ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beogradski Hrvati

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by vuksadinare 12/7/2020, 05:45

RayMabus wrote:Goran Bogdan

https://m.vecernji.hr/premium/imamo-laznu-sliku-da-su-u-srbiji-sami-cetnici-nisam-cuo-niti-jednu-ruznu-rijec-zato-sto-sam-hrvat-1451617
Samo ponekad su nas prorijedili,popalili,protjerali pa odmah nakon toga toshenje 'tko nas bre zavadi' a strumpovi bar jedan dio opet naiva i popuse

vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by Pirate 12/7/2020, 11:57

Gest hvale vrijedan, mozda je samo kap u moru ali bitnije je da se uhvati inercija. Ne bi bilo zgoreg da se povezu SNV i HNV, pa krenu zajedno nastupati u hrvatsko srpskim pitanjima.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by Pirate 12/7/2020, 12:19

Izmedju ostalog, nisam znao da je pokojni Petar Kralj isto Hrvat.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by omni 12/7/2020, 12:45

Pirate wrote:Izmedju ostalog, nisam znao da je pokojni Petar Kralj isto Hrvat.
Nogometas?
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by Pirate 12/7/2020, 12:56

omni wrote:
Pirate wrote:Izmedju ostalog, nisam znao da je pokojni Petar Kralj isto Hrvat.
Nogometas?
Glumac, jedan od poznatijih. Ja ga ponajvise pamtim iz Bele Ladje i Kad porastem bicu kengur.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by Šandor Winnetou 12/7/2020, 13:01

omni wrote:
Pirate wrote:Izmedju ostalog, nisam znao da je pokojni Petar Kralj isto Hrvat.
Nogometas?
ivica zvani ustaša, golman partizana i srpske repke. Poznat i po tome što je pustio da mu Dinamo na maksimiru uvali petardu B-)

_________________
Beogradski Hrvati - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by vuksadinare 12/7/2020, 13:03

Pirate wrote:Izmedju ostalog, nisam znao da je pokojni Petar Kralj isto Hrvat.
Hrvat je..ali nisam siguran za Bogdana Diklića...netko veli da je Hrvat netko Srbin...Diklići su pretezno Hrvati ali ima i Srba...i glumac Boro Stjepanović je Hrvat iz Vareša..u srednjoj Bosni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by vuksadinare 12/7/2020, 13:11

Poznati Hrvati koji su zivjeli ili zive u Beogradu...Aljoša Vučković,Boro Stjepanović,Stjepan Bobek,Vladimir Petrović Pižon,Slavoljub Muslin,Neda Arnerić,Ivica Kralj,Vanja Udovičić,Ivan Golac,Ivan Čurković,Dražen Dalipagić,Josip Pančić,Milan Štrljić,Slavko Štimac,Anica Dobra,Severin Bijelić,Gvido Tartalja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by Pirate 12/7/2020, 13:20

vuksadinare wrote:
Pirate wrote:Izmedju ostalog, nisam znao da je pokojni Petar Kralj isto Hrvat.
Hrvat je..ali nisam siguran za Bogdana Diklića...netko veli da je Hrvat netko Srbin...Diklići su pretezno Hrvati ali ima i Srba...i glumac Boro Stjepanović je Hrvat iz Vareša..u srednjoj Bosni
Ni ja nemam pojma za Diklica, samo znam da je iz Bjelovara i da mi je jedan od najdrazih glumaca. Zadnje sto sam ga gledao u Senkama nad Balkanom di glumi neku "zlu" sivu eminenciju politicke scene kraljevine Jugoslavije sto je atipicna uloga za njega, posto najcesce (barem ono sto sam ja ispratio) glumi nekog dobricu ili smotanog lika. Razvalio je ulogu, prosto zaboravis da je to onaj mladjani Mirko Topalovic. 

Inace u toj seriji me zapravo najvise impresionirao mlada nada hrvatskog glumista, Goran Bogdan, kakav glumac, ovi iz Hollywooda su male mace za njega.

Boru Stjepanovica nazalost ne poznajem toliko, jedino ga se sjecam iz Ko to tamo peva, neznam di je jos glumio.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by vuksadinare 12/7/2020, 13:26

Pirate wrote:
vuksadinare wrote:
Pirate wrote:Izmedju ostalog, nisam znao da je pokojni Petar Kralj isto Hrvat.
Hrvat je..ali nisam siguran za Bogdana Diklića...netko veli da je Hrvat netko Srbin...Diklići su pretezno Hrvati ali ima i Srba...i glumac Boro Stjepanović je Hrvat iz Vareša..u srednjoj Bosni
Ni ja nemam pojma za Diklica, samo znam da je iz Bjelovara i da mi je jedan od najdrazih glumaca. Zadnje sto sam ga gledao u Senkama nad Balkanom di glumi neku "zlu" sivu eminenciju politicke scene kraljevine Jugoslavije sto je atipicna uloga za njega, posto najcesce (barem ono sto sam ja ispratio) glumi nekog dobricu ili smotanog lika. Razvalio je ulogu, prosto zaboravis da je to onaj mladjani Mirko Topalovic. 

Inace u toj seriji me zapravo najvise impresionirao mlada nada hrvatskog glumista, Goran Bogdan, kakav glumac, ovi iz Hollywooda su male mace za njega.

Boru Stjepanovica nazalost ne poznajem toliko, jedino ga se sjecam iz Ko to tamo peva, neznam di je jos glumio.
Kod Diklića je enigma...mada goran navojec koji je iz bjelovara tvrdi da je on hrvat...pa valjda bolje zna od drugih ili mu je diklic osobno rekao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by vuksadinare 12/7/2020, 13:30

evo ja nisam do nedavno znao da je glumac slavko brankov popularni crni jack iz smogovaca srbin...a za onog glumca žarka savića sam mislio da je srbin a on hrvat...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by omni 12/7/2020, 13:43

Ma jebe se Diklicu sto je, on moze da glumi koga hoce i da bude sto zeli, svuda je dobrodosao.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by abraham 12/7/2020, 14:07

Koliko se sjecam u skoli (nekda davno) su nas ucili da je Josif Pancic iz srbije i po njemu ona omorika, endemska. Sada ispade da je rvat. Isto tako i srpski sportasi,Matija Ljubek, Damir Skaro ili Mate Parlov. Kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by Pirate 12/7/2020, 14:07

vuksadinare wrote:evo ja nisam do nedavno znao da je glumac slavko brankov popularni crni jack iz smogovaca srbin...a za onog glumca žarka savića sam mislio da je srbin a on hrvat...
Za Savica znam ali Brankov je i za mene iznenadjenje.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by vuksadinare 12/7/2020, 14:09

Pirate wrote:
vuksadinare wrote:evo ja nisam do nedavno znao da je glumac slavko brankov popularni crni jack iz smogovaca srbin...a za onog glumca žarka savića sam mislio da je srbin a on hrvat...
Za Savica znam ali Brankov je i za mene iznenadjenje.
ma ja to pronasao na stranicama pupovcevog snv-a..poznati srbi koji su zivjeli ili zive u zagrebu,hrvatskoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by vuksadinare 12/7/2020, 14:11

u glumce srbe koji su iz hrvatske...stavili su đorđa rapajića,šerbeđiju,slavka brankova,krnjajića i jos neke manje poznate koje se ne mogu sada sjetiti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by abraham 12/7/2020, 14:15

Krivokapic,Kapara iz Macka pod sljemom. Nagulio 90te u bg. Kenjo tmo i kada je kasa presusila, vrno se natrag. Ni , jebi ga zajebo sam se, nista. Karakter ono u pizdu materinu. Kao i Tereza Kesovija u drugom smijeru. Obraz je obraz a lisnica je novcanik,jete....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by vuksadinare 12/7/2020, 14:18

abraham wrote:Krivokapic,Kapara iz Macka pod sljemom. Nagulio 90te u bg. Kenjo tmo i kada je kasa presusila, vrno se natrag. Ni , jebi ga zajebo sam se, nista. Karakter ono u pizdu materinu. Kao i Tereza Kesovija u drugom smijeru. Obraz je obraz a lisnica je novcanik,jete....
Krivokapić 'kapara' je crnogorac po porijeklu rođen u Peći na Kosovu..u zagreb doselio jer mu je otac bio oficir jna pa bio prekomandiran u Zagreb..doselio s 15,16 godina..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by Pirate 12/7/2020, 14:21

abraham wrote:Koliko se sjecam u skoli (nekda davno) su nas ucili da je Josif Pancic iz srbije i po njemu ona omorika, endemska. Sada ispade da je rvat. Isto tako i srpski sportasi,Matija Ljubek, Damir Skaro ili Mate Parlov. Kila mozga...
Josif Pancic je Josip, a Josip Runjanin Josif. :D

Inace Pancic je rodom iz Ugrina u opcini Novi Vinodolski, inace prvi predsjednik Srpske kraljevske akademije. Definitivno je najznacajniji Hrvat u Srbiji, bolje da su Hrvati u Beogradu nazvali svoj kulturni centar po njemu. Matosa znaju ali za Pancica su apsolutno svi culi, a opet neznaju da je Hrvat, zato mislim da bi sa njegovim imenom puno vise napravili na afirmaciji Hrvata i hrvatske kulture u Srbiji.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by vuksadinare 12/7/2020, 14:27

inace sto se tice srba glumaca ali i iz drugih grana...u hrvatskoj mahom se radi o ovim domacim iz hrvatske...ne mogu se sjetiti jer netko dosao kao dotepenec iz srbije...pogotovo misli na glumce...ne mogu se sjetit ni jednog..miodrag krivokapic je dotepecec ali on je crnogorac...i ugljesa kojadinovic ali on je bosanac...i to je to...poznati hrvati u beogradu su vecinom dođosi osim nede arneric,anice dobre koje su rođene u srbiji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by vuksadinare 12/7/2020, 14:28

aljosa vuckovic,milan strljic,boro stjepanovic su dosli kao studoši...e da branko kralj on se isto roio u srbiji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Beogradski Hrvati - Page 6 Empty Re: Beogradski Hrvati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum