ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 13/12/2020, 23:05

Beef Supreme wrote:
@fridrih_niche wrote:
@jasambrend wrote:Kic, baniraj ove tatičare na temi, s posebnim naglaskom na ove prikrivene... Basketball
Ovo je ozbiljan pdf gdje se konstruktivno raspravlja o nogometnim temama , a ne nekakav troll park za zgubidane, molit ću.
Tako je, Brende...
Smrt tatticarima!
<3

Mozes onda odmah ugasiti forum jer svi trolaju osim zaluđene trojke(shitting,zekan i amper)
Ti ne trolaš, ti istinu pišeš u koju vjeruješ : Širkan ne sjedi u buksi ... Ti i onaj glupi dalmatinski forumski idiot amper ... Daj nekaj još napiši o jačini ruske lige da se smijemo malo ...
Zeko
Zeko

Male
2015-08-26

Back to top Go down

Post by FRANK 13/12/2020, 23:06

@fridrih_niche wrote:Lol...
Lopov ne odustaje od Goebbelsove krilatice...
:D
Kad spominjes ime jednog od najvecih sinova.
Ima da stojis u stavu pozor.

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Guest 13/12/2020, 23:08

@FRANK wrote:
Pušite kurac i ti i taj peder...
:rasta
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by FRANK 13/12/2020, 23:11

@fridrih_niche wrote:
@FRANK wrote:
Odgoj na visini.
Vrijedjat oca 6ero djece.
Intelektualca i genija.

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Zeko 13/12/2020, 23:15

@FRANK wrote:
Brat Brale wrote:
@End wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Nisi ti glup, ti samo nemaš sreće kod razmišljanja :)
koji si pak ti, novi tovar u dugra

Novi sektaš... lol!
Nije novi, to je stari sektaš u novom ruhu ... Pitaj ampera, to je njegov čuvar identiteta i zbog ampera se posvadio sa cijelim bivšim net-forumom koji je radi takvih moderatora i otiš'o u kurac ...
Zeko
Zeko

Male
2015-08-26

Back to top Go down

Post by Zeko 14/12/2020, 13:55

E sad ga jebi, ode sve u kurac ... Udarna vijest iz Splita:

OTKAZAN TURNIR 4 KAFIĆA
Zeko
Zeko

Male
2015-08-26

Back to top Go down

Post by Andreas Goldberger 14/12/2020, 23:27

@fridrih_niche wrote:
@FRANK wrote:
Samo HAJDUK!

"I mogu biti ljubomorni, moraju biti ljubomorni mnogi u nas jer takvu energiju, takvu emociju gotovo da nema niti jedan klub na svijetu"

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Jack Torrance 15/12/2020, 00:19

@fridrih_niche wrote:
@Jack Torrance wrote:Rocky Niche Marciano sam protiv tattičarskih idiota <3
Jebi in mater lopovsku!  :rasta

Da nema korone, i da se opet ima mogućnost izać i guštat u njegovin lipotama, ima bi gajbu pive od mene kad stignemo u Qingdao, meni jedan od najdražih gradova na svitu i definitivno najlipši i najsređeniji grad u Kini, s najboljom pivom (bivša njemačka kolonija)  :D
Pozdrav amigo s drugog kraja svita, Taiwan Strait, South China Sea  sunny
Hajduk Split - Page 2 128345918_1391642704507979_4501843780996421463_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=Vm19LtL1dWQAX9pzOCb&_nc_ht=scontent-vie1-1
Samo gustaj, Baka...
Popij koju u moje ime...
A za tatticare ne brini...
Sve su to mali miševi balegari...
;)
Ma guštan kurac.
Ka u zatvoru. 
Zbog covida više nije moguće izać nigdi s broda, a u nekim lukama idu toliko daleko da ni gangway, tj. one skale s broda, ne možemo držat na obali.
A sve to iako smo svi proveli 15 dana u karanteni s obavljena minimalno 3 negativna testa na virus u nizu da bi se dopustija odlazak na brod.
Da ne spominjen da svaki dolazak u porat prati gomila papira i dokumentacije koja je zbog pandemije podložna dnevnim promjenama formi. 
Kinezi su to doveli do savršenstva, za svaki porat je drukčija covid forma i drukčije se ispunjava.
I tako mi nigdi ne mrdamo ali nan zato u svakon portu bez ikakve provjere na brod dolaze kojekakvi jebivjetri s kopna mirit fibru. Obučeni ka svemirci, zabode svaki svoj toplomjer u po jedno uvo pa se ti misli šta će ti pokazat.

Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

2017-04-24

Back to top Go down

Post by Jack Torrance 15/12/2020, 00:28

Al opet svejedno obožavan uvik doć na Daleki istok, neke stvari tamo jednostavno moraš vidit da bi virova.
Ljudi rade nove kvartove u nekoliko miseci ka da se igraju lego kockicama.
Di lani nije bilo ničega sad vidiš da su za manje od dva miseca napravili 300 metara nove kontejnerske rive. 
A mi u dvi godine ne možemo napravit ni studiju za produžit za 50 m oni kontejnerski terminal u Rijeci da bi se brod od 365 m moga normalno vezat  :D
Evo prije par uri smo se privezali u Ningbo-Zhoushanu. 
Planirano je sa strane terminala da će operacija iskrcaja/ukrcaja bit obavljena za 26 sati.
Kroz to vrime će bit prikrcano priko 16400 teu od strane deset dizalica koje će radit na nama, tri od nadgrađa prema provi, sedam prema krmi broda. 
Za Kineze običan dan u uredu.
Za usporedbu, ukupan broj teu-a koji će bit prikrcan na našem brodu u ovih 26 uri je veći nego kompletni misečni promet na kontejnerskom terminalu u Rijeci.
Al bitno da smo mi najglasniji i najpametniji od svih. Zato ćemo 2050. mi i dalje bit šupak svita, a oni svjetska sila br. 1  Basketball
Sad ti je jasno zašto s neskrivenim prezirom gledan na debile koji Kineze gledaju s visoka.

Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

2017-04-24

Back to top Go down

Post by FRANK 15/12/2020, 01:21

Baka pusi kurac

FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by FRANK 15/12/2020, 01:25

Cigane tovarski ako te djava nanese u Calderu ili Puerto Limon javi se palim auto nazderemo se dobre karipsko pacificke spize zapalimo par mrkvica dadnem ti dres i zastavu najveceg hrvatskog kluba Dinama
I unda mos ic u tri kurca

FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Montero 15/12/2020, 02:25

@Jack Torrance wrote:Al opet svejedno obožavan uvik doć na Daleki istok, neke stvari tamo jednostavno moraš vidit da bi virova.
Ljudi rade nove kvartove u nekoliko miseci ka da se igraju lego kockicama.
Di lani nije bilo ničega sad vidiš da su za manje od dva miseca napravili 300 metara nove kontejnerske rive. 
A mi u dvi godine ne možemo napravit ni studiju za produžit za 50 m oni kontejnerski terminal u Rijeci da bi se brod od 365 m moga normalno vezat  :D
Evo prije par uri smo se privezali u Ningbo-Zhoushanu. 
Planirano je sa strane terminala da će operacija iskrcaja/ukrcaja bit obavljena za 26 sati.
Kroz to vrime će bit prikrcano priko 16400 teu od strane deset dizalica koje će radit na nama, tri od nadgrađa prema provi, sedam prema krmi broda. 
Za Kineze običan dan u uredu.
Za usporedbu, ukupan broj teu-a koji će bit prikrcan na našem brodu u ovih 26 uri je veći nego kompletni misečni promet na kontejnerskom terminalu u Rijeci.
Al bitno da smo mi najglasniji i najpametniji od svih. Zato ćemo 2050. mi i dalje bit šupak svita, a oni svjetska sila br. 1  Basketball
Sad ti je jasno zašto s neskrivenim prezirom gledan na debile koji Kineze gledaju s visoka.

Pa kad su niski nanosomi
Montero
Montero

2018-03-07

Back to top Go down

Post by Montero 15/12/2020, 02:26

Osim toga ako radove obavis u roku gdje ce se lovica oprati ?
Montero
Montero

2018-03-07

Back to top Go down

Post by Princ od Čaira 15/12/2020, 08:14

@FRANK wrote:Cigane tovarski ako te djava nanese u Calderu ili Puerto Limon javi se palim auto nazderemo se dobre karipsko pacificke spize zapalimo par mrkvica dadnem ti dres i zastavu najveceg hrvatskog kluba Dinama

Karibi su valjda na atlantiku, tj karipskom moru koje je deo atlantskog okeana, glupanderu... Basketball

,,Pa će uzmem kralsku sablju i toj kralsko sve oružje, pa će idem č’k u Pčinju, č’k u Pčinju Prešev-Kazu, pa će pređem Vardar vodu, Vardar vodu b’š golemu, će se tepam s tija Turci, s tija Turci, Arnauti...”
NAPREDNJACI, MILOST NE TRAŽIM-NE BIH VAM JE NI DAO!
Princ od Čaira
Princ od Čaira

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Guest 15/12/2020, 09:05

Baka, možda ne guštaš koliko bi tija...
Al bar ti je zanimljivo...
Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Tominjo 15/12/2020, 09:16

Priča se da je navodno Lukša kontaktirao Slavena Bilića za mjesto trenera, a ovaj ga odjebao i preporučio mu Sabljića koji je sad postao trener B ekipe. Znači da bi mogao postati trener prve ekioe kad se Wengerov nosač čunjeva umori.

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

2018-11-10

Back to top Go down

Post by jasambrend 15/12/2020, 09:20

Beef Supreme wrote:Osim toga ako radove obavis u roku gdje ce se lovica oprati ?
jasambrend
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by End 15/12/2020, 09:55

nek dovedu trenera gzire junajted 
makar teško da će s konja na magarca
End
End

2015-08-25

Back to top Go down

Post by Andreas Goldberger 15/12/2020, 11:36

Opet čitamo glupanove "navodne" bajkice iz ze-ge britije...  lol!

"I mogu biti ljubomorni, moraju biti ljubomorni mnogi u nas jer takvu energiju, takvu emociju gotovo da nema niti jedan klub na svijetu"

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger

2016-04-07

Back to top Go down

Post by FRANK 15/12/2020, 12:36

Brat Brale wrote:
@FRANK wrote:Cigane tovarski ako te djava nanese u Calderu ili Puerto Limon javi se palim auto nazderemo se dobre karipsko pacificke spize zapalimo par mrkvica dadnem ti dres i zastavu najveceg hrvatskog kluba Dinama

Karibi su valjda na atlantiku, tj karipskom moru koje je deo atlantskog okeana, glupanderu... Basketball
Nije sramota neznat sramota je ne upitat.
Mada si ti idiot i najgluplji forumas.
Puerto Limon je sa karipske strane a Caldera sa pacificke.
Costa Rica izlazina dva mora.
Istok Karibi
Zapad Pacific.
Znaci glup si ko kurac jeli vas u tom turskom vilajetu icemu uce

FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top