ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by IL Risorto 2/1/2021, 13:06

Usljed bijele kuge i demografskog sloma koji je zadesio Hrvatsku,tako i Srbiju,samo bi budala mogla pomislit na osvajanje nekog teritorija,u situaciji kad više od pola države preuzima divljina.
Srbi imaju većih briga nego da razmišljaju o Virovitici i Karlobagu,radije neka brinu o teme kako da i južna Srbija ne doživi sudbinu Kosova,gdje će ih Albanci pobjediti maternicama a ne mecima,kao i muslimani u raškoj oblasti.

IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by AssadNaPodmornici 2/1/2021, 13:13

סמאל wrote:Usljed bijele kuge i demografskog sloma koji je zadesio Hrvatsku,tako i Srbiju,samo bi budala mogla pomislit na osvajanje nekog teritorija,u situaciji kad više od pola države preuzima divljina.
Srbi imaju većih briga nego da razmišljaju o Virovitici i Karlobagu,radije neka brinu o teme kako da i južna Srbija ne doživi sudbinu Kosova,gdje će ih Albanci pobjediti maternicama a ne mecima,kao i muslimani u raškoj oblasti.
pa točno to nema logike

i ja sam tako mislio.. ali odeš na neki njihov portal.. često je RH u naslovnicama i uvijek negativno i nabrijavanje na nas.. kada kod nas vidiš da netko stavi Srbija, Srbija, Srbija, svaki dan..

evo odi na index, 24sata, yutarnji, nema nigdje srbije.. mogu se kladiti da sada odem na informer da bi našao Hrvatsku u neko nabrijavanje..

a onda otvoriš srpsku wikipediju, piše "srpski duborvnik srpski znanstvenik R.Bošković, Srpski pisac Marko Marulić, Neretljani srpsko pleme".. da to je njihova službena wikipedija..

odeš na youtube, često im u njihovim emisijama gostuju radikali , pričaju o ratu 90tih, a onda imaju takva videa stotine tisuća pregleda i ispod se ekipa "mlađa" nabrijava na rat..

često netko stariji komentira "ja sam prošao rat prije 20godina, nije to za zajebanciju, prevarilo nas, nabrijalo nas" a onda mu mlađa ekipa piše "da je izdajnik, kukavica itd"..

netrebaju svi biti takvi.. nacisti su dobili 30% glasova kada su došli na vlast.. a računaj da u njemačkoj kao i u RH sigurno i tada nije izašlo pola stanovnika, dakle 15%glasačke populacije je dovelo na vlast partiju koja je pokrenula nabrutalniji rat ikada..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by crvenkasti 2/1/2021, 13:22

סמאל wrote:Usljed bijele kuge i demografskog sloma koji je zadesio Hrvatsku,tako i Srbiju,samo bi budala mogla pomislit na osvajanje nekog teritorija,u situaciji kad više od pola države preuzima divljina.
Srbi imaju većih briga nego da razmišljaju o Virovitici i Karlobagu,radije neka brinu o teme kako da i južna Srbija ne doživi sudbinu Kosova,gdje će ih Albanci pobjediti maternicama a ne mecima,kao i muslimani u raškoj oblasti.

Daj uključi malo mozak. Zar ne vidiš kako se odvija situacija?

Za koju godinu će zapadna Europa i Amerika upasti u katastrofalnu ekonomsku krizu i propast.
Kina i Rusija će preuzeti vodstvo u svijetu.
Od svih europskih država sačuvana će biti jedino Srbija. Zašto? Oni nisu u EU, a već i sad surađuju s Kinom i Rusijom.

I što će se desiti?
Svi Srbi koji su otišli za poslom na Zapad vratit će se u Srbiju, jer jedino tamo će i biti posla.

I onda, jebiga!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by AssadNaPodmornici 2/1/2021, 13:27

rusija sa izvozom industrije kapitalnih dobara koji je manji od rumunjskog izvoza, neće vladati nikim.. njihov je fokus održavanje postojećih ruskih granica na okupu koje su ugrožene zbog demografskih promjena u rusiji..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by crvenkasti 2/1/2021, 13:43

AssadNaPodmornici wrote:rusija sa izvozom industrije kapitalnih dobara koji je manji od rumunjskog izvoza, neće vladati nikim.. njihov je fokus održavanje postojećih ruskih granica na okupu koje su ugrožene zbog demografskih promjena u rusiji..

Rusija nije umrežena u zapadne mafijaške tokove kapitala i nema nikakvih dugova ni prema kome.
Ne ovise previše ni o izvozu.
Upravo to će je i učiniti najjačom silom na svijetu nakon svjetskog ekonomskog sloma.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by danni1 2/1/2021, 13:51

AssadNaPodmornici wrote:
danni1 wrote:
jastreb wrote:Dobro,a zasto ti tako ocekujes,pače,prizeljkujes rat sa Srbima?

Pametni ljudi mole Boga da ne bude rata,a ti ga prizivas i uzivas u pomisli na sukob,pa se pitan jesi li normalan.
pametni mole da ga ne bude ali ga očekuju.

Ignoriranje ne pomaže nikome.

Druga stvar je što pametne nitko ništa ne pita kad je rat u pitanju. Budale te uvuku i bez tvog pristanka.

Kad budala odluči ratovat ti ne možeš odlučit da nećeš to je jednostavno tako.
otprilike

gledajući srpske medije, njihove youtube kanale pa pročitam komentare - srbi iz srbije(ne ovi iz bosne njima je očito dosta rata ili ovi iz RH su manji od makova zrna) ali srbi iz srbije , ne svi, ali jedan dobar dio populacije je napaljen i nabrijan za ratovanje.

naravno, nitko ne navija za rat (osim možda vučka aj) ali ja sam spreman plaćati porez bez problema da ta lova ide za opremanje i obuku RH vojske.. nikada se ne zna.. drug Tito je rekao -  kako ono ? živimo kao da će 100godina biti mir, spremamo se kao da će sutra biti rat :D .. mislim ne mora opasnost doći iz Srbije , to je samo jedan primjer.. može izbiti sutra neki svjetski rat, par puta smo bili na rubu, islamska invazija,  bilo šta, dobro je uvijek imati efikasnu vojsku.
Točno.

Srbija ne može ili ne smije sad naplatit ono što misle da trebaju.

Ako dođe do nekog šireg sukoba tad je svako za sebe i onda smo najebali ako budemo ignorirali događaje koji se sad odvijaju u Srbiji.

Na NATO u tom slučaju moš zaboravit.

_________________
Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by AssadNaPodmornici 2/1/2021, 13:59

danni1 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
danni1 wrote:
jastreb wrote:Dobro,a zasto ti tako ocekujes,pače,prizeljkujes rat sa Srbima?

Pametni ljudi mole Boga da ne bude rata,a ti ga prizivas i uzivas u pomisli na sukob,pa se pitan jesi li normalan.
pametni mole da ga ne bude ali ga očekuju.

Ignoriranje ne pomaže nikome.

Druga stvar je što pametne nitko ništa ne pita kad je rat u pitanju. Budale te uvuku i bez tvog pristanka.

Kad budala odluči ratovat ti ne možeš odlučit da nećeš to je jednostavno tako.
otprilike

gledajući srpske medije, njihove youtube kanale pa pročitam komentare - srbi iz srbije(ne ovi iz bosne njima je očito dosta rata ili ovi iz RH su manji od makova zrna) ali srbi iz srbije , ne svi, ali jedan dobar dio populacije je napaljen i nabrijan za ratovanje.

naravno, nitko ne navija za rat (osim možda vučka aj) ali ja sam spreman plaćati porez bez problema da ta lova ide za opremanje i obuku RH vojske.. nikada se ne zna.. drug Tito je rekao -  kako ono ? živimo kao da će 100godina biti mir, spremamo se kao da će sutra biti rat :D .. mislim ne mora opasnost doći iz Srbije , to je samo jedan primjer.. može izbiti sutra neki svjetski rat, par puta smo bili na rubu, islamska invazija,  bilo šta, dobro je uvijek imati efikasnu vojsku.
Točno.

Srbija ne može ili ne smije sad naplatit ono što misle da trebaju.

Ako dođe do nekog šireg sukoba tad je svako za sebe i onda smo najebali ako budemo ignorirali događaje koji se sad odvijaju u Srbiji.

Na NATO u tom slučaju moš zaboravit.
vidilo se na primjeru Armenije i Azerbeđana kako su Aremnci popušili brutalno rat... svjetske sile su se svađale međusobno a do tada Azerbeđan je ostvario pobjedu i nadoknadio brutalni poraz..

Azerbeđan se pripremao za rat godinama, a Armenci su govorili sljedeće
"lako ćemo sa njima , mi smo bolji ratnici"
"ako smo ih 90tih dobili sa puno manje oružja tako ćemo i u budućem ratu, tako da se ne bojimo što Azerbeđan uzima novo oružje"
"svjetske sile neće dopustiti takav rat"

u roku par tjedana izgubili su još jedan komad teritorija koji su povjesno naseljavali, a izginulo im tisuće momaka od 20ak godina u roku 2mjeseca, ostatak populacije protjeran, šteta u milijardama $, a sve zato jer su "štedili za vojsku" .

a da ne govorim kada je izbio rat, nitko im nije htio prodati oružje.. nitko..
a tjedan dana prije mogli su kupovati oružje od 99% zemalja na planeti što su god htjeli , a nisu.. "nama netreba to mi imamo junačko srce i bolji smo ratnici"..


vidilo se na primjeru ove manje corona-prehlade-pandemije kako se brzo granice zatvore, i koliki je minus što nismo ulagali  u zdravstvo desetljećima, i što imamo sezmiološke aparate iz 1908

i sa druge strane vidi se važnost običnog "klošara navijača" momka od 25godina, čiji mišići i motivacija u kriznim vremenima vrijede više nego filozofiranja raznih "stručnjaka" , uhljeba, novinara iz kancelarija.. i kolika je šteta da država RH svake godine gubi na tisuće takvih iseljavanjem..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


danni1 and darth_vader like this post

Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by RayMabus 2/1/2021, 14:10

vuksadinare wrote:https://www.dnevno.hr/vijesti/strucnjak-za-sigurnost-upozorio-srbija-se-znacajno-naoruzava-susjedi-to-nece-mirno-gledati-1639501/
Problem CG. Ne Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by RayMabus 2/1/2021, 14:14

Premijer Cg : četnički pop koji je guslao napadačima na Dubrovnik 

https://mondo.me/info/Crna-gora/a901828/amfilohije-najznacajnija-licnost-posle-Njegosa.html

Eto vidiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by IL Risorto 2/1/2021, 14:21

AssadNaPodmornici wrote:
סמאל wrote:Usljed bijele kuge i demografskog sloma koji je zadesio Hrvatsku,tako i Srbiju,samo bi budala mogla pomislit na osvajanje nekog teritorija,u situaciji kad više od pola države preuzima divljina.
Srbi imaju većih briga nego da razmišljaju o Virovitici i Karlobagu,radije neka brinu o teme kako da i južna Srbija ne doživi sudbinu Kosova,gdje će ih Albanci pobjediti maternicama a ne mecima,kao i muslimani u raškoj oblasti.
pa točno to nema logike

i ja sam tako mislio.. ali odeš na neki njihov portal.. često je RH u naslovnicama i uvijek negativno i nabrijavanje na nas.. kada kod nas vidiš da netko stavi Srbija, Srbija, Srbija, svaki dan..

evo odi na index, 24sata, yutarnji,  nema nigdje srbije.. mogu se kladiti da sada odem na informer da bi našao Hrvatsku u neko nabrijavanje..

a onda otvoriš srpsku wikipediju, piše "srpski duborvnik srpski znanstvenik R.Bošković, Srpski pisac Marko Marulić, Neretljani srpsko pleme".. da to je njihova službena wikipedija..

odeš na youtube, često im u njihovim emisijama gostuju radikali , pričaju o ratu 90tih, a onda imaju takva videa stotine tisuća pregleda i ispod se ekipa "mlađa" nabrijava na rat..

često netko stariji komentira "ja sam prošao rat prije 20godina, nije to za zajebanciju, prevarilo nas, nabrijalo nas" a onda mu mlađa ekipa piše "da je izdajnik, kukavica itd"..

netrebaju svi biti takvi..  nacisti su dobili 30% glasova kada su došli na vlast.. a računaj da u njemačkoj kao i u RH sigurno i tada nije izašlo pola stanovnika, dakle 15%glasačke populacije je dovelo na vlast partiju koja je pokrenula nabrutalniji rat ikada..
Pazi,tu je prvenstveno problem mentalnog sklopa koji je zaglavio u vremenu i prostoru,međutim to je daleko od realnog i stvarnog stanja,te samoobmanjivanja nekakvom vlastitom veličinom.
Srbija prvenstveno time šteti sama sebi,jer forsirajući i održavajući takvo stanje njegovanja mitomanije,neke političke opcije koje na krilima toga uspjevaju na izborima,zbog svoje kratkoročne koristi,dugoročno će sjebati mentalno zdravlje nacije.
Evo zamisli kad bi kod nas desetljećima na vlasti bile političke opcije bliske onim najtvrđim pravaškim,a medijskim prostorom dominirali oni tipa Bujanca,koji bi permanetnto i ustrajno širili  i održavali državotvornu misao iz 19.stoljeća,koliki bi bio postotak Hrvata poput vukasdinare.

Ili još gore,kad bi najveća opsesija i preokupacija bila oko povijesnog hrvatskog kraljevstva,izgubljenih zemalja,kvrbavske bitke,poturčenih Hrvata itd.
Unatoč moru,turizmu i ljepoti Hrvatske,kad bi bili izvan EU,u državi gdje prevladavaju misli 19.stoljeća,mi bi smo bili europski Afganistan,gdje bi i ovakva kleptokracija rodijačko uhljebničke Hrvatske,bila pojam države,tak da kad neki kažu,,možda sad nije dobro,ali uvijek može gore'' nije daleko od istine.

A što se tiče komentara po srpskim portalima i forumima,znam kako to ide :rasta ,kad god negdje napišem nešto o 850 000 nedužne srpske nejači ubijene u Jasenovcu,samo što ne dođe do kolektivne ekstaze i da me proglase za bogobranitelja srpstva. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by IL Risorto 2/1/2021, 14:30

crvenkasti wrote:
סמאל wrote:Usljed bijele kuge i demografskog sloma koji je zadesio Hrvatsku,tako i Srbiju,samo bi budala mogla pomislit na osvajanje nekog teritorija,u situaciji kad više od pola države preuzima divljina.
Srbi imaju većih briga nego da razmišljaju o Virovitici i Karlobagu,radije neka brinu o teme kako da i južna Srbija ne doživi sudbinu Kosova,gdje će ih Albanci pobjediti maternicama a ne mecima,kao i muslimani u raškoj oblasti.

Daj uključi malo mozak. Zar ne vidiš kako se odvija situacija?

Za koju godinu će zapadna Europa i Amerika upasti u katastrofalnu ekonomsku krizu i propast.
Kina i Rusija će preuzeti vodstvo u svijetu.
Od svih europskih država sačuvana će biti jedino Srbija. Zašto? Oni nisu u EU, a već i sad surađuju s Kinom i Rusijom.

I što će se desiti?
Svi Srbi koji su otišli za poslom na Zapad vratit će se u Srbiju, jer jedino tamo će i biti posla.

I onda, jebiga!
Gledaj,ja uopće ne sumnjam u poslovičnu srpsku šeprtljavost,da bi i u takvom razvoju situacije,oni bi se uspjeli samopojebat.
Hrvati su uvijek znali prevest Srbe žedne prreko vode,tak da će bit i u budućnosti.
Ako se Srbi vrate nazad,vratit će se i Hrvati,Albanci,Bosanci,tak da ne trebaš računat na nekakvu srpsku brojčanu prevlast.Možda se svi ovi narodi međusobno ne vole,ali svi imaju iskustva s Srbima,tak da ne vjerujem da će netko riskirat novu Srbrenicu ili Vukovar.
U nekakvom globalnom komešanju,mislim kako Hrvatima prijeti veća opasnost od sebe samih,nego od Srba,jer koliko god Srbi uvijek stanu na iste grablje,toliko i Hrvati ne propuste priliku svrstavanja na pogrešnu stranu u povijesnim previranjima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by RayMabus 2/1/2021, 14:38

Ja iz Nostradamusa nisan iščita nikakav rat na relaciji mi i Srbi u 21 stoljeću. Mogu opet provjerit al nema smisla.

Ima nešto drugo al ne i ovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by crvenkasti 2/1/2021, 14:41

סמאל wrote:
crvenkasti wrote:
סמאל wrote:Usljed bijele kuge i demografskog sloma koji je zadesio Hrvatsku,tako i Srbiju,samo bi budala mogla pomislit na osvajanje nekog teritorija,u situaciji kad više od pola države preuzima divljina.
Srbi imaju većih briga nego da razmišljaju o Virovitici i Karlobagu,radije neka brinu o teme kako da i južna Srbija ne doživi sudbinu Kosova,gdje će ih Albanci pobjediti maternicama a ne mecima,kao i muslimani u raškoj oblasti.

Daj uključi malo mozak. Zar ne vidiš kako se odvija situacija?

Za koju godinu će zapadna Europa i Amerika upasti u katastrofalnu ekonomsku krizu i propast.
Kina i Rusija će preuzeti vodstvo u svijetu.
Od svih europskih država sačuvana će biti jedino Srbija. Zašto? Oni nisu u EU, a već i sad surađuju s Kinom i Rusijom.

I što će se desiti?
Svi Srbi koji su otišli za poslom na Zapad vratit će se u Srbiju, jer jedino tamo će i biti posla.

I onda, jebiga!
Gledaj,ja uopće ne sumnjam u poslovičnu srpsku šeprtljavost,da bi i u takvom razvoju situacije,oni bi se uspjeli samopojebat.
Hrvati su uvijek znali prevest Srbe žedne prreko vode,tak da će bit i u budućnosti.
Ako se Srbi vrate nazad,vratit će se i Hrvati,Albanci,Bosanci,tak da ne trebaš računat na nekakvu srpsku brojčanu prevlast.Možda se svi ovi narodi međusobno ne vole,ali svi imaju iskustva s Srbima,tak da ne vjerujem da će netko riskirat novu Srbrenicu ili Vukovar.
U nekakvom globalnom komešanju,mislim kako Hrvatima prijeti veća opasnost od sebe samih,nego od Srba,jer koliko god Srbi uvijek stanu na iste grablje,toliko i Hrvati ne propuste priliku svrstavanja na pogrešnu stranu u povijesnim previranjima.

Misliš da se ne moramo plašiti Srba?
Što onda da radimo?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by IL Risorto 2/1/2021, 14:42

Uostalom,ne vjerujem da će narodi na ovim prostorima imati potrebu međusobno ratovati,pa čak ni u BiH,jer Turskoj ne odgovara međusobna srpsko-bošnjačka makljaža.
Mislim kako će kroz narednih 10 god. doći do reorganizacije,sistematizacije i preustroja EU,te eventualnog preslagivanja na višem nivou,što bi posljedično moglo imati svojevrsnu atrofiju nacionalnih suvreniteta,prvenstveno i onim članicama koje će svoju ekonomsku stabilnost održavati kao simbiotsku vezu s stabilnošću EU,ova pandemija je odlična prilika da bi se taj proces ubrzao.
Ne bih sad ulazio u nekakve teorije zavjere,međutim,možda postoje neki dublji razlozi zašto je Britanija baš u ovom trenutku izašla iz EU.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by RayMabus 2/1/2021, 14:47

Šta se tiče Srbije ako ćemo gledat po Nostradamusu moj topao savjet im je da se naoružaju šta više jer kad navale imigranti ovamo a ujkani postanu nedemokratski raspoloženi jer je i Njemačka postala takva dakle imamo istočnu i zapadnu Europu nedemokratski raspoloženu a oni su skupa sa svojim narodom u drugim državama protiv NATO...


Dobro se naoružajte. Nekome je to prilika da vojno potuče Rusiju na Balkanu. Puno metaka nabavite. Tribat će vam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by IL Risorto 2/1/2021, 14:51

crvenkasti wrote:
סמאל wrote:
crvenkasti wrote:
סמאל wrote:Usljed bijele kuge i demografskog sloma koji je zadesio Hrvatsku,tako i Srbiju,samo bi budala mogla pomislit na osvajanje nekog teritorija,u situaciji kad više od pola države preuzima divljina.
Srbi imaju većih briga nego da razmišljaju o Virovitici i Karlobagu,radije neka brinu o teme kako da i južna Srbija ne doživi sudbinu Kosova,gdje će ih Albanci pobjediti maternicama a ne mecima,kao i muslimani u raškoj oblasti.

Daj uključi malo mozak. Zar ne vidiš kako se odvija situacija?

Za koju godinu će zapadna Europa i Amerika upasti u katastrofalnu ekonomsku krizu i propast.
Kina i Rusija će preuzeti vodstvo u svijetu.
Od svih europskih država sačuvana će biti jedino Srbija. Zašto? Oni nisu u EU, a već i sad surađuju s Kinom i Rusijom.

I što će se desiti?
Svi Srbi koji su otišli za poslom na Zapad vratit će se u Srbiju, jer jedino tamo će i biti posla.

I onda, jebiga!
Gledaj,ja uopće ne sumnjam u poslovičnu srpsku šeprtljavost,da bi i u takvom razvoju situacije,oni bi se uspjeli samopojebat.
Hrvati su uvijek znali prevest Srbe žedne prreko vode,tak da će bit i u budućnosti.
Ako se Srbi vrate nazad,vratit će se i Hrvati,Albanci,Bosanci,tak da ne trebaš računat na nekakvu srpsku brojčanu prevlast.Možda se svi ovi narodi međusobno ne vole,ali svi imaju iskustva s Srbima,tak da ne vjerujem da će netko riskirat novu Srbrenicu ili Vukovar.
U nekakvom globalnom komešanju,mislim kako Hrvatima prijeti veća opasnost od sebe samih,nego od Srba,jer koliko god Srbi uvijek stanu na iste grablje,toliko i Hrvati ne propuste priliku svrstavanja na pogrešnu stranu u povijesnim previranjima.

Misliš da se ne moramo plašiti Srba?
Što onda da radimo?
Jedino koga se trebamo plašit,sami sebe,kao što se i Srbi trebaju plašit za sebe.
Globalni procesi su takvi,da nitko neće pitat predsjednike i premijere nekakvih banana državica o njihovim vlažnim snovima,već se očekivat da budu sinkroniziran s onim što se od njih očekuje i traži.
Ono što ne vidim,kako Srbi uvijek mogu biti kratkovidni.Tako su energično i gorljivo agitirali za Trumpa a ne vide da dolaskom Bidena,te eventualnoj obnovi transatlanskog  trgovinskog partnerstva,sva ona priželjkivanja o ekonomskog i globalnoj sinergiji Rusije i Kine padaju u vodu.
Sreća po Srbe da su nebitni,jednako kao i Hrvati,te se od njih ništa drugo i ne očekuje već da u datom trenutku pognu glavu i prihvate mrvice sa stola koje bi mogli pobrati.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by RayMabus 2/1/2021, 14:52

RayMabus wrote:Šta se tiče Srbije ako ćemo gledat po Nostradamusu moj topao savjet im je da se naoružaju šta više jer kad navale imigranti ovamo a ujkani postanu nedemokratski raspoloženi jer je i Njemačka postala takva dakle imamo istočnu i zapadnu Europu nedemokratski raspoloženu a oni su skupa sa svojim narodom u drugim državama protiv NATO...


Dobro se naoružajte. Nekome je to prilika da vojno potuče Rusiju na Balkanu. Puno metaka nabavite. Tribat će vam.
A mislim da vam scenarij ide ovako nešto : vi ćete u tom momentu zbog situacije koja je vrlo antiislamska ić valjda pokušat vratit Kosovo no kako su ga i Mađarska i Bugarska priznale onda će vam Mađari uletit u Vojvodinu.

Tako neka priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by Pirate 2/1/2021, 15:00

Kakav kurcevi rat i to jos sa Hrvatskom? Zbog Krajine? Ima Srbija negotinsku krajinu, Banat i Toplicu koji polako pocinju licit na Liku i Baniju. I da bude rata, sa kime ta podrucja naseliti u slucaju da se osvoje? Sa Krajisnicima? Krajisnici su raseljeni od Australije do Kanade i nitko nema namjeru da se vraca u te vukojebine. Cak stavise, i da nije bilo rata ta podrucja bi s vremenom opustjela. Ko ne vjeruje neka malo pogleda podatke o stanovnistvu sa kraja 80-ih, o kretanjima razlicith dobnih struktura.
Stoga, jedini zakljucak je, da ovdje mnogi prizeljkuju rat kako bi se dobio kohezijski faktor protiv zajednickog neprijatelja jer u suprotnom ocito predstoji drustveni sunovrat i raspad. To se vec da primjetiti kod Bosnjaka i Milogoraca, otud i ta njihova sve intezivnija agresivnost u posljednje vrijeme.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by AssadNaPodmornici 2/1/2021, 15:02

Pirate wrote:Kakav kurcevi rat i to jos sa Hrvatskom? Zbog Krajine? Ima Srbija negotinsku krajinu, Banat i Toplicu koji polako pocinju licit na Liku i Baniju. I da bude rata, sa kime ta podrucja naseliti u slucaju da se osvoje? Sa Krajisnicima? Krajisnici su raseljeni od Australije do Kanade i nitko nema namjeru da se vraca u te vukojebine. Cak stavise, i da nije bilo rata ta podrucja bi s vremenom opustjela. Ko ne vjeruje neka malo pogleda podatke o stanovnistvu sa kraja 80-ih, o kretanjima razlicith dobnih struktura.
Stoga, jedini zakljucak je, da ovdje mnogi prizeljkuju rat kako bi se dobio kohezijski faktor protiv zajednickog neprijatelja jer u suprotnom ocito predstoji drustveni sunovrat i raspad. To se vec da primjetiti kod Bosnjaka i Milogoraca, otud i ta njihova sve intezivnija agresivnost u posljednje vrijeme.
i kod vas isto
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by IL Risorto 2/1/2021, 15:04

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Šta se tiče Srbije ako ćemo gledat po Nostradamusu moj topao savjet im je da se naoružaju šta više jer kad navale imigranti ovamo a ujkani postanu nedemokratski raspoloženi jer je i Njemačka postala takva dakle imamo istočnu i zapadnu Europu nedemokratski raspoloženu a oni su skupa sa svojim narodom u drugim državama protiv NATO...


Dobro se naoružajte. Nekome je to prilika da vojno potuče Rusiju na Balkanu. Puno metaka nabavite. Tribat će vam.
A mislim da vam scenarij ide ovako nešto : vi ćete u tom momentu zbog situacije koja je vrlo antiislamska ić valjda pokušat vratit Kosovo no kako su ga i Mađarska i Bugarska priznale onda će vam Mađari uletit u Vojvodinu.

Tako neka priča.
Mađari to nikad neće napraviti,niti smiju,jer bi to bilo otvaranje pandorine kutije gdje bi svatko mogao uletit svakome,pa tako bi Talijani mogli uletit u Dalmaciju i u Istru.
Što se tiče islamske invazije i odgovora na nju,bolje da tu stanem,jer bi smo moglit otklizit u još kontraverznije i bizarnije teorije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by RayMabus 2/1/2021, 15:07

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Šta se tiče Srbije ako ćemo gledat po Nostradamusu moj topao savjet im je da se naoružaju šta više jer kad navale imigranti ovamo a ujkani postanu nedemokratski raspoloženi jer je i Njemačka postala takva dakle imamo istočnu i zapadnu Europu nedemokratski raspoloženu a oni su skupa sa svojim narodom u drugim državama protiv NATO...


Dobro se naoružajte. Nekome je to prilika da vojno potuče Rusiju na Balkanu. Puno metaka nabavite. Tribat će vam.
A mislim da vam scenarij ide ovako nešto : vi ćete u tom momentu zbog situacije koja je vrlo antiislamska ić valjda pokušat vratit Kosovo no kako su ga i Mađarska i Bugarska priznale onda će vam Mađari uletit u Vojvodinu.

Tako neka priča.
Mađari to nikad neće napraviti,niti smiju,jer bi to bilo otvaranje pandorine kutije gdje bi svatko mogao uletit svakome,pa tako bi Talijani mogli uletit u Dalmaciju i u Istru.
Što se tiče islamske invazije i odgovora na nju,bolje da tu stanem,jer bi smo moglit otklizit u još kontraverznije i bizarnije teorije.
Točno. To je već zenit rata protiv islamske invazije na Europu. Europa je u kaosu.

Točno je takva situacija u Europi. Zato ja detaljno pratim zbivanja u Italiji i od kad san bija maloljetan ima san želju naučit talijanski. Do 21 san ga priča ko materinji.

Jedna od mojih sposobnosti i urođeni talenata je i špijunaža.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati - Page 2 Empty Re: Srbija se znacajno naoruzava!Susjedi to nece mirno promatrati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum