ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 13/1/2021, 15:15

http://www.politika.rs/sr/clanak/470362/Pogledi/Krajina-u-buducnosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 13/1/2021, 15:16

Ovo mi najjace...'povodom Dana Republike Srpske Krajine'....tssssss...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by RayMabus 13/1/2021, 15:17

Srbi nisu bili konstutivni u Hrvatskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by Noor 13/1/2021, 17:01

vuksadinare wrote:Ovo mi najjace...'povodom Dana Republike Srpske Krajine'....tssssss...
pa imaju oni i Vladu Republike Srpske Krajine u progonstvu :rasta
a ministar odbrane poručuje ‘Oslobodit ćemo Krajinu!’ :D


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 13/1/2021, 17:50

Noor wrote:
vuksadinare wrote:Ovo mi najjače ... 'povodom Dana Republike Srpske Krajine' .... tssssss ...
pa imaju oni i Vladu Republike Srpske Krajine u progonstvu :rasta
ministra odbrane poručuje 'Oslobodit ćemo Krajinu!'  :D

Mater im.njihovu...dok im mi spasavamo babe i djedove i sunarodnjake nisu dosli oni se pridruzit spasavanju..a mogli su doc kad vec dolaze ljeti ili u posjet..bar ovi mladji..nego jos fantaziraju o 'krajini'..ostavili svoje ovdje da crknu ili su racunali spasit ce ih glupi hrvati a mi cemo 'zahvaliti' tako da taj dio smatramo dalje sao krajinom i ne djelom hrvatske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by jastreb 13/1/2021, 21:30

Opet.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by Noor 13/1/2021, 22:08

jastreb wrote:Opet.
ma oni stalno fantaziraju, ne opet

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 14/1/2021, 03:33

Noor wrote:
jastreb wrote:Opet.
ma oni stalno fantaziraju, ne opet
Jel tetrijeb postavio pitanje..a sve zna...dje su im krajisnici sinovi,kceri,unuci..sto iz beograda,minhena nisu pohrlili svojima pomoci ak vec toliko 'vole' svoju krajinu,baniju...i o njoj fantaziraju..kaze mi lik volonter..pitajuci te babe i didove u jednom selu..jel im dolati ko od rodbine obici..da vide sto je sa njima..pomoci..odgovaraju sa..nitko..sto je zaista nevjerojatno..da nije volontera..skapali bi po svojima..kakvi su to 'ljudi'..
.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by darth_vader 14/1/2021, 04:56

Tetrijeb nije toliko loš za čedeka, ali isto se zna opustiti tu i tamo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 14/1/2021, 05:01

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Opet.
ma oni stalno fantaziraju, ne opet
Jel tetrijeb je postavio pitanje..a sve zna ... dje su im krajišnici sinovi, kceri, unuci..sto iz beograda, minhena nisu pohrlili svojima pomoci ak vec toliko 'vole' svoju krajinu, baniju ... io njoj fantaziraju .. kaze mi lik volonter..pitajuci te babe i didove u jednom selu..jel im dolati ko od rodbine obici..da vide sto je sa njima..pomoci..odgovaraju sa..nitko..sto je zaista nevjerojatno..da not volontera..skapali bi PO svojima..kakvi Su za 'Ljudi' ..
.
Zasto je to tako tetrijebe?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by jastreb 14/1/2021, 07:56

Noor wrote:
jastreb wrote:Opet.
ma oni stalno fantaziraju, ne opet
Mislio sam na Vukovu opsjednutost Srbima i hvatanju za svaku slamku mogucnosti pogorsanja odnosa.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 14/1/2021, 08:05

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Opet.
ma oni stalno fantaziraju, ne opet
Mislio sam na Vukovu opsjednutost Srbima i hvatanju za svaku slamku mogučnosti pogorsanja odnosa.
Hej lafe krcki...dok unuci,djeca ove jadne srpske starcadi stancaju kolo u novom sadu na 'banijskim druzenjima'  i fantaziraju o krajinama dok ce obiljezit godisnjicu smrti onog teroriste i ubojice koracha kojeg slave kao posljednjeg banijskog 'junaka' koji se pet godina nakon oluje skrivao po banovini pritom ucmekavsi dvoje civila i jednog policajca do tad im hrvatski volonteri spasavaju njihovu starcad od pogibelji..a nijedan od njih se nije ponudio da dodje i volontira ili spasi svoje bake i djedove ili rodjake i da ih skuce bar privremeno kod sebe u srbiji ili gdje li vec..nego moraju u kontejnere..ali bitnije je obiljezavat godisnjice i rmbat o 'buducnosti' propale tvorevine i hrvate koji im spasavaju roditelje,rodjake etiketirat kao ustase,zlocince
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Noor likes this post

Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 14/1/2021, 08:07

Kak su ih napustili u oluji tak su ih napustili ili prepustili posljedicama potresa...jbg cinjenice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by Guest 14/1/2021, 09:25

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Opet.
ma oni stalno fantaziraju, ne opet
Mislio sam na Vukovu opsjednutost Srbima i hvatanju za svaku slamku mogučnosti pogorsanja odnosa.
Hej lafe krcki...dok unuci,djeca ove jadne srpske starcadi stancaju kolo u novom sadu na 'banijskim druzenjima'  i fantaziraju o krajinama dok ce obiljezit godisnjicu smrti onog teroriste i ubojice koracha kojeg slave kao posljednjeg banijskog 'junaka' koji se pet godina nakon oluje skrivao po banovini pritom ucmekavsi dvoje civila i jednog policajca do tad im hrvatski volonteri spasavaju njihovu starcad od pogibelji..a nijedan od njih se nije ponudio da dodje i volontira ili spasi svoje bake i djedove ili rodjake i da ih skuce bar privremeno kod sebe u srbiji ili gdje li vec..nego moraju u kontejnere..ali bitnije je obiljezavat godisnjice i rmbat o 'buducnosti' propale tvorevine i hrvate koji im spasavaju roditelje,rodjake etiketirat kao ustase,zlocince


Yup.

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 14/1/2021, 09:45

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
ma oni stalno fantaziraju, ne opet
Mislio sam na Vukovu opsjednutost Srbima i hvatanju za svaku slamku mogučnosti pogorsanja odnosa.
Hej lafe krcki ... dok unuci, djeca ove jadne srpske starcadi stancaju kolo u novom sadu na 'banijskim druzenjima' i fantaziraju o krajinama dok ce obiljeziti godisnjicu smrti onog teroriste i ubojice koracha kojeg slave kao posljednjeg banijskog 'junaka' koji se pet godina nakon oluje skrivao po banovini pritom ucmekavsi dvoje civila i jednog policajca do tad im hrvatski volonteri spašavaju njihovu starcad od pogibelji. .a nijedan od njih se nije ponudio da dodje i volontira ili spasi svoje bake i djedove ili rodjake i da ih skuce bar privremeno kod sebe u srbiji ili gdje li već..nego moraju u kontejnere..ali bitnije je obilježavati godišnjice i rmbat o. 'budućnosti' propale tvorevine i hrvate koji im spašavaju roditelje, rodjake etiketirat kao ustaše, zločince


Da.

:)
..pa da..nekidan sam na jednom srpskom portalu procitao da se banijski srbi u 'izgnanstvu' svake godine pocetkom godine okupljaju u novom sadu na 'banijskom druzenju'..gdje plesu kola,zderu,pjevaju i non stop zale za propalom krajinom..plus sto ce i obiljezit godisnjicu smrti 'najslavnijeg banijskog i krajiskog junaka i hajduka' zivka koraca koji se pet godina nakon oluje suprostavljao junacki ustasama braneci makar sam srpsku baniju..i na kraju kad je bio opkoljen od strane mupovaca dignuo se u zrak bombom da ustasama ne padne u ruke...i aj sad reci jesu normalni..umjesto da pojure tu i spasu svoju starcad oni plesu i pjevaju i slave cetnika koji je pet godina terorizirao po banovini te zaluju za srpskom banijom i krajinom..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by Noor 14/1/2021, 10:29

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Opet.
ma oni stalno fantaziraju, ne opet
Mislio sam na Vukovu opsjednutost Srbima i hvatanju za svaku slamku mogucnosti pogorsanja odnosa.
pa ček malo..tko pogoršava odnose..oni koji sanjaju "oslobađanje krajine" ili onaj koji to proglasi fantazijom?
malo te muči uzročno-posljedična veza...razmisli

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 14/1/2021, 10:35

Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Opet.
ma oni stalno fantaziraju, ne opet
Mislio sam na Vukovu opsjednutost Srbima i hvatanju za svaku slamku mogucnosti pogorsanja odnosa.
pa ček malo..tko pogoršava odnose..oni koji sanjaju "oslobađanje krajine" ili onaj koji to proglasi fantazijom?
malo te muči uzročno-posljedična veza...razmisli
..bas tako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 14/1/2021, 14:12

Tetrijebe je's cuo ovu pjesmu...

https://youtu.be/tS1AEf_psQ4
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by Šandor Winnetou 14/1/2021, 15:04

Noor wrote:
vuksadinare wrote:Ovo mi najjace...'povodom Dana Republike Srpske Krajine'....tssssss...
pa imaju oni i Vladu Republike Srpske Krajine u progonstvu :rasta
a ministar odbrane poručuje ‘Oslobodit ćemo Krajinu!’  :D

Pa već su je jednom oslobodili od svih nesrba na tom području, poslje su i sami bili oslobođeni pa su svojevoljno napustili taj prostor i zaputili se u majčicu smrdiju pod geslom svi srbi u jednoj državi

_________________
Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by vuksadinare 14/1/2021, 15:05

https://portal.braniteljski-forum.com/blog/novosti/lov-vepra-istjerao-zlocinca-koraca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti' Empty Re: Je'l ovo vic:'Krajina u buducnosti'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum