ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by Guest 14/12/2020, 07:37

Serbinho-3 wrote:

Srbi su preko Rusije doneli trziste bez carine, nista VIZE

sa Kinom i Rusijom.

Imas sest meseci boravak u Kini, sto na Zapadu mastaju

boktejebo koji si ti bolesnik

Guest
Guest


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by vuksadinare 14/12/2020, 07:41

obala razuma wrote:
Serbinho-3 wrote:

Srbi su preko Rusije doneli trziste bez carine, nista VIZE

sa Kinom i Rusijom.

Imas sest meseci boravak u Kini, sto na Zapadu mastaju

boktejebo koji si ti bolesnik
a cuj sto ocekivati od lika koji kaze da je hrvatska kriva za raspad sfrj i napala jna...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by Serbinho-3 14/12/2020, 10:38

https://informer.rs/vesti/politika/571213/jutarnji-list-napad-vucica-aleksandar-Suljo-sonja-biserko
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26492
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by Serbinho-3 14/12/2020, 10:39

Ova se samo formalno bavi Humanitarnim Pravom, dok realno

kao Daniel Server...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26492
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by immortal 14/12/2020, 10:45

Serbinho-3 wrote:
mortal wrote:Dodo će još malo u Veliku Hrvatsku

Dala si sama odgovor na svoj prvi tekst.

Srbi nece sa Ustasama i Balijama, niti Siptarima.

onda će morati da sele u srbiju
drugog rješenja nema
BIH nikad nije bio srpski teren, 
RS dobivena rastjerivanjem i ubojstvima Hrvata i Muslimana
past će vam iluzije o velikoj i ujedinjenoj srbiji

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by immortal 14/12/2020, 10:48

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:ajde longi nemoj da me zajebavas
da hrvatska ima sonju bila bi
davno likvidirana
hrvatska ima bar minimum stotinjak sonja biserka..mene zapravo cudi sto kod vas jos nije likvidirana..jer odavnna jepoznato kako se obracunavate sa vasim judama
i ja sam isto pomislila
u Hrvatskoj i sama vlast sastavljena od Biserka
ne znaš tko je veći Bisero 
Hrvatoslavija kako je jučer napisao forumaš tu na stranici

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by Šandor Winnetou 14/12/2020, 11:20

Serbinho-3 wrote:Ova se samo formalno bavi Humanitarnim Pravom, dok realno

kao Daniel Server...
vas u principu boli što žena govori istinu a to je da ste sa svima u zavadi i da ste remetilački faktor svugdje preko svojih manjinskih zajednica u drugim zemljama. Samo Biserko griješi kad misli da bi se odlaskom sulje išta promjenilo. Vas doslovce reba strpati pod jednu šljivu da vi dođete pameti a spc trajno izbaciti iz zajednice kršćanskih crkvi jer ona ovako pogana i ratnohuškačka tu niti ne spada.

_________________
Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by Guest 14/12/2020, 11:56

srpske žene u crnom su obične socijalističke kurbetine koje kao unhcr , kao i rvatcke babe ,,,,,,, koriste patnje drugih koje ih niti najmanje tangiraju za svoj socijalistički rasizam kroz pobačaj , lezbače,pedere , mutante anomalija da stave kao cilj društva , a ne kao problem društva 

te kobiletine triba pljucnut ,,,i  ništa više
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by crvenkasti 14/12/2020, 12:02

vuksadinare wrote:
obala razuma wrote:
Serbinho-3 wrote:
a cuj sto ocekivati od lika koji kaze da je hrvatska kriva za raspad sfrj i napala jna...

Općepoznata stvar.
Pa to je i sam Tuđman rekao:

tuđman wrote:– Rata ne bi bilo da ga Hrvatska nije želila. Mi smo procijenili da samo ratom možemo izboriti samostalnost Hrvatske. (Dr Franjo Tuđman u govoru na Trgu bana Jelačića 24.5.1995.)
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by crvenkasti 14/12/2020, 12:04

vuksadinare wrote:
a cuj sto ocekivati od lika koji kaze da je hrvatska kriva za raspad sfrj i napala jna...


Općepoznata stvar.
Pa to je i sam Tuđman rekao:

tuđman wrote:– Rata ne bi bilo da ga Hrvatska nije želila. Mi smo procijenili da samo ratom možemo izboriti samostalnost Hrvatske. (Dr Franjo Tuđman u govoru na Trgu bana Jelačića 24.5.1995.)
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by vuksadinare 14/12/2020, 12:10

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
obala razuma wrote:
Serbinho-3 wrote:
a cuj sto ocekivati od lika koji kaze da je hrvatska kriva za raspad sfrj i napala jna...

Općepoznata stvar.
Pa to je i sam Tuđman rekao:

tuđman wrote:– Rata ne bi bilo da ga Hrvatska nije želila. Mi smo procijenili da samo ratom možemo izboriti samostalnost Hrvatske. (Dr Franjo Tuđman u govoru na Trgu bana Jelačića 24.5.1995.)
tješi se...to je zakljucak u ravni onoj da sam ja kao dragovoljac sa 18 godina kad sam s eu ljeto 1991 prijavio u 'tigrove' prijavio radi mirovine :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by vuksadinare 14/12/2020, 12:18

...usput tuđman je u zajednickoj izjavi sa kucanom nakon onog kruznog sastanka sest predsjendika republika sfrj-ot...u ohridu...rekli da hrvatska i slovenija zele pod svaku cijenu izbjeci rat zbog poznatih okolnosti ali ako ce im rat biti nametnut sigurno nece ostati samo na promatranju..vec ce se organizirati obrana...usput nedavno je bogic bogicevic rekao da u ono vrijeme i hrvatska i slovenija i tada sarajevo morali su se u pregovorima defenzivno postavljati zbog poznatih okolnosti..i da su i vlasti slovenije i vlasti hrvatske ali i bh-a na sve nacine na pregovorima izvlacile od pokusaja agresivnog nametanja svojih planova i ucjenjivackog stava milosevica i srpskih politicara pa tako da su u određenom trenutku pristajale na neke zahtjeve milosevica i srbije koje u normalnim okolnostima nitko ne bi prihvatio...i onda crvenko zar je to stav nekog tko zeli rat...prihvacati uvjete milosevica koje su nepovoljne za drugu stranu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by crvenkasti 14/12/2020, 12:18

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
obala razuma wrote:
Serbinho-3 wrote:
a cuj sto ocekivati od lika koji kaze da je hrvatska kriva za raspad sfrj i napala jna...

Općepoznata stvar.
Pa to je i sam Tuđman rekao:

tuđman wrote:– Rata ne bi bilo da ga Hrvatska nije želila. Mi smo procijenili da samo ratom možemo izboriti samostalnost Hrvatske. (Dr Franjo Tuđman u govoru na Trgu bana Jelačića 24.5.1995.)
tješi se...to je zakljucak u ravni onoj da sam ja kao dragovoljac sa 18 godina kad sam s eu ljeto 1991 prijavio u 'tigrove' prijavio radi mirovine :)

E, daj napiši to još jednom, al polako.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by crvenkasti 14/12/2020, 12:20

Tuđman wrote:
– Treba napuniti prazan Trbuh Hrvatske. Bosna je umjetna tvorevina. Vrijeme je da okupimo Hrvate u maksimalno mogućim granicama. Nećemo granice između Hrvatske i Hercegovine. Ovakva hrvatska država nema uvjeta za život, ali Hrvatska država čak sa granicama Banovine ima, a osobito sa poboljšanim granicama. Ne treba računati na BiH kao sa nečim što je od Boga dano i treba da ostane. (Dr Franjo Tuđman novinarki Heni Erceg, ljeto 1990.)
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by vuksadinare 14/12/2020, 12:22

usput pogledaj govor milosevica na gazimestanu 1989 godine gdje spominje da se srbija nalazi pred bitkama politickim sredstvima ali ni oruzane bitke nisu iskljucene..koliko me pamti tada tuđman niti hdz nisu bili na vlasti...kome je onda prijetio oruzanim bitkama...?...šuvaru Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by pizzon 14/12/2020, 13:20

koji moj q ti vise hoces 
od srba u srbije.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by vuksadinare 14/12/2020, 13:27

pizzon wrote:koji moj q ti vise hoces 
od srba u srbije.
...da ne pricate mitove...nego cinjenice...uostalom sve je dokazljivo hoces papirnatim ili vieo materijalima...razumijem da netko brani svoju stranu ali da pritom apsolutno negira i ocite cinjenice e preko toga ne mogu prijeci...kako moze netko reci hrvati i janezi srusili jugoslaviju a srusio je sam slobo ruseci ustav sfrj jogurt i antibirokratskom revolucijom 1988/89  i time je srusen postojeci ustav sfrj-ota...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by pizzon 14/12/2020, 13:28

srbija ima samo jedan problem.
jedan jedini korak koji
nedostaje, zahtev za nato.
taj zadnji korak relaksira
srbiju. to ne zeli rusija i svoj
glas u un i sl.uslovljava
i jebe srbiju.o ekonomskim
posledicama, druga prica.
srbija mora da presece,
proslost je mrtva a buducnost
gusimo i tlacimo.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by Guest 14/12/2020, 13:30

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
obala razuma wrote:
Serbinho-3 wrote:
a cuj sto ocekivati od lika koji kaze da je hrvatska kriva za raspad sfrj i napala jna...

Općepoznata stvar.
Pa to je i sam Tuđman rekao:

tuđman wrote:– Rata ne bi bilo da ga Hrvatska nije želila. Mi smo procijenili da samo ratom možemo izboriti samostalnost Hrvatske. (Dr Franjo Tuđman u govoru na Trgu bana Jelačića 24.5.1995.)
tješi se...to je zakljucak u ravni onoj da sam ja kao dragovoljac sa 18 godina kad sam s eu ljeto 1991 prijavio u 'tigrove' prijavio radi mirovine :)

E, daj napiši to još jednom, al polako.
evo jada ti napišem 


kad te neko "rezervista četnik jna " išćera iz kuće 

to je razlog da mu objaviš rat i njega išćeraš iz svoje kuće ,,,to je civilizirano 

a necivilizirano i glupo bi bilo da se mlatiš sa njim bez objave rata  i samim tim mu daješ pravo koje nema 

hrvatski psi rata su legalno pušteni na srpsku stoku ,,,, i svaki zločin nad okupatorom (srbima) je legalan do mirne reintegracije ,,odnosno srpske kapitulacije 

tek od tog datuma bi trebali vrijediti ratni zločini za hrvate
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by pizzon 14/12/2020, 13:32

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:koji moj q ti vise hoces 
od srba u srbije.
...da ne pricate mitove...nego cinjenice...uostalom sve je dokazljivo hoces papirnatim ili vieo materijalima...razumijem da netko brani svoju stranu ali da pritom apsolutno negira i ocite cinjenice e preko toga ne mogu prijeci...kako moze netko reci hrvati i janezi srusili jugoslaviju a srusio je sam slobo ruseci ustav sfrj jogurt i antibirokratskom revolucijom 1988/89  i time je srusen postojeci ustav sfrj-ota...

ovo je posebna tema,
o tome moze da se razgovara.
to nema veze sa bosnom
i dejtonom.
ceksmo baidena, njihovo
usaglasavanje sa eu,
da bismo imali stav.
ovo sad je zauzimanje
maximalistickih stavova
zainteresovanih na balkanu.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by Guest 14/12/2020, 13:34

pizzon wrote:srbija ima samo jedan problem.
jedan jedini korak koji
nedostaje, zahtev za nato.
taj zadnji korak relaksira
srbiju. to ne zeli rusija i svoj
glas u un i sl.uslovljava
i jebe srbiju.o ekonomskim
posledicama, druga prica.
srbija mora da presece,
proslost je mrtva a buducnost
gusimo i tlacimo.
u nato tek kad platite ratnu odštetu 
i vratite pokradeno 

a o grobovima u genocidu kojeg ste napravili I JOŠ IH KRIJETE da ne govorin ,,,to van triba vratit raketama na beograd

NECIVILIZIRANA STOKO SRBIJANSKA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje - Page 3 Empty Re: Republika Srpska kao ratni plijen od kojeg Srbija ne odustaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum