ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ubrzati prijem srbije  u eu da bi se.... - Page 3 Empty Re: ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Post by omni 4/12/2020, 10:25

crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
crvenkasti wrote:

A, shvatio sam. Pisao si sranja zato da zajebeš Srbe.
Ako je tako, onda svaka čast. Pravi si Hrvat.


Kaj si danas?

Budala. Kao i uvijek.

Za tako veličanstveni cilj kao što je uništenje Srbije ni jedna cijena nije previsoka.

Doduše, nismo uspjeli Srbiju, ali smo sjebali Srbe i dosta toga u Hrvatskoj.
Kakvo unistenje Srbije? Kakve Srbe u Hrvatskoj? Teroriste da.

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

ubrzati prijem srbije  u eu da bi se.... - Page 3 Empty Re: ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Post by Guest 4/12/2020, 10:26

crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
crvenkasti wrote:

A, shvatio sam. Pisao si sranja zato da zajebeš Srbe.
Ako je tako, onda svaka čast. Pravi si Hrvat.


Kaj si danas?

Budala. Kao i uvijek.

Za tako veličanstveni cilj kao što je uništenje Srbije ni jedna cijena nije previsoka.

Doduše, nismo uspjeli Srbiju, ali smo sjebali Srbe i dosta toga u Hrvatskoj.

Mi nemamo razloga trošiti energiju na rušenje Srbije, čak i da to želimo, što nije slučaj.
Srbija će to najlakše, najbrže i najbolje učiniti sama sebi.
Kao što je sjebala i hrvatske Srbe.
Nama je cilj samo biti par koraka ispred Srbije po svim pozitivnim pokazateljima, posebno onim vojnim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ubrzati prijem srbije  u eu da bi se.... - Page 3 Empty Re: ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Post by Guest 4/12/2020, 10:29

Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
crvenkasti wrote:

A, shvatio sam. Pisao si sranja zato da zajebeš Srbe.
Ako je tako, onda svaka čast. Pravi si Hrvat.


Kaj si danas?

Budala. Kao i uvijek.

Za tako veličanstveni cilj kao što je uništenje Srbije ni jedna cijena nije previsoka.

Doduše, nismo uspjeli Srbiju, ali smo sjebali Srbe i dosta toga u Hrvatskoj.

Mi nemamo razloga trošiti energiju na rušenje Srbije, čak i da to želimo, što nije slučaj.
Srbija će to najlakše, najbrže i najbolje učiniti sama sebi.
Kao što je sjebala i hrvatske Srbe.
Nama je cilj samo biti par koraka ispred Srbije po svim pozitivnim pokazateljima, posebno onim vojnim.

Uostalom, ja sam ovaj stav davno obrazložio na starom forumu.
Ako Srbija bude uništena, mi ćemo dobiti barem pola milijuna srpskih izbjeglica iz te nesretne i izluđene zemlje.
A to je zadnja stvar koju želimo na ovom svijetu.
Dakle, Srbija treba opstati, ako je moguće normalna, a ako ne, na Srbiji je da snosi posljedice svoje nenormalnosti.
Samo se treba svesti na stanje u kojem svoje susjede, prije svega nas, neće moći ni na koji ozbiljniji način ugroziti i to je sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ubrzati prijem srbije  u eu da bi se.... - Page 3 Empty Re: ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Post by Pirate 4/12/2020, 10:35

Itekako se trosi energija na Srbiju, naravno u skladu sa mogucnostima, nije da ne radite na tome. Zadnji pokusaj je bio ona jadranska liga, ali na srecu, propala prica.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

ubrzati prijem srbije  u eu da bi se.... - Page 3 Empty Re: ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Post by crvenkasti 4/12/2020, 10:37

omni wrote:
crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
crvenkasti wrote:

A, shvatio sam. Pisao si sranja zato da zajebeš Srbe.
Ako je tako, onda svaka čast. Pravi si Hrvat.


Kaj si danas?

Budala. Kao i uvijek.

Za tako veličanstveni cilj kao što je uništenje Srbije ni jedna cijena nije previsoka.

Doduše, nismo uspjeli Srbiju, ali smo sjebali Srbe i dosta toga u Hrvatskoj.
Kakvo unistenje Srbije? Kakve Srbe u Hrvatskoj? Teroriste da.

Dok god postoji Srbija, ona je prijetnja.
Mirno bismo spavali jedino da su ih uspjeli svesti na beogradski pašaluk, ili da su svi skupa doživjeli katarzu.
Ali kurac, eno ih, ne samo da postoje nego i napreduju i još se i naoružavaju!

Ali, neka. Bar smo bili Hrvati
,
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28901
2014-04-17


Back to top Go down

ubrzati prijem srbije  u eu da bi se.... - Page 3 Empty Re: ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Post by crvenkasti 4/12/2020, 10:43

Speare Shaker wrote:
Samo se treba svesti na stanje u kojem svoje susjede, prije svega nas, neće moći ni na koji ozbiljniji način ugroziti i to je sve.

Još im samo odcijepiti Vojvodinu, Sandžak, Preševsku dolinu i Timočku Krajinu i mirno ćemo spavati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28901
2014-04-17


Back to top Go down

ubrzati prijem srbije  u eu da bi se.... - Page 3 Empty Re: ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Post by michaellcmacha 4/12/2020, 11:23

i tebi udijelit sendvič i sokić... da ne bježiš uokolo gladan i žedan

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

ubrzati prijem srbije  u eu da bi se.... - Page 3 Empty Re: ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Post by Guest 4/12/2020, 11:32

Pirate wrote:Itekako se trosi energija na Srbiju, naravno u skladu sa mogucnostima, nije da ne radite na tome. Zadnji pokusaj je bio ona jadranska liga, ali na srecu, propala prica.

Da ne spominjemo ulazak cijelog zapadnog Balkana u EU istovremeno, što znači nikad. Pri čemu zapadni Balkan znači ex Ju bez Slovenije i sa Albanijom kao dodatkom.
A o davnoj SECI inicijativi koje se sigurno i ne sjećaš (malo tko je se sjeća) da i ne govorim.
Sve je to išlo na ruke Srbiji ali je neslavno propalo.
I troši se energija, ali usmjerena na priznavanje granica Hrvatske od strane Srbije, ako ne ide drugačije onda pred Međunarodnim Sudom Pravde u Haagu, koji je jedino univerzalno nadležno sudište za takve probleme u svijetu.
Srbija od tog suda bježi kao vrag od tamjana.
Znaš zašto?
Zato jer je Hrvatska spremna prihvatiti svaku presudu tog suda koji se u svojim razmatranjima problema granica između država prilično strogo drži međunarodnog prava, što Srbija zbog vlastite interne mitomanije ne želi prihvatiti.
Također je tu i pitanje ratne odštete i isplate odštete zatočenicima konc logora u Srbiji, zbog čega Srbija vjerojano nikada neće u EU, jer ih ne želi platiti.
Sasvim sigurno se ne troši energija na uništenje Srbije, što sam već objasnio, jer bi nam u tom slučaju došlo iz te velikosrpskom ideologijom potpuno sluđene države došlo najmanje pola milijuna srpskih izbjeglica, a to nam treba kao pandemija kuge, kolere, velikih boginja i korone zajedno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ubrzati prijem srbije  u eu da bi se.... - Page 3 Empty Re: ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Post by omni 4/12/2020, 12:22

crvenkasti wrote:
omni wrote:
crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
crvenkasti wrote:

A, shvatio sam. Pisao si sranja zato da zajebeš Srbe.
Ako je tako, onda svaka čast. Pravi si Hrvat.


Kaj si danas?

Budala. Kao i uvijek.

Za tako veličanstveni cilj kao što je uništenje Srbije ni jedna cijena nije previsoka.

Doduše, nismo uspjeli Srbiju, ali smo sjebali Srbe i dosta toga u Hrvatskoj.
Kakvo unistenje Srbije? Kakve Srbe u Hrvatskoj? Teroriste da.

Dok god postoji Srbija, ona je prijetnja.
Mirno bismo spavali jedino da su ih uspjeli svesti na beogradski pašaluk, ili da su svi skupa doživjeli katarzu.
Ali kurac, eno ih, ne samo da postoje nego i napreduju i još se i naoružavaju!

Ali, neka. Bar smo bili Hrvati
,
Ma da... nema se pametnijeg posla nego se baviti Suljinom prcijom sto je sada Srbija postala, zemlja dembelija.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

ubrzati prijem srbije  u eu da bi se.... - Page 3 Empty Re: ubrzati prijem srbije u eu da bi se....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum