ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 7/3/2021, 14:20

End wrote:nepunih 9 sati ti već na opijatima

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/3/2021, 15:40

čestitke na pobjedi i 3 boda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/3/2021, 16:11

karlitovnačin wrote:čestitke na pobjedi i 3 boda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/3/2021, 12:51

Pobjednik kup utakmice Gorica - Hajduk igra polufinale protiv Dinama u gostima.
Dakle, još jedna sezona gdje Hajduk neće doma odigrati kup utakmicu, a uz sve to se lagano otvaraju vrata Rijeci za još jedan kup.

Još jedna režija HNS-a i GNK Lopova (i njihove kujice riječice).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 8/3/2021, 13:05

hahahaha
ovakvih teorija se ravnozemljaši ne bi posramili
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/3/2021, 13:25

Da, da... Govori netko tko na drugim temama ne staje kmečati lopovi, lopovi...

Hajduk na Poljudu nije odigrao kup utakmicu više od 5 godina, zadnji put protiv Dinama još kad je bio sistem dvije utakmice po fazama. 
Sve je to slučajno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 8/3/2021, 14:00

Pretpostavljam da dežurni redikul opet vidi nekakve urote oko izvlačenja kupa pošto su se i po ostalim forumima uskokodakali. Jedino pošteno po njima bi bilo da igraju doma s Oriolikom. Cvile radi polufinala, a tek trebaju Goricu proći od koje se ove sezone dva puta gubili.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 8/3/2021, 14:15

Andreas Goldberger wrote:Pobjednik kup utakmice Gorica - Hajduk igra polufinale protiv Dinama u gostima.
Dakle, još jedna sezona gdje Hajduk neće doma odigrati kup utakmicu, a uz sve to se lagano otvaraju vrata Rijeci za još jedan kup.

Još jedna režija HNS-a i GNK Lopova (i njihove kujice riječice).
Jebote, ti si stvarno bolestan čovjek i to teško bolestan ... Idi se liječi već jednom ... 
Inače, ima jedna kombinacija u kojoj HNK Lutalica može do finala kupa, naravno ako prođe Goricu i dođe do Dinama ... Opširnije ti budem rekao za 2-3 tjedna ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/3/2021, 14:25

Roland Deschain wrote:Pretpostavljam da dežurni redikul opet vidi nekakve urote oko izvlačenja kupa pošto su se i po ostalim forumima uskokodakali. Jedino pošteno po njima bi bilo da igraju doma s Oriolikom. Cvile radi polufinala, a tek trebaju Goricu proći od koje se ove sezone dva puta gubili.
Pretpostavljam da uopće nisi otvorio moj komentar jer si čvrsto odlučio da sam ti na ignor listi (a od prvog dana kad si to objavio nisi prestao mene komentirati lol!)

Idiote, kakav Oriolik? Ovaj sustav nije pošten i to će ti svatko normalan i realan kazati. Hajduk već više od 5 godina nije odigrao doma kup utakmicu, a primjerice samo ove sezone Gorica igra tri kup utakmice doma, Dinamo dvije za redom doma. Tako da ova priča nema veze s polufinalom, nego sustavom natjecanja, a ja sam prije par dana pisao o tome dok ždrijeb polufinala još nije ni bio.

Ili treba vratiti stari sustav gdje se igraju dvije utakmice (doma, u gostima) i finale jedna na neutralnom terenu, ili treba napraviti sustav kao u bivšem Davis cup-u gdje se prve godine kad se dva suparnika sastaju ide na ždrijeb, a onda onaj tko je bio domaćin u sljedećem susretu te dvije ekipe (kadse sljedeći put sastanu)  bude gost(pričam o kup utakmici gdje se sastaju dva suparnika iz istog ranga). Nema potrebe detaljno objašnjavati zašto je to puno bolje i poštenije nekome poput tebe koji je toliko zarastao u svom svijetu gdje su privilegije i privilegiranost sasvim normalna stvar (uostalom, jednom si napisao na sličnu temu: "pa što ima veze, neka je, ko vas jebe...").
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 8/3/2021, 14:41

Zeko wrote:
Andreas Goldberger wrote:Pobjednik kup utakmice Gorica - Hajduk igra polufinale protiv Dinama u gostima.
Dakle, još jedna sezona gdje Hajduk neće doma odigrati kup utakmicu, a uz sve to se lagano otvaraju vrata Rijeci za još jedan kup.

Još jedna režija HNS-a i GNK Lopova (i njihove kujice riječice).
Jebote, ti si stvarno bolestan čovjek i to teško bolestan ... Idi se liječi već jednom ... 
Inače, ima jedna kombinacija u kojoj HNK Lutalica može do finala kupa, naravno ako prođe Goricu i dođe do Dinama ... Opširnije ti budem rekao za 2-3 tjedna ...
Kuglice se griju samo da bi se kmečavce onemogućilo. Rijeki se namjesti najslabiji protivnik, a njima gostovanje. Bože, kakvi bolesnici.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 8/3/2021, 15:09

ne znam čemu dreka iz sekte kad će njihova odiseja u kupu završiti u gorici?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/3/2021, 15:35

Dobro.nastranu amperova bolest.
Ali.jel moguce da hnk sekta vec 6 godina nijednu kup utakmicu igrala kod kuce.???
A i zaista je bolesnik bar u necem u pravu.
Rijeka je dinamova kurva bez ikakve price

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/3/2021, 16:31

FRANK wrote:Dobro.nastranu amperova bolest.
Ali.jel moguce da hnk sekta vec 6 godina nijednu kup utakmicu igrala kod kuce.???
A i zaista je bolesnik bar u necem u pravu.
Rijeka je dinamova kurva bez ikakve price
Bolest zvana Hajduk.  :D

Na stranu tvoja ludost,ali ti si jedini realan dinamovac tu na ovom šupku od foruma.
Naravno da nije normalno, ja sam prije par dana o tome pisao, javio sam se i Hajduku po tom pitanju kao član i pretplatnik (iako ni ne živim u Hrvatskoj) jer jebeno nije normalno niti pošteno. I nek klub napravi nešto (ne kmečanje i žalopojke jer od toga nema ništa) nego klub nek napravi nešto da se to promjeni, a ne da Poljud ni sljedećih 5 godina ne vidi kup utakmicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/3/2021, 16:57

Ja sam.Dinamovac koji nevoli Mamica zeli pravdu i postenje i voli svoj klub.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/3/2021, 18:05

FRANK wrote:Dobro.nastranu amperova bolest.
Ali.jel moguce da hnk sekta vec 6 godina nijednu kup utakmicu igrala kod kuce.???
A i zaista je bolesnik bar u necem u pravu.
Rijeka je dinamova kurva bez ikakve price
Moguće je u ovakvoj Hrvatskoj, jebat ga...
Govore da Amper piše o zavjerama kad govori da se sve namista da Rijeka osvoji kup...
A to je u biti točno...
Moraju nekako nagradit kvarnerskog vazala Miska i ne prežu od ničega da to ostvare...
Pajač je prošlo kolo pokaza šta će se odvijat do kraja sezone...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/3/2021, 19:01

fridrih-niche wrote:
FRANK wrote:Dobro.nastranu amperova bolest.
Ali.jel moguce da hnk sekta vec 6 godina nijednu kup utakmicu igrala kod kuce.???
A i zaista je bolesnik bar u necem u pravu.
Rijeka je dinamova kurva bez ikakve price
Moguće je u ovakvoj Hrvatskoj, jebat ga...
Govore da Amper piše o zavjerama kad govori da se sve namista da Rijeka osvoji kup...
A to je u biti točno...
Moraju nekako nagradit kvarnerskog vazala Miska i ne prežu od ničega da to ostvare...
Pajač je prošlo kolo pokaza šta će se odvijat do kraja sezone...
;)
Isto ti je moj niche i u italiji svi od predsjednika saveza do najzadnjeg linijskog suca su se svi urotili protiv Juventusa. I tako to traje desetljecima. Koaliraju sa crnim vragom samo da je skinit i unistit Juve. Ali Juve je kao Feniks ptica

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/3/2021, 19:07

Sve nastranu ali ta politika Rijeke je bjedna.
Kao rodjeni Dinamovac uvik jesam i uvik cu tvrditi da je nahveci derbi hrvatskog nogometa DINAMO Hajduk. Dva najveca i najslavnija kluba. Odrastao sam u emigraciji i uvik smo bili podjeljeni na Dinamo ili Hajduk.
Dosta Hercegovaca je navijalo za Velez mada to sada vjedto kriju.
Jedan iz Gruda samnom odrastao igrao se ista generacija zajedno u skolu isli. On je tada bija zestoki Velezovac. Vaha Baka itd. 
Sretnemo se u Medjugorju nakon 20 godina 2009 i malo u pricu on zestoki dinamovac. Ja ga pitam otkad to zar nisi bija Velezovac. Lik se naljutio i nikad mi se vise nije javija.
A prvi put u hrvatsku dosa 3 godine nakon rata. I sad zivi u Munchenu i ustasuje na veliko i kune se u zdravka mamica

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 8/3/2021, 20:06

Andreas Goldberger wrote:
FRANK wrote:Dobro.nastranu amperova bolest.
Ali.jel moguce da hnk sekta vec 6 godina nijednu kup utakmicu igrala kod kuce.???
A i zaista je bolesnik bar u necem u pravu.
Rijeka je dinamova kurva bez ikakve price
Bolest zvana Hajduk.  :D

Na stranu tvoja ludost,ali ti si jedini realan dinamovac tu na ovom šupku od foruma.
Naravno da nije normalno, ja sam prije par dana o tome pisao, javio sam se i Hajduku po tom pitanju kao član i pretplatnik (iako ni ne živim u Hrvatskoj) jer jebeno nije normalno niti pošteno. I nek klub napravi nešto (ne kmečanje i žalopojke jer od toga nema ništa) nego klub nek napravi nešto da se to promjeni, a ne da Poljud ni sljedećih 5 godina ne vidi kup utakmicu.
Evo vidiš da i realnih dinamovaca ima, dok realnih hajdukovaca nema, ne na ovom šupku od foruma, nego u cijelom svijetu ... Ustvari ima jedan, ali ni taj se nije rodio realan, kakav je sad, nego sam ga ja malo doveo u red ... Nije bilo lako, ali vrijedilo je ... A gle, moj stariji brat je hajdukovac i on nije taj jedan ... On trabunja isto kaj i ti ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/3/2021, 20:30

Zeko wrote:
Andreas Goldberger wrote:
FRANK wrote:Dobro.nastranu amperova bolest.
Ali.jel moguce da hnk sekta vec 6 godina nijednu kup utakmicu igrala kod kuce.???
A i zaista je bolesnik bar u necem u pravu.
Rijeka je dinamova kurva bez ikakve price
Bolest zvana Hajduk.  :D

Na stranu tvoja ludost,ali ti si jedini realan dinamovac tu na ovom šupku od foruma.
Naravno da nije normalno, ja sam prije par dana o tome pisao, javio sam se i Hajduku po tom pitanju kao član i pretplatnik (iako ni ne živim u Hrvatskoj) jer jebeno nije normalno niti pošteno. I nek klub napravi nešto (ne kmečanje i žalopojke jer od toga nema ništa) nego klub nek napravi nešto da se to promjeni, a ne da Poljud ni sljedećih 5 godina ne vidi kup utakmicu.
Evo vidiš da i realnih dinamovaca ima, dok realnih hajdukovaca nema, ne na ovom šupku od foruma, nego u cijelom svijetu ... Ustvari ima jedan, ali ni taj se nije rodio realan, kakav je sad, nego sam ga ja malo doveo u red ... Nije bilo lako, ali vrijedilo je ... A gle, moj stariji brat je hajdukovac i on nije taj jedan ... On trabunja isto kaj i ti ...
A brat ti je tovar???
Ufff znaci i tebi je gadno ka i meni.
Ja i stari dibamovci a mater stric ujci sestre rodbina hajdukovci

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/3/2021, 21:18

Hajduk živi vječno!
Usprkos ljudima u crnom i međugorskoj hobotnici...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/3/2021, 22:25

fridrih-niche wrote:
Moguće je u ovakvoj Hrvatskoj, jebat ga...
Govore da Amper piše o zavjerama kad govori da se sve namista da Rijeka osvoji kup...
A to je u biti točno...
Moraju nekako nagradit kvarnerskog vazala Miska i ne prežu od ničega da to ostvare...
Pajač je prošlo kolo pokaza šta će se odvijat do kraja sezone...
;)
Pa pogledaj samo kakvo suđenje Rijeka ima nakon što je Miško zakmeča i krenuo s prijetnjama, a raspuštena je i sudačka organizacija. Kakvo je samo suđenje protiv Hajduka bilo gdje je Hajduk igrački razbio Rijeku na njihovom terenu onako kako ja nisam do sad vidio, a sudac poništi čisti gol i još im svira smiješan penal u 95-oj...

Ja ne kažem da će Rijeka uzeti kup jer u silaznoj su putanji, ali da im se izlazi u susret to je sigurno. Kao što je sigurno da su Dinamova kujica koji hrvatskim nogometom vlada jednako kao što je Bandić vladao Zagrebom. Kupiti, kupiti što više možeš, vječnike, privatnike, do jučerašnje suparnike. A Mišković ionako nema ili ne želi ulagati svoj novac, pa će se radije prodati i zadovoljiti mrvicama koje mu bace na stol. A sami protiv svih, "majstori s Kvarnera" ionako se ne bune previše. Tim licemjernim jadnicima je smetao jedan Bišćan ali ne smeta Mišković koji liže šupak bjeguncu iz Međugorja. Žalosno i jadno za njih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 30 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum