ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbi blokirani na HR granici

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Srbi blokirani na HR granici - Page 3 Empty Re: Srbi blokirani na HR granici

Post by Serbinho-3 19/12/2020, 23:33

Legendovich wrote:
Serbinho-3 wrote:https://www.blic.rs/vesti/drustvo/tri-kilometra-presli-za-11-sati-ne-prestaju-guzve-na-granicama-srbi-iz-dijaspore/jhq7nqr
sto piti i pojisti,ajd ajd,ali đe guzicu isprazniti..??? :rasta :rasta :rasta


Ljubinku po zimi uz put na nekoj njivi nadjubriti :cleanteeth


Serbinho-3

Posts : 26485
2014-08-25


Back to top Go down

Srbi blokirani na HR granici - Page 3 Empty Re: Srbi blokirani na HR granici

Post by Guest 19/12/2020, 23:44

veber wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Nečak ti je pretpostavljam hrvatski državljanin dakle eu državljanin.

Vidi pod državljani trećih država i prijelaz granice.
glupost..kad naidjem na bilo sto od RH do svabije,a moram tamo proci,svapske tablice samo pogledaju i manu rukom da prodjem..
ti lažeš konstantno.
Sto konkretno,ne samo neurozno vristati ko nepojebena cura..Lazes ..Lazes..!!!..
dakle,u finom kulturnom autu,sa svapskim tablicama,uvijek kad dojdem na granicu,osterajheri,svabe mi mahnu da prodjem,u smjeru,kad se vracam za svabiju...kad idem doli,Zlovenci i RH policija uredno u komp i provjere,slobodno bez zadrzavanja nastavim..

to sto sam ja kultivirana faca,cak vise licim na germana nego ti,pa zat oglat prolazim,nisam ja kriv..ti sa svojom jarhead glavom i iskezenim zubima,naravno da moras kozjim putovima i prelazima,kako si rekao jednom da takve oristis..nisam ti ja za to kriv.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum