ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Ra Sat 2 Jan - 0:40

MaximusDecimusMiridije wrote:
Ra wrote:
Leviathan2 wrote:
Ra wrote:
Znam da ima još. Imala sam maštovitog muža  B-)
imala?
tctc
mnoge bi bile sretne da imaju mastovite muzeve :D
Eto ja sam u onoj manjini koje se ne usrećuju lako :p

Bogami nisi u manjini  :D
:D  Razbio si mi zadnju iluziju.

Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Guest Sat 2 Jan - 0:42

T. wrote:
Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:vodnjanski župnik je i dobar jebač nekoliko bumbara i bumbarki ga zovu padre tj. oče ali ne kao duhovnog oca nego biološkog oca. čini mi se da je već postao i sretni nonić ima unučad.
jel to pravoslavni il katolicki svecenik?
Zar je bitna konfesija blaženika sve dok duh sveti kroz njegovo spolovilo oplođuje vjerne ovčice...

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Guest Sat 2 Jan - 0:43

Ra wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ra wrote:
Leviathan2 wrote:
imala?
tctc
mnoge bi bile sretne da imaju mastovite muzeve :D
Eto ja sam u onoj manjini koje se ne usrećuju lako :p

Bogami nisi u manjini  :D
:D  Razbio si mi zadnju iluziju.

Razgovarajmo još nekih pola sata-sat pa ćeš ih imati cijeli set  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by T. Sat 2 Jan - 0:46

MaximusDecimusMiridije wrote:
T. wrote:
Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:vodnjanski župnik je i dobar jebač nekoliko bumbara i bumbarki ga zovu padre tj. oče ali ne kao duhovnog oca nego biološkog oca. čini mi se da je već postao i sretni nonić ima unučad.
jel to pravoslavni il katolicki svecenik?
Zar je bitna konfesija blaženika sve dok duh sveti kroz njegovo spolovilo oplođuje vjerne ovčice...

:^0
Tko smo mi da sumnjamo u naum svevišnjega?
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Ra likes this post

Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Ra Sat 2 Jan - 0:48

MaximusDecimusMiridije wrote:
Ra wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Ra wrote:
Eto ja sam u onoj manjini koje se ne usrećuju lako :p

Bogami nisi u manjini  :D
:D  Razbio si mi zadnju iluziju.

Razgovarajmo još nekih pola sata-sat pa ćeš ih imati cijeli set  :D
:D

Ne sumnjam. 
Ali vrijeme je za počinak.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Guest Sat 2 Jan - 1:17

a koji kurac taj spaljeni župnik sere kad i on čipira ljude? bez tog čipa nemoš u kraljevstvo nebesko. on taj čip zove krštenje a ima još naknadnih par čipova koje ti opali. a ono kao pričest nemoš na pričest ako ne prođeš inkviziciju koja se sad zove ispovijed a umjesto da te rasteže na onoj spravi za mučenje naredi ti da klečiš na kuruzi i 10 očenaša 25 zdravo drugarice marija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by T. Sat 2 Jan - 1:20

Sve je to još dobro dok vjerne drugarice ne pomaže svetom vodicom iz svog pastirskog štapa...

_________________
Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Guest Sat 2 Jan - 1:24

T. wrote:Sve je to još dobro dok vjerne drugarice ne pomaže svetom vodicom iz svog pastirskog štapa...

a pomaže pomaže sva sreća da ga zanimaju samo žene...on ih čarobnim štapićem brzo usmjeri u rodilište.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Eroo Sat 2 Jan - 1:33

Gnječ wrote:
T. wrote:Sve je to još dobro dok vjerne drugarice ne pomaže svetom vodicom iz svog pastirskog štapa...

a pomaže pomaže sva sreća da ga zanimaju samo žene...on ih čarobnim štapićem brzo usmjeri u rodilište.
Možda bi i ti triba isprid imena pisat p.ml. :^0

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by mutava baštarda Sat 2 Jan - 9:39

tre wrote:
mutava baštarda wrote:
danni1 wrote:kakve su to čestice koje imaju vezu s računalom?

kako se ostvaruje veza? 

meni se čini da tako nešto ne bi uspio proterat kroz iglu a i zašto bi to netko radio?

Jednostavnije je donesti zakon o ugradnji čipova i ko te jebe.

što im možeš?

Čipiranje je izvanredna stvar. Sve na jednom mjestu. Nema hodanja po šalterima. Sve se ažurira online. 

Trebaviše i brže na tome raditi.
čipiranje iglom je glupost. kada bi i teoretski bilo moguće čipirati iglom ne postoji rješenje za napajanje...
Misliš da je to problem?
ne mislim da je problem ni da nije. samo velim da nam stupanj tehnološkog razvoja nije otišao toliko daleko i ne znam tko je uopće krenio s tom pričom.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by jastreb Sat 2 Jan - 9:44

CUH najveca prepreka bilo kojem hrvatskom napretku.

Hoce li se među Hrvatima naći snaga koja ce CUH vratiti u sakristije?

Među narod unose pomutnju,sire bajke i zive na grbači puka.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Šandor Winnetou Sat 2 Jan - 11:08

mutava baštarda wrote:
tre wrote:
mutava baštarda wrote:
danni1 wrote:kakve su to čestice koje imaju vezu s računalom?

kako se ostvaruje veza? 

meni se čini da tako nešto ne bi uspio proterat kroz iglu a i zašto bi to netko radio?

Jednostavnije je donesti zakon o ugradnji čipova i ko te jebe.

što im možeš?

Čipiranje je izvanredna stvar. Sve na jednom mjestu. Nema hodanja po šalterima. Sve se ažurira online. 

Trebaviše i brže na tome raditi.
čipiranje iglom je glupost. kada bi i teoretski bilo moguće čipirati iglom ne postoji rješenje za napajanje...
Misliš da je to problem?
ne mislim da je problem ni da nije. samo velim da nam stupanj tehnološkog razvoja nije otišao toliko daleko i ne znam tko je uopće krenio s tom pričom.
...
Kako stvari stoje, uskoro će nam u tijela implantirati sićušne senzore koji će stalno pratiti vitalne znakove, razinu šećera, ali i alkohola u krvi.
znanstvenici sveučilišta UC San Diego predstavili su sićušni senzor veličine jednog kubičnog milimetra koji se može injektirati pod kožu, stalno pratiti razinu alkohola u krvi, a očitanja se mogu dobiti pomoću aplikacije pametnog telefona.
Ovaj uređaj se injektira ispod kože u međustaničnu tekućinu koja okružuje stanice našeg tijela, a sadrži senzor prekriven enzimom alkoholne oksidaze koji u interakciji s alkoholom stvara nusproizvod koji se može detektirati, a potom emitira električne signale koji se bežično prenose nosivom gadgetu poput pametnog sata ili telefona, koji ujedno služi za bežično napajanje čipa. U čipu se nalaze još dva dodatna minijaturna senzora koji mjere pozadinske signale i pH razine, kako bi očitanja razina alkohola bila čim preciznija...

...
Radiofrekvencijska identifikacija je tehnologija automatskog prikupljanja podataka pomoću čipa fiksiranog za proizvod ili korisnika. Koristi se za praćenje na daljinu i sadrži informacije koje se mogu odašiljati do računala. Mnoge vodeće kompanije žele zamijeniti bar­kodove takvim čipovima.
Čip RFID može biti pasivan, polu­pasivan i aktivan. Aktivni imaju vanjski izvor napajanja kao što je baterija. Omogućuju primanje, odašiljanje i pohranjivanje podataka na veću udaljenost od pasivnih. Baterije koje rabe takvi čipovi navodno mogu trajati stotinjak godina jer su samoobnovljive.
RFID čipovi, osim kao novac, mogu se koristiti za medicinski nadzor, kao vozačka dozvola, putovnica, antiterorističko rješenje... ali mogu sadržavati i mehanizme za kontrolu uma, motorike, govora i sjećanja, što bi moglo omogućiti totalni nadzor čovječanstva, kompromitirajući slobodnu volju....

_________________
Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Guest Sat 2 Jan - 11:13

Dajte ljudi ... ova današnja generacija ide i srati s mobitelom.

A kaj ima mobitel?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by mutava baštarda Sat 2 Jan - 14:01

tre wrote:
mutava baštarda wrote:
tre wrote:
mutava baštarda wrote:
čipiranje iglom je glupost. kada bi i teoretski bilo moguće čipirati iglom ne postoji rješenje za napajanje...
Misliš da je to problem?
ne mislim da je problem ni da nije. samo velim da nam stupanj tehnološkog razvoja nije otišao toliko daleko i ne znam tko je uopće krenio s tom pričom.
...
Kako stvari stoje, uskoro će nam u tijela implantirati sićušne senzore koji će stalno pratiti vitalne znakove, razinu šećera, ali i alkohola u krvi.
znanstvenici sveučilišta UC San Diego predstavili su sićušni senzor veličine jednog kubičnog milimetra koji se može injektirati pod kožu, stalno pratiti razinu alkohola u krvi, a očitanja se mogu dobiti pomoću aplikacije pametnog telefona.
Ovaj uređaj se injektira ispod kože u međustaničnu tekućinu koja okružuje stanice našeg tijela, a sadrži senzor prekriven enzimom alkoholne oksidaze koji u interakciji s alkoholom stvara nusproizvod koji se može detektirati, a potom emitira električne signale koji se bežično prenose nosivom gadgetu poput pametnog sata ili telefona, koji ujedno služi za bežično napajanje čipa. U čipu se nalaze još dva dodatna minijaturna senzora koji mjere pozadinske signale i pH razine, kako bi očitanja razina alkohola bila čim preciznija...

...
Radiofrekvencijska identifikacija je tehnologija automatskog prikupljanja podataka pomoću čipa fiksiranog za proizvod ili korisnika. Koristi se za praćenje na daljinu i sadrži informacije koje se mogu odašiljati do računala. Mnoge vodeće kompanije žele zamijeniti bar­kodove takvim čipovima.
Čip RFID može biti pasivan, polu­pasivan i aktivan. Aktivni imaju vanjski izvor napajanja kao što je baterija. Omogućuju primanje, odašiljanje i pohranjivanje podataka na veću udaljenost od pasivnih. Baterije koje rabe takvi čipovi navodno mogu trajati stotinjak godina jer su samoobnovljive.
RFID čipovi, osim kao novac, mogu se koristiti za medicinski nadzor, kao vozačka dozvola, putovnica, antiterorističko rješenje... ali mogu sadržavati i mehanizme za kontrolu uma, motorike, govora i sjećanja, što bi moglo omogućiti totalni nadzor čovječanstva, kompromitirajući slobodnu volju....
ok ravnozemljaš  :P ...
 nije još za upotrebu, treba raditi na njemu i još ga moraju smanjiti.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by mutava baštarda Sat 2 Jan - 14:03

Sovak wrote:Dajte ljudi ... ova današnja generacija ide i srati s mobitelom.

A kaj ima mobitel?
mobitel ima to da ga možeš odložiti i biti bez njega. Iako je to danas teško.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by T. Sat 2 Jan - 14:41

mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:Dajte ljudi ... ova današnja generacija ide i srati s mobitelom.

A kaj ima mobitel?
mobitel ima to da ga možeš odložiti i biti bez njega. Iako je to danas teško.
Ja sam se odavno počeo ne javljat...
Kaže 'zvao sam te nisi se javio'...
Da, i ?
Mrš u 3pm sa zvanjem u svako doba kad se kome digne... x-|
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Guest Sat 2 Jan - 15:21

T. wrote:
mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:Dajte ljudi ... ova današnja generacija ide i srati s mobitelom.

A kaj ima mobitel?
mobitel ima to da ga možeš odložiti i biti bez njega. Iako je to danas teško.
Ja sam se odavno počeo ne javljat...
Kaže 'zvao sam te nisi se javio'...
Da, i ?
Mrš u 3pm sa zvanjem u svako doba kad se kome digne... x-|

Trebas malo raditi na sebi.

Evo ja sam toliko ogadio sebe i familiji i prijateljima da me više nitko ni ne zove.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo' - Page 5 Empty Re: Župnik iz Vodnjana: 'Cjepivo je povezano s računalom da čovjeka stavi u ropstvo'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum