ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Empty Re: Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Post by danni1 31/12/2020, 20:04

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
nemoj tako Vuče, ovo je neočekivana, ali lijepa gesta i velika pomoć Srbije
Ak je sarkazam ok..ako nije ne drzim vodu..muje da nas uce obrazu..bila je i suljina lijepa gesta u srebrenici pa je bezal brze od usaina bolta ...
jedno je doći komemorirati ... iz političke korektnosti, a drugo je iskeširati lovu
a i potres nema veze s ratom i ratnim žrtvama
Sve ima veze..i rat je nesreca koliko i potres..potres je nepogoda koja dodje nenajavljeno...a rat je nesreca kad ti druga strana najavi ima da te nema...u kompletu...koji najavi spaljenu zemlju do temelja..ak je tih milijun eura uracunat u onih 300 000 000 000.stete.ok..onda je sad 299 999 999 999..za milju manja..nek lik plati odstetu pa cemo mi petrinju,glinu uciniti parizom..
Vučino, s tobom se slažem u 99,9% slučajeva. Ovaj put ne.

Ne nudi nitko tebi pomoć niti meni. A jel smrdi pomoć iz Srbije pitaj one koji noćas noće na ledini.

danni1

Posts : 5159
2014-04-16


Noor likes this post

Back to top Go down

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Empty Re: Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Post by vuksadinare 31/12/2020, 20:12

danni1 wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Ak je sarkazam ok..ako nije ne drzim vodu..muje da nas uce obrazu..bila je i suljina lijepa gesta u srebrenici pa je bezal brze od usaina bolta ...
jedno je doći komemorirati ... iz političke korektnosti, a drugo je iskeširati lovu
ai potres nema veze s ratom i ratnim žrtvama
Sve ima veze..i rat je nesreća koliko i potres..potres je nepogoda koja dodje nenajavljeno ... a rat je nesreća kad ti druga strana najavi ima da nema ... u kompletu ... koji najavi spaljenu zemlju do temelja ..ak je tih milijun eura uracunat u onih 300 000 000 000.stete.ok..onda je sad 299 999 999 999..za milju manja..nek lik plati odstetu pa cemo mi petrinju, glinu uciniti parizom ..
Vučino, s tobom se slažem u 99,9% slučajeva. Ovaj put ne.

Ne nudi nitko tebi pomoć niti meni. A jel smrdi pomoć iz Srbije pitaj one koji noćas noć na ledini.
Boli me vise kurac za sve..ak neko poziva da ne prima pomoc npr od hasanbegovica a od vucica da..da bog da nas strefio potres 10 richtera ali sve
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Empty Re: Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Post by vuksadinare 31/12/2020, 20:15

..drugo ne zasluzujemo..proslo dva dana a vec gluparijama se bavimo..prvi plan kako veljaca trci sa spavacicom u pol bijela dana po zrinjevcu,maznuli zalihe,pozivi da se ne uplacuju ovima ili onima jer su ovi ideoloski protivnici,sulju se gleda kao boga zbog milju eura..pupovac broji krvna zrnca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Empty Re: Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Post by danni1 31/12/2020, 20:17

vuksadinare wrote:
danni1 wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
jedno je doći komemorirati ... iz političke korektnosti, a drugo je iskeširati lovu
ai potres nema veze s ratom i ratnim žrtvama
Sve ima veze..i rat je nesreća koliko i potres..potres je nepogoda koja dodje nenajavljeno ... a rat je nesreća kad ti druga strana najavi ima da nema ... u kompletu ... koji najavi spaljenu zemlju do temelja ..ak je tih milijun eura uracunat u onih 300 000 000 000.stete.ok..onda je sad 299 999 999 999..za milju manja..nek lik plati odstetu pa cemo mi petrinju, glinu uciniti parizom ..
Vučino, s tobom se slažem u 99,9% slučajeva. Ovaj put ne.

Ne nudi nitko tebi pomoć niti meni. A jel smrdi pomoć iz Srbije pitaj one koji noćas noć na ledini.
Boli me vise kurac za sve..ak neko poziva da ne prima pomoc npr od hasanbegovica a od vucica da..da bog da nas strefio potres 10 richtera ali sve
Pomoć je dobro došla od svakoga. 

Pusti ti prazne priće. kad se davim prihvatit ću i ruku onog koji me u vodu bacio.

_________________
Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Empty Re: Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Post by crvenkasti 31/12/2020, 20:33

danni1 wrote:
Pusti ti prazne priće. kad se davim prihvatit ću i ruku onog koji me u vodu bacio.

Kad Hrvatska još malo i bude totalno u kurcu, molit ćemo od Srbiju da nas prime u svoju državu i spase od propasti.

Nije to sramota kad si u takvoj situaciji.

A Srbi su naivni. To znamo već.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Empty Re: Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Post by Noor 31/12/2020, 20:33

vuksadinare wrote:
danni1 wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
jedno je doći komemorirati ... iz političke korektnosti, a drugo je iskeširati lovu
ai potres nema veze s ratom i ratnim žrtvama
Sve ima veze..i rat je nesreća koliko i potres..potres je nepogoda koja dodje nenajavljeno ... a rat je nesreća kad ti druga strana najavi ima da nema ... u kompletu ... koji najavi spaljenu zemlju do temelja ..ak je tih milijun eura uracunat u onih 300 000 000 000.stete.ok..onda je sad 299 999 999 999..za milju manja..nek lik plati odstetu pa cemo mi petrinju, glinu uciniti parizom ..
Vučino, s tobom se slažem u 99,9% slučajeva. Ovaj put ne.

Ne nudi nitko tebi pomoć niti meni. A jel smrdi pomoć iz Srbije pitaj one koji noćas noć na ledini.
Boli me vise kurac za sve..ak neko poziva da ne prima pomoc npr od hasanbegovica a od vucica da..da bog da nas strefio potres 10 richtera ali sve
Vuk, da je tvoja rit i rit tvoje djece sada na cesti...ne bi ovako pričao....
Ljudski je AV postupio, nema tu zbora.
Svaka kuna i svaki drugi oblik pomoci su dobrodošli i vrijede.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Empty Re: Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Post by crvenkasti 31/12/2020, 21:06

Dobro, samo nemojmo se čuditi samime sebi kad se jedan dan probudimo i postane nam jasno da smo Hrvati, a živimo sa Srbima.
U njihovoj državi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Empty Re: Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Post by immortal 31/12/2020, 22:57

crvenkasti wrote:Dobro, samo nemojmo se čuditi samime sebi kad se jedan dan probudimo i postane nam jasno da smo Hrvati, a živimo sa Srbima.
U njihovoj državi.
ovo prvo nam se već događa
drugo je nemoguća misija
to se ustvari dogodilo vama kada ste umjesto Yuge tj srbije dobili Hrvatsku
ne provociraj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Empty Re: Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Post by dzango 31/12/2020, 23:48

vuksadinare wrote:...a imat obraz ko đon ista primit od njega..pa da skapajem od gladi ne bi uzeo..a bio sam u slicnoj situaciji da moram primit pomoc a nisam primio jer mi je bilo vaznije sacuvat obraz a ne ponizit se i izgubit dostojanstvo...kao sto je rekao ferata u velom mistu..'ako triba i klub ukinut ukinut ga ali obraz ne izgubiti'
Ko neće pomoć, ne mora. Niko nikoga ne tera. Kome treba, neka se prikrpi za najosnovnije. Naročito jer to nije od Vućića i iz njegovog džepa već iz džepa istih takvih sa druge strane granice.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Noor likes this post

Back to top Go down

Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći - Page 12 Empty Re: Predsjednik Srbije:Srbija šalje Hrvatskoj milijun eura pomoći

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum