ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 Empty Re: Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Post by udba Thu 10 Dec - 22:18

Fénix wrote:Volio bih vjerovati u ovu njegovu popularnost i šanse da postane doista republikanski kandidat i onda još i dobije izbore, ali jednostavno ne mogu.

Bilo je takvih zvijezda i ranije pa nisu na kraju ni druga-treća opcija bili u svojim taborima.

Sjetim se Bushevog drugog mandata i Johna Kerryja; svi su nešto mislili kako će Kerry maknuti njega kad već Al Gore nije slavio 2000. godine i još ovaj napravio totalno sranje na Bliskom istoku koje danas osjetimo na svojoj koži.
On ti dođe nešto ko Kerum, bogati krkan, jebi ga ne ide to tako, jebeš fejsbuk i komentare, po njima bi Živi Zid bio precednik

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 Empty Re: Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Post by Guest Thu 10 Dec - 22:20

Sami Ameri kažu da je to sve sranje što se nudi u ponudi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 Empty Re: Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Post by gargamel0101 Thu 10 Dec - 22:22

EmberSpirit wrote:evo sa njegova fejsa :D 


The last person corrupt Hillary Clinton wants to run against is Donald J. Trump. I'll end up beating her in every state. New Fox Poll -Trump! We need strong and super smart for our next leader - or trouble 


dobar je dobar, obično me se USA izbori i politika ne tiču, ali defintivno navijam za ovoga lika
Pa kako neće biti dobar kad je neoliberalni kapitalist. Ono pojede za doručak, ručak i večer onu socijalističku kozu Hillary i još traži repete.:D
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 Empty Re: Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Post by Guest Thu 10 Dec - 22:27

Fénix wrote:Sami Ameri kažu da je to sve sranje što se nudi u ponudi.
trump definitivno nije sranje

čim ga mediji nevole, (dakle protiv trumpa laju yutarnji, index, zapadni mediji, russia today), i čim ga nitko nije kupio parama(dakle ne financiraju ga neke korporacije ili šta ja znam) i čin lik govori sve što mu padne napamet, vrijeđa sve , od imigranata, žena, lezba, pedera, muslimana, i opet mu nitko ništa ne može, ne samo to nego je sve popularniji po anketama,  - mislim da je Trump možda najbolje što je Amerika mogla ponuditi zadnjih par desetljeća

lik je za neoliberalni kapitalizam, manji udio države u ekonomiji, za još jače osobne slobode, za zaustavljanje muslimanske imigracije, općenito za smanjivanje imigracije, a prema vanka nije toliko nabrijan i ratoboran kao njegovi prethodnici, nije njemu do nekog sukoba sa rusima , njega to ne zanima toliko... ja bi definitivno glasova za njega da sam u USA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 Empty Re: Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Post by gargamel0101 Thu 10 Dec - 22:30

EmberSpirit wrote:
Fénix wrote:Sami Ameri kažu da je to sve sranje što se nudi u ponudi.
trump definitivno nije sranje

čim ga mediji nevole, (dakle protiv trumpa laju yutarnji, index, zapadni mediji, russia today), i čim ga nitko nije kupio parama(dakle ne financiraju ga neke korporacije ili šta ja znam) i čin lik govori sve što mu padne napamet, vrijeđa sve , od imigranata, žena, lezba, pedera, muslimana, i opet mu nitko ništa ne može, ne samo to nego je sve popularniji po anketama,  - mislim da je Trump možda najbolje što je Amerika mogla ponuditi zadnjih par desetljeća

lik je za neoliberalni kapitalizam, manji udio države u ekonomiji, za još jače osobne slobode, za zaustavljanje muslimanske imigracije, općenito za smanjivanje imigracije, a prema vanka nije toliko nabrijan i ratoboran kao njegovi prethodnici, nije njemu do nekog sukoba sa rusima , njega to ne zanima toliko... ja bi definitivno glasova za njega da sam u USA
Eto ovo meni nije jasno. Lik je par puta rekao da je Putin odlična stvar za Rusiu, a RT dere po njemu samo tako. Ok, jasno je meni zašto RT dere po njemu (puno muslimana u Rusiji, a Rusija ratuje dolje), ali bi trebali imati neku mjeru prema mogućem predsjedniku SAD-a koji bi htio dobre odnose sa njima.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 Empty Re: Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Post by Guest Thu 10 Dec - 22:33

gargamel0101 wrote:
EmberSpirit wrote:
Fénix wrote:Sami Ameri kažu da je to sve sranje što se nudi u ponudi.
trump definitivno nije sranje

čim ga mediji nevole, (dakle protiv trumpa laju yutarnji, index, zapadni mediji, russia today), i čim ga nitko nije kupio parama(dakle ne financiraju ga neke korporacije ili šta ja znam) i čin lik govori sve što mu padne napamet, vrijeđa sve , od imigranata, žena, lezba, pedera, muslimana, i opet mu nitko ništa ne može, ne samo to nego je sve popularniji po anketama,  - mislim da je Trump možda najbolje što je Amerika mogla ponuditi zadnjih par desetljeća

lik je za neoliberalni kapitalizam, manji udio države u ekonomiji, za još jače osobne slobode, za zaustavljanje muslimanske imigracije, općenito za smanjivanje imigracije, a prema vanka nije toliko nabrijan i ratoboran kao njegovi prethodnici, nije njemu do nekog sukoba sa rusima , njega to ne zanima toliko... ja bi definitivno glasova za njega da sam u USA
Eto ovo meni nije jasno. Lik je par puta rekao da je Putin odlična stvar za Rusiu a RT dere po njemu samo tako. Ok, jasno je meni zašto RT dere po njemu (puno muslimana u Rusiji, a Rusija ratuje dolje), ali bi trebali imati neku mjeru prema mogućem predsjedniku SAD-a koji bi htio dobre odnose sa njima.


jedan od razloga je što je rusija puna muslimana, pa moraju 
a drugi je razlog što je i putinu i rusima potreban neki konflikt.. oni bi najsretniji bili da im dođe ona ratoborna socijalistička lezba hillary, pa da zvecka raketama (falus simboli), a onda putin isto zvecka , a onda putinu skače popularnost jer imaju "vanjskog neprijatelja" itd itd..

ma vjerujem da niti Trump nije savršen(a tko je) ali s ozbirom šta je usa do sada imala.. busha, clintona, obamu, (to je zadnjih 30godina lol) trump je još daleko najbolji od svih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 Empty Re: Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Post by Guest Thu 10 Dec - 22:39

EmberSpirit wrote:
Fénix wrote:Sami Ameri kažu da je to sve sranje što se nudi u ponudi.
trump definitivno nije sranje

čim ga mediji nevole, (dakle protiv trumpa laju yutarnji, index, zapadni mediji, russia today), i čim ga nitko nije kupio parama(dakle ne financiraju ga neke korporacije ili šta ja znam) i čin lik govori sve što mu padne napamet, vrijeđa sve , od imigranata, žena, lezba, pedera, muslimana, i opet mu nitko ništa ne može, ne samo to nego je sve popularniji po anketama,  - mislim da je Trump možda najbolje što je Amerika mogla ponuditi zadnjih par desetljeća

lik je za neoliberalni kapitalizam, manji udio države u ekonomiji, za još jače osobne slobode, za zaustavljanje muslimanske imigracije, općenito za smanjivanje imigracije, a prema vanka nije toliko nabrijan i ratoboran kao njegovi prethodnici, nije njemu do nekog sukoba sa rusima , njega to ne zanima toliko... ja bi definitivno glasova za njega da sam u USA
Neki misle kako su baš svi loši i kako se tu stvari neće ni mijenjati. Određenima zapravo jako puno toga smeta i kod Trumpa i kod svih ostalih kandidata. Ispada kako traže previše, a to je u stvarnosti jako malo jer su imali daleko jače i veće državnike u povijesti. Kao i u Europi, mišljenje je u potpunosti isto po pitanju politike i elita te kako je to sve skupa jako, jako loše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 Empty Re: Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Post by Guest Thu 10 Dec - 23:20

Brain32 wrote:Samo ću jedno reć za Trumpa - MUDA!
Po prvi put nakon mnogo godina netko preko bare ima muda reć ono kaj treba reć.
Prvo sam se smijao kad je objavio kandidaturu - sada se sve manje smijem a sve više podržavam.
A jes da ima muda za reć, ima. Ko u ovom videu  :face:




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 Empty Re: Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Post by Guest Fri 11 Dec - 12:32

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 12316442_10156399785360725_4192806847967690622_n
rasta Trump među Republikancima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments - Page 2 Empty Re: Trump Polling Lead Surges After Anti-Muslim Comments

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum