ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosti prijepora

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by aben 21/1/2021, 15:36

Kad vuk s dinare broni hdz lopove, to još nakako imo smisla; ipak rodi s pleteron, od njih živi, i drži in škale i ni ga briga da ga lojalnost svako malo nasuka. 
Ali, ko opravdanje imote vos dvo? Ujedinila vas je opozicija prema meni, i lojalnost je inače vrlina, ali kakovu korist to more imati u razmjeni idejov?  Mislin, tvrditi da se u debati ne razmijenjuju ideje... Geez

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by darth_vader 21/1/2021, 15:53

kic wrote:
u debatama se razmjenjuju uvrede, tko tvrdi drukčije - debil xD


Parafraziraš moju izjavu s nogometa s time da umjesto debil stoji... :rain
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Maggie19 likes this post

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic 21/1/2021, 15:55


debata se meni čini kao: pretresanje neke pojave/pojma..

ali me sjetilo i na jednu misao, da se u povijesti ništa ne rješava, već sila prevagne u jednom ili drugom povijesnom trenutku, a možda je i najgore kad je bitka oko imena koje će zasjesti, a ne ideja, ne znam..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by darth_vader 21/1/2021, 15:56

Tribalo bi organizirati deabatu Esco vs Ante btw... srušija bi se server, ma što server, oni Muskovi sateliti bi se razletili u trista pički materinih...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Maggie19 likes this post

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic 21/1/2021, 15:56

jasambrend wrote:
kic wrote:
u debatama se razmjenjuju uvrede, tko tvrdi drukčije - debil xD


Parafraziraš moju izjavu s nogometa s time da umjesto debil stoji... :rain

nisam vidio, ca piše?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 21/1/2021, 15:59

aben wrote:Kad vuk s dinare broni hdz lopove, to još nakako imo smisla; ipak rodi s pleteron, od njih živi, i drži in škale i ni ga briga da ga lojalnost svako malo nasuka. 
Ali, ko opravdanje imote vos dvo? Ujedinila vas je opozicija prema meni, i lojalnost je inače vrlina, ali kakovu korist to more imati u razmjeni idejov?  Mislin, tvrditi da se u debati ne razmijenjuju ideje... Geez

ti nećeš prihvatiti niti jednu moju ideju. ja neću prihvatiti niti jednu tvoju ideju. dakle, nema razmjene ideja nego postoji sukob ideja. jel ti sad jasnija razlika?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 21/1/2021, 16:03

kic wrote:
debata se meni čini kao: pretresanje neke pojave/pojma..

ali me sjetilo i na jednu misao, da se u povijesti ništa ne rješava, već sila prevagne u jednom ili drugom povijesnom trenutku, a možda je i najgore kad je bitka oko imena koje će zasjesti, a ne ideja, ne znam..

pazi tebi se čini. od jasne definicije što je debata sad odjednom tebi se pričinjava neka nova formulacija definicije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic 21/1/2021, 16:05

Gnječ wrote:
kic wrote:
debata se meni čini kao: pretresanje neke pojave/pojma..

ali me sjetilo i na jednu misao, da se u povijesti ništa ne rješava, već sila prevagne u jednom ili drugom povijesnom trenutku, a možda je i najgore kad je bitka oko imena koje će zasjesti, a ne ideja, ne znam..

pazi tebi se čini. od jasne definicije što je debata sad odjednom tebi se pričinjava neka nova formulacija definicije.

zapravo sam bacio oko u svoj leksikon na stalaži od 15 knjiga, i prvo piše baš: pretresanje
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by aben 21/1/2021, 16:18

Gnječ wrote:
aben wrote:Kad vuk s dinare broni hdz lopove, to još nakako imo smisla; ipak rodi s pleteron, od njih živi, i drži in škale i ni ga briga da ga lojalnost svako malo nasuka. 
Ali, ko opravdanje imote vos dvo? Ujedinila vas je opozicija prema meni, i lojalnost je inače vrlina, ali kakovu korist to more imati u razmjeni idejov?  Mislin, tvrditi da se u debati ne razmijenjuju ideje... Geez

ti nećeš prihvatiti niti jednu moju ideju. ja neću prihvatiti niti jednu tvoju ideju. dakle, nema razmjene ideja nego postoji sukob ideja. jel ti sad jasnija razlika?
Prihvçanje  je irelevantno. 

Somin iznošenjen i obranon ideja, bez obzira na prihvaćanje, ideje se razmjenjuju. 
Ti nisi prihvati nijednu moju ideju, ali (pod pretpostavkon da si čito moje postove) si ih sa svjestan. Znoš da postoju, i znoš koja opravdanja stoju iza njih. Ideja je razmijenjena. 

S druge strone, jo stvarno ne zun za nijednu tvoju ideju, jer nika nisi nišće napiso osim ča misliš o meni i mojin idejami. Čak ne na pišeš ni zoč tako misliš:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by aben 21/1/2021, 16:29

kic wrote:
debata se meni čini kao: pretresanje neke pojave/pojma..

ali me sjetilo i na jednu misao, da se u povijesti ništa ne rješava, već sila prevagne u jednom ili drugom povijesnom trenutku, a možda je i najgore kad je bitka oko imena koje će zasjesti, a ne ideja, ne znam..

Ma nemo tote abigviteta, to je samo formalni tematski razgovor.


Medjutin,  to je ebenica uboci bezveze, dok je četvori moju sintagmu o razmijeni ideja, vulgarno je poistovjetivši sa predmetima.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 21/1/2021, 16:32

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:Kad vuk s dinare broni hdz lopove, to još nakako imo smisla; ipak rodi s pleteron, od njih živi, i drži in škale i ni ga briga da ga lojalnost svako malo nasuka. 
Ali, ko opravdanje imote vos dvo? Ujedinila vas je opozicija prema meni, i lojalnost je inače vrlina, ali kakovu korist to more imati u razmjeni idejov?  Mislin, tvrditi da se u debati ne razmijenjuju ideje... Geez

ti nećeš prihvatiti niti jednu moju ideju. ja neću prihvatiti niti jednu tvoju ideju. dakle, nema razmjene ideja nego postoji sukob ideja. jel ti sad jasnija razlika?
Prihvçanje  je irelevantno. 

Somin iznošenjen i obranon ideja, bez obzira na prihvaćanje, ideje se razmjenjuju. 
Ti nisi prihvati nijednu moju ideju, ali (pod pretpostavkon da si čito moje postove) si ih sa svjestan. Znoš da postoju, i znoš koja opravdanja stoju iza njih. Ideja je razmijenjena. 

S druge strone, jo stvarno ne zun za nijednu tvoju ideju, jer nika nisi nišće napiso osim ča misliš o meni i mojin idejami. Čak ne na pišeš ni zoč tako misliš:)

gaslighting
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by darth_vader 21/1/2021, 16:53

kic wrote:
jasambrend wrote:
kic wrote:
u debatama se razmjenjuju uvrede, tko tvrdi drukčije - debil xD


Parafraziraš moju izjavu s nogometa s time da umjesto debil stoji... :rain

nisam vidio, ca piše?

Puši kurac.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic 21/1/2021, 17:06

jasambrend wrote:
kic wrote:
jasambrend wrote:
kic wrote:
u debatama se razmjenjuju uvrede, tko tvrdi drukčije - debil xD


Parafraziraš moju izjavu s nogometa s time da umjesto debil stoji... :rain

nisam vidio, ca piše?

Puši kurac.

2u1
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 21/1/2021, 17:36

aben wrote:
Ti nisi prihvati nijednu moju ideju, ali (pod pretpostavkon da si čito moje postove) si ih sa svjestan. Znoš da postoju, i znoš koja opravdanja stoju iza njih. Ideja je razmijenjena. 

koje se ideje razmjenjuju u sudskim raspravama? điđi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 21/1/2021, 17:42

aben wrote: Ujedinila vas je opozicija prema meni
ne, nije. ujedinilo nas je jedino to kaj su gnječ i violator za razliku od tebe i kica meni simpatični i kao takvi kod mene imaju specijalni tretman. kao i svakla osoba na ovom svjetu kad nešto lajkam prema tome se ponašam drugačije a kad nešto ne lajkam kao tebe i kica npr. prema tome se ponašam totalno suprotno.
u ničemu kaj ja radim ti nisi centar svijeta. meni si totalno nevažan a pogootovo ne na način da bih se udruživao s nekim pazi sad jebote radi tebe điđi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 21/1/2021, 18:31

ebenica wrote:
aben wrote: Ujedinila vas je opozicija prema meni
ne, nije. ujedinilo nas je jedino to kaj su gnječ i violator za razliku od tebe i kica meni simpatični i kao takvi kod mene imaju specijalni tretman. kao i svakla osoba na ovom svjetu kad nešto lajkam prema tome se ponašam drugačije a kad nešto ne lajkam kao tebe i kica npr. prema tome se ponašam totalno suprotno.
u ničemu kaj ja radim  ti nisi centar svijeta. meni si totalno nevažan a pogootovo ne na način da bih se udruživao s nekim pazi sad jebote radi tebe điđi.

Ja samo cekam da Gnjec Abena razmijeni s organskim rodnim mjestom. Nije dugo. Sav se nesto upristojio. Pocet ce ga zelucic pec'. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 21/1/2021, 18:34

kic wrote:
Kosti prijepora - Page 28 Fb_im297

:)


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 21/1/2021, 18:48

jasambrend wrote:Crtić je imao mističniju atmosferu po meni, al bija sam klinac pa je možda i zbog toga. Fragmentirano se sjećam nekih sekvenci...probudija je zmaja vjerojatno ovdi... :D

Nije bio los, zapravo bio je toliko dobar da sam ga se jako bojala.. Mislim da je to bilo zbog nacina na koje su snimali Uruk Hai-je i orke. .  a Jackson je od Bakshija dosta toga preuzeo... iako bismo mogli te podudarnosti pojasniti Tolkienovim preciznim opisima . Srecom, promijenio je Boromirov outfit! :D


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest 21/1/2021, 18:53

Noor wrote:@violator, kongulica je u dalm. zagori i zap. hercegovini :)

mene oduševljava ta jezična raznolikost :)

Hvala! A kod tebe? :)

Kako kazete "lopatica za smece"?
Mi - skavacera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic 21/1/2021, 20:11

Kosti prijepora - Page 28 20210132
Kosti prijepora - Page 28 Fb_im298

bit ce penzija bit..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Noor 21/1/2021, 20:16

violator wrote:
Noor wrote:@violator, kongulica je u dalm. zagori i zap. hercegovini :)

mene oduševljava ta jezična raznolikost :)

Hvala! A kod tebe? :)

Kako kazete "lopatica za smece"?
Mi - skavacera.
mišafl :D
iskrivljeni germanizam :rasta

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 28 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum