ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nole cestitao Hrvatima bozic sa rakijom mucenicom 'Cica Draza'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Nole cestitao Hrvatima bozic sa rakijom mucenicom 'Cica Draza' - Page 3 Empty Re: Nole cestitao Hrvatima bozic sa rakijom mucenicom 'Cica Draza'

Post by dzango 27/12/2020, 14:19

obala razuma wrote:
dzango wrote:
obala razuma wrote:
dzango wrote:
Nismo baš sigurni da joj je čestitao. Biće da gospođa mama sada slavi onaj drugi Božić.
đokovićevi i ćaća i mater su socijalistička stoka ,,nemati to pojma šta je nacija a kamoli religija 

al eto  lipoje tebi kurčit se tom gamadi ka i mojim hrvatoslavima današnjim hr socijalističkim rasistima
Lako za njih. Zato je Nole jebač keve ili ti bed moderfaker što bi rekao onaj crnja Semjuel L. Džekson.
minjaj dilera 

ovo virtualno ,,,velim 


neštate jebe 
skontaj sam 

moguti ja reć,,,al neš virovat
Ne menjam ja ništa. Čovek je najbolji na svetu u onome što radi. Tačka, nema dalje.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Nole cestitao Hrvatima bozic sa rakijom mucenicom 'Cica Draza' - Page 3 Empty Re: Nole cestitao Hrvatima bozic sa rakijom mucenicom 'Cica Draza'

Post by Guest 27/12/2020, 14:24

dzango wrote:
obala razuma wrote:
dzango wrote:
obala razuma wrote:
đokovićevi i ćaća i mater su socijalistička stoka ,,nemati to pojma šta je nacija a kamoli religija 

al eto  lipoje tebi kurčit se tom gamadi ka i mojim hrvatoslavima današnjim hr socijalističkim rasistima
Lako za njih. Zato je Nole jebač keve ili ti bed moderfaker što bi rekao onaj crnja Semjuel L. Džekson.
minjaj dilera 

ovo virtualno ,,,velim 


neštate jebe 
skontaj sam 

moguti ja reć,,,al neš virovat
Ne menjam ja ništa. Čovek je najbolji na svetu u onome što radi. Tačka, nema dalje.
to je smisao dobra  biti vrijedan ,,,al ako si plaćen za to i nemožeš to pojmit 

plati ,,,,mudrije od sebe 

,,dobro on tog i ne triba biti svistan ,,,srbizam mu je podvalio zločin u prepečenici 

al ako si negdi cijeni to ,,imadni savjetnike,plati ih 
ne brukaj se ka sa korona govnanjem po zadru ,,, ka sa divljanjem na terenu 

uništit će sebe ,,postaje jadan 
uistinu mi ga je žao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nole cestitao Hrvatima bozic sa rakijom mucenicom 'Cica Draza' - Page 3 Empty Re: Nole cestitao Hrvatima bozic sa rakijom mucenicom 'Cica Draza'

Post by RayMabus 27/12/2020, 14:30

AssadNaPodmornici wrote:inače taj Đoković najgore od svega nije iskvarena osoba.. iz mješanog je braka, jedan od najboljih sportaša na svijetu i naravno svi ga svojataju ..

a on osobno nije baš previše pametan , vjerojatno i ne zna šta je drža u ruci.. da mu je netko stavio sliku Pavelića sa onim muslimanskim fesom na glavi i rekao "ovo ti je dokaz prave multikulturalnosti ovih prostora, ovaj čovjek je bio borac za pravdu i nazvao sam rakiju po njemu " ovaj bi držao to i smješkao se.. kao onaj splitski tenisač koji je završio pravni fakultet u avionu lol, a ekipa ovdje uče sate i sate svaki dan i idu na predavanja i jedva im ide..

Otprilike. No on je to šta je jer odlično igra tenis a ne šta mu je teško riješiti test inteligencije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Nole cestitao Hrvatima bozic sa rakijom mucenicom 'Cica Draza' - Page 3 Empty Re: Nole cestitao Hrvatima bozic sa rakijom mucenicom 'Cica Draza'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum