ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by prckov Wed 20 Jan - 10:52

Sora wrote:
prckov wrote:
aben wrote:
vili40 wrote:
ne znam kud si mene dotakao kad ja nisam pripadnik ni jedne grupacije.Sve što imam zaradio sam svojim rukama,jedino sam sretan da ti koji godinama harače i poslužuju se kao za švedskim stolom nisu oni neki stalni dežurni krivci već pravi i istinski domoljubi pa mi je drago zbog njihove snalažljivosti.
Nisi pripadnik, nego navijoč. 
Tako je jednon maramih bi reko zo te. 

Nego, ajde reci, zoč bi država imala kuće i stanove?

da moze u njih smjestat migrante
i marginalizirane ugrozene drustvene skupine
:sherlock

za nas dvoje isto jednu kuću i u njoj harem
muški
za mene naravno

uf jesi sebicna

prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by Sora Wed 20 Jan - 10:56

mislim meni je ovaj Žinić baš sexi
ima tako sexi pogled, iz očiju mu viri zastava RH
ima tako lijepa usta , kad gledaš čini ti se golubovi mira izlijeću kroz njih
lice mu naprosto sjaji od nekog poštenja i sexapeela , vidiš čovjek zna uživati ko bubreg u loju
ta putenost ..moj bože .. svršiš kad vidiš samo to glatko i bezbrižno ličeko puno emocija
a ruke ima tako duge da može duboko duboko u džep sirotim hrvatima posegnuti
i da , naravno , sve zato jer je branitelj
bljuv
branitelj. ha?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by aben Wed 20 Jan - 10:59

Sora wrote:
aben wrote:
vili40 wrote:
aben wrote:Interesantno, 
dokle hdz zloupotrebljava, vili i deboto i jušto guštaju, 
kad sdp zloupotrebljava, unda ero i epikur guštaju. 

Ni jeni ni drugi se nikad njanci ne zapitaju koga vraga država uopće posjeduje stanove i kuće.
ne znam kud si mene dotakao kad ja nisam pripadnik ni jedne grupacije.Sve što imam zaradio sam svojim rukama,jedino sam sretan da ti koji godinama harače i poslužuju se kao za švedskim stolom nisu oni neki stalni dežurni krivci već pravi i istinski domoljubi pa mi je drago zbog njihove snalažljivosti.
Nisi pripadnik, nego navijoč. 
Tako je jednon maramih bi reko zo te. 


Nego, ajde reci, zoč bi država imala kuće i stanove?

pa je imaš prav
treba ih pokloniti  zaslužnim braniteljima
a sve one kuće di je vlast treba zbombardirati do temelja
ka bi neko izni ideju da se svi državni stanovi i kuće poklonu komunistima, jo bi se složi.

ionako bi kroz desetak godin oni sve to poprodovali sposobnijin ljudima.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by Sora Wed 20 Jan - 11:02

aben wrote:
Sora wrote:
aben wrote:
vili40 wrote:
ne znam kud si mene dotakao kad ja nisam pripadnik ni jedne grupacije.Sve što imam zaradio sam svojim rukama,jedino sam sretan da ti koji godinama harače i poslužuju se kao za švedskim stolom nisu oni neki stalni dežurni krivci već pravi i istinski domoljubi pa mi je drago zbog njihove snalažljivosti.
Nisi pripadnik, nego navijoč. 
Tako je jednon maramih bi reko zo te. 


Nego, ajde reci, zoč bi država imala kuće i stanove?

pa je imaš prav
treba ih pokloniti  zaslužnim braniteljima
a sve one kuće di je vlast treba zbombardirati do temelja
ka bi neko izni ideju da se svi državni stanovi i kuće poklonu komunistima, jo bi se složi.

ionako bi kroz desetak godin oni sve to poprodovali sposobnijin ljudima.
kojim komunsitima
daj si operi vuha i oči blentone

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by aben Wed 20 Jan - 11:02

Sora wrote:mislim meni je ovaj Žinić baš sexi
ima tako sexi pogled, iz očiju mu viri zastava RH
ima tako lijepa usta , kad gledaš čini ti se golubovi mira izlijeću kroz njih
lice mu naprosto sjaji od nekog poštenja i  sexapeela , vidiš čovjek zna uživati ko bubreg u loju
ta putenost ..moj bože .. svršiš kad vidiš samo to glatko i bezbrižno ličeko puno emocija  
a ruke ima tako duge da može duboko duboko u džep sirotim hrvatima posegnuti
i da , naravno , sve zato jer je branitelj
bljuv
branitelj. ha?

vidiš da se nišće ni preminilo, još smo u socijalizmu;
branitelji danas dobivaju kuće ko ča su 45 branioci dobivali.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by vili40 Wed 20 Jan - 11:02

aben wrote:
vili40 wrote:
aben wrote:Interesantno, 
dokle hdz zloupotrebljava, vili i deboto i jušto guštaju, 
kad sdp zloupotrebljava, unda ero i epikur guštaju. 

Ni jeni ni drugi se nikad njanci ne zapitaju koga vraga država uopće posjeduje stanove i kuće.
ne znam kud si mene dotakao kad ja nisam pripadnik ni jedne grupacije.Sve što imam zaradio sam svojim rukama,jedino sam sretan da ti koji godinama harače i poslužuju se kao za švedskim stolom nisu oni neki stalni dežurni krivci već pravi i istinski domoljubi pa mi je drago zbog njihove snalažljivosti.
Nisi pripadnik, nego navijoč. 
Tako je jednon maramih bi reko zo te. 

Nego, ajde reci, zoč bi država imala kuće i stanove?
dal je to bitno što je neko reko?Tebi je a meni nije.Navijač?Ok,navijač da se napravi red,da se bandić i čitava vojska takvih strpaju kud i pripadaju.Isto ti i sa SAD-om,navijač da se psihički bolesnu štetočinu Drumpfa promijeni ali to ne znači da sam za demokrate ili republikance.Znam da nećeš razumjeti ali tako onako usput,nema veze.
A zašto država ima to što ima,pa od kud bi nagrađivali podobne,domoljube,brata,strica,kćer ili sina nekog zaslužnog?Šuti i plaćaj poreze da bi bandić i ostali imali što vrtit.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by aben Wed 20 Jan - 11:03

Sora wrote:
aben wrote:
Sora wrote:
aben wrote:
Nisi pripadnik, nego navijoč. 
Tako je jednon maramih bi reko zo te. 


Nego, ajde reci, zoč bi država imala kuće i stanove?

pa je imaš prav
treba ih pokloniti  zaslužnim braniteljima
a sve one kuće di je vlast treba zbombardirati do temelja
ka bi neko izni ideju da se svi državni stanovi i kuće poklonu komunistima, jo bi se složi.

ionako bi kroz desetak godin oni sve to poprodovali sposobnijin ljudima.
kojim komunsitima
daj si operi vuha i oči blentone
bilokojin, evo, čak bi se složi i is onima kih ti odabereš. 


jer, sve je bolje od državnog vlosništva.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by aben Wed 20 Jan - 11:10

vili40 wrote:
aben wrote:
vili40 wrote:
aben wrote:Interesantno, 
dokle hdz zloupotrebljava, vili i deboto i jušto guštaju, 
kad sdp zloupotrebljava, unda ero i epikur guštaju. 

Ni jeni ni drugi se nikad njanci ne zapitaju koga vraga država uopće posjeduje stanove i kuće.
ne znam kud si mene dotakao kad ja nisam pripadnik ni jedne grupacije.Sve što imam zaradio sam svojim rukama,jedino sam sretan da ti koji godinama harače i poslužuju se kao za švedskim stolom nisu oni neki stalni dežurni krivci već pravi i istinski domoljubi pa mi je drago zbog njihove snalažljivosti.
Nisi pripadnik, nego navijoč. 
Tako je jednon maramih bi reko zo te. 

Nego, ajde reci, zoč bi država imala kuće i stanove?
dal je to bitno što je neko reko?Tebi je a meni nije.Navijač?Ok,navijač da se napravi red,da se bandić i čitava vojska takvih strpaju kud i pripadaju.Isto ti i sa SAD-om,navijač da se psihički bolesnu štetočinu Drumpfa promijeni ali to ne znači da sam za demokrate ili republikance.Znam da nećeš razumjeti ali tako onako usput,nema veze.
A zašto država ima to što ima,pa od kud bi nagrađivali podobne,domoljube,brata,strica,kćer ili sina nekog zaslužnog?Šuti i plaćaj poreze da bi bandić i ostali imali što vrtit.

naravski da je bitno ča se reče, da ni bitno unde se ne bi tribalo slušati.
druga je stvor je li istina. jo te ne poznivun dovoljno da sun zaključin, pa sun uze prvi dostupan zaključak.

upravo o tomu ti jo govorin, ti si za red. prvo hdz malo svojima doje kuće, a unda sdp svojima, sve po redu.
je ne razumin kako ne moreš zavući ruku u tu svoju duboku vriću rezoniranja za ku znoš da jo ne ću razumiti i zaključiti da ni problijem u psihički bolesnim štetočinami nego u sustavu u kin postoji nešto ča se zove državna kuća.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by debotoijusto Wed 20 Jan - 18:39

Nakon što smo sinoć objavili članak, netko je na portafonu u toj zgradi zalijepio papirić preko prezimena Žinić.


Dok ulazimo u zgradu dolazimo do ulaza u stan, a tamo se vidi svježe skinuta pločica s prezimenom.



Zvonili smo na portafonu i na vratima, ali nam se nitko nije javljao. Na portafonu, kao i na kasliću, netko je zalijepio prezime Cestarića. Ispod je bilo - Žinić.



Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Pxl-190121-31501246-censored



Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 2021-01-20



Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 2021-01-20-1_R6PYeQc
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by debotoijusto Wed 20 Jan - 18:42

gotof je
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by darth_vader Wed 20 Jan - 18:59

Gotov je... ostat će mu samo jedno trista nekretnina ka i Lovri...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by vuksadinare Wed 20 Jan - 19:13

jasambrend wrote:Gotov je... ostat će mu samo jedno trista nekretnina ka i Lovri...
Ostat cemu jedna a i to je zenina..ostali su drzavno vlasnistvo..ne kuzim lika..toliko godina na vlasti a ostati na kraju podstanar..koji skrtac..mogao je imat bar dvije vile..a on se kuci u drzavnim stanovima starim 50 godina :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by debotoijusto Wed 20 Jan - 19:18

Provjerili smo zato što se događa sa sudskim sporom oko stana na Borovju. Kako doznajemo na Općinskom građanskom sudu u Zagrebu postupak je trenutno u mirovanju. Župan Žinić uvjerio je, naime, sud kako namjerava kupiti taj stan, pa je tražio odgodu suđenja dok sve ne sredi.


Prvi puta tu mogućnost Žinićev odvjetnik na sudu je spomenuo u siječnju 2019. godine. Bilo je to u ponovljenom procesu za iseljenje.
U prvom je donijeta presuda protiv njega i njegovih sinova, te im je naloženo iseljenje. No, Žinić je u žalbi ukazao na propust suda. Naime, tužba mu nije uredno uručena, pa na nju nije mogao ni dati kvalitetan odgovor. Navodno je netko potpuno nepoznat potpisao sudske dostavnice u njegovo i ime njegovih sinova.

Tijekom prvog sudskog postupka što je vođen od 2014. do 2016. Ivo Žinić uopće se nije pojavio na sudu. Njegov odvjetnik u par navrata tražio je odgodu pravdajući županov izostanak s glavne rasprave njegovim službenim putovanjima ili drugim obvezama.
U konačnici Općinski građanski sud u Zagrebu donosi tzv. presudu zbog ogluhe, jer se, eto, Žinić o tužbi nije očitovao.


No, Žinićevu žalbu u kojoj je upozorio da nije imao pravedni postupak Županijski sud u Zadru prihvaća i slučaj u svibnju 2018. kreće iznova.

U siječnju 2019. Žinićev odvjetnik upućuje sudu podnesak u kojem navodi da sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji župan ima pravo na stambeno zbrinjavanje kao branitelj.
Status branitelja stekao je sudjelujući u Domovinskom ratu od 26. lipnja 1991. do 11. studenog 1995. godine. Uz status su navedene sve zapovjedne funkcije na kojima je Žinić bio, te čin bojnika HV-a što ga je stekao.
Pozvao se na zakon iz 2017. prema kojem pravo na stambeno zbrinjavanje, kao i mogućnost kupnje stanova uz obročnu otplatu pod pristupačnijim uvjetima od tržišnih u pogledu kamata i rokova otplate imaju osobe na koje se zakon odnosi uz uvjet da do sada nisu riješile stambeno pitanje ili je ono riješeno na neodgovarajući način.

Iz onoga što je Žinićev odvjetnik naveo na sudu proizlazi da je župan u prosincu 2018. podnio zahtjev za kupnju stana u vlasništvu Republike Hrvatske upravo na osnovu svog braniteljskog statusa.


U sudskom spisu nema podataka iz kojih bi proizlazilo na koji način je točno način Ivo Žinić dobio pravo na zbrinjavanje, odnosno tko mu je omogućio otkup stana.
“S obzirom da je vrijeme godišnjih odmora Ivo Žinić nije uspio realizirati otkup stana, te molimo da se proces za iseljenje stavi u mirovanje”, objasnio je odvjetnik na ročištu održanom 23. srpnja 2019. godine. Sud mu je zahtjev i uvažio.

Iz podataka u sudskom spisu doznali smo na koji je način država došla do stana na Borovju kojeg svojata Žinić. Zajedno s još nekim nekretninama preuzelo ga je Ministarstvo razvitka, useljeništva i obnove od Grada Zagreba u siječnju 2000. godine. Ondašnji ministar Jure Radić potpisao je s gradom ugovor o zamjeni nekretnina čime se, kako stoji u ugovoru, trebalo dovršiti stambeno zbrinjavanje hrvatskih ratnih vojnih invalida, te obitelji umrlih, zatočenih ili nestalih branitelja s područja Grada Zagreba.
Ugovor se, međutim, nije odnosio na same branitelje poput Žinića, koji bi imali pravo biti zbrinuti u tim stanovima, na što je tužiteljstvo i ukazivalo tražeći njegovo iseljenje. On sam tvrdi da je pravo na korištenje tog stana dobio kao izbjeglica, no Ministarstvo branitelja 2013. nije pronašlo rješenje kojim bi mu to pravo bilo dodijeljeno.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by debotoijusto Wed 20 Jan - 19:23

ivo je najveca zrtva potresa banijskog , ostao bez kuce stana u zagrebu sin bez obnove zidine i jos mu ona rodbina uzme pola kuce ostane mu samo zenina neuseljiva nekretnina i uspomene na stepenice ispod kojih proveo prvi ratni dan gline
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by debotoijusto Wed 20 Jan - 19:29

Ondašnji ministar Jure Radić potpisao je s gradom ugovor o zamjeni nekretnina čime se, kako stoji u ugovoru, trebalo dovršiti stambeno zbrinjavanje hrvatskih ratnih vojnih invalida, te obitelji umrlih, zatočenih ili nestalih branitelja s područja Grada Zagreba.

jos oteo stan koji smo mi porezni obveznici kupili kao zahvalu za zrtvu zasluznih
pljuc !
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by vuksadinare Wed 20 Jan - 20:25

Jebote ovaj Zinic je sitni kokosar u odnosu one sdpove zadarske lopine sdpovca polovine..koji je zmuljao 70-tak milijuna kuna..a sve ziniceve nekretnine ne vrijede zajedno desetinu ove sume :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by debotoijusto Wed 20 Jan - 20:38

vuksadinare wrote:Jebote ovaj Zinic je sitni kokosar u odnosu one sdpove zadarske lopine sdpovca polovine..koji je zmuljao 70-tak milijuna kuna..a sve ziniceve nekretnine ne vrijede zajedno desetinu ove sume :D
lako to a onaj djilas u srbiji ukrao 618m. €... os ga prestat vise branit krvtiissusov  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by darth_vader Wed 20 Jan - 20:40

Od svih Zadrana on SDP-ovca naša za primjer... 💪
A Vučino, kralju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by vuksadinare Wed 20 Jan - 20:42

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Jebote ovaj Zinic je sitni kokosar u odnosu one sdpove zadarske lopine sdpovca polovine..koji je zmuljao 70-tak milijuna kuna..a sve ziniceve nekretnine ne vrijede zajedno desetinu ove sume :D
lako to a onaj djilas u srbiji ukrao 618m. €... os ga prestat vise branit krvtiissusov  :D
Ma ne branim ga...dok mediji i vi razapinjete ovog kokosara koji cak nema ni vlastitu nekretninu sto je zalosno bar u hr politici vec se vucara po drzavnim stanovima i kucama iza kulisa se mulja sa milijunima i maznjava..jos gle iz sdp-a..kaze pedja grbin na upit teskog zamracenja love od strane sdpovca polovine..'iznenajen sam' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by vuksadinare Wed 20 Jan - 20:44

jasambrend wrote:Od svih Zadrana na SDP-ovcu naša za primjer ...: muscle:
A Vučino, kralju ...
Kralju..lik je zamracio 70 milijuna kuna..moze kupit zinica,dumbovica,banicek zajedno sa banovinom..a vi mucite podstanara u drzavnim stanovima koji je cak skrt kupit vlastiti stan ili kucu s obzirom na primanja..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by darth_vader Wed 20 Jan - 20:49

Pored živućih Kalmete, Grofa, Sinovčića, Livakovića, Lisice, Čirjaka, Burčula i bratije ti baš naša lika iz jugoslavenskog krila partije... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa - Page 5 Empty Re: Žinić 26 godina živi u državnoj kući. Najam plaćao 100 kuna, od 2008. ne plaća ništa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum