ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Mon 22 Feb - 19:10

Andreas Goldberger wrote:Tija mu rođo pokloniti dres, ne želi čuti...
Da će sam kupiti, dva dana neće pušiti i kupiti će dres s imenom...
Laze ka pas. Otkud njemu 600kuna da kupi dres???
Klosar je klosaru od rodjaka da dres ali on sad glumi facu da je neki ljubitelj hajduka koji od kluba neuzima nista a daje sve. 
Ko ga nezna skupo bi ga platija. Klosar

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Tue 23 Feb - 16:45

jasambrend wrote:Aj probaj te frizirane pamflete prodati nekoj vrtićkoj djeci koja nisu uspjela popratiti kronologiju svega, nemoj ovdi pliz...
Joj, daj brend ne seri ... Kad se pikne u Hajduka i njegove lopove onda su to frizirani pamfleti, a kad se pikne u Dinamo i Mamića onda je to istina ... Znam ja kaj je navijačka strast, al' daj o'ladi malo ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Tue 23 Feb - 18:45

Zeko wrote:
jasambrend wrote:Aj probaj te frizirane pamflete prodati nekoj vrtićkoj djeci koja nisu uspjela popratiti kronologiju svega, nemoj ovdi pliz...
Joj, daj brend ne seri ... Kad se pikne u Hajduka i njegove lopove onda su to frizirani pamfleti, a kad se pikne u Dinamo i Mamića onda je to istina ... Znam ja kaj je navijačka strast, al' daj o'ladi malo ...

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 23 Feb - 23:47

Hajduk Split - Page 20 154157385_266783228355871_7327747579960945570_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=2nStIDMboWEAX_GGpui&_nc_ht=scontent-lhr8-1
Kako se veliki Nikola popišao po mnogima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Wed 24 Feb - 7:44

:tu

E, i odjebite svi tatičari s ove svete teme. :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Wed 24 Feb - 9:20

opet se pametni tovari javljaju izvana, a jedva dočekali pobjeći iz te šuge od kluba
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 24 Feb - 11:35

End wrote:opet se pametni tovari javljaju izvana, a jedva dočekali pobjeći iz te šuge od kluba
Bla, bla, bla...

Javio se onaj koji je mogao s 17 godina pobjeći, pa ipak nije. Zato prestani srati, baci drkicu na mesića i odjebi s ove teme.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Wed 24 Feb - 13:01

istina trebao je prihvatiti ponudu kaštel sućurca, možda bi na koncu ipak napravio karijeru i izbjegao šamare dinama
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Wed 24 Feb - 13:44

End wrote:istina trebao je prihvatiti ponudu kaštel sućurca, možda bi na koncu ipak napravio karijeru i izbjegao šamare dinama
A sta mislis da je zaigrao za Garazu sa pujanki.
Koje bi zemlhe bile najatraktivnije za odvikavanje od ovisnosti
Spanjolska Italija Malta ili Herceg Bosna

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 24 Feb - 16:00

"Zato prestani srati, baci drkicu na mesića i odjebi s ove teme"

Dakle, jedino je drkicu na mesića bacio...  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 24 Feb - 18:21

Livaja je sad junak , a opet ce ga krajem lipnja razapeti kad ode . Prigovarati ce mu se da je dosao samo odrzavati formu dok ne potpise u ljeto za neki europski klub,da je uzeo mjesto nekom bilom tiću iz libanona , da se nije zalagao ,da nije pristao na nove uvjete eventualnog novog ugovora jer je pohlepna svinja

Ironicno da potpises igraca koji ce biti slobodan pregovarati sa svima , a istovremeno imas caktasa koji zbog toga nece biti u sastavu dok mu ugovor ne istekne


Vizija ,ali za novi apartman debelog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Wed 24 Feb - 18:43

Beef Supreme wrote:Ironicno da potpises igraca koji ce biti slobodan pregovarati sa svima , a istovremeno imas caktasa koji zbog toga nece biti u sastavu dok mu ugovor ne istekne
Smijeh
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 24 Feb - 20:07

Beef Supreme wrote:Livaja je sad junak , a opet ce ga krajem lipnja razapeti kad ode . Prigovarati ce mu se da je dosao samo odrzavati formu dok ne potpise u ljeto za neki europski klub,da je uzeo mjesto nekom bilom tiću iz libanona , da se nije zalagao ,da nije pristao na nove uvjete eventualnog novog ugovora jer je pohlepna svinja

Ironicno da potpises igraca koji ce biti slobodan pregovarati sa svima , a istovremeno imas caktasa koji zbog toga nece biti u sastavu dok mu ugovor ne istekne


Vizija ,ali za novi apartman debelog
:rofl :rofl :rofl

Livaja nije nikakav junak niti znam nekog tko ga takvim gleda. Čovjek je došao iz obiteljskih razloga u Split, to je glavni razlog potpisa za Hajduk i to je ok. Igra za mali novac s obzirom na kvalitetu koji ima i to je isto ok.
Ako ode na lito, i to je isto ok nek pruži dobre igre i pomogne u ovom periodu do lita. Isto tako, postoji mogućnost i da ostane, kao i s Kalinićem.

Caktaš je druga priča, on sebe ne vidi više u Hajduku, dok s druge strane odbija transfer i odbija smanjiti ugovor što znači da poslin lita neće više biti u klubu. U svome tome ima nešto što se zove atmosfera u momčadi, a o tome isto treba voditi računa. Na stranu kvaliteta koju Caktaš ima. 

I btw. ovo sam zadnjih par dana pročitao na više mjesta od "velikih" navijača Hajduka. Da što će ti Livaja na 4 mjeseca. A ti isti su kad je Rijeka dovela Drmića ili Osijek Santinija (isto do kraja sezone) pisali kako se Rijeka/Osijek pojačavaju, a Hajduk dovodi drugoligaškog igrača iz Italije. Ista stvar je u Rijeci/Osijeku vrhunski posao, u Hajduku nešto što je smiješno. A Santini još ni nema riješene papire i pravo nastupa. Da ga je Hajduk doveo pod tim uvjetima i da nema pravo nastupa vrištali bi portali i forumi o smiješnom Hajduku, a ti bi blejao o nekakvim apartmanima.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Wed 24 Feb - 21:03

Vidi dragi amperu. Nije Livaja problem kao Igrac. Madà je bomba.
Livajin obiteljski background odaje naznake da bi lako mogao zavrsiti sa iglom u venama ili ovisnost o dopu
Bio mu je jedan rodjak na forumu neko vrijeme znas i sam o kakvoj se obitelji radi.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 24 Feb - 21:06

FRANK wrote:
Livajin obiteljski background odaje naznake da bi lako mogao zavrsiti sa iglom u venama ili ovisnost o dopu
Bio mu je jedan rodjak na forumu neko vrijeme znas i sam o kakvoj se obitelji radi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Wed 24 Feb - 21:27

Beef Supreme wrote:
FRANK wrote:
Livajin obiteljski background odaje naznake da bi lako mogao zavrsiti sa iglom u venama ili ovisnost o dopu
Bio mu je jedan rodjak na forumu neko vrijeme znas i sam o kakvoj se obitelji radi.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Wed 24 Feb - 23:10

al će im pomoći u pm, da osiguraju 5. mjesto nema šta
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Thu 25 Feb - 6:39

Beef Supreme wrote:
FRANK wrote:
Livajin obiteljski background odaje naznake da bi lako mogao zavrsiti sa iglom u venama ili ovisnost o dopu
Bio mu je jedan rodjak na forumu neko vrijeme znas i sam o kakvoj se obitelji radi.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 25 Feb - 10:15

FRANK wrote:Vidi dragi amperu. Nije Livaja problem kao Igrac. Madà je bomba.
Livajin obiteljski background odaje naznake da bi lako mogao zavrsiti sa iglom u venama ili ovisnost o dopu
Bio mu je jedan rodjak na forumu neko vrijeme znas i sam o kakvoj se obitelji radi.


Isto tako je poznato da u toj obitelji žene ukrote muškarce, kako našeg nicheta tako je ukrotilo i Marka.  :D

Kako se Marko vratio u Hajduk, tako će niche na forum kad dođe vrime za to.

Ništa kontra nicheta....

Niko kao niche  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 25 Feb - 11:02


Barko Krivaja ce se razvesti za 3-5 godina..

A niche nece nikad jer se bogato ozenio za gosparku koja sponzorira njegovu narkomaniju

Muska kurva niche
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 25 Feb - 11:05

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum