutava baštarda 19/1/2021, 23:03

RayMabus wrote:Samo hrabro. lol!

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/bidenov-glavni-diplomata-amerika-ce-graditi-front-protiv-rusije-kine-i-irana/210119076
Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana - Page 2 Alan-ford-kb01brojjedan-85-638

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana - Page 2 Empty Re: Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana

Post by AssadNaPodmornici 19/1/2021, 23:48

AlfaOmega wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AlfaOmega wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ja navijam za Iran kada je Biden i Obama i Bush na vlasti.. sve vlasti osim Trumpa.. tako da nema straha za vas, ja sam jedan od vas
Moraš navijati i kad budemo hostile prema ostalima. Prima npr. ćifutima, Ukrima, itd.., uvik moraš biti na našoj strani da bu bija jedan od nas. :P
za ćifke mi se jebe,  
Ukrainci su mi simpatični.. :redface1
Ti si uvik govorija da onaj Pompeo ne valja ništ, zamira si mu kaj je protiv Irana, Kine, Rusije, itd... i da namirno samo opstruira krampu. 

E vidi šupka kaj je izjavija:

https://usanewssite.com/news/secretary-of-state-mike-pompeos-departing-message-to-the-us-is-that-multiculturalism-is-not-who-america-is/

:DD
jebe me se za Pompea, evo dobili ste Bidena uživajte, ja navijam za Iran i Rusiju
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20873
2018-06-14


Back to top Go down

Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana - Page 2 Empty Re: Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana

Post by Ringo10 20/1/2021, 01:07

AssadNaPodmornici wrote:
AlfaOmega wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AlfaOmega wrote:
Moraš navijati i kad budemo hostile prema ostalima. Prima npr. ćifutima, Ukrima, itd.., uvik moraš biti na našoj strani da bu bija jedan od nas. :P
za ćifke mi se jebe,  
Ukrainci su mi simpatični.. :redface1
Ti si uvik govorija da onaj Pompeo ne valja ništ, zamira si mu kaj je protiv Irana, Kine, Rusije, itd... i da namirno samo opstruira krampu. 

E vidi šupka kaj je izjavija:

https://usanewssite.com/news/secretary-of-state-mike-pompeos-departing-message-to-the-us-is-that-multiculturalism-is-not-who-america-is/

:DD
jebe me se za Pompea, evo dobili ste Bidena uživajte, ja navijam za Iran i Rusiju
Da, dobili su tu raspadajucu krepalinu i eto im ga...

On Americi nece donijeti nista ... Trump je pokusao da izvuce Ameriku iz tih beskonacnih ratova i da Ameriku okrene sebi ... da je obnavlja, da vrati produkciju iz Kine... da obnavlja infrastrukturu, da ekonomiju postavi na zdrave temelje 

Ukratko, da od Amerike opet napravi normalnu zemlju

Ali ne ide... ne ide jebi ga, i oni ce nastaviti svojim sumanutim putem ...

Dok potpuno ne propadnu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana - Page 2 Empty Re: Bidenov glavni diplomata : Gradit ćemo front protiv Rusije, Kine i Irana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum