ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by kic 5/4/2021, 19:02


vala gore je religija


kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:04

Speare Shaker wrote: To za tri dana ti nigdje u službenom nauku ne piše.
.
https://aleteia.org/2020/04/17/did-jesus-rise-on-the-third-day-or-after-three-days/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:17

Venus wrote:
Pa ljubavi, ajmo se vratit onda na početak, tj. kako smo mi došli do ovakvog razgovora..  :D

Isti scenarij provokacije te aktivacija stare priče u kojoj majke škrgutajući zubima brane svoju lijenu i oholu djecu, čuvajući ih pod skutom do penzije.

Ne želim čitat analize onih koji ne žive ono što propovijedaju.

Return to Innocence by Enigma. :)

Nedavno sam na Denkiju, onako pomalo usputno, zapocela tu pricu o radosti namjesto velicanja patnje, zapravo prica je krenula od toga zasto ne volim Bergmana, zasto ga smatram lijenim, neodgovornim davezom, ospbom koja svoja sranja podmece gledateljima i pusta da se u njima utapaju. Postavila sam i sjajan citat Ursule K. Le Guin koja je sazela ono sto mislim o toj temi i zasto vise ne mogu podnijeti ni jedan tren pozivanja na bol i patnju kao nesto uzviseno, a time i odurnu recenicu "zdravo krizu, nado jedina" smatram toliko jezivom da i nemam primjerenih rijeci za to smece!


"The trouble is that we have a bad habit, encouraged by pedants and sophisticates, of considering happiness as something rather stupid. Only pain is intellectual, only evil interesting. This is a treason of the artist : a refusal to admit the banality of evil and the terrible boredom of pain."

(Ursula K. Le Guin)


Last edited by violator on 5/4/2021, 19:20; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:19

kic wrote:
vala gore je religija



Vala, dosad si ovdje dolazio na kapaljku, sad ti odjednom smeta sto ljudi ovdje komuniciraju pa makar se i svadjajuci!?


Odi ti na Religiju i sadi ondje tratincice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:20

ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:

Nismo si bliski. On je naime, jedna vrlo fer i dobra osoba kojoj je stalo do svih ljudi.
Nepodojena konjino.  ;)
YouTube - Page 32 Grad110

jel i do ovih? sigurno su presretni.
hvala, konji su plemenite životinje, mediokriteti su samo idioti.

Ne znam, pitaj ga.  :)
A možeš i njih jesu li sretni. 
Konji su možda plemeniti, možda i nisu, čak i oni nepodojeni  :P, ovisi o kriterijima plemenitosti koje koristimo, ali je po pitanju njihove interne prirode jasno samo jedno - riječ je o životinjama.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:24

ebenica wrote:
Speare Shaker wrote: To za tri dana ti nigdje u službenom nauku ne piše.
.
https://aleteia.org/2020/04/17/did-jesus-rise-on-the-third-day-or-after-three-days/

I što piše?  :)
A ako te baš zanima što kaže službeni nauk, konzultiraj radije Katekizam Katoličke Crkve.
To je stav službenog nauka, a teoloških razmatranja može biti raznih.
Ali da se ne gnjaviš bezveze, otkrit ću ti što piše u službenom nauku: Treći dan!  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by kic 5/4/2021, 19:28

violator wrote:
kic wrote:
vala gore je religija



Vala, dosad si ovdje dolazio na kapaljku, sad ti odjednom smeta sto ljudi ovdje komuniciraju pa makar se i svadjajuci!?


Odi ti na Religiju i sadi ondje tratincice.

tratinčice najbolje same rastu

a dobro, htio pomoć, još jedna tema na ignore.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:29

Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:

Nismo si bliski. On je naime, jedna vrlo fer i dobra osoba kojoj je stalo do svih ljudi.
Nepodojena konjino.  ;)
YouTube - Page 32 Grad110

jel i do ovih? sigurno su presretni.
hvala, konji su plemenite životinje, mediokriteti su samo idioti.

Ne znam, pitaj ga.  :)
A možeš i njih jesu li sretni. 
Konji su možda plemeniti, možda i nisu, čak i oni nepodojeni  :P, ovisi o kriterijima plemenitosti koje koristimo, ali je po pitanju njihove interne prirode jasno samo jedno - riječ je o životinjama.  ;)
pa bio sam par dana u dječjoj bolnici u gornjoj bistri, mogao bi i ti koji dan posjetit, na licima im se očitava sreća ne trebaš ih ništa pitat ;)
kažu da im je isus najbolji od svih marvelovih super junaka, najdraži. iebeš thanosa, isus je car.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:30

Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote: To za tri dana ti nigdje u službenom nauku ne piše.
.
https://aleteia.org/2020/04/17/did-jesus-rise-on-the-third-day-or-after-three-days/

I što piše?  :)
A ako te baš zanima što kaže službeni nauk, konzultiraj radije Katekizam Katoličke Crkve.
To je stav službenog nauka, a teoloških razmatranja može biti raznih.
Ali da se ne gnjaviš bezveze, otkrit ću ti što piše u službenom nauku: Treći dan!  ;)
kaj katekizam kaže kad ej isus rođen? na koji datum?
mediokritetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:32

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
vala gore je religija



Vala, dosad si ovdje dolazio na kapaljku, sad ti odjednom smeta sto ljudi ovdje komuniciraju pa makar se i svadjajuci!?


Odi ti na Religiju i sadi ondje tratincice.

tratinčice najbolje same rastu

a dobro, htio pomoć, još jedna tema na ignore.


Lijepo je to. Topic po topic pa ces do 2050. konacno imat' citav forum na ignoru...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by kic 5/4/2021, 19:37


to je izgleda jedini quest adventure kojim ću se riješit forumašenja.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:38

ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote: To za tri dana ti nigdje u službenom nauku ne piše.
.
https://aleteia.org/2020/04/17/did-jesus-rise-on-the-third-day-or-after-three-days/

I što piše?  :)
A ako te baš zanima što kaže službeni nauk, konzultiraj radije Katekizam Katoličke Crkve.
To je stav službenog nauka, a teoloških razmatranja može biti raznih.
Ali da se ne gnjaviš bezveze, otkrit ću ti što piše u službenom nauku: Treći dan!  ;)
kaj katekizam kaže kad ej isus rođen? na koji datum?
mediokritetu.

Nepoznat. Poznat je samo datum kada se obilježava njegovo rođenje. A zašto te to zanima?
Nepodojena konjino.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:39

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
vala gore je religija



Vala, dosad si ovdje dolazio na kapaljku, sad ti odjednom smeta sto ljudi ovdje komuniciraju pa makar se i svadjajuci!?


Odi ti na Religiju i sadi ondje tratincice.

tratinčice najbolje same rastu

a dobro, htio pomoć, još jedna tema na ignore.
kic wrote:
đizs, ebenica, gurni je nazad, neće ti ništa

pa kaj se dogodilo? rep među noge?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:41

Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote: To za tri dana ti nigdje u službenom nauku ne piše.
.
https://aleteia.org/2020/04/17/did-jesus-rise-on-the-third-day-or-after-three-days/

I što piše?  :)
A ako te baš zanima što kaže službeni nauk, konzultiraj radije Katekizam Katoličke Crkve.
To je stav službenog nauka, a teoloških razmatranja može biti raznih.
Ali da se ne gnjaviš bezveze, otkrit ću ti što piše u službenom nauku: Treći dan!  ;)
kaj katekizam kaže kad ej isus rođen? na koji datum?
mediokritetu.

Nepoznat. Poznat je samo datum kada se obilježava njegovo rođenje. A zašto te to zanima?
Nepodojena konjino.  ;)
čisto onak, da provjerimo matematičku preciznost na par primjera ;) mediokritetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:44

ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote: To za tri dana ti nigdje u službenom nauku ne piše.
.
https://aleteia.org/2020/04/17/did-jesus-rise-on-the-third-day-or-after-three-days/

I što piše?  :)
A ako te baš zanima što kaže službeni nauk, konzultiraj radije Katekizam Katoličke Crkve.
To je stav službenog nauka, a teoloških razmatranja može biti raznih.
Ali da se ne gnjaviš bezveze, otkrit ću ti što piše u službenom nauku: Treći dan!  ;)
kaj katekizam kaže kad ej isus rođen? na koji datum?
mediokritetu.

Nepoznat. Poznat je samo datum kada se obilježava njegovo rođenje. A zašto te to zanima?
Nepodojena konjino.  ;)
čisto onak, da provjerimo matematičku preciznost na par primjera ;) mediokritetu.

Na datumu Isusovog rođenja? Pa ti si još luđi nego što sam to mislio.  :^0
Nepodojena konjino.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:46

Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote: To za tri dana ti nigdje u službenom nauku ne piše.
.
https://aleteia.org/2020/04/17/did-jesus-rise-on-the-third-day-or-after-three-days/

I što piše?  :)
A ako te baš zanima što kaže službeni nauk, konzultiraj radije Katekizam Katoličke Crkve.
To je stav službenog nauka, a teoloških razmatranja može biti raznih.
Ali da se ne gnjaviš bezveze, otkrit ću ti što piše u službenom nauku: Treći dan!  ;)
kaj katekizam kaže kad ej isus rođen? na koji datum?
mediokritetu.

Nepoznat. Poznat je samo datum kada se obilježava njegovo rođenje. A zašto te to zanima?
Nepodojena konjino.  ;)
čisto onak, da provjerimo matematičku preciznost na par primjera ;) mediokritetu.

Na datumu Isusovog rođenja? Pa ti si još luđi nego što sam to mislio.  :^0
Nepodojena konjino.  ;)
pa ako se ne zna kad je rođen kako onda znamo kad je umro i nakon koliko dana uskrsnuo?
pa iebemu mater, ti si najgluplji od svih mediokriteta. ti si gluplji i od isusa bokteiebo :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:51

ebenica wrote:
Venus wrote:
Ako te stvarno zanima, pročitaj Celestinsko proročanstvo od Redfielda, gdje se opisuje prelazak iz ove razine u eteričniju itd. Ako te ne zanima, zaboravi.
bez uvrede, libo me racku za religiju ;)

Ne radi se o religioznom pristupu uopće, radi se o opisu načina kako ćeš i ti sam jednog dana prijeći iz jedne dimenzije u drugu. Jer nećeš ni ti ovdje ostati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:53

violator wrote:
Venus wrote:
Pa ljubavi, ajmo se vratit onda na početak, tj. kako smo mi došli do ovakvog razgovora..  :D

Isti scenarij provokacije te aktivacija stare priče u kojoj majke škrgutajući zubima brane svoju lijenu i oholu djecu, čuvajući ih pod skutom do penzije.

Ne želim čitat analize onih koji ne žive ono što propovijedaju.

Return to Innocence by Enigma. :)

Nedavno sam na Denkiju, onako pomalo usputno, zapocela tu pricu o radosti namjesto velicanja patnje, zapravo prica je krenula od toga zasto ne volim Bergmana, zasto ga smatram lijenim, neodgovornim davezom, ospbom koja svoja sranja podmece gledateljima i pusta da se u njima utapaju. Postavila sam i sjajan citat Ursule K. Le Guin koja je sazela ono sto mislim o toj temi i zasto vise ne mogu podnijeti ni jedan tren pozivanja na bol i patnju kao nesto uzviseno, a time i odurnu recenicu "zdravo krizu, nado jedina" smatram toliko jezivom da i nemam primjerenih rijeci za to smece!


"The trouble is that we have a bad habit, encouraged by pedants and sophisticates, of considering happiness as something rather stupid. Only pain is intellectual, only evil interesting. This is a treason of the artist : a refusal to admit the banality of evil and the terrible boredom of pain."

(Ursula K. Le Guin)

Pita me prijatelj nekidan što je Dalmacija u takvoj banani, čovjek šetao kilometrima, a da nije vidio nikog domaćeg da uživa u prirodi.
Radosti nam fali, radosti, one prave. Kukuruz nek pojedu kokoši, da više niko na njemu ne kleči i troši jadna koljena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 19:54

Venus wrote:
ebenica wrote:
Venus wrote:
Ako te stvarno zanima, pročitaj Celestinsko proročanstvo od Redfielda, gdje se opisuje prelazak iz ove razine u eteričniju itd. Ako te ne zanima, zaboravi.
bez uvrede, libo me racku za religiju ;)

Ne radi se o religioznom pristupu uopće, radi se o opisu načina kako ćeš i ti sam jednog dana prijeći iz jedne dimenzije u drugu. Jer nećeš ni ti ovdje ostati.
to je religijski pristup, vjera u nešto. vjera od ljudi koji misle da nešto mora postojati zato što oni postoje i ne mogu se pomiriti s time da su prolazni, onda izmišljaju priče i hvataju se za priče.
ako te zanima kako izgleda život nakon smrti? pa izgleda isto kao i prije tvog rođenja, ima ga samo ti nisi prisutan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 20:01

Venus wrote:

Pita me prijatelj nekidan što je Dalmacija u takvoj banani, čovjek šetao kilometrima, a da nije vidio nikog domaćeg da uživa u prirodi.
pa trebala si mu reć' da se sljepići dole zovu poskoci i da nisu dresirani za po kući.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/4/2021, 20:11

ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote:
ebenica wrote:
Speare Shaker wrote: To za tri dana ti nigdje u službenom nauku ne piše.
.
https://aleteia.org/2020/04/17/did-jesus-rise-on-the-third-day-or-after-three-days/

I što piše?  :)
A ako te baš zanima što kaže službeni nauk, konzultiraj radije Katekizam Katoličke Crkve.
To je stav službenog nauka, a teoloških razmatranja može biti raznih.
Ali da se ne gnjaviš bezveze, otkrit ću ti što piše u službenom nauku: Treći dan!  ;)
kaj katekizam kaže kad ej isus rođen? na koji datum?
mediokritetu.

Nepoznat. Poznat je samo datum kada se obilježava njegovo rođenje. A zašto te to zanima?
Nepodojena konjino.  ;)
čisto onak, da provjerimo matematičku preciznost na par primjera ;) mediokritetu.

Na datumu Isusovog rođenja? Pa ti si još luđi nego što sam to mislio.  :^0
Nepodojena konjino.  ;)
pa ako se ne zna kad je rođen kako onda znamo kad je umro i nakon koliko dana uskrsnuo?
pa iebemu mater, ti si najgluplji od svih mediokriteta. ti si gluplji i od isusa bokteiebo :/

Pa po izjavama prisutnih svjedoka, nesretniče.  :D
Mislim, jebote, po ovome što govoriš ispada da se ne može znati dan nečije smrti ako se ne zna koji se dan rodio?  :D
Daj molim te reci da si napušen, daj reci da si napušen.  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 32 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum