ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jos jedan HDZ.ovac hakiran

Go down

jos jedan HDZ.ovac hakiran Empty jos jedan HDZ.ovac hakiran

Post by debotoijusto 2/1/2021, 20:21

DAMIR TRUT, ravnatelj Civilne zaštite i pomoćnik ministra unutarnjih poslova Damira Božinovića kazao je večeras da je njegova izjava o "navijačima koji su pomažući unesrećenima na potresom pogođenim područjima napravili kaos i tukli se na terenu" - krivo prenesena.

Gostujući pred kamerama RTL-a čovjek koji je zadužen za organizaciju civila i operativnih snaga u ostvarivanju zaštite i spašavanja ljudi, životinja, materijalnih i kulturnih dobara i okoliša u velikim nesrećama i katastrofama, upitan da pojasni izjavu u kojoj proziva navijačke skupine, odgovorio je da su ga "krivo interpretirali".

"Izjava je bila nespretna ili netočno interpretirana, ali u prvom trenutku volonteri tog tipa nisu bili potrebni", kazao je Trut.

Na pitanje novinara je li navijače netko uputio što trebaju raditi na terenu, Trut je odgovorio:

"Postupci idu po protokolu, prvo se spašavaju ljudi i tada nema potrebe da netko lopatom tovari cigle. Ja sam danas bio u kontaktu s jednom navijačkom skupinom koja će organizirano doći, dat ćemo im jedno selo da pomažu stanovnicima i da čiste dvorišta. Nisam rekao da su se tukli i pili, ja sam danas već nekoliko puta to demantirao, to je dio ove priče koju smo otvarali. Po društvenim mrežama postoje napori da nas se omalovaži. Prije dva dana smo imali istu priču s Crvenim križem".

Ravnateljstvu Civilne zaštite poslali smo upit je li s navijačkim skupinama komunicirao i ranije te jesu li navijači iz Splita u tri Prometova autobusa u Petrinju stigli na poziv, kao što su to kazali iz Torcide, i ako jesu, tko ih je pozvao i rasporedio po terenu. Odgovor ćemo objaviti čim ga dobijemo.


https://www.index.hr/sport/clanak/trut-nisam-rekao-da-su-se-pijani-navijaci-tukli-ja-sam-ih-zvao-da-ciste-dvorista/2243554.aspx?index_tid=82100
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedan HDZ.ovac hakiran Empty Re: jos jedan HDZ.ovac hakiran

Post by debotoijusto 2/1/2021, 20:22

ovi da ima imalo srama dao bi ostavku jos jucer
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedan HDZ.ovac hakiran Empty Re: jos jedan HDZ.ovac hakiran

Post by darth_vader 2/1/2021, 20:32

Ma užas...Umjesto da se brine o bitnom, a to je operativa, lik laje po medijima pizdarije. Brijem da bi bez samoorganiziranih volontera po ovakvima ljudi bili gladni/žedni/goli/bosi uz to što su ostali bez krova nad glavom...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

jos jedan HDZ.ovac hakiran Empty Re: jos jedan HDZ.ovac hakiran

Post by T. 3/1/2021, 01:00

Kuršum...

_________________
jos jedan HDZ.ovac hakiran Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

jos jedan HDZ.ovac hakiran Empty Re: jos jedan HDZ.ovac hakiran

Post by AssadNaPodmornici 3/1/2021, 10:08

debotoijusto wrote:ovi da ima imalo srama dao bi ostavku jos jucer
Je a gdje će on onda raditi? On u privatnom sektoru ne bi mogao doslovno niti za 3000 kn. Kao onaj jedan HDZovac iz like koji je ispao iz milosti partije, izgubio posao a kasnije završio u Irskoj. Većina njih doslovno ne bi mogla drugačije
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

jos jedan HDZ.ovac hakiran Empty Re: jos jedan HDZ.ovac hakiran

Post by dijagram 3/1/2021, 10:15

Ah, nespretan.
Di bi adezenjare bili da su spretni kojim slucajem.
Da se ljudi nisu pojavili iz svih krajeva lijepe nase, dovoze pomoc, rade na terenu itd.
ovaj majmun samo bi kmecao pred kamerama kako nema nista, eto nema ljude, 
a sve je super isplanirano, samo netko treba delati, donirati, dijeliti, pomagati, organizirati:)
Ne snalazi se uz svu silnu pomoc cvelikog broja ljudi, a bez njih bi to bila katastrofa.
Stakor iz politike dobije funkciju i cuva je ko zjenicu oka, nista drugo.
Glup ko kurac i k tome bezobrazan, ah da nespretan.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

jos jedan HDZ.ovac hakiran Empty Re: jos jedan HDZ.ovac hakiran

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum