ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by vuksadinare 23/12/2020, 13:35

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:kak slovenci nemreju vec vise od mjesec i pol smanjiti broj zarazenih a dans imaju skoro 2000 a imaju jace mjere neg sto si ih ti uveo...e moj cacicko pada ti broj jer ste se gotovo svi zarazili i nema vise prostora za sirinje virusa...netko je prosoa sa tezim posljedicama a vecina sa laksim ili neznatnim...ovo sa 'uspjesnim' mjerama mi ide na kurac...mjere su uspjesne onoliko koliko ih ce se ljudi pridrzavati...pada i bosni broj a gotovo da i nemaju mjera..
točno to

iskreno ja da sam rizična osoba - baš suprotno, navija bi da nema nikakvih mjera(iako mjere nemaju utjecaja) , tih par kritičnih mjeseci bi se sakrio i izolira, a ostali neka se zaraze.. kada zdravi prebole, virus se nema gdje hvatati i širiti i on nestaje..
cacic je vec prglasio pobjedu kao i plenki proljetos..a evo nam na pragu lokalnih izbora..ko nas ne zna :)

vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by vili40 23/12/2020, 13:39

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:kak slovenci nemreju vec vise od mjesec i pol smanjiti broj zarazenih a dans imaju skoro 2000 a imaju jace mjere neg sto si ih ti uveo...e moj cacicko pada ti broj jer ste se gotovo svi zarazili i nema vise prostora za sirinje virusa...netko je prosoa sa tezim posljedicama a vecina sa laksim ili neznatnim...ovo sa 'uspjesnim' mjerama mi ide na kurac...mjere su uspjesne onoliko koliko ih ce se ljudi pridrzavati...pada i bosni broj a gotovo da i nemaju mjera..
opet ga tešeš po starom i slušaš budaletine umjesto pametnih ljudi.Kako ne možeš shvatiti da se jedan dobar dio ljudi nikad čak ni onda neće pridržavati naivnih preporuka?????Dakle ne ovisi od nas ništa jer će ravnozemljaši iz krda širiti zarazu onoliko koliko će im to biti omogućeno,što je veći dio krda u toru to će se ovo zlo manje širiti.Sad je čitav svijet blesav što zaključava i pokušava na razne načine smanjivati kontakte jedino su tvoji lauci i bababakići pametni.Genijalci tvrde već skoro dva mjeseca da smo na vrhuncu i da postižemo imunitet krda,koliko je poslije umrlo ljudi da konjine koji su ih slušali napokon nešto poduzmu?Znao sam i to da nakon što se malo stegne obruč vi genijalci pad(u bolnicama ga još nema)pripisivati svojoj genijalnosti i izračunima da smo postigli imunitet krda,još samo izvalite da nam ni cijepljenje nije potrebno.Budaletine teške.
kaj ti pricas?..pa kak objasnjavas da kod nas mjere donesene prije desetak dana pale a npr.kod janeza,osteriha,brita ne..kao i kod svaba..napomenuo sam i bosnu koja ima blage mjere pa je i kod njih pad..u cemu je tajna uspjeha bosanaca i nas a npr.ne kod janeza,osteriha,brita,sveda,svaba
sad tek razumijem zašto se tu na forumu toliko psuje,stvarno se teško suzdržati
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by vuksadinare 23/12/2020, 13:40

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:kak slovenci nemreju vec vise od mjesec i pol smanjiti broj zarazenih a dans imaju skoro 2000 a imaju jace mjere neg sto si ih ti uveo...e moj cacicko pada ti broj jer ste se gotovo svi zarazili i nema vise prostora za sirinje virusa...netko je prosoa sa tezim posljedicama a vecina sa laksim ili neznatnim...ovo sa 'uspjesnim' mjerama mi ide na kurac...mjere su uspjesne onoliko koliko ih ce se ljudi pridrzavati...pada i bosni broj a gotovo da i nemaju mjera..
opet ga tešeš po starom i slušaš budaletine umjesto pametnih ljudi.Kako ne možeš shvatiti da se jedan dobar dio ljudi nikad čak ni onda neće pridržavati naivnih preporuka?????Dakle ne ovisi od nas ništa jer će ravnozemljaši iz krda širiti zarazu onoliko koliko će im to biti omogućeno,što je veći dio krda u toru to će se ovo zlo manje širiti.Sad je čitav svijet blesav što zaključava i pokušava na razne načine smanjivati kontakte jedino su tvoji lauci i bababakići pametni.Genijalci tvrde već skoro dva mjeseca da smo na vrhuncu i da postižemo imunitet krda,koliko je poslije umrlo ljudi da konjine koji su ih slušali napokon nešto poduzmu?Znao sam i to da nakon što se malo stegne obruč vi genijalci pad(u bolnicama ga još nema)pripisivati svojoj genijalnosti i izračunima da smo postigli imunitet krda,još samo izvalite da nam ni cijepljenje nije potrebno.Budaletine teške.
kaj ti pricas?..pa kak objasnjavas da kod nas mjere donesene prije desetak dana pale a npr.kod janeza,osteriha,brita ne..kao i kod svaba..napomenuo sam i bosnu koja ima blage mjere pa je i kod njih pad..u cemu je tajna uspjeha bosanaca i nas a npr.ne kod janeza,osteriha,brita,sveda,svaba
sad tek razumijem zašto se tu na forumu toliko psuje,stvarno se teško suzdržati
pitam te u cemu je tajna?..ne vadi se sad..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by Guest 23/12/2020, 13:43

vuksadinare wrote:

cacic je vec prglasio pobjedu kao i plenki proljetos..a evo nam na pragu lokalnih izbora..ko nas ne zna :)

Što mu je bezveze, jer je jasno kako je ishod izbora unaprijed određen.
Čačić župan, a Čehod gradonačelnik, a kako je Čačiću cilj potpuna kontrola nad cijelom županijom pa tako i gradom Varaždinom, jasno je da će biti razočaran ishodom izbora, ma koliko se trudio pa i politizirao oko stvari o kojima evidentno nema pojma s pojmom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by vuksadinare 23/12/2020, 14:03

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:

cacic je vec prglasio pobjedu kao i plenki proljetos..a evo nam na pragu lokalnih izbora..ko nas ne zna :)

Što mu je bezveze, jer je jasno kako je ishod izbora unaprijed određen.
Čačić župan, a Čehod gradonačelnik, a kako je Čačiću cilj potpuna kontrola nad cijelom županijom pa tako i gradom Varaždinom, jasno je da će biti razočaran ishodom izbora, ma koliko se trudio pa i politizirao oko stvari o kojima evidentno nema pojma s pojmom.
ma ja mu ni'š ne zamjeram...skuzio je da ne stoji bas dobro i jednostavno prepisao plenkijev recept od proljetos...sam mi nije jasno tko moze to popusit tipa vili...jebote janezi u ocaju stroge mjere korona ne popusta...ista stvar osterih..svabija...a ovaj svojim mjerama sjebo koronu..sljedeci tjedan ce imat 0...ko i one mufljoze u istiri koji su imali do kraja tursiticke sezone 0 bodova sto se tice zarazenih a drugi dan kak je sezona prosla brojka zarazenih 70
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by vili40 23/12/2020, 14:15

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:

cacic je vec prglasio pobjedu kao i plenki proljetos..a evo nam na pragu lokalnih izbora..ko nas ne zna :)

Što mu je bezveze, jer je jasno kako je ishod izbora unaprijed određen.
Čačić župan, a Čehod gradonačelnik, a kako je Čačiću cilj potpuna kontrola nad cijelom županijom pa tako i gradom Varaždinom, jasno je da će biti razočaran ishodom izbora, ma koliko se trudio pa i politizirao oko stvari o kojima evidentno nema pojma s pojmom.
ma ja mu ni'š ne zamjeram...skuzio je da ne stoji bas dobro i jednostavno prepisao plenkijev recept od proljetos...sam mi nije jasno tko moze to popusit tipa vili...jebote janezi u ocaju stroge mjere korona ne popusta...ista stvar osterih..svabija...a ovaj svojim mjerama sjebo koronu..sljedeci tjedan ce imat 0...ko i one mufljoze u istiri koji su imali do kraja tursiticke sezone 0 bodova sto se tice zarazenih a drugi dan kak je sezona prosla brojka zarazenih 70
pa jebo te čačić u dupe,pusti njega ali dal stvarno misliš da je cijela europa mutava što je donijela puno strože mjere od naših i da ste na drugoj strani jedino pametni lauc,bababakić i ti.Svijet bi propao bez vas i vi ste jedina svjetla točka u ovom zlu i vjerojatno ste vi ono malo svjetlo na kraju tunela koje bi nas moglo strefiti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by vuksadinare 23/12/2020, 14:18

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:

cacic je vec prglasio pobjedu kao i plenki proljetos..a evo nam na pragu lokalnih izbora..ko nas ne zna :)

Što mu je bezveze, jer je jasno kako je ishod izbora unaprijed određen.
Čačić župan, a Čehod gradonačelnik, a kako je Čačiću cilj potpuna kontrola nad cijelom županijom pa tako i gradom Varaždinom, jasno je da će biti razočaran ishodom izbora, ma koliko se trudio pa i politizirao oko stvari o kojima evidentno nema pojma s pojmom.
ma ja mu ni'š ne zamjeram...skuzio je da ne stoji bas dobro i jednostavno prepisao plenkijev recept od proljetos...sam mi nije jasno tko moze to popusit tipa vili...jebote janezi u ocaju stroge mjere korona ne popusta...ista stvar osterih..svabija...a ovaj svojim mjerama sjebo koronu..sljedeci tjedan ce imat 0...ko i one mufljoze u istiri koji su imali do kraja tursiticke sezone 0 bodova sto se tice zarazenih a drugi dan kak je sezona prosla brojka zarazenih 70
pa jebo te čačić u dupe,pusti njega ali dal stvarno misliš da je cijela europa mutava što je donijela puno strože mjere od naših i da ste na drugoj strani jedino pametni lauc,bababakić i ti.Svijet bi propao bez vas i vi ste jedina svjetla točka u ovom zlu i vjerojatno ste vi ono malo svjetlo na kraju tunela koje bi nas moglo strefiti.
...ti opet šumom..ja nemam ni'š protiv mjera samo kazem da se opet igraju igrice i izvlace politicki bodovi i prikazuje stanje koje nije tocno ili je mozda tek djelomicno tocno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by vili40 23/12/2020, 15:01

zadnji put sam bio u kafiću ne znam ni sam kad ali kad sam vidio što se unutra događa prisjelo mi je.Ližu šank,rukuju se,dodavaju si pepeljare,grljašće se,viču jedan na drugog,pišaju na sve strane samo ne u pisoar itd.a gdje su tu rođendani i razne druge fešte?Naravno da je to trebalo ključati ranije,neki postotak bi bilo oboljelih i umrlih sigurno manje.A neki poslodavci zabranili oboljelima da ostale zaposlenike navode kao kontakte,totalna ludnica i raspašoj.Zbog svega toga i ja sam bio sretan dobitnik pa me prirodno cijepilo,pas mater neredu i budalašima.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by vili40 23/12/2020, 15:12

eto pa ti sad daj ovom letećem holandezu preporuku

Pijani vozač kod Trilja sletio s ceste, automobil ostao na stablu
Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 73c106eb-637e-461a-9b50-13ff65dc98fb
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by Eroo 23/12/2020, 15:17

Po sjećanju, čini mi se da je govorio da je za " stare mjere" da  nisu dobre, sad su 
kao dobre. Je li taj čovjek slijedi ono šta priča svakodnevno?
Postoje 4 mjere i njih stvarno ne bi trebalo ponavljati kao papagaj.
To se nikad nije mijenjalo, osim komunikacija među županija .
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by vili40 23/12/2020, 15:20

:D:eto došao je još jedan ekspert iz nase odjel mars.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by Eroo 23/12/2020, 15:25

vili40 wrote::D:eto došao je još jedan ekspert iz nase odjel mars.
Jedan ugledni kolega s ovog foruma zna nešto o meni kad je to u pitanju.

Štaš, uvik pomažem tamo di mislim da mogu pridonijeti. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by darth_vader 23/12/2020, 15:39

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera - Page 3 Empty Re: Djikic:Nove mjere nemaju smisla jer stare djeluju!Sprajc:Ali,zar niste pisali apel protiv starih mjera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum