ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte

Go down

Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte Empty Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte

Post by RayMabus Tue 8 Dec - 17:44

Odjebali onu budaletinu Matu Kapovića.

https://m.vecernji.hr/vijesti/tomasevic-na-lokalne-izbore-ne-idemo-s-radnickom-frontom-1452243
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte Empty Re: Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte

Post by Guest Tue 8 Dec - 20:18

RayMabus wrote:Odjebali onu budaletinu Matu Kapovića.

https://m.vecernji.hr/vijesti/tomasevic-na-lokalne-izbore-ne-idemo-s-radnickom-frontom-1452243


A kaj bu Katica Peović sad??

Znaš kaj ... ja bih nju mrknul ... čisto vizavi njezinih rokerskih dana.

Bi morti onda ona ozdravila?


Kaj misliš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte Empty Re: Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte

Post by vuksadinare Wed 9 Dec - 7:58

debili i agentura...ne volim ove iz RF ali ako nista bar su svoji ne mjenjaju misljenje...i politicki pravac...tomasevic,matula,boricka i ekipa oko njih se pokazalo da su prilivode i interesna zajednica...vrlo brzo su naucili kako plivati u mutnim politickim vodama i sam postanes mutan....kako citam ovi iz RF ih optuzuju da idu na ruku Odojku u Rijeci a Bandicu a u Zagrebu SDP-u ali im nesto kvari planove Bero koji forsira Marasa i da SDP podrzi samo svog kandidata....sve mi se cini da je bandicu otvoren put do novo starog mandata po sedmi put
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99098
2015-09-08


Back to top Go down

Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte Empty Re: Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte

Post by vuksadinare Wed 9 Dec - 8:25

ovi iz RF su trazili da u Rijeci koalicijski partneri podrze peovicku ovi su rekli da nece nego nesto svrlj mrlj..a u zagrebu je RF predlozio da joalicija 'mozemo' de samostalno jer je pola sdp-a premrezeno interesno sa bandicem sto je istina..tomasevic je rekao da traze dil sa sdp-om ovi se nisu slozili...cini mi e da su tu vise u pravu ovi iz RF jer ova druga ekipa iz 'Mozemo' izgleda pretvorila se u jos jednu interesnu zajednicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99098
2015-09-08


Back to top Go down

Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte Empty Re: Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte

Post by vuksadinare Wed 9 Dec - 8:39

Kaze mi lik iz RF-a ne tako davno da su sumnjali da je Tomasevic 'peta kolona' unutar koalcije 'Mozemo' tj da je bandicev i plenkijev pritajeni igrac..ali i da je igrac SDP-a...a tu potvrdu su dobili prije dva mjeseca kada su Tomasevic i Bencicka iz 'Nove ljevice' odbili decidirano podrzati Peovicku kao zajednickog kandidata za gradonacelnika Rijeke..a dosli su do dokaza da su Odojko Oebresnel i Tomasevic u dilu posto je odojko dodjelio nove stranacke prostorije 'Zelenima' i 'Novoj ljevici' u Rijeci a dok RF nije dobio...zauzvrat bi Tomasevic podrzao neformalno Odojka u Rijeci u lovu na jos jedan mandat.Sto se tice Zagreba otvoreno je u dilu u Zagrebu sa SDP-om koji bi trebao podrzati Tomasevica a koji je od parlmentarnih izbora dosta ublazio retoriku prema Bandicu koju je imao prije pa ovi iz RF sumnjaju da on i sdp zajedno sa hdz-om otvaraju put novom mandatu Bandicu..a zauzvrat kao nesto slicno u Rijeci sa odojkom bandic bi im se revansirao sa nekim nekretninama...veli mi lik tu glavnu rolu igra 'sakupljac nekretnina' Vili Matula kakoga je ovaj lik nazvao koji vrsi pritisak na Bencicku i Tomasevica da se ograde od RF-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99098
2015-09-08


Back to top Go down

Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte Empty Re: Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte

Post by RayMabus Thu 10 Dec - 15:31

Mate Kapović : Obersnel u Rijeci radi isto što i Bandić u Zagrebu


https://m.vecernji.hr/vijesti/obersnel-u-rijeci-radi-isto-sto-i-bandic-u-zagrebu-ne-mozemo-ga-s-nekim-takvim-rusiti-1452733
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte Empty Re: Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte

Post by n_razbojnik Thu 10 Dec - 15:47

vuksadinare wrote:Kaze mi lik iz RF-a ne tako davno da su sumnjali da je Tomasevic 'peta kolona' unutar koalcije 'Mozemo' tj da je bandicev i plenkijev pritajeni igrac..ali i da je igrac SDP-a...a tu potvrdu su dobili prije dva mjeseca kada su Tomasevic i Bencicka iz 'Nove ljevice' odbili decidirano podrzati Peovicku kao zajednickog kandidata za gradonacelnika Rijeke..a dosli su do dokaza da su Odojko Oebresnel i Tomasevic u dilu posto je odojko dodjelio nove stranacke prostorije 'Zelenima' i 'Novoj ljevici' u Rijeci a dok RF nije dobio...zauzvrat bi Tomasevic podrzao neformalno Odojka u Rijeci u lovu na jos jedan mandat.Sto se tice Zagreba otvoreno je u dilu u Zagrebu sa SDP-om koji bi trebao podrzati Tomasevica a koji je od parlmentarnih izbora dosta ublazio retoriku prema Bandicu koju je imao prije pa ovi iz RF sumnjaju da on i sdp zajedno sa hdz-om otvaraju put novom mandatu Bandicu..a zauzvrat kao nesto slicno u Rijeci sa odojkom bandic bi im se revansirao sa nekim nekretninama...veli mi lik tu glavnu rolu igra 'sakupljac nekretnina' Vili Matula kakoga je ovaj lik nazvao koji vrsi pritisak na Bencicku i Tomasevica da se ograde od RF-a
dobro ti je upućen taj iz RF kad nezna da se debela praščina ne kandidira na ovim izborima, ide njegov gnjili zamjenik nastavit' lozu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte Empty Re: Raspala se koalicija Možemo i Radničke fronte

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum