ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 22:08

A čemu se ja naslađujem molit ću lijepo ?

IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Guest Wed 30 Dec - 22:11

סמאל wrote:A čemu se ja naslađujem molit ću lijepo ?

lol...

Nasladujes se u tome sto se nekome sranje desilo. Ti svrsavas na te stvari. A cilj pisanja ovdje je da nekoga uvrijedis pa ta osoba podivlja. Ti se hranis tim stvarima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Ra Wed 30 Dec - 22:16

Mrš! Kako vas nije sram?
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 22:18

MaximusDecimusMiridije wrote:

Nasladujes se u tome sto se nekome sranje desilo.
To jednostavno nije istina,dokaži,gdje sam jednom riječju naslađivao se tuđoj nevolji.
Dobro,jučer ,prije nego što sam doznao kako je u crkvi poginuo netko,jedino što sam napisao kako,,bog precizno gađa'' međutim ako se pregleda cijela ona tema,ovo moje je kamilica u odnosu na ono što su neki drugi pisali,te ovu tragediju koristili za promoviranje svojih huškačkih antisrpskih osjećaja.
Po čemu se ovo moje sranje po crkvi,razlikuje od,,domoljubnog'' proseravanja po Srbima,Pupavcu,Vučiču ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 22:22

Takođe se ovaj nemili događaj zloupotrebljava,kako bi se pljuvalo po premijeru i vladi,koji se trude  i rade svoj posao,međutim to nikoga ne smeta,a kad se ja šalim s ovom bizarnom ,,pomoći'' koju su poslali Papa i katolička crkva,onda se svi zgražaju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Guest Wed 30 Dec - 22:24

Citava tema je zamisljena tako.

Otvoris temu dan iza potresa...jedino bitno u njoj ti je sto neki ljudi blagoslivljaju kuce i vrtis se oko toga. Inace imas pick na religiju ali u trenutku kad je grad zbrisan sa zemlje tisuce ljudi ostalo bez svega i tvoj poremeceni um koristi to da bi imao mu se na sto veceras kurac dizati. Nosi se covjece u tri picke materine bolesne. Eto ti emocija i za dan i noc.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 22:30

Ok.Tvoje legitimno i demokratsko pravo je da tako misliš,međutim,ja mislim kako si stekao krivi dojam.
Ovu temu ne bih mogao ni otvoriti,da dežurni dušebriznici odmah dan nakon potresa nisu krenuli u lov na labilne ovčice,kako bi im promovirali svoje bizarne savjete o zaštiti od potresa.
Dakle,ti se obraćaš na krivu adresu.Ja samo ukazujem na pogubnost iz naslova ove teme.
Koliko će ljudi nasjesti na ovo,te doista povjerovati kako će ih neki ,,blagoslov'' zaštiti i možda stradati zbog toga,misleći kako je blagoslov dovoljna zaštita.
Po čemu se širenje teorije ,,premium blagoslova'' razlikuje od antivakserskih ?
Kad vidimo koliko ljudi nasjedne na ravnozemljaške teorije,onda ne bi bilo iznenađujuće da nasjednu i na ovu o ,,premium blagoslovu''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 22:33

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Mac_as10


Dakle,žali se dnevno.hr,koji šire teorije o nadnaravnoj super zaštiti od potresa.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Noor Wed 30 Dec - 22:33

jastreb wrote:
max123 wrote:triba ljudima prvo osigurat krunice i svijeće pa tek onda ćebad i lebac...
Tebe cijenim jer si jedan od rijetkih desnicara,pače i ustaša koji je žestoki antiklerikalac.

Da su svi ko ti ,prvi bih stavio U na čelo.
pa šta te briga za druge, stavi njima u inat :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Noor Wed 30 Dec - 22:34

MaximusDecimusMiridije wrote:Citava tema je zamisljena tako.

Otvoris temu dan iza potresa...jedino bitno u njoj ti je sto neki ljudi blagoslivljaju kuce i vrtis se oko toga. Inace imas pick na religiju ali u trenutku kad je grad zbrisan sa zemlje tisuce ljudi ostalo bez svega i tvoj poremeceni um koristi to da bi imao mu se na sto veceras kurac dizati. Nosi se covjece u tri picke materine bolesne. Eto ti emocija i za dan i noc.
x

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 22:36

Noor wrote:x
Ajde,budi poštena pa reci,jesu li na onoj temi jučer,neki drugi koje neću imenovati,bili daleko gori ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Noor Wed 30 Dec - 22:37

סמאל wrote:
Ra wrote:
סמאל wrote:
obala razuma wrote:
da se vidi koliko je rasistu socijalizma držala vizija tragedije u petrinji 

onda je nastupila poznata mantra socijalističkog rasizma protiv svega što nije doslovno pod diktaturom gamadi koju odabiru budžetari da bi dočekali dohodak svagdaačnji
Kakve to veze sad ima s katoličkim premium blagoslovom ?
A kakve veze ima premium blagoslov (ili bilo kakav blagoslov) s ovom tragedijom u Petrinji?

Jasno mi je da svako malo imaš proljev, ali moraš li se posrati baš na sve?
Ako su ti čmarni mišići oslabili pa ne možeš zadržati svoja govna, barem u ovakvim situacijama stavi pelenu.

Mamlaze...
https://www.dnevno.hr/vjera/duhovnost/svaka-kuca-koja-je-imala-ovaj-natpis-na-vratima-bila-je-ocuvana-u-potresu-1637732/


Jesam li ja možda,natjerao katolike da objavljuju ovakve gluposti ?

Zloupotrebljavaju ovu tragediju da propagiraju svoje vjerske gluposti.

Sami su dali materijal za sprdnju.
a koji kurac si ti? njihov spasitelj?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Noor Wed 30 Dec - 22:38

סמאל wrote:
Noor wrote:x
Ajde,budi poštena pa reci,jesu li na onoj temi jučer,neki drugi koje neću imenovati,bili daleko gori ?
ni tamo nisi izdržao, zasro si i šefa i stanicu na kraju

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 22:40

Noor wrote:a koji kurac si ti? njihov spasitelj?
Kako to misliš ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 22:41

Noor wrote:
סמאל wrote:
Noor wrote:x
Ajde,budi poštena pa reci,jesu li na onoj temi jučer,neki drugi koje neću imenovati,bili daleko gori ?
ni tamo nisi izdržao, zasro si i šefa i stanicu na kraju
Pa kad su me Longi,obala razuma i vuk isprovocirali.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Noor Wed 30 Dec - 22:43

סמאל wrote:
Noor wrote:a koji kurac si ti? njihov spasitelj?
Kako to misliš ?

spasitelj labilnih ovčica...to mislim

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 22:56

Noor wrote:
סמאל wrote:
Noor wrote:a koji kurac si ti? njihov spasitelj?
Kako to misliš ?

spasitelj labilnih ovčica...to mislim
Čekaj malo,po čemu se to razlikuje od toga kad netko upozorava na pogubnost antivakserskih promoviranja ?
Antivakserski pokret je uzeo maha,mnogi nažalost nasjedaju na njihovu propagandu,i onda ti koji bi upozorio na opasnost antivakserskih teorija ispadneš negativac,dok njihove znanstveno neutemeljene teorije uzimaju zdravo za gotovo.
Ista stvar je i s ovim,,premium blagoslovom'' možda će neka starica ostat u trošnoj kućici opsnoj po život,misleći kako je onaj ,,blagoslov'' dovoljna zaštita od potresa.
Znači,u cijeloj ovoj priči,oni s dnevno.hr su negativci a ne ja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Noor Wed 30 Dec - 22:59

pa kako uopće možeš uspoređivati te dvije stvari?
vjernik nikomu ne šteti, za razliku od antivaksera

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 23:04

Noor wrote:pa kako uopće možeš uspoređivati te dvije stvari?
vjernik nikomu ne šteti, za razliku od antivaksera
Vjernik prvenstveno šteti sam sebi,doduše,oni fanatičniji štete i drugim.
Stvar je u tome što svi oni s vjerski predefiniranim postavkama,ne mogu uvidjet opću korist koju radim za društvo,jer su na neki način baždirani na određenu količinu vjerskih gluposti koju je nemoguće reprogramirati.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Noor Wed 30 Dec - 23:06

סמאל wrote:
Noor wrote:pa kako uopće možeš uspoređivati te dvije stvari?
vjernik nikomu ne šteti, za razliku od antivaksera
Vjernik prvenstveno šteti sam sebi,doduše,oni fanatičniji štete i drugim.
Stvar je u tome što svi oni s vjerski predefiniranim postavkama,ne mogu uvidjet opću korist koju radim za društvo,jer su na neki način baždirani na određenu količinu vjerskih gluposti koju je nemoguće reprogramirati.
ne šteti, štete si narkomani, alkosi itd
vjera je osobni izbor i dok ne šteti tebi, nije ni tvoja briga

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by IL Risorto Wed 30 Dec - 23:20

Noor wrote:
סמאל wrote:
Noor wrote:pa kako uopće možeš uspoređivati te dvije stvari?
vjernik nikomu ne šteti, za razliku od antivaksera
Vjernik prvenstveno šteti sam sebi,doduše,oni fanatičniji štete i drugim.
Stvar je u tome što svi oni s vjerski predefiniranim postavkama,ne mogu uvidjet opću korist koju radim za društvo,jer su na neki način baždirani na određenu količinu vjerskih gluposti koju je nemoguće reprogramirati.
ne šteti, štete si narkomani, alkosi itd
vjera je osobni izbor i dok ne šteti tebi, nije ni tvoja briga
Ako ostavimo po strani duhovnu komponentu,te isključivo uzememo u obzir svjetovni utjecaj religije,onda moram istaknuti kako se ni malo ne slažem s tvojom konstatcijom da mi,,ne štet''
Naprotiv,Hrvatska je najbolji primjer štetnog i pogubnog utjecaja organizirane religije na sekularno društvo,međutim,najveća šteta je upravo ta što dobar dio građana to uopće ne vidi.
Ne znam je li to podsvjesno poricanje,nešto kao kad alkoholičar  ili drogeraš uvjerava sam sebe da to nije,te da zna kad treba stat i da to drži pod kontrolom,ili je to jednostavno izostanak sposobnosti kako bi se realno i objektivno sagledalo stvari.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres - Page 3 Empty Re: Svaka kuća koja je imala premium blagoslov preživjela je potres

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum