ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vukovarskog branitelja silovali su i tukli

Go down

Vukovarskog branitelja silovali su i tukli Empty Vukovarskog branitelja silovali su i tukli

Post by pokerjocker Mon 14 Dec - 14:50

https://www.24sata.hr/news/vukovarskog-branitelja-silovali-su-i-tukli-redali-su-se-na-meni-uz-urlike-pao-sam-u-nesvijest-733998



pa nek ova gamad na forumu i dalje gnoji..
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Vukovarskog branitelja silovali su i tukli Empty Re: Vukovarskog branitelja silovali su i tukli

Post by abraham Mon 14 Dec - 15:17

Mucno za citati. S druge strane Srbija nije potpisalka Istanbulsku konvenciju ...... Kila mozga..... Da onaj sta je minirao Peruca-u nepravomocno osudjen prosli tjedan?????? Lodilo na kub....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Vukovarskog branitelja silovali su i tukli Empty Re: Vukovarskog branitelja silovali su i tukli

Post by n_razbojnik Mon 14 Dec - 16:08

ekumensko štivo nadasve

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vukovarskog branitelja silovali su i tukli Empty Re: Vukovarskog branitelja silovali su i tukli

Post by Guest Mon 14 Dec - 16:11

abraham wrote:Mucno za citati. S druge strane Srbija nije potpisalka Istanbulsku konvenciju ...... Kila mozga..... Da onaj sta je minirao Peruca-u nepravomocno osudjen prosli tjedan?????? Lodilo na kub....
to je samo  SOCIJALISTIČKI RASIZAM drugova  hrvatoslava na vlasti


uživaćemo taj jad  sve do momenta dok to ne ozvaničimo kako sam boldao i tu gadost ne uništimo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vukovarskog branitelja silovali su i tukli Empty Re: Vukovarskog branitelja silovali su i tukli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum