ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEDOSTOJAN POKOP PRAVAŠKOG VITEZA: Alija Šiljak sahranjen u magli anonimnosti

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

NEDOSTOJAN POKOP PRAVAŠKOG VITEZA: Alija Šiljak sahranjen u magli anonimnosti - Page 5 Empty Re: NEDOSTOJAN POKOP PRAVAŠKOG VITEZA: Alija Šiljak sahranjen u magli anonimnosti

Post by RayMabus 11/12/2015, 10:28

Kako god ....poanta je da BiH nije eu protektorat nego međunarodni protektorat ...dakle pita se i Rusiju i Srbiju nešto.

RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

NEDOSTOJAN POKOP PRAVAŠKOG VITEZA: Alija Šiljak sahranjen u magli anonimnosti - Page 5 Empty Re: NEDOSTOJAN POKOP PRAVAŠKOG VITEZA: Alija Šiljak sahranjen u magli anonimnosti

Post by RayMabus 11/12/2015, 10:36

Taj stav EU ponajviše izlazi iz toga da danas sutra žele vidjeti BiH u EU al im je ovakvo funkcioniranje sa dva entiteta a posebno sa dva entitea koji slabo surađuju prekompliciran državni ustroj za tako šta ( primanje BiH u EU ).

........................

Budućnost BiH i Zapadnog Balkana je unutar Evropske unije. Udružite zemlju i mi ćemo vas podržati u izgradnji evropske budućnosti - stav je visoke predstavnice EU za spoljne poslove i bezbednost Federika Mogerini.
Ona je naglasila da je "Dejton" okončao "drugi najkrvaviji rat u 20. veku na tlu Evrope, te da on garantuje mir i stabilnost".

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/republika_srpska/aktuelno.655.html:580655-Dejton-jos-cuva-RS

Pod pojmom udruživanja zemlje ne nužno se smatra ukidanje eniteta nego suradnja između njih.

Udruživanje zemlje ne mora znaciti i automatski ukidanje entiteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

NEDOSTOJAN POKOP PRAVAŠKOG VITEZA: Alija Šiljak sahranjen u magli anonimnosti - Page 5 Empty Re: NEDOSTOJAN POKOP PRAVAŠKOG VITEZA: Alija Šiljak sahranjen u magli anonimnosti

Post by Guest 11/12/2015, 11:00

pizzon wrote:ne znam kakva je to srpska agresija bila na bih :))
ja znam da je bilo pokusaja da se preglsaju srbi od
strane mudzahedina i hrvata, i da je to rezultiralo
formiranjem r.srpske., nakon gradjanskog rata.
a da su mudzahedini, napadali kolone jna koje se
povlacila.
Idi pa se leči, rat je počeo kada smo vam ubili starog svata buhahahahahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEDOSTOJAN POKOP PRAVAŠKOG VITEZA: Alija Šiljak sahranjen u magli anonimnosti - Page 5 Empty Re: NEDOSTOJAN POKOP PRAVAŠKOG VITEZA: Alija Šiljak sahranjen u magli anonimnosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum